Článek

Krize VV: Kočí vyhodili z klubu i partaje

 
Úplatkářská aféra Věcí veřejných nabrala na obrátkách! Kristýna Kočí (VV) uvedla, že i ji uplácel stranický boss Vít Bárta za mlčení. Dostala prý půl milionu. Předseda strany Radek John řekl, že Kočí se pokusila o vnitrostranický puč. Spolustraníci ji kvůli tomu vyloučili ze strany.
07.04.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9280 článků) , Vít Bárta (2830 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)
Podobné články

Vzkaz většiny Čechů: Kočí, zmiz nám z očí!

 
Skandál, který rouzpoutala Kristýna Kočí se obrací proti ní. Čtyři z pěti Čechů Kočí nevěří. Výsledky průzkumu by se daly dokonce pochopit tak, že jediné čemu lidé u bývalé členky VV Kočí věří, jsou její jadrná slova z utajené nahrávky o tom, s kým by si ráda zapí*ala. Více než 70 procent dotázaných by si přálo, aby Kočí odešla z politiky.
22.04.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Kočí: Bárta posílá bratrovi peníze ze zisků ABL v obálkách po jeho řidiči

 
Bývalá funkcionářka Věcí veřejných, nyní zavržená rebelka Kristýna Kočí tvrdí, že neformální šéf VV Vít Bárta je i nadále napojen na bezpečnostní agenturu ABL, kterou kdysi založil. Podle Kočí Bártův bratr Matěj, který firmu převzal, posílá peníze ze zisku ABL sourozenci v obálkách prostřednictvím osobního řidiče. Kočí doufá, že Vít Bárta bude obžalován z korupce, VV se jí omluví a vezmou zpět do klubu.
04.01.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2830 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Kristýna Kočí už mě podruhé vypekla, přiznal se Josef Dobeš

 
Bývalí poslanci Josef Dobeš a Kristýna Kočí. Oba spolu byli ve Věcech veřejných: Dobeš místopředseda a ministr školství, Kočí předsedkyně poslaneckého klubu. Dobeš ParlamentnímListům.cz řekl, že ho Kočí už podruhé „vypekla“.
11.09.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

VV vyloučily Kočí z klubu i ze strany

 
Dosavadní předsedkyně poslaneckého klubu Věcí veřejných Kristýna Kočí byla vyloučena z klubu a posléze i ze strany. Rada VV to zdůvodnila hrubým porušením etického kodexu. Kočí podala trestní oznámení na ministra dopravy Víta Bártu a tvrdí, že jí dal půl miliónu korun, aby byla ke straně loajální. Bárta, stejně jako v případě Jaroslava Škárky, tvrdí, že šlo o půjčku.
07.04.2011 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2830 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Kočí na nahrávce: Havel je za mnou. Klaus se pos*re

 
Server Týden.cz, který jako první přinesl šokující slova Kristýny Kočí o tom, že rozkol ve straně Věci veřejné byl řízen z ODS a dlouhodobě připravován, se rozhodl zveřejnit celou nahrávku. Z ní je patrné, že Kočí rozehrála hru s mocnými této země a uvěřila, že je ve svých šestadvaceti letech schopná tahat za zákulisní nitky. "Podle všeho se za mne chystá postavit Havel," kasala se na schůzce v pražské kavárně Segafredo Kočí. Vypadly z ní ale daleko zajímavější věty, ve kterých nechyběly ani tvrdé vulgarismu.
14.04.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Víme, co vše musí přetrpět Kristýna Kočí

 
REVUE Rebelka s basebalovou pálkou, v manželské posteli s Tluchořem, kikinka Kočí. Podobné vtípky se v současnosti vyrojily v reakci na různé eskapády poslankyně Kristýny Kočí. Ruda z Ostravy o ní složil raperskou písničku, herci Ondřej Pavelka a Barbora Poláková chystají na zítra po vzoru hry Ivánku, kamaráde scénické čtení nahraného rozhovoru s Kočí v pražském divadle Rubín.
17.04.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (53 článků) , Barbora Poláková (218 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Čtyři z pěti Čechů Kristýně Kočí nevěří

 
Poslankyně Kristýna Kočí je pro čtyři pětiny Čechů nedůvěryhodnou političkou, ukázal internetový průzkum společnosti Sanep. Podle něj je většina lidí obeznámena s obsahem nahrávky, na které Kočí nevybíravě hovoří o zákulisních politických tahanicích, a nevěří vysvětlení Kočí, že si s vědomím odposlechu záměrně vymýšlela. Respondenti se většinově shodli, že by měla opustit veřejný prostor.
22.04.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Blonďatá bestie Kočí hodlá žalovat divadlo, které ji hraje

 
Kristýna Kočí je ve sporu s Divadlem Rubín. To převzalo nahrávku Lukáše Vícha, kde Kočí vystupuje v hlavní roli, a přetvořilo ji v absurdní drama. Kdo má na hru autorská práva, je ale sporné. Kočí se těch svých hodlá dožadovat.
17.05.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Kočí se zpovídá z detektoru lži: Nelhala jsem tam, je to jinak

 
Kristýna Kočí jako jediná v kauze údajného uplácení uvnitř strany Věci veřejné byla ochotna vypovídat na detektoru lži. Výsledky vyšetření se objevily nyní v médiích, která informují o tom, že podle policie v některých odpovědích Kočí lhala. Ta vše ale upřesňuje: "Nešlo o lež, ale zrychlenou aktivitu, která byla způsobena nalomenou psychikou z tvrdého tlaku médií a veřejnosti ve dnech, kdy tento výslech probíhal. Navíc vždy to bylo zaznamenáno jen u otázek obecnějšího charakteru. Myslíte, že bych jinak nebyla také obviněna?" reagovala pro ParlamentníListy.cz Kočí.
29.06.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Bárta na nahrávce s Kočí: Mám autoritu, že co řeknu, se stane

 
Veřejnost má opět díky nahrávce Kristýny Kočí možnost vyslechnout si část soukromého rozhovoru o politice VV, který vedla Kočí s neformálním lídrem strany Vítem Bártou. Bárta v restauraci mimo jiné Kočí vysvětloval, že nemá potřebu rozbíjet poslanecký klub VV, protože má dost velkou autoritu na to, aby se stalo vše dle jeho vůle i za cenu krvavých obětí. Na jeho slovo slyší prý koaliční partneři, poslanci, ministři i zákulisní hráči.
01.09.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2830 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Klasnová (VV): Někdo tahá překvapení z klobouku, Kočí z šátku

 
Kristýna Kočí se opět vytasila s tajnou zbraní. Tentokrát je to nahrávka, která vznikla čtyři dny předtím, než Kočí dostala od Bárty půl milionu korun. Nesvědčí ale spíše proti samotné Kočí?
02.09.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Kočí byla svolná se s kdekým vyspat, prohlásil Babák

 
Poslanec Věcí veřejných Michal Babák se ve středu bez okolků pustil do bývalé stranické kolegyně Kristýny Kočí. V rozhovoru na Frekvenci 1 prohlásil, že Kočí používala ženské zbraně a naznačil, že byla ochotná mít styk s kdekým. Kočí jeho výrok rázně odmítla.
21.09.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Babák (379 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Kočí prý chce titul ze školy, kde působí ve správní radě

 
Poslankyně Kristýna Kočí se přihlásila ke studiu na Slezské univerzitě v Opavě. Upozorňuje na to bulvární deník Blesk s tím, že Kočí zde zasedá ve správní radě a na škole už studuje také krajský hejtman s podezřelým majetkem Jaroslav Palas (ČSSD) nebo šéf poslanců ODS Zbyněk Stanjura. Kočí odmítá, že se jedná o střet zájmů.
09.02.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků) , Zbyněk Stanjura (240 článků)

Další ostuda pro VV: Kočí chce po Bártovi odškodné kvůli pohlavním nemocem

 
Ačkoliv v procesu s Vítem Bártou a Jaroslavem Škárkou vystupuje Kristýna Kočí jen jako svědek, zřejmě na něj velmi dlouho nezapomene. Poté, co si soudní síň vyslechla na zvukové nahrávce jak Kočí močí, došly na přetřes i její údajné pohlavní choroby. Kočí se teď domáhá odškodnění.
06.04.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2830 článků) , Kristýna Kočí (700 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

John: Nařčení z úplatků je vykonstruované, Kočí to potvrdila před svědky

 
Věci veřejné se po zasedání poslaneckého klubu začaly bránit nařčením, která na ně vznesli poslanec Jaroslav Škárka a poslankyně Kristýna Kočí. Předseda VV Radek John prohlásil, že vyloučeni z klubu byli kvůli tomu, že několik dní u sebe měli peníze, které posléze označili za úplatek, a nenahlásili to policii. Kočí jim prý potvrdila, že půjčku lze mediálně interpretovat jako úplatek.
08.04.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Kristýna Kočí (700 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Zahradník (ODS): Problém migrace jako antická tragédie?

 
Jedním z nejčastěji používaných slov v článcích a komentářích k problému migrace, je slovo krize. Píše se o migrační krizi, o uprchlické krizi, případně o akutní migrační krizi. Krize, krize, krize. Podívejme se na problém migrační krize z hlediska významu slova krize jako jedné z pěti částí klasické antické tragédie. Těmi jsou, podle Aristotela, expozice, kolize, krize, peripetie a katastrofa.
20.09.2015 21:46 |

podobné články

Z krize se knížeti hlava kočí. Hejma rovnou rapuje

 
Jsou to tři týdny, kdy vypukla vládní krize a necelý týden po jejím skončení po republice už koluje řada vtipů a písniček. Svou uměleckou polívčičku si přihřál i rocker Ondřej Hejma. Pozadu nezůstal ani šéf TOP 09 Karel Schwarzenberg, ten měl na otázku, co bylo podle něj příčinou krize, odpovědět: „Mně už se z toho hlava kočí."
24.04.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3755 článků) , Ondřej Hejma (126 článků)

Kočí pokračuje v tradici: Nahrávka je mystifikace!

 
Situace na české politické scéně připomíná nekonečný špionážní seriál. Štěnice, tajné nahrávky, mystifikace, lhaní, puč... Komu ještě můžeme věřit? Poslankyně Kristýna Kočí se pokusila ve spolupráci s ODS a jejími kmotry o puč ve Věcech veřejných. Na akci společně pracovali tři čtvrtě roku. Vyplývá to z nahrávky zveřejněné serverem týden.cz. Kočí se teď brání. Dlouhodobá příprava nynější vládní krize byla mystifikací. Pokračuje tak v tradici, kterou založil ministr financí Miroslav Kalousek.
13.04.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6550 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Tajemná Kočí konečně promluvila: Budu hlasovat pro Rusnoka

 
Poslankyně Kristýna Kočí (nezařazená) bude ve středu hlasovat pro důvěru úřednické vládě. Oznámila to na své internetové stránce. Nejlepším řešením současné politické krize je podle ní vyhlášení předčasných voleb. Kočí se zveřejněním svého názoru čekala do poslední chvíle. V minulých dnech nechtěla říct, jak se ve sněmovním hlasování zachová.
07.08.2013 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)