Článek

Kriminálníkem od 12! Kluk strhl důchodkyni (66) řetízky z krku a těžce ji zranil!

 
Teprve patnáctiletý kluk a roste z něj patrně nenapravitelný kriminálník. Vycházku z výchovného ústavu využil ke krádeži. Vybral si ženu (66), které strhl z krku tři řetízky a přitom ji těžce zranil.
23.06.2017 12:15 |

podobné články

Podobné články

Pražští kriminalisté dopadli dvojici, která strhávala ženám řetízky

 
Mladou dvojici, která strhávala starším ženám řetízky z krku přímo na ulici, dopadli kriminalisté. Od konce června se doslova bavili přepadáváním zejména starších žen, kterým strhávali z krku zlaté řetízky. Mladá dvojice má na svědomí pět takových případů, převážně v lokalitách Prahy 2, 3 a 10, sdělila policejní mluvčí Jana Rösslerová.
30.07.2013 15:40 |

podobné články

Lupič řádil na Balabence: Ženě (62) strhl z krku dva řetízky, policie hledá svědky

 
Obrovský šok zažila 62letá žena posledního května, když doprovázela svého pětiletého vnoučka na kroužek. Na Balabence k ní přiskočil muž a z krku jí serval dva řetízky. Pak vzal spolu se svým kumpánem nohy na ramena. Policie už pachatele dopadla, teď hledá svědky.
26.06.2018 12:55 |

podobné články

K dopadení pachatele, který strhl seniorce z krku řetízek, pomohl v Brně velkou měrou náhodný svědek

 
Dopadnout třicetiletého muže, který údajně o několik minut dříve strhl důchodkyni z krku řetízek, se podařilo v úterý odpoledne brněnským strážníkům. Výraznou zásluhu na tom má šedesátiletý muž, který krádež na ulici v centru města viděl a přistoupil k pachateli do tramvaje směřující do Husovic.
01.10.2014 14:10 |

podobné články

Lupič strhával Brňankám řetízky. Kvůli drogám!

 
Vystupoval slušně, mluvil potichu. A voněl! Nikdo by do něj neřekl, že fetuje. Teď ale sedí již třikrát trestaný mladík (25) ve vazbě. Hrozí mu až 10 let vězení za to, že od začátku července strhával starším Brňankám z krku zlaté řetízky.
17.08.2010 15:55 |

podobné články

Jak se zbavit podbradku

 
Ať patříte k lidem, jimž je dán podbradek genetickou dispozicí, protože ho prostě máte v rodině, nebo vám druhá brada narostla v důsledku nadváhy, jde o záležitost poměrně nepříjemnou hlavně z estetického hlediska. Svoji roli v tomto případě hraje i čas – s přibývajícím věkem dochází k ochabnutí kůže, a povolení svalů na krku, které drží bradu napjatou. Dvojitá brada je problémem stále většího počtu žen, bez ohledu na to, jak jsou na tom s celkovou hmotností. Co s tím? Prevence problém oddálí Čím dřív se začnete svému krku věnovat, tím větší máte šanci, že podbradek hned tak nenaroste. Jedním z dobrých triků je poštipování kůže pod bradou: uchopte ji do dvou prstů, mírně potáhněte a lehce se štípněte. Pokožka se tím lépe prokrvuje a aktivuje vnitřní vrstvy. Druhou variantou, jak prokrvit kůži na krku je vklepávání krému hřbetem ruky. Naneste si krém na obličej a dekolt, narovnejte se a vystrčte bradu. Místo pod bradou pak hřbete ruky poklepávejte, tak se v podkoží lépe rozproudí krev. Pomáhají cviky na krční svaly Existuje řada cviků, která pomůže s menším podbradkem, je ale nutná trpělivost, výsledky nejsou znát okamžitě. Většina cviků vychází ze zpevnění svalů v přední části krku a pod bradou, čím se, mimo jiné,  postupně zbavujete podkožní vrstvy tuku. Vhodné cvičení: Protažení krku – s nádechem hlavu pomalu zakloníme dozadu, s výdechem uvolníme. Opakujeme 10x. Protažení do stran – s výdechem otočíme hlavu bradou nad jedno rameno, s nádechem spustíme hlavu dolů na střed, bradou se dotkneme jamky na krku mezi klíčními kostmi. S dalším výdechem dokončíme pohyb hlavou nad druhé rameno. Opakujeme 10x. Zvedání hlavy – lehněte si na pohovku nebo na postel tak, aby vám hlava visela přes okraj. Zvedejte bradu k hrudníku a zase ji uvolněte. Měli byste cítit tlak na krku a v dolní čelisti. Vysunujte... Čtěte více Příspěvek Jak se zbavit podbradku pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.01.2018 10:50 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Ženě galantně otevřel dveře, poté ji strhl řetízky z krku

 
Dobrý úmysl určitě neměl mladík, který v nočních hodinách v Mostě nabídl pomoc jedné ženě. Ta kolem 23. hodiny na sídlišti Zahradní u panelového domu chtěla vstoupit dovnitř, když se k ní přitočil neznámý mladík a nabídl se, že jí dveře otevře.
05.08.2014 23:40 |

podobné články

Čech v Německu zbil a okradl důchodkyni, druhý tam podváděl banky

 
Čecha zadržela německá policie. Je podezřelý z podvodů se složenkami a platebními kartami. Na druhého muže vydal soud zatykač. Okradl a těžce zranil v saském Zhořelci důchodkyni.
21.08.2010 02:05 |

podobné články

Vánoční strom přizabil důchodkyni. Povalil ho vítr

 
Vánoční strom při pádu těžce zranil důchodkyni. V době poryvu větru procházela náměstím.
09.12.2011 13:55 |

podobné články

Stařence v tramvaji strhl zlodějíček z krku zlatý řetízek! Dopadli ho

 
Teprve dvaadvacetiletý mladík okradl v těchto dnech v Brně osmdesátiletou stařenku v tramvaji tak, že jí z krku strhl zlatý řetízek. Celé situace si povšiml policista, který tramvají cestoval z pravidelné obchůzky, po krátké honičce mladíka zadržel.
27.05.2013 11:35 |

podobné články

VIDEO: Drzý zloděj okrádal ženy o šperky: Na ulici jim je strhl přímo z krku! Poznáte ho?

 
Policie pátrá po hrubiánovi, který dvěma ženám v Praze 2 z krku strhl cenné šperky.  A že měl vkus, dokazuje jejich cena: Dohromady totiž stály desítky tisíc korun! Plán ale příliš promyšlený neměl - na Karlově náměstí ho totiž zachytily kamery. Poznáte ho?
14.03.2018 13:10 |

podobné články

Bagrista strhl komín, zničil auto a elektrické vedení

 
V Rousínově na Vyškovsku v pondělí neopatrným manévrem strhl bagrista se svým strojem komín. Výsledkem toho je zničené osobní auto značky Daewoo. Komín spadl na elektrické dráty a na zaparkované vozidlo strhl jeden ze sloupů elektrického vedení.
30.05.2011 14:10 |

podobné články

ZLODĚJI v Mostě mají novou fintu. Kradou řetízky rovnou Z KRKU!

 
Zloději v Mostě kradou zlaté šperky přímo z krků žen, policisté už po nich jdou.
08.07.2011 16:25 |

podobné články

Do basy s nimi! Lupiči v Praze přepadávají starší ženy na ulici, berou kabelky i šperky

 
Po dvou lupičích, kteří v těchto dnech přepadli dvě ženy ve Vysočanech a na Vinohradech, pátrají kriminalisté. Jeden se rval s obětí o kabelku, další ženě strhl zlaté řetízky. Oběma hrozí až desetiletý pobyt ve vězení, řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová.
03.07.2013 14:25 |

podobné články

POLICIE HLEDÁ SVĚDKY: Kdo zranil důchodkyni (79)?

 
Pomozte policii! Kriminalisté hledají svědky, při které tři děti zranili v Táboře u obchodního domu Tesco devětasedmdesátiletou důchodkyni.
14.11.2010 11:05 |

podobné články

Náhrobek zranil důchodkyni v Českých Budějovicích

 
Návštěva hřbitova skončila tragicky pro důchodkyni z Českých Budějovic. Na místním židovském hřbitově na ni spadl náhrobek. Na pomoc jí přispěchal muž, který zaslechl její zoufalé volání. 
02.11.2014 15:35 |

podobné články

Řidič, který srazil školáka Sama (†11): Před lety smetl důchodkyni na přechodu!

 
Čtyřiačtyřicetiletý řidič, který minulý týden srazil a zabil jedenáctiletého školáka, měl už ve svém rejstříku podobný škraloup! Podle slovenského deníku Nový Čas před několika lety na přechodu srazil a vážně zranil důchodkyni, za což vyfasoval podmínku.
29.06.2017 12:50 |

podobné články

Rozespalý pilot si spletl planetu s letadlem. Strhl řízení, zranil 16 lidí!

 
Kanadský pilot v ospalosti spletl planetu Venuši s dalším letadlem a v panice z hrozící srážky prudce strhl řízení. Při manévru utrpělo zranění 14 cestujících a dva členové posádky, píše v úterý webový portál BBC.
17.04.2012 10:15 |

podobné články

JE TO MOŽNÉ? Na místě přepadení ZLODĚJKA ZAPOMNĚLA DOKLADY

 
Pražská policie dopadla v minulých dnech dvacetiletou dívku, která oloupila 83letou seniorku o zlaté řetízky, které ženě strhla z krku ve vchodových dveřích domu. Pachatelka na místě však zanechala svou kabelku s doklady, informovala ve středu Mediafax Eva Kropáčová, mluvčí pražské policie.
29.06.2011 14:35 |

podobné články

Brněnský fantom je za mřížemi. Mladík seniorkám strhával z krku řetízky

 
Až pětileté vězení hrozí sedmnáctiletému mladíkovi, který v Brně v pěti případech okradl nebo oloupil staré lidi. Po umístění do policejní cely si vymyslel, že spolkl plastovou lžíci, a skončil v nemocnici, řekla brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.
13.10.2011 11:05 |

podobné články