Článek

Kritický týden v Ulici: Zpackaná svatba, psychicky zdeptaná Blanka a zákeřná drbna Pumrová

 
Tento týden bude v nekonečném seriálu Ulice velmi vyhrocený. Vztahy oblíbených seriálových postav se začínají komplikovat a prakticky v každé rodině je to nyní na bodu mrazu. Blanka neúspěšně zápolí s depresemi a závislostí na alkoholu, Jolana a Marie prožívají vztahovou krizi a zatím to vypadá, že víc než ke svatbě se schyluje k rozchodu. Jednoduché to nemá ani nová rodina Klímova, kterou se snaží rozvrátit zákeřná drbna Pumrová.
15.02.2021 19:31 |

podobné články

Podobné články

Drbna Počátků Uršula Kluková: Měla jsem spoustu milenců!

 
Žádná vesnice se neobejde bez intrikujících bab, které nenechají na nikom nit suchou. A přesně takové jsou Zdena Herfortová (68) jako drbna Růžena a Uršula Kluková (72) jako drbna Květa. Našly si zálibu – dávají dohromady nové páry…
02.04.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Herfortová (20 článků) , Uršula Kluková (62 článků)

Drbna Počátků Uršula Kluková: Měla jsem spoustu milenců!

 
Žádná vesnice se neobejde bez intrikujících bab, které nenechají na nikom nit suchou. A přesně takové jsou Zdena Herfortová (68) jako drbna Růžena a Uršula Kluková (72) jako drbna Květa. Našly si zálibu – dávají dohromady nové páry…
02.04.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Herfortová (20 článků) , Uršula Kluková (62 článků)

Blanka ze slepeckého dua v Hlasu se málem zhroutila. Podívejte se na její projev plný slz, který vás rozbrečí taky!

 
"Slepecké duo Blanka Janečková a Martin Svátek":http://www.extra.cz/vystoupeni-slepeckeho-dua-v-hlasu-rozbrecelo-daru-i-martu-podivejte-se-na-jejich-dojemny-pribeh-a-budete-ronit-krokodyli-slzy svým dojemným příběhem v "Hlasu ČeskoSlovenska":http://www.extra.cz/tema/hlas-ceskoslovenska totálně dostalo nejen kouče, ale i publikum a své konkurenty. Během natáčení Souboje se dojatá "Blanka":http://www.extra.cz/tema/blanka-janeckova rozpovídala o svých pocitech během soutěžního klání a po tvářích se jí kutálely krokodýlí slzy.
23.04.2014 20:15 |

podobné články

V tunelu Blanka bude třeba vyměnit až 300 kabelů v délce 56 km

 
Zaměstnanci ČKD Praha DIZ začali v tunelu Blanka montovat namísto poškozených nové kabely. Dělníci zahájili práce v Troji. ČTK to řekl náměstek primátorky Petr Dolínek (ČSSD). V tunelu Blanka bude potřeba podle informací ČTK vyměnit namísto původních 80 kusů v délce asi 15 kilometrů asi 300 kabelů v délce zhruba 56 kilometrů, v květnu se na tom domluvili úředníci s dodavateli. Zprovoznění tunelu Blanka je zatím naplánováno na 15. září a výstavba dosud stála asi 37 miliard.
15.06.2015 17:10 |

podobné články

„Zpackaná“ pitva kapitána letu MH17. Jak měla zamaskovat smrt téměř 300 lidí?

 
Zpráva nizozemských vyšetřovatelů o loňském sestřelení malajsijského boeingu z letu MH17 na východní Ukrajině naznačila, že se vyskytly pokusy o zatajení příčiny neštěstí. Součástí měla být „zpackaná pitva kapitána“, upozornil britský list The Guardian. Podle úterní nizozemské zprávy raketa Buk ruské výroby explodovala metr od kabiny pilotů a výbuch obrovskou silou vrhl stovky střepin do letadla.
14.10.2015 08:05 |

podobné články

Krasavec ze seriálu Super Drbna Chace Crawford si vážně poranil obličej

 
Hezounek Chace Crawford (26) si vážně poradil svou nejvýdělečnější devizu – obličej. Nový rok strávil v péči lékařů, neboť na Silvestra ošklivě spadl a zranil si tvář v jednom nočním klubu na Miami. Opilá hvězda seriálu Super Drbna prý uklouzla na ledě a pád nezvládla.
09.01.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Chace Crawford (2 články)

Super drbna Meesterová: Do 18 jsem neměla kluka a možná se nevdám

 
Pro pětadvacetiletou Leighton Meesterovou ze seriálu Super drbna prý láska není tím nejdůležitějším v životě. Herečka přiznala, že známost měla až jako dospělá a není si vůbec jistá, jestli se někdy v budoucnu vdá. Další články k tématu: Herečka posílala peníze pro bratra, matka je použila na plastiky
15.03.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Leighton Meester (12 článků)

30 let od premiéry Slunce, seno: Slavná drbna Keliška byla i v civilu baba od rány!

 
V rámci oslav 30 let trilogie Slunce, seno…, jejíž první díl měl premiéru v roce 1984, Blesk pátral po osudech řady klíčových postav! Jednou z těch nejvýraznějších byla drbna Kelišová.
17.07.2014 05:45 |

podobné články

Drbna z Babovřesk Altmannová: Skončila v nemocnici kvůli roli!

 
Chtěla krásnou roli a hezký honorář. Všechno dostala. Jana Altmannová (75) začala sice točit, ale krásná role jí v mžiku vzala jak honorář, tak i zdraví. Slavná drbna Anda z Troškových Babovřesk skončila v nemocnici a dodnes se z toho nevylízala.
02.12.2019 19:25 |

podobné články

Po těžkých zdravotních problémech už je drbna Nyklová jako rybička: Hlavně žádné změny, přeje si

 
Po roce na stejném místě, ale v podstatně lepší náladě. Když jsme si na posledním večírku sezóny Divadla Broadway loni povídali s Jaroslavou Obermaierovou  (73) , sotva chodila a stěžovala si, že jí zdravotní pojišťovna nechce schválit léky , které by jí mohly pomoci. Letos už má drbna Nyklová z nekonečné Ulice opět úsměv ve tváři.
28.12.2019 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (228 článků)

Zdeptaná vdova Pořízková: Hněv svírá rodinu! Děda vzal na babičku sekeru

 
Jen málokoho poslední měsíce spalují takové návaly depresí a úzkostí jako světovou topmodelku Pavlínu Pořízkovou (55), kterou týden před smrtí manžel a rocker Ric Ocasek (†75) vydědil. Bývalo jí tak psychicky špatně, že nedokázala vstát ani z postele. Sklony k labilitě a agresi prý podědila po dědovi.
03.12.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Ric Ocasek (33 článků)

Týden v Ulici očima odborníka Novotného: Než sex s Miládkou, radši karboš u Henryho a onanie!

 
Bože, tolik myšlenek a tak malý prostor, budu to muset vzít z gruntu. Předně Pumrová/Brežněv vs. byt plný puberťáků, to je mix, který nemůže fungovat a slibuje ještě mnoho zla, které se mi snaží scénáristé sebrat plány Brežněva a Gábiny na odstěhování, což je hrozná škoda, protože mě hrozně baví, když Matěj Jordán trpí. Kuba Štáfek je v civilu kámoš, ale v bedně má u mě smůlu.
15.11.2013 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Jordán (35 článků)

Psychicky zdeptaná Patrasová nedorazila na představení rodinného vánočního projektu: Manžel Felix se jí vysmíval

 
Musela by se obrnit svatou trpělivostí a ani se nedivíme, že to nedala. Felix Slováček se svojí rodinou, tedy synem Felixem, dcerou Aničkou a manželkou Dagmar Patrasovou  (59) , naplánoval společné vánoční turné po českých městech. Dáda má vystupovat odpoledne pro děti, on s dětmi večer s orchestrem.
23.10.2015 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1170 článků) , Dáda Patrasová (1238 článků)

Zdeptaná Marcela v Prostřeno: Hroutím se, pojedu rychlou!

 
Bývalá prodavčka svůj večer nezvládně psychicky. A kolegové, kteří ji přijdou do kuchyně na pomoc, ji dorazí totálně...
01.03.2017 14:05 |

podobné články

Předčasný konec Výměny manželek! Nedávám to, oznámila zdeptaná Andrea

 
Náhradní maminka Andrea (39) se má starat o chod domácnosti a tři děti. Jenže má takzvaně ruce dozadu a práce jí vůbec nejde od ruky. Nový manžel na ni neustále nadává a ona se psychicky zhroutí. Výměnu manželek chce dokonce předčasně ukončit.
01.03.2017 14:35 |

podobné články

Anděl smrti Angelina Jolie se sotva drží na nohou: Tělo vyhublé na kost už neschová!

 
Psychicky zdeptaná Angelina Jolie (42) padá ke dnu raketovou rychlostí. Žal ze zkrachovaného milostného života se na utrápené herečce začíná podepisovat stále viditelněji. Už začátkem roku přiznala strach z vážné nemoci a svou zhoršující se vizáž už nezvládá maskovat. V prosluněné Kalifornii se snažila chátrající tělo zakrýt vrstvami zimního oblečení. Ale marně!
06.04.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2215 článků)

Domácí násilí ve Výměně manželek? Psychicky zdeptaná Nikol se složí!

 
Ve středeční premiérové Výměně manželek příznivci této reality show uvidí, jak si poradí temperamentní Nikol v domácnosti submisivní Nikoly, kde vládne pevnou rukou Patrik. Jak si užije Nikola desetidenní pobyt po boku pohodového Andreje? Uvědomí si díky tomu, že to v její rodině nefunguje?
09.03.2020 17:20 |

podobné články

Ulici opouští jedna z nejoblíbenějších postav! Poslední natáčecí den oplakala

 
Jednoho velkého a dojemného loučení dnes budou svědky diváci seriálu Ulice. Z nejznámější ulice Česka se stěhuje jedna z nejoblíbenějších postav, krejčová Gábina Pumrová. O osudu postavy rozhodla sama její představitelka, Aneta Krejčíková (27), když tvůrcům počátkem letošního roku oznámila krásnou novinu o svém těhotenství.
23.10.2018 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (264 článků)

Praha již zná podobu dvou výdechů z Tunelového komplexu Blanka

 
Definitivní podoba dvou výdechových objektů z Tunelového komplexu Blanka v ulici Nad Octárnou a Nad Královskou oborou byla stanovena dnešním rozhodnutím rady hl. m. Prahy. Objekt v ulici Nad Octárnou bude dokončen dle původní dokumentace ke stavebnímu povolení z roku 2007, tedy ozeleněním betonového tubusu popínavými rostlinami. Konečná podoba objektu v ulici Nad Královskou oborou bude provedena opláštěním tubusu a vybudováním přilehlého parčíku dle architektonického návrhu Federika Diaze.
05.04.2017 14:05 |

podobné články