Článek

Krušná minuta. Předseda ODS narazil na Babiše. „Od tý doby ho prej neviděli…“

 
Nedůvěra vládě. Reálný strašák, nebo mediální kalkul? Odborníci se na posledních krocích občanských demokratů neshodnou. Ti sice nejprve souhlasili s opatřeními vlády Andreje Babiše, jen chvíli poté však prohlásili, že po skončení nouzového stavu navrhnou Sněmovně hlasování o její důvěře. Zmínění aktéři se kvůli tomu několikrát utkali na televizních obrazovkách.
16.10.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19781 článků)
Podobné články

Padá Kiska, něco si přej. Mejdan nevyšel, Andy. Slovenský poslanec nad průzkumy, které pro prezidena nevypadají pěkně

 
Na počátku svého mandátu míval slovenský prezident Andrej Kiska v žebříčcích důvěryhodnosti celkem uspokojivé výsledky. Například podle agentury Focus měl se sedmdesáti procenty velký náskok, téměř třicet procent. Jenže ten se mu každým dalším rokem pozvolna tenčí. Ve svém komentáři na to poukázal poslanec za slovenský SMER Ľuboš Blaha. „Padá Kiska, přej si něco,“ komentuje jeho procentuální propad poslanec ve svém textu zveřejněném na Facebooku.
08.10.2018 22:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Kiska (352 článků)

Padá Kiska, něco si přej. Mejdan nevyšel, Andy. Slovenský poslanec nad průzkumy, které pro prezidenta nevypadají pěkně

 
Na počátku svého mandátu míval slovenský prezident Andrej Kiska v žebříčcích důvěryhodnosti celkem uspokojivé výsledky. Například podle agentury Focus měl se sedmdesáti procenty velký náskok, téměř třicet procent. Jenže ten se mu každým dalším rokem pozvolna tenčí. Ve svém komentáři na to poukázal poslanec za slovenský SMER Ľuboš Blaha. „Padá Kiska, přej si něco,“ komentuje jeho procentuální propad poslanec ve svém textu zveřejněném na Facebooku.
08.10.2018 23:06 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Kiska (352 článků)

Lukáš Kovanda: Koruna padá, přej si něco… přej si euro! Opravdu?

 
Komentář k tomu, proč pondělní dramatický propad koruny není argumentem pro přijetí eura.
18.03.2020 07:41 |

podobné články

Minuta není vždy totéž co 60 sekund, tvrdí studie

 
Šedesát sekund není pro náš mozek totéž, co jedna minuta. Když si totiž rozdělíte nějaký konkrétní časový úsek na menší části, bude se vám zdát, že budoucnost je mnohem blíž. Tvrdí to vědci ve studii, která byla publikovaná v odborném časopise Psychological Science. 
23.05.2015 11:15 |

podobné články

V noci nás čeká nejdelší minuta! Bude mít 61 vteřin

 
Poslední červnová minuta bude kvůli nepravidelné rotaci Země delší o jednu vteřinu. Země totiž ve svém otáčení není tak přesná jako atomové hodiny. Lidé samozřejmě změnu nepoznají, hůř na tom ale budou přístroje.
30.06.2015 18:45 |

podobné články

Konec pomalého mučení. Do formy vás dostane pouhá minuta cvičení

 
Konečně skvělá zpráva pro všechny odpůrce zdlouhavého cvičení, které snad nemá konce, milovníky "gaučingu" a extrémně vytížené lidi, kteří věčně nemají čas - k tomu, abyste se dostali do formy, stačí pouhá minuta cvičení. Pochopitelně to má jeden háček.
15.05.2016 15:50 |

podobné články

Moravec kritizoval Babiše, že nepřišel do studia. Ve stejnou chvíli ministr zveřejnil zásadní text

 
Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) dnes bez jakékoliv reakce nevyužil pozvání do pořadu Otázky Václava Moravce České televize a nepřišel. Přítomni tak byli premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), předseda KSČM Vojtěch Filip, předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, předseda ODS Petr Fiala a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Místo pro Babiše zůstalo prázdné. Moravec jej dokonce prostřednictvím kamer vybídl, že může ještě dorazit, on sám prý na pozvání nereagoval a jeho mluvčí nevěděl, zda předseda hnutí ANO dorazí. Na facebookovém profilu Andreje Babiše se pak přesně s úderem začátku pořadu objevilo obsáhlé vyjádření.
07.05.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19781 článků) , Petr Fiala (1705 článků) , Bohuslav Sobotka (9550 článků) , Miroslav Kalousek (7180 článků) , Vojtěch Filip (1402 článků) , Pavel Bělobrádek (1617 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Václav Moravec (599 článků) , Václav Vojtěch (120 článků) , Pavel Fiala (139 článků) , Vojtěch Moravec (14 článků)

ODS okřikla Novu a Primu kvůli debatě Babiše s Fialou. V Blesku se zřejmě utkají

 
Opoziční ODS kritizuje soukromé televize za to, že neplánují předvolební debaty, ve kterých by mohl předseda ODS Petr Fiala přímo konfrontovat předsedu hnutí ANO Andreje Babiše. Šéf volební kampaně ODS Zbyněk Stanjura se ohradil proti tomu, že Nova odvysílá pouze duel lídrů Lubomíra Zaorálka (ČSSD) a Babiše, a televize Prima přeložila Fialu z plánované debaty s šéfem ANO do pořadu, kde vystoupí spolu se Zaorálkem. Blesk v pořadu Bitva o premiéra 18. října od 14 hodin na svém webu zřejmě nabídne střet Babiše, Zaorálka i Fialy, pokud preference jejich stran budou patřit v říjnu mezi šest nejsilnějších.
22.09.2017 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19781 článků) , Petr Fiala (1705 článků) , Lubomír Zaorálek (2668 článků) , Zbyněk Stanjura (288 článků)

Fiala: Babiše si vyslechnu. Postoj ODS k vládě je jasný

 
Předseda ODS Petr Fiala dostal od premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO) pozvánku k jednání o vládní spolupráci. ČTK řekl, že je připraven Babiše vyslechnout. Jeho vyjednávání považuje za nesrozumitelné a nejasné, na rozdíl od postojů občanských demokratů. ODS opakovaně uvádí, že nechce vstoupit do vlády s trestně stíhaným premiérem, čímž poukazuje na Babišovo obvinění v dotační kauze Farmy Čapí hnízdo. Podle Babiše, ale od ODS zaznívají nejednotné názory, chce proto od Fialy znovu slyšet oficiální stanovisko strany.
13.03.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19781 článků) , Petr Fiala (1705 článků)

Libyjské nebe ozářily rakety: Bombardování začalo

 
Americká armáda 19. března zahájila raketový útok na Libyi. Noc byla pořádně krušná, doplněná o hlomoz střelby a záři výbuchů nad obzorem.
20.03.2011 12:10 |

podobné články

Veronika Freimanová: Poslední klapka seriálu Vyprávěj!

 
Natáčení třetí řady divácky úspěšného seriálu, ve kterém ožívají krušná sedmdesátá léta, se blíží ke konci. Včera dopoledne padla poslední klapka, kterou svěřili hlavní postavě zmiňovaného seriálu, herečce Veronice Freimanové (56).
29.01.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (170 článků)

Krušná rána opilcova? Už ne! Je tu náplast na kocovinu!

 
Rok 2012 nám pomalou končí, nezadržitelně se blíží Silvestr – svátek všech opilců. Novoroční probuzení bývá ovšem bolestivé... S tím by teď mohl být konec! Američtí vědci totiž přišli s převratnou novinkou – vynalezli náplast proti kocovině!
03.11.2012 05:10 |

podobné články

Když chlupáči kalí: Ty nejvtipnější fotky zvířat s kocovinou!

 
Popíjení s přáteli je zábava, ale rána poté bývají krušná. A to platí nejenom pro lidi, ale i pro jejich čtyřnohé mazlíčky!
11.02.2014 12:50 |

podobné články

Opilou dceru zbila přímo před policisty: Sama byla nalitá a sjetá!

 
Když policisté zasahovali na místní diskotéce na Pelhřimovsku asi netušili, že je čeká ještě pořádně krušná noc. Zadrželi tepvre čtrnáctiletou dívku, která byla pod vlivem alkoholu. Její matka ovšem reagovala přehnaně agresivně. Navíc sama nebyla zrovna střízlivá!
20.10.2014 16:55 |

podobné články

Mladého Stropnického vyšachovali, starostou Žižkova nebude! Proč?

 
Nejdřív si kriminálka přišla pro jeho pracovní počítač, pak Matěje Stropnického stihla další krušná zpráva. Hnutí Žižkov (nejen) sobě sice vyhrálo volby na Praze 3, koalici však domluvila druhá TOP 09. A vítěze vyšachovala! Stropnický starostou nebude. Míří však na magistrát.
31.10.2014 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (504 článků)

Dědické řízení po Ivetě Bartošové je téměř po roce ukončeno: Artur v dubnu prodá mámin dům za 8 miliónů

 
Téměř rok se táhlo dědické řízení po zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové  (✝48) . Vypadá ale, že v dubnu už bude ukončeno a její syn Artur Štaidl  (18) bude moct prodat dům, v němž s matkou prožil krušná, ale i hezká léta. Dům bude vymalovaný, vyčištěný, upravena bude i zahrada.
12.03.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6820 článků) , Artur Štaidl (152 článků)

Oldřich Kaiser: Krušná cesta od alkoholika a exhibicionisty k muzikantovi

 
Zdá se, že s alkoholem přestal anebo ho jeho současná životní souputnice a písničkářka Dáša Vokatá (63) naučila znát míru. Oldřich Kaiser (61) je už tři roky bez jediného excesu!
16.04.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (339 článků)

Krušná reportáž z Athén: Mladí uprchlíci si našli nový způsob obživy. Není to opravdu nic pěkného

 
Německý deník Spiegel ve své reportáži z Athén líčí příběhy mladých uprchlíků, kteří si na živobytí vydělávají vlastním tělem. Za jejich krušný osud může podle ctnostných zástupců neziskových organizací liknavý a chaotický přístup řeckých úřadů.
23.05.2017 10:35 |

podobné články