Článek

Kriminalisté zadrželi muže, který ve Františkových Lázních distribuoval pervitin

 
Dne 5. 11. 2014 v ranních hodinách kriminalisté zadrželi 46letého muže z Františkových Lázní, který měl v době od začátku roku 2011 do května roku 2014 ve Františkových Lázních prodat několika osobám nejméně ve 190 případech drogu pervitin, a to celkem nejméně 46 gramů. V roce 2013 během několika měsíců měla 46 letému muži pomáhat v několika případech prodávat drogu pervitin i 37 letá cizinka, která je jeho družka.
08.11.2014 12:45 |

podobné články

Podobné články

Třebíčští kriminalisté dopadli distributora pervitinu, skončil ve vazbě

 
Kriminalistům třebíčského územního odboru se na základě velmi dobrého a důsledného operativního šetření podařilo dopadnout muže, který na Moravskobudějovicku distribuoval pervitin. Sedmatřicetiletého muže důvodně podezřelého ze spáchání drogové trestné činnosti kriminalisté zadrželi ve spolupráci s policisty pořádkové policie tento týden v Moravských Budějovicích. Zadrženého muže poté převezli na oddělení policie v Třebíči a umístili ho do policejní cely. Kriminalisté provedli dvě domovní prohlídky, a to v bytě a rodinném domě, kde muž v současné době pobývá, a jednu prohlídku jiných prostor, kdy se jednalo o vozidlo. Při prohlídkách zajistili desítky gramů bílé krystalické látky, pravděpodobně se jedná o pervitin, a dále sušenou rostlinnou hmotu, pravděpodobně marihuanu. Zajištěná krystalická látka a travní hmota budou zaslány na odborné policejní pracoviště k provedení expertízy.
27.09.2014 13:20 |

podobné články

Mělničtí kriminalisté zadrželi dealera pervitinu, pokusil se jim ujet

 
Mělničtí kriminalisté zadrželi 14. března letošního roku v Praze pětačtyřicetiletého muže, který v době od začátku roku 2014 distribuoval v našem hlavním městě a na Mělnicku dalším osobám převážně za úplatu psychotropní látku metamfetamin, známou také jako pervitin.
18.03.2014 10:30 |

podobné články

Hnus v pekárně ve Františkových Lázních: Chcíplotiny mezi pečivem!

 
Tak tohle je hnus! Mrtvá myš a hmyz v mouce. Tady už chleba jen tak neupečou. Pekárnu ve Františkových Lázních vmžiku inspektoři uzavřeli.
30.08.2014 12:05 |

podobné články

A novinářští šmokové umlkli... Miloš Zeman se v lázních rozpovídal i o svém sexuálním životě

 
REPORTÁŽ Na besedě ve Františkových Lázních Miloš Zeman v úvodu řekl, že si je vědom, že lázeňství je páteří Karlovarského kraje a jako takové potřebuje podmínky, „aby tato páteř nebolela a fungovala“. Den pak zakončil s občany Františkových Lázní, kterým vyprávěl, jak vzal na milost výrobky místní Becherovky.
08.03.2016 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23497 článků)

Výbuch v domě ve Františkových Lázních: Evakuovali 20 lidí, jeden člověk skončil v nemocnici

 
Neznámá chemikálie vybuchla v bytě domu ve Františkových Lázních na Chebsku. Při explozi byl jeden člověk zraněný. Policisté a hasiči evakuovali do bezpečí asi dvacet lidí. Na místě zasahovali pyrotechnici.
10.06.2018 13:00 |

podobné články

Jindřichohradečtí kriminalisté dopadli tři dealerky drog, ty prodávaly pervitin a marihuanu

 
Jindřichohradečtí kriminalisté slaví úspěch. Na základě mravenčí práce nyní spadla pomyslná klec ve které dne 7. října uvízly tři ženy ( 23, 24, 34 let), dealerky drog z Jindřichohradecka. Podezřelé ženy patrně od začátku roku 2014 do současné doby měly neoprávněně jiným uživatelům drog, kterých jsou řádově stovky, prodávat či jinak opatřovat omamné a psychotropní látky – pervitin a marihuanu a to v řádech stovek gramů. Ještě téhož dne 7. října jindřichohradečtí kriminalisté, specialisté na drogovou problematiku, provedli domovní prohlídky, při kterých zajistili jak drogu pervitin tak i marihuanu včetně potřeb k distribuci drog, injekční stříkačky, ale i finanční hotovost.
10.10.2014 12:35 |

podobné články

Kriminalisté na Třebíčsku dopadli distributora pervitinu

 
Kriminalisté odhalili muže, který na Třebíčsku distribuoval pervitin. Pachatele dopadli na základě velmi dobrého operativního šetření. Policejní komisař zahájil trestní stíhání pětadvacetiletého muže z Třebíče, který byl obviněn ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.
06.11.2014 23:55 |

podobné články

I když byl muž obviněn z distribuce pervitinu, distribuoval ho dál

 
Kriminalisté zadrželi počátkem týdne v Zubří a Rožnově p. R. dva muže, kteří distribuovali ve velkém pervitin. Jeden z nich byl z distribuce drog už jednou obviněn, ještě nebyl ani odsouzen a v trestné činnosti dále pokračuje.
18.10.2014 03:15 |

podobné články

CHLADNOKREVNÝ VRAH půjde za popravu barmanky na 17 let sedět

 
K 17 letům vězení odsoudil plzeňský krajský soud ve středu dopoledne třiašedesátiletého Milana Jedličku z Františkových Lázní. Muž podle soudu letos v březnu chladnokrevně zastřelil třiadvacetiletou vietnamskou barmanku v herně Harmonia ve Františkových Lázních.
24.11.2010 11:00 |

podobné články

Vařili pervitin a převáželi ho ve falešné sanitce: Jeden hrál doktora, druhý pacienta

 
Policisté zadrželi při akci s krycím názvem Balvan dva muže, kteří podle nich na Příbramsku vyráběli pervitin. Za 1,5 roku uvařili podle kriminalistů několik kilogramů drogy v hodnotě zhruba 19 milionů korun. Pervitin převáželi ve falešné sanitce, aby se vyhnuli policejním kontrolám. „Policie u nich navíc našla nelegálně držené zbraně. Oběma mužům hrozí až 12 let vězení,“ řekla mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.
20.07.2016 13:10 |

podobné články

K prevenci rakoviny děložního čípku se v ČR distribuoval 1 milion dávek HPV vakcín

 
V České republice se od uvedení HPV očkování k prevenci rakoviny děložního čípku distribuoval 1 milion dávek očkovacích látek.
01.02.2016 19:56 |

podobné články

Kriminalisté v Písku zadrželi dva dealery drog. Prodávali pervitin a marihuanu

 
Dvojici výrobců a dealerů drog odhalili v uplynulých dnech kriminalisté z Písku. Policejní mluvčí Kamila Ingrišová pro agenturu Mediafax v pátek uvedla, že v jednom případě se jednalo o konopí, v druhém o pervitin.
08.10.2010 12:20 |

podobné články

Hodně zvláštní podlaháři: V krytině měli schováno 20 kilo suroviny na pervitin!

 
Dva muže, kteří pašovali z Polska 20 kilogramů tablet, z nichž se vyrábí pervitin, zadrželi policisté v pátek dopoledne v Mariánských Lázních. Léky převáželi v dutých prostorách balíků s podlahovou krytinou. ČTK o tom dnes informovala krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová.
16.11.2014 12:05 |

podobné články

Další dealer drog skončil v rukou kriminalistů

 
Třicetiletý muž z Mimoně minimálně od léta loňského roku do konce února distribuoval pervitin. K zadržení muže došlo již koncem února. Při domovní prohlídce v místě jeho přechodného bydliště v Mnichově Hradišti kriminalisté zajistili více než dva gramy marihuany, necelých pět gramů pervitinu, který byl připraven k prodeji, velké množství igelitových sáčků a digitální váhy.
05.03.2014 15:05 |

podobné články

Policisté na Brněnsku zadrželi výrobce a distributora pervitinu

 
Vybranou, poměrně úzkou klientelu měl čtyřiadvacetiletý mladík, který v Chudčicích od podzimu loňského roku vyráběl pervitin. Pro léky potřebné k výrobě jezdil do sousedního státu a skoro pravidelně dvakrát do týdne vyráběl zakázanou látku. Tu pak z velké části distribuoval na Kuřimsku a Tišnovsku svým stálým stejně starým zákazníkům.
14.07.2014 12:45 |

podobné články

Kriminalisté zadrželi v Kralupech nad Vltavou trojici dealerů drog

 
Třicátého září letošního roku zadrželi mělničtí kriminalisté, v rámci akce zaměřené na prodej návykových látek, v Kralupech nad Vltavou dva muže ve věku třiatřicet a čtyřiadvacet let společně se šestadvacetiletou ženou. Zadržení v době od začátku dubna 2014 distribuovali na Kralupsku dalším osobám psychotropní látku pervitin. Během realizace případu uskutečnili policisté dvě domovní prohlídky, při kterých zajistili zhruba 17 gramů pervitinu, v hodnotě cca 35 000,-Kč a necelých dvacet gramů marihuany. Část pervitinu byla připravena k prodeji a rozdělena do šedesáti malých igelitových sáčků.
02.10.2014 13:20 |

podobné články

Vyráběl pervitin ve velkém, ve vězení už nic neuvaří

 
Kriminalisté v úterý a středu zadrželi v hlavním městě 40letého muže, který vyrobil a prodal pervitin za bezmála půl milionu korun a dva dealery, kteří jeho zboží distribuovali. Všem třem nyní hrozí deset let vězení
16.02.2012 19:05 |

podobné články

Pražští kriminalisté zadrželi výrobce pervitinu: Našli u nich i zlaté šperky a zbraně

 
Pražští kriminalisté zadrželi 12 lidí. Ti byli podezřelí z toho, že vyráběli ve velkém pervitin, který prodávali v hlavním městě. A podezření vyšetřovatelů se potvrdilo.
24.10.2015 20:40 |

podobné články

Politická korupce zasáhla i západočeské lázně

 
V západočeských lázních rozhodně nevládne žádná idylka. Vedle Karlových Varů totiž trvá dlouhodobě napjatá politická situace i ve Františkových Lázních. A toto menší město jako by kopírovalo to větší. Také zde se například členové ODS zbavili své vlastní starostky Lenky Malkovské. Jenže nahradit ji dalším stranickým kolegou, jak se to stalo před časem v Karlových Varech, se jim nepodařilo. A tak se zásluhou politických hrátek vrátil do křesla bývalý starosta Ivo Mlátilík, nyní v dresu NS-LEV 21, a ODS nečekaně skončila v opozici.
21.05.2012 12:40 |

podobné články