Článek

Kristýna Kočí už mě podruhé vypekla, přiznal se Josef Dobeš

 
Bývalí poslanci Josef Dobeš a Kristýna Kočí. Oba spolu byli ve Věcech veřejných: Dobeš místopředseda a ministr školství, Kočí předsedkyně poslaneckého klubu. Dobeš ParlamentnímListům.cz řekl, že ho Kočí už podruhé „vypekla“.
11.09.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)
Podobné články

Vzkaz většiny Čechů: Kočí, zmiz nám z očí!

 
Skandál, který rouzpoutala Kristýna Kočí se obrací proti ní. Čtyři z pěti Čechů Kočí nevěří. Výsledky průzkumu by se daly dokonce pochopit tak, že jediné čemu lidé u bývalé členky VV Kočí věří, jsou její jadrná slova z utajené nahrávky o tom, s kým by si ráda zapí*ala. Více než 70 procent dotázaných by si přálo, aby Kočí odešla z politiky.
22.04.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Kristýna Kočí a já na tenise? Zlé hrátky bulváru, brání se Drobil

 
Setkali se v Ostravě. Kristýna Kočí (VV) a Pavel Drobil (ODS), exministr životního prostředí, který po skandálu na Státním fondu životního prostředí rezignoval. A i když právě Kristýna Kočí byla jednou z nejaktivnějších političek, které horovaly za Drobilův odchod, na víkendovém tenisovém utkání mezi Českem a Kazachstánem si podle deníku Blesk s exministrem náramně rozuměla.
07.03.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Nepřátelé Kočí a Dobeš opět spolu: Vysmívali se exšéfovi Bártovi!

 
Zázračné usmíření, nebo další zázračná obálka? Nikoliv. Jak se říká – nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Podle tohohle hesla se asi řídí Kristýna Kočí (28) a Josef Dobeš (49). Společně se chechtali ve Sněmovně, až se za břicha popadali. A komu jinému než jejich exšéfovi Vítu Bártovi (39, VV)
16.05.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2837 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Dobeš, Škárka a Kočí se oťukávali s lidmi premiéra Rusnoka

 
Nezařazení poslanci, někdejší členové VV Jaroslav Škárka, Kristýna Kočí a Josef Dobeš v pátek jednali v pražském hotelu Esplanade s lidmi blízkými premiéru Jiřímu Rusnokovi o podpoře jeho vlády.
03.08.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků) , Jiří Rusnok (1862 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Víme, co vše musí přetrpět Kristýna Kočí

 
REVUE Rebelka s basebalovou pálkou, v manželské posteli s Tluchořem, kikinka Kočí. Podobné vtípky se v současnosti vyrojily v reakci na různé eskapády poslankyně Kristýny Kočí. Ruda z Ostravy o ní složil raperskou písničku, herci Ondřej Pavelka a Barbora Poláková chystají na zítra po vzoru hry Ivánku, kamaráde scénické čtení nahraného rozhovoru s Kočí v pražském divadle Rubín.
17.04.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (53 článků) , Barbora Poláková (220 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Čtyři z pěti Čechů Kristýně Kočí nevěří

 
Poslankyně Kristýna Kočí je pro čtyři pětiny Čechů nedůvěryhodnou političkou, ukázal internetový průzkum společnosti Sanep. Podle něj je většina lidí obeznámena s obsahem nahrávky, na které Kočí nevybíravě hovoří o zákulisních politických tahanicích, a nevěří vysvětlení Kočí, že si s vědomím odposlechu záměrně vymýšlela. Respondenti se většinově shodli, že by měla opustit veřejný prostor.
22.04.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Blonďatá bestie Kočí hodlá žalovat divadlo, které ji hraje

 
Kristýna Kočí je ve sporu s Divadlem Rubín. To převzalo nahrávku Lukáše Vícha, kde Kočí vystupuje v hlavní roli, a přetvořilo ji v absurdní drama. Kdo má na hru autorská práva, je ale sporné. Kočí se těch svých hodlá dožadovat.
17.05.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Kočí se zpovídá z detektoru lži: Nelhala jsem tam, je to jinak

 
Kristýna Kočí jako jediná v kauze údajného uplácení uvnitř strany Věci veřejné byla ochotna vypovídat na detektoru lži. Výsledky vyšetření se objevily nyní v médiích, která informují o tom, že podle policie v některých odpovědích Kočí lhala. Ta vše ale upřesňuje: "Nešlo o lež, ale zrychlenou aktivitu, která byla způsobena nalomenou psychikou z tvrdého tlaku médií a veřejnosti ve dnech, kdy tento výslech probíhal. Navíc vždy to bylo zaznamenáno jen u otázek obecnějšího charakteru. Myslíte, že bych jinak nebyla také obviněna?" reagovala pro ParlamentníListy.cz Kočí.
29.06.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Klasnová (VV): Někdo tahá překvapení z klobouku, Kočí z šátku

 
Kristýna Kočí se opět vytasila s tajnou zbraní. Tentokrát je to nahrávka, která vznikla čtyři dny předtím, než Kočí dostala od Bárty půl milionu korun. Nesvědčí ale spíše proti samotné Kočí?
02.09.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Kočí: Bárta posílá bratrovi peníze ze zisků ABL v obálkách po jeho řidiči

 
Bývalá funkcionářka Věcí veřejných, nyní zavržená rebelka Kristýna Kočí tvrdí, že neformální šéf VV Vít Bárta je i nadále napojen na bezpečnostní agenturu ABL, kterou kdysi založil. Podle Kočí Bártův bratr Matěj, který firmu převzal, posílá peníze ze zisku ABL sourozenci v obálkách prostřednictvím osobního řidiče. Kočí doufá, že Vít Bárta bude obžalován z korupce, VV se jí omluví a vezmou zpět do klubu.
04.01.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2837 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Kočí prý chce titul ze školy, kde působí ve správní radě

 
Poslankyně Kristýna Kočí se přihlásila ke studiu na Slezské univerzitě v Opavě. Upozorňuje na to bulvární deník Blesk s tím, že Kočí zde zasedá ve správní radě a na škole už studuje také krajský hejtman s podezřelým majetkem Jaroslav Palas (ČSSD) nebo šéf poslanců ODS Zbyněk Stanjura. Kočí odmítá, že se jedná o střet zájmů.
09.02.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků) , Zbyněk Stanjura (247 článků)

Další ostuda pro VV: Kočí chce po Bártovi odškodné kvůli pohlavním nemocem

 
Ačkoliv v procesu s Vítem Bártou a Jaroslavem Škárkou vystupuje Kristýna Kočí jen jako svědek, zřejmě na něj velmi dlouho nezapomene. Poté, co si soudní síň vyslechla na zvukové nahrávce jak Kočí močí, došly na přetřes i její údajné pohlavní choroby. Kočí se teď domáhá odškodnění.
06.04.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2837 článků) , Kristýna Kočí (700 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Kristýno Kočí, pořiď si bryndáček!

 
Kristýna Kočí se při úterním hlasování o vyslovení nedůvěry vládě Petra Nečase pořádně ušpinila. Jednání Poslanecké sněmovny bylo tak únavné. Někteří poslanci během dlouhé chvíle četli noviny. Jiní se věnovali svému žaludku. Kristýna Kočí se bavila po svém. Nejdřív si hrála se svým iPadem, potom přešla na jídlo. Pochutnávala si na kokosových kuličkách s mandlí uvnitř. Nakonec bavila svého kolegu.
22.12.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9288 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Kočí o milenci: Véčkaře nevolí! Je inteligentní!

 
ROZHOVOR: A je to venku! Poslankyně Věcí veřejných Kristýna Kočí (26) ukončila dohady, jestli je zadaná a kdo je její partner. Na sobotní Ples v Opeře poprvé vyvedla do společnosti Adama Koželu (25), do kterého je už čtyři měsíce zamilovaná. Podle informací Blesku se pár seznámil při práci – potkali se, když Kristýna dávala rozhovor studentskému časopisu Studenta, který patří Adamovu vydavatelství. „Hned na první pohled mě okouzlil,“ svěřila se Kočí, která byla po boku svého partnera velmi sexy.
07.02.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Kristýna Kočí podala další trestní oznámení na Bártu

 
Ve středu podala podle zdroje Práva druhé trestní oznámení na Víta Bártu předsedkyně poslaneckého klubu VV Kristýna Kočí kvůli penězům od Bárty. Podle ČTK Kočí měla od Bárty dostat půl miliónu korun. První trestní oznámení podal ve středu již bývalý místopředseda a poslanec Věcí Veřejných (VV) Jaroslav Škárka.
07.04.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2837 článků) , Kristýna Kočí (700 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Chat s Kristýnou Kočí o úplatcích a kabelkách

 
Kupuje si kabelky za své peníze? Jaké jsou její styky s kmotry? Kde strávila noc po nalezení štěnic v jejím pražském bytu? Poslankyně Kristýna Kočí prožila dny hrůzy. Poté, co obvinila Víta Bártu ze snahy ji uplatit se proti ní její kolegové otočili zády. Vyloučili ji ze strany a chrlí vůči ní jedno obvinění za druhým. Co je na nich pravdy? Kristýna Kočí odpovídala čtenářům Blesk.cz na chatu.
12.04.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2837 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Kočí: Na kabelky by mi půjčili rodiče. Ne Bárta!

 
Rozhovor: Kristýna Kočí strávila ve strachu před sledováním noc na utajovaném místě mimo Prahu. Neustále se přesouvá, ale některým tvrzením svých bývalých kolegů se už spíše směje. Peníze na kabelky si prý rozhodně nepotřebuje půjčovat od Bárty, jak naznačil Radek John. V rozhovoru pro Blesk.cz také sdělila, že pana Dalíka, se kterým měla letět soukromým letadlem do Švýcarska nikdy neviděla. I v úterý byla u ní v bytě policie. Ve středu v 11 hodin bude Kristýna Kočí chatovat se čtenáři Blesk.cz.
12.04.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Kristýna Kočí (700 článků)

Vláda přežila, Kočí trpěla na oslovské lavici

 
Vláda přečkala druhý pokus o vyslovení nedůvěry. Kabinet Petra Nečase tak může pokračovat. K opozičním poslancům se přidali odpadlíci z VV Kristýna Kočí, Jaroslav Škárka a Stanislav Huml. To ale nestačilo. Právě vyloučení poslanci z VV zažívali během mnoho hodin trvající slovní exibice poslanců, absolutní ignoraci ze strany svých bývalých kolegů.  Ti vedle nich odmítají sedět a raději budou stát v uličkách. Prohlásil to předseda VV Radek John. Kristýna Kočí tak ve své lavici seděla většinu času zcela osamocena. Pro vyslovení nedůvěry hlasovalo 84 poslanců, potřeba jich bylo 101.
26.04.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Petr Nečas (9288 článků) , Stanislav Huml (466 článků) , Kristýna Kočí (700 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Kočí míří na výslech. Bude o tajemných 120 milionech a puči na vládu?

 
V celé kauze kolem údajného uplácení uvnitř Věcí veřejných stále není vysvětlena nahrávka, v které se říká, že měla Kristýna Kočí dostat sto dvacet milionů od ODS na vybudování další strany či odnože VV. Jak se zdá, ani policie se o ni blíže už nezajímala. Samotná Kristýna Kočí to vysvětluje tím, že mnohokrát před tím už zdůrazňovala, že v nahrávce šlo z její strany o úmyslné rozvíjení nesmyslných teorií. Nebude se o to zajímat policie ani při plánovaném úterním výslechu?
19.11.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)