Článek

Krpálka pustili z thajského špitálu: Sejmul ho český streptokok

 
Celý rok se mydlil na žíněnce s nejlepšími habány judistického světa, ale žádný ho nedostal na lopatky jako ta neviditelná bakterie.
03.01.2020 12:10 |

podobné články

Podobné články

Rodící mámu Leontýnky měla nemocnice hned vyšetřit! říká ministerstvo: Streptokok holčičce poškodil mozek

 
Následky na celý život bude mít Leontýnka (7 měsíců) z Vamberka poté, co její mozek po porodu napadl streptokok. Maminka trpící streptokokovou infekcí začala holčičku předčasně rodit loni 8. června. Personál nemocnice v Rychnově nad Kněžnou rodičku ani nevyšetřil a poslal ji sanitkou do jiné nemocnice s tím, že tamní porodnice není na předčasné porody vybavená. Tím však podle Ministerstva zdravotnictví došlo k hrubému porušení předpisů. Leontýnka nakonec přišla na svět v pardubické porodnici, kde dostala antibiotika proti streptokokové infekci se zpožděním a má velice vážné následky.
09.01.2020 13:40 |

podobné články

NEJVĚTŠÍ ZLATO Lukáše Krpálka: Svého syna už navlékl do kimona!

 
Jestli někdo na chvíli pochyboval, čemu se bude věnovat syn Lukáše Krpálka, tak už nemusí. Sám zlatý medailista z Ria jasně potvrdil, že chce, aby pokračoval v jeho stopách. Navlékl ho tak do kimona, aby si začal zvykat…
16.09.2016 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (72 článků)

Manželka zlatého judisty Krpálka radí ženám, jak zhubnout po těhotenství! 3 měsíce po porodu vypadá dokonale

 
Dostáváte se během těhotenství do depresí a bojíte se, jak budete po porodu vypadat? Do lepší formy a k dokonalému tělu vám mohou dopomoci i rady manželky Lukáše Krpálka. Ta totiž pár měsíců po porodu vypadá naprosto skvostně!
05.10.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (72 článků)

Manželka judisty Krpálka vynesla šaty jako Kopřivová. Veroniko, takhle vypadá nadupaný dekolt!

 
Zdá se, jako by se se slavnými lidmi, kteří oblékají průhledné šaty od sourozeneckého dua Poner, roztrhl pytel. Propaguje je hlavně přítelkyně Jaromíra Jágra (44) Veronika Kopřivová (25), která ale v těchto outfitech nemá pořádně co nabídnout. Zato manželka Lukáše Krpálka Eva má na takové šaty postavu jako dělanou.
23.12.2016 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2705 článků) , Lukáš Krpálek (72 článků)

Tchyně judisty Krpálka hrdinkou: Zachraňovala životy na sjezdovce ve Špindlu

 
Na sjezdovce v areálu Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších se dnes dopoledne srazili šedesátiletý muž a mladá žena, oba utrpěli otřes mozku a skončili v bezvědomí. Přímo na svahu jim pomáhala Ivana Kaderková, tchyně zlatého olympijského judisty Krpálka a doktorka, která tam lyžovala také.
27.02.2017 18:40 |

podobné články

Tlapy judistického šampiona Lukáše Krpálka: Vyřádily se na Evě

 
„A kadeřníci nebudou mít co žrát!"  Parafrázi své slavné hlášky z Pelíšků by pronesla babička Stelly Zázvorkové při pohledu na fortel Lukáše Krpálka (29).
05.04.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Stella Zázvorková (41 článků) , Lukáš Krpálek (72 článků)

Filipa pustili ze špitálu po infarktu: Těší se na vnoučata

 
Ze špitálu byl včera propuštěn šéf KSČM a místopředseda Sněmovny Vojtěch Filip (65). Toho ve středu postihl infarkt, který ale lékaři dokázali zachytit v časném stadiu a zachránili mu tak život. Doporučili mu ale, aby zvolnil.
22.02.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1333 článků)

Američan dostal 2,5 roku vězení za urážku thajského krále!

 
Thajský soud odsoudil Američana thajského původu ke 2,5 rokům vězení za hanobení královské rodiny. Ve čtvrtek o tom informovala agentura AFP.
08.12.2011 08:15 |

podobné články

Američan půjde za překlad životopisu thajského krále do vězení

 
Američan Joe Gordon půjde za urážku thajského krále na dva a půl roku do vězení. Rozhodl o tom dnes tamní soud. Gordon se provinil tím, že přeložil výňatky z králova životopisu a umístil je na internet. Pětapadesátiletý Američan byl zadržen letos v květnu a od té doby je ve vazbě.
08.12.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Divadelní hra prý urazila thajského krále, dva studenty čeká 2,5 roku vězení

 
Dvojice thajských studentských aktivistů stráví dva a půl roku ve vězení za údajnou urážku thajského krále. Té se podle jednoho z nejpřísnějších zákonů na ochranu majestátu na světě dopustili uvedením univerzitní divadelní hry ke 40. výročí studentského povstání. Informoval o tom deník The Guardian.
23.02.2015 11:35 |

podobné články

MO ČR: V Pardubicích cvičí piloti thajského Královského letectva

 
V pardubickém Taktickém simulačním centru státního podniku LOM Praha se uskutečnila ceremonie k probíhajícímu výcviku pilotů thajského Královského letectva (Royal Thai Air Force). Intenzivní týdenní výcvik, který bude ukončen zítra, piloti absolvovali na nejmodernějších simulátorech JAS-39 Gripen.
20.02.2016 22:06 |

podobné články

Ministerstvo zahraničí: Tropická bouře Pabuk míří do Thajského zálivu

 
Z Jihočínského moře míří do Thajského zálivu tropická bouře Pabuk, která zasáhne jižní Thajsko zejména provincie Chumphon a Surat Thani, s možným dopadem na turistické oblasti Ko Samui, Phuket a Krabi.
04.01.2019 09:00 |

podobné články

VIDEO: Spiderman přerušil baseballový zápas, pak ho sejmul hráč

 
Baseballový zápas přerušil maskovaný hrdina, sejmul ho jeden z hráčů v poli.
23.09.2010 19:00 |

podobné články

VIDEO: Ronaldo ve svém bouráku skoro sejmul blondýnku

 
Chybělo málo a Cristiano Ronaldo měl na krku pořádný malér. Ve svém bílém luxusním Audi málem sejmul blonďatou slečnu.
12.02.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (496 článků)

Farmář chtěl porazit sekyrou prase, sejmul ale sám sebe

 
Farmářství, to není žádná psina. Než prase porazíte, je to dřina. Své o tom ví farmář z Jižní Ameriky, který se vepříka pokoušel zabít sekyrou. Namísto toho ale sejmul sám sebe.
12.01.2016 13:15 |

podobné články

Feťák sejmul pěstí kolemjdoucího, pak mu začal skákat po hlavě

 
Byl sjetý a zatraceně agresivní. Australan Ricky Hema (36) ze Sydney pod vlivem metamfetaminu zaútočil nejméně na čtyři lidi. Při nejlítějším útoku sejmul kolemjdoucího zákeřnou ranou pěstí z boku a poté, když se nebožák svalil na zem, mu začal skákat po hlavě. A nepřestal, i když viděl, že je již v bezvědomí.
01.03.2016 14:30 |

podobné články

Trump „sejmul“ CNN. Ve videu to novinářům nandal jako wrestlingový zápasník

 
Donald Trump je všeobecně známý svými postoji k čemukoliv. Jedním z nich je i jeho nesnášenlivost k určitým médiím. Na twitterovém účtu zveřejnil video, ve kterém zápasí s protivníkem. Muže, který má ve videu místo hlavy logo CNN, prezident vítězně „sejmul“ k zemi. Po zveřejnění videa se strhla lavina reakcí, odborníkům se jeho veřejné projevy nelíbí. Tvrdí, že podněcují k útokům na novináře. Informoval o tom deník The Washington Post.
03.07.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5011 článků)

Chtěl ho připravit o jeho chloubu! Nahý ninja sejmul zloděje, polonahá přítelkyně zoufale přihlížela

 
Statečný naháč neskutečnou reakcí sejmul zloděje, který se mu snažil ukrást jeho Range Rovera. Celou událost zachytila bezpečnostní kamera, kterou má Stephen na domu. Na zlodějíčka si vyběhl přesně tak, jak ho příroda stvořila.
25.08.2018 05:40 |

podobné články

Řidič v kradeném bavoráku ujížděl policistům, sejmul dvě auta! Kolony v Liberecké v Praze

 
Zběsilá honička, na jejímž konci jsou tři rozflákaná auta! Řidič bavoráku v ulici V Holešovičkách ujížděl policejní hlídce, jenže nezvládl řízení a narazil do dvou zaparkovaných aut a sejmul i svodidla. Policisté ho zadrželi, skončil v nemocnici.
21.11.2019 13:20 |

podobné články