Článek

Kristýnu (†19) našli u Šluknova mrtvou: Policie zveřejnila výsledky pitvy!

 
Několik dní rodina i policie pohřešovala devatenáctiletou Kristýnu, před tím prý nasedla k někomu do auta. Pak ji mrtvou u Šluknova našel paraglidista, který proletěl nad ní. Rodina si myslela, že jí někdo ublížil. Policie nyní prozradila, co ukázala pitva.
18.11.2021 11:45 |

podobné články

Podobné články

Záhadná smrt slavného hudebníka (†28): Policie zveřejnila výsledky pitvy a expřítelkyně promluvila

 
Konečně prolomila hradbu mlčení. Bývalá přítelkyně DJ a producenta Tima Berlinga alias Aviciiho (†28) Emily Goldberg promluvila o jeho náhlé smrti. I když jejich vztah již dávno skončil, city k němu evidentně chovala i nadále. Policie mezitím zveřejnila výsledky pitvy známého hudebníka.
22.04.2018 19:15 |

podobné články

Brutální smrt mladé Kristýny (†19) ze Šluknova: Byla unesena a následně ubita?

 
Od minulého týdne pátrala policie po devatenáctileté Kristýně H. ze Šluknova. Její bezvládé tělo bylo nakonec objeveno v neděli a Blesk nyní přišel s informací, že měla být dívka obětí trestného činu.
18.11.2021 08:15 |

podobné články

Záhadná smrt Daniela B. (†22): Policie zveřejnila výsledky pitvy

 
Dva týdny pátrala rodina i policie po zmizelém Danielu B. z Kunratic u Cvikova. Prvního října přišla smutná zpráva – byl nalezen mrtev jen pár stovek metrů od domova. Policisté nyní zveřejnili výsledky soudní pitvy.
06.10.2016 13:35 |

podobné články

Matka Tadeáška (†4 měs.) z Mělnicka promluvila! Policie zná výsledky pitvy dítěte

 
Smrt čtyřměsíčního Tadeáška z Mělnicka šokovala celé Česko. Všichni se ptají, co se s ním stalo a proč musel zemřít. Policie přišla s částečnou odpovědí. V neděli zveřejnila výsledky pitvy. Zanedlouho poté se poprvé k smrti svého syna vyjádřila matka, kterou mnozí z jeho smrti vinili.
31.05.2020 14:10 |

podobné články

Lucii (†35) z Liberecka našli mrtvou: Zavraždili ji, napsal bratr, policie informovala o podezření!

 
Tragicky dopadlo třídenní pátrání ve městě Rovensku pod Troskami. Po mamince dvou dětí Lucii J. pátrali od sobotní noci, v pondělí ji našli mrtvou. Podle soudní pitvy by mohl za smrtí stát někdo další, policie proto hledá svědky.
31.07.2020 11:15 |

podobné články

Co se stalo Elišce, kterou našli dnes mrtvou? Děti promluvily a policie potvrdila: Byla to vražda!

 
Celou republikou dnes otřásl případ devítileté Elišky K., kterou dnes v odpoledních hodinách "našli mrtvou":http://www.extra.cz/hruza-elisku-kterou-hledalo-cele-cesko-nasli-mrtvou v lesíku v Klášterci nad Ohří.
10.09.2014 20:01 |

podobné články

Do Šluknova se stahují chudí. Kvůli dávkám

 
Do Šluknova se stěhují chudí z okolních měst kvůli sociálním dávkám.
24.06.2011 17:45 |

podobné články

Účastníci technoparty u Šluknova se musí brodit v bahně

 
Zhruba tisíc až patnáct set příznivců techna zůstalo na druhý den ve šluknovské části Království na Děčínsku. Během dopoledne především kvůli špatnému počasí značná část návštěvníků akci opustila, ale odpoledne a v podvečer se rozbahněná louka u bezmála šestitisícového Šluknova začala znovu plnit automobily s milovníky elektronické hudby.
30.07.2011 22:30 |

podobné články

Správa železnic: Rekonstrukce mostu ve Vilémově u Šluknova si vyžádá výluku

 
Správa železnic letos dokončí rekonstrukci viaduktu přes Karolinino údolí ve Vilémově u Šluknova na trati Rumburk – Sebnitz. Ta začala loni na jaře, kvůli pandemii a zpoždění dodávek potřebného materiálu ze zahraničí se výměna ocelové konstrukce samotného mostu uskuteční až letos během 90denní výluky, která začne v neděli 18. dubna.
17.04.2021 14:30 |

podobné články

Smrt manžela Březinové: Při pitvě našli vředy, rakovinu ne!

 
Aha! zná výsledky pitvy Zdeňka Švarce (†57), manžela zpěvačky Marcely Březinové. Toho našli v pátek oběšeného v pražském Roztockém háji. Až do včerejška se jeho nejbližší mohli utěšovat myšlenkou, že je dobrovolně opustil kvůli zdravotním problémům. Výsledky pitvy jsou pro ně šokem. Až na drobný nenádorový nález v břiše byl Švarc zdravý!
27.07.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Březinová (145 článků)

Výsledky pitvy Jana Kočky (†28), který v protisměru zabil Miloslava (†28)! Co ukázaly?

 
Jel v protisměru. Údajně ujížděl od jiné autonehody. Pak způsobil bouračku, která stála život jeho i řidiče kamionu Miloslava (†28). Do něho za volantem svého luxusního mercedesu vrazil potomek slavného klanu kolotočářů Jan Kočka (†28). Policie nyní zveřejnila předběžné výsledky jeho pitvy.
02.10.2018 18:25 |

podobné články

Nález mrtvé dívky v Plzni: Překvapivé výsledky soudní pitvy!

 
Plzeňští policisté mají k dispozici výsledky pitvy mladé dívky (†20), jejíž tělo našli v pondělí krátce před půlnocí náhodní kolemjdoucí na cestě v blízkosti Papírenské lávky v městské části Slovany. Vše nasvědčuje tomu, že se na její smrti nepodílel nikdo cizí.
02.05.2018 16:50 |

podobné články

Výsledky pitvy dvojice, která zemřela v Egyptě, policie nemá

 
Moravskoslezští kriminalisté stále nemají k dispozici oficiální výsledky pitvy šestatřicetileté ženy a její osmileté dcery, které za dosud nevyjasněných okolností zemřely v Egyptě. Prováděli ji soudní znalci z Ústavu soudního lékařství v Ostravě, řekla mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.
06.09.2013 14:20 |

podobné články

Oběti z Brodu zemřely skoro okamžitě, ukázaly pitvy! Bez šance přežít

 
Je to smutný úkol v rámci vyšetřování masakru v Uherském Brodě. Nařízeny byly i pitvy těl obětí. Jejich první závěry nyní poodhalil státní zástupce Roman Kafka. Pitvy ukazují, že oběti zemřely skoro okamžitě a neměly šanci přežít, uvedl Kafka v České televizi.
01.03.2015 14:50 |

podobné články

Otřesné detaily z pitvy Bartošové (†48): Drtivé poranění hlavy a krevní výrony!

 
Poté, co policie oznámila, že ukončila vyšetřování sebevraždy Ivety Bartošové, na svých oficiálních stránkách zveřejnila nejen výsledky z pitvy zemřelé zpěvačky, ale také hrůzostrašné detaily z ohledání Ivetiných ostatků po srážce s vlakem, pod který Iveta skočila.
01.08.2014 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6908 článků)

Těhotná Romana zemřela po pádu z 10. patra: Podle pitvy byla opilá! Měla v těle i drogy?

 
Čekala chlapečka, byla v šestém měsíci a moc se na něj těšila. Těhotná Romana (†24) však zemřela po děsivém pádu z 10. patra na sídliště v Karviné. Na místě byla mrtvá. Policie zveřejnila šokující výsledky pitvy, podle kterých byla mladá žena v době smrti opilá, informoval web TN.cz. A nejen to...
12.02.2015 19:00 |

podobné články

Policie zpět na místě činu: Vrátili se hledat vraha Elišky! Místní tvrdí, že ji našli svlečenou

 
24 hodin po nálezu těla ztracené Elišky (†9) se policie vrátila zpět na místo, aby hledala stopy vraha! Několik policistů pročesávalo balíky slámy a hledali v nich důkazy a údajně i oblečení malé dívenky. Místní totiž tvrdí, že Elišku našli mezi stromy svlečenou. Policie zveřejnila také první výsledky pitvy.
11.09.2014 14:30 |

podobné články

Mirku, záhadně zmizelou v pyžamu, našli mrtvou už v srpnu: Policie konečně ví, jak zemřela

 
Policie na Olomoucku koncem července pátrala po zmizelé Mirce, která odjela z domu v pyžamu a už se nevrátila. Pátrání však skončilo tragicky. Tělo třiatřicetileté ženy bylo nalezeno začátkem srpna. Policie ale až nyní obdržela výsledky pitvy!
19.12.2019 15:20 |

podobné články

Opilému řidiči sanitky ve voze zemřela pacientka (†68): Výsledky z pitvy!

 
Tragédie se stala minulý týden v pondělí ráno. Řidič sanitky při převozu pacientky do nemocnice prudce brzdil, aby zabránil střetu se zvěří. Žena měla vypadnout ze sedadla a uhodit se do hlavy. Lékaři jí už nedokázali pomoct. Provedená dechová zkouška navíc potvrdila, že řidič byl opilý! A policie už zná výsledky pitvy seniorky.
05.06.2018 12:00 |

podobné články