Článek

Kristian Kundrata ze Survivoru: Zásnuby s krásnou přítelkyní. Na ostrově mu radily holky

 
Šestadvacetiletý účastník letošní řady Survivor, Kristian Kundrata, si sice titul vítěze domů nepřivezl, reality show mu ale dala mnohem více. Na ostrově si uvědomil, jaké má štěstí a co má vlastně doma. Právě díky tomu požádal svou přítelkyni o ruku. Soutěžící dorazil na promítání velkého finále. Naší redakci poskytl rozhovor, ve kterém se rozpovídal o detailech zásnub i o společných plánech páru do budoucna. 
19.05.2023 09:15 |

podobné články

Podobné články

Velké podezření na podvod v Survivoru: Karolína nehubla jako ostatní, naznačil Cris

 
Co se v Survivoru děje, když na ostrově vypnou kamery? O tom se nám ve studiu eXtra Hosta rozpovídal Kristian Kundrata. Ten navíc odhalil, co se dělo ve vile, ve které vypadlíci zůstavali, dokud show neskončila. Proč nechali vyhodit hlídače, který na ně měl dohlížet, a jak to bylo s Karolínou a jejími výlety za jídlem?
05.05.2023 05:10 |

podobné články

Parta ze Survivoru vyrazila pařit: Tomáš Weimann poprvé ve společnosti, Kundrata ukázal přítelkyni a Quitt v obležení žen

 
Nové tváře českého showbyznysu společně vyrazily na premiéru druhé řady seriálu Iveta. Řeč je o letošních účastnících Survivoru, kteří se čím dál víc ukazují na veřejnosti. Dokonce si z kopýtka vyrazil i Tomáš Weimann. A nejednalo se pouze o jedinou reality show, jejíž členové přišli na další pokračování Ivety. Sešli se také i účastníci Love Islandu. Redakce eXtra.cz byla na místě a všechny zachytila na fotoaparát. 
26.04.2023 14:30 |

podobné články

Kadeřnická nehoda v Survivoru: Kristian si holil hlavu, v půlce cesty se mu rozbil strojek

 
Kdo neviděl poslední díl Survivora na Voyo, nečtěte dál. Jde o spoiler. Po Žanetě Skružné si oholil hlavu také Kristian Kundrata. Na poslední kmenové radě všem vyrazil dech, když usedl v porotě vedle Žanety zcela bez vlasů. Během holení se mu ale stala vtipná věc, jak popsal na svém Instagramu.
22.04.2023 16:25 |

podobné články

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Tvrdá kritika Martina ze Survivoru: Holky v plavkách viděl snad poprvé, říká Bára

 
Martin Konečný má lepší sociální hru, než si mnozí mohli na počátku aktuální řady Survivoru myslet. To ve studiu pořadu eXtra Host potvrdila i Barbora Krčálová, která první dny na ostrově proti prostořekému Slovákovi rázně vystupovala. Ten si mladé krásky, které byly zpočátku tak znechucené jeho výrazy, že ho chtěly co nejdřív vidět v letadle do Bratislavy, tak omotal kolem prstu, že mu dovolily, aby je na ostrově pravidelně masíroval. A to i přesto, že předtím měl nechutné řeči na jejich přednosti. 
11.05.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Nečekaná rána pro soutěžící Survivoru: Po týdnu bez spánku přichází další bojovníci. Nechybí vítěz jiné reality show

 
Ačkoli reality show Survivor už musela opustit první účastnice Tereza, někteří nováčci na ostrov teprve připluli. Kmen Hrdinů přivítal Martina Kulhánka a herečku Pavlínu Sigmundovou. Rebely pak podle informací eXtra.cz posílili modelka Barbora Krčálová a obchodní zástupce Kristian Kundrata. Kdo jsou nově příchozí zač?
01.02.2023 21:00 |

podobné články

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Nikola Čechová (81 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články

Pepa Kůrka ze Survivoru obhajuje vztah s krásnou Angie: Proč spolu zůstali a detaily jejich svatby

 
Influencerka Angie Mangombe a Josef Kůrka ze Survivoru jsou spolu teprve krátce, ale i tak mají za sebou řadu zásadních rozhodnutí. Koncem loňského roku hrdličky oznámily očekávání miminka, posléze přišly na řadu zásnuby a nakonec přišla i těžká zkouška v podobě tříměsíčního odloučení. Nyní už jsou opět spolu a těší se na příchod miminka. V pořadu eXtra Host dvojice promluvila o tom, jaké to pro ně bylo, i o plánované svatbě, kterou bude moderovat Petr Švancara. Jak bude veselka vypadat? 
14.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Kristian dostal kudlu do zad: Do duelu ho poslal hráč, který zásadně nesouhlasil s jeho taktikou

 
Pokud jste neviděli poslední dva díly Survivora na Voyo, tak nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Kristian Kundrata okusil hořkou pachuť zrady a prohry. Je totiž dalším hráčem, který zaujmul místo v porotě vedle Žanety Skružné a stal se tak druhým vypadlým účastníkem Survivora po sloučení kmenů. Kudlu do zad mu vrazili dva silní mužští elementi, kteří nesouhlasili s jeho hráčskými tahy.
19.04.2023 22:20 |

podobné články

Martin ze Survivoru si pustil pusu na špacír, Novotného tím vytočil: Meleš hovadiny, durdí se

 
Martin Konečný odhalil další zákulisní informace z natáčení Survivoru. A radost z jeho slov nebudou mít především tvůrci show, kteří se pokouší skrz televizní obrazovky tvořit dojem, že soutěžící na ostrově strádají ve všech směrech. Vše ja ale zdá se jinak. To alespoň vyplývá z tvrzení muže, který skončil až na druhé pozici. Ten totiž v živém vysílání s moderátorem Ondřejem Novotný odhalil, že někteří soutěžící měli na ostrově k dispozici zubní kartáčky a pasty.
30.05.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků) , Ondřej Novotný (219 článků)

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

 
Zdálo se, že mezi Petrem Havránkem alias Pítrem ze Survivoru a jeho přítelkyní Gabrielou Gašpárovou panuje napjatá atmosféra. Ve společnosti se mluvilo dokonce o tom, že se měla dvojice rozejít, a to na základě domněnek, že mezi Pítrem a další soutěžící z drsné reality show Andreou Bezděkovou to na ostrově minimálně jiskří. To však Pítr zásadně odmítá, jak se rozpovídal v pořadu Extra Host. Jak to s Gábi nyní mají? 
24.03.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (255 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (347 článků) , Ondřej Novotný (219 článků)

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

 
Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 
11.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Maty Maty (14 článků)

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Glosa: Finále Survivoru bez nejlepšího hráče. Pravý vítěz dojel na vlastní dobrotu

 
Nechcete-li vědět, kdo se stal vítězem aktuální řady Survivoru, jděte si raději na eXtra přečíst jiný článek. Tento je totiž plný spoilerů a na následné reklamace nebude brán zřetel. A teď si pojďme říct, proč si ani jeden z finalistů nezasloužil stát se vítězem Survivoru a kdo je podle mě pravým Survivorem. 
18.05.2023 20:55 |

podobné články

Neuvěříte, jaké to byly kamarádky: Takhle Bartošová s Gottovou řádily za svobodna na horské dráze

 
Když dojde k setkání Ivany Gottové s Ivetou Bartošovou, příliš vřele se nejspíš nevítají. Před devíti lety z nich ovšem byla nerozlučná dvojice a tehdy ještě svobodné dámy spolu řádily na pouti jako malé holky.
03.12.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7010 článků)

Něco pro naše čtenářky: Kochejte se svalnatým pozadím těchto mužů

 
To jsou pořád sexy holky v plavkách, "sexy holky v posilovně":http://www.extra.cz/10-pohledu-pro-bohy-cvicici-holky-jsou-hodne-sexy, sexy holky se "zrzavou hlavou":http://www.extra.cz/panove-dali-byste-si-rict-10-prirodnich-sexy-zrzek, sexy holky a jejich zadky, ale co třeba takhle mužské zadky?
12.07.2013 09:10 |

podobné články