Článek

Kriminalisté obvinili pachatele krádeží z Nového Sedla

 
Sokolovští kriminalisté sdělili obvinění: 22letému muži z Karlovarska z přečinů krádeže, Porušování domovní svobody a Poškození cizí věci 22letému muži ze Sokolovska z přečinů krádeže, Porušování domovní svobody a Podílnictví 27letému muži ze Sokolovska z přečinů krádeže a Porušování domovní svobody 35letému muži ze Sokolovska přečinu krádeže
24.10.2014 01:50 |

podobné články

Podobné články

Českobudějovičtí kriminalisté obvinili pachatele, který se vloupal nejméně do 10 objektů

 
Českobudějovičtí kriminalisté si mohou připsat úspěšné vyřešení několik krádeží v objektech, ke kterým docházelo v první polovině tohoto roku na Českobudějovicku. Při zjišťování osoby pachatele spolupracovali s obvodními odděleními v Českých Budějovicích, Boršově nad Vltavou a Hluboké nad Vltavou.
04.10.2014 13:20 |

podobné články

Kriminalisté dopadli muže, kteří na železniční trati kradli kabely

 
Jihlavským kriminalistům se podařilo dopadnout pachatele, kteří se při páchání trestné činnosti zaměřili na krádeže kabelů na železničních tratích. V jednom případě musela být po odcizení kabelu na trati z důvodu zajištění bezpečnosti omezena jízda projíždějících vlaků. Pachatelé způsobili škodu přes sto tisíc korun. Kriminalisté zadrželi tři podezřelé muže, které umístili do policejních cel a následně zahájili jejich trestní stíhání. Kriminalisté dále provedli prohlídku nebytových prostor, při které zajistili kabely odcizené při poslední krádeži.
18.02.2014 16:45 |

podobné články

Berounští kriminalisté objasnili sérii krádeží nákladních vozidel

 
Na území berounského okresu došlo v roce 2013 ke krádeži nákladního automobilu Daweoo Avia v hodnotě přes půl milionu korun. Kriminalistům se v průběhu vyšetřování podařilo natipovat dva podezřelé, u kterých předpokládali, že celou věc mají na svědomí. Jeden z podezřelých byl již v minulosti za obdobnou trestnou činnost odsouzen. Díky využití operativně pátracích prostředků se podařilo zjistit, že tito dva muži ve sledované době odcizili další tři nákladní vozidla a jejich spolupachatelé byli další dvě osoby. Kromě krádeží vozidel páchala tato skupina majetkovou trestnou činnost zasahující i mimo okres Beroun, ale také trestnou činnost související s drogovou scénou. Tito pachatelé obchodovali s drogou pervitin, kterým zásobovali narkomany.
14.02.2014 17:05 |

podobné články

Jihlavští kriminalisté dopadli pachatele, kteří podváděli seniory

 
Kriminalisté jihlavského územního odboru dopadli dva pachatele, kteří se při páchání trestné činnosti zaměřili na seniory. Starším lidem nabízeli smlouvy na odběr energií a podvodně od nich poté vylákali smyšlené zálohy a poplatky. Seniory pachatelé připravili o téměř sedmdesát tisíc korun. Kriminalisté zadrželi dva muže ve věku třiadvacet a šestadvacet let, kteří byli obviněni ze spáchání trestného činu. Mladší z pachatelů byl v minulosti za obdobnou trestnou činnost již vyšetřován, na podaný návrh byl vzat do vazby.
04.10.2014 13:35 |

podobné články

Kladenští kriminalisté odhalili a zadrželi pachatele krádeží

 
Operativním šetřením a dobrou místní znalostí se podařilo kladenským kriminalistům vypátrat a následně zadržet pachatele krádeží na území Kladenska.
15.07.2014 12:00 |

podobné články

Kriminalisté z Prahy IV. odhalili v rámci bezpečnostní akce 67 případů krádeží

 
Kriminalisté odhalili téměř sedmdesát případů krádeží zboží v obchodech a obvinili deset osob.
01.09.2014 15:20 |

podobné články

Pachatelé krádeží v Ostravě ohrožovali ochranku nožem a injekční stříkačkou

 
Po krádeži prášku na praní ohrožoval ochranku s nožem v ruce Dne 9. března 2014 byla hlídka městské policie vyslána do prodejny potravin v Moravské Ostravě, kde mělo dojít k napadení ochranky, přičemž jeden ze dvou útočníků měl být ozbrojen nožem. Když strážníci dorazili na místo, pachatelé již byli na útěku.
10.03.2014 17:00 |

podobné články

Japonec kradl sedla na kolo, za 25 let jich zvládl odcizit 5800

 
Sedmapadesátiletý řidič náklaďáku Hiroaki Suda byl letos v únoru přistižen při krádeži dvou sedel z bicyklů v japonské Higašiósace. Policistům spadla brada v údivu, když se z případu drobného zlodějíčka vyklubal případ podivínského muže, který sedla krade už pětadvacet let a u sebe jich má přes 5800.
07.03.2020 05:30 |

podobné články

Pražská policie viní deset lidí z krádeží v obchodních centrech

 
Pražští kriminalisté zadrželi z pátku na sobotu deset lidí, které obvinili z krádeží zejména ve velkých nákupních centrech v Praze 4 a 10. Zloději tam podle policie kradou obden a způsobují velké škody, přičemž se zaměřují na drogistické zboží, potraviny, alkohol a cigarety. V tiskové zprávě to dnes uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.
01.09.2014 10:50 |

podobné články

Prostějovští kriminalisté objasnili další případ vloupání

 
Prostějovští kriminalisté objasnili případ krádeže vloupáním, k němuž došlo začátkem října ve Skřípově. Tehdy neznámý pachatel či pachatelé vnikli do přístřešku u rekreační chalupy, odkud odcizili dvě jízdní kola. Majiteli vznikla škoda za 11 500 korun. Na základě vyhodnocených informací, poznatků, místní a osobní znalosti tak případ v uplynulých dnech případ kriminalisté objasnili a pachatele zjistili.
22.10.2014 00:35 |

podobné články

Pachatel minimálně sedmnácti krádeží již sedí ve vazbě

 
V minulých dnech si zlínští kriminalisté připsali na svůj účet objasněnosti další, velmi cenné body. Díky tomu si mohou na chvíli oddechnout obyvatelé města Zlína. Již od ledna museli policisté několikrát týdně vyjíždět k novým a novým krádežím v rodinných domech, bytech i vloupání do aut. Naštěstí spadla klec a policisté pachatele 17 krádeží zadrželi v minulých dnech v bytě, v němž právě přebýval. Po nezbytných provedených úkonech a výsleších podali návrh na uvalení vazby, kterému soudce vyhověl a devětačtyřicetiletý muž již v sobotu vyměnil svoje bydliště za vězeňské mříže.
17.07.2014 00:25 |

podobné články

Starostka Nového Sedla: Od voleb se nám podařilo udělat kus práce i na poli státní správy

 
Požádali jsme starostku ing. Věru Baumanovou (Nový kurz) o rozhovor, v němž nám prozradila, jaké investice plánuje radnice ve druhé polovině roku a na co nového se mohou občané Nového Sedla těšit v průběhu nadcházejících let. Upozornila ale i na organizační změny úřadu a vyjádřila se k otázce zastoupení žen v politice. A nejen k tomu…
11.07.2015 10:06 |

podobné články

Kriminalisté objasnili vloupání do čtyř domů

 
Jihlavští kriminalisté dopadli muže, který se vloupal do čtyř domů, a to na Telčsku a Třebíčsku. Pachatelem je opakovaně soudně trestaný recidivista. Policejní komisař zahájil trestní stíhání třiapadesátiletého muže z Třebíčska, který byl obviněn ze spáchání přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody. „Jedná se o muže, který byl v minulosti již patnáctkrát soudně trestán zejména za majetkovou trestnou činnost. Naposledy byl odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody vloni v lednu a z výkonu trestu byl propuštěn v polovině letošního února,“ řekl por. Bc. Radim Novák, DiS., komisař oddělení obecné kriminality s tím, že po dvou dnech co muž opustil věznici, se už opět dopouštěl dalších krádeží. Během druhé poloviny února se vloupal nejméně do tří domů v obci Krasonice a jednoho domu v obci Babice. Policisté ale v současné době prověřují podezření, že se muž dopustil na Třebíčsku ještě dalších krádeží vloupáním.
04.03.2014 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Novák (26 článků)

Jihočeská policie obvinila mladíka z krádeží aut a prodeje drog

 
Kriminalisté obvinili 23letého pachatele, který má na svědomí krádeže automobilů a prodej drog. Policejní mluvčí Regina Tupá ve čtvrtek pro agenturu Mediafax uvedla, že muž má na svědomí škodu přesahující 620 tisíc korun.
26.08.2010 14:55 |

podobné články

Neplatil u benzínek! Už ho má policie

 
Škodu přesahující 20 tisíc korun napáchal 41letý muž, který v několika případech na Karlovarsku načerpal pohonné hmoty do aut a ujel bez placení. Pachatele krádeží kriminalisté dopadli a obvinili, uvedla v neděli mluvčí policie Kateřina Dohnalová.
23.01.2011 08:55 |

podobné články

Maskovaní pachatelé přepadli zlatnictví v Unhošti, policie hledá svědky

 
Dne 28. července 2014 krátce před devátou hodinou vstoupili do prodejny zlatnictví v obci Unhošť dva neznámí pachatelé, kteří byli maskováni parukami a slunečními brýlemi. Při loupeži pachatelé použili proti obsluze pepřový sprej. Poškozená stihla stlačit tísňový signál. Pachatelé v prodejně nestihli odcizit žádné zboží a bez jakéhokoliv lupu se dali na útěk.
28.07.2014 11:55 |

podobné články

Policisté přistihli při činu tři pachatele vloupání, i přes varovnou střelbu ale pachatelé utekli

 
Policisté z obvodního oddělení Blovice včasným zásahem přistihli pachatele při činu. Jednalo se o tři pachatele, kteří v době od přibližně 17:30 hodin dne 27. října do 1:00 hodiny dne 28. října 2014 za užití násilí vnikli do prodejny v obci Chocenice.
30.10.2014 01:40 |

podobné články

VIDEO: Kriminalisté odhalili skupinu zabývající se krádežemi aut

 
Středočeští kriminalisté obvinili dva muže z šestnácti krádeží osobních vozidel.
20.03.2014 15:15 |

podobné články

Táborští kriminalisté a policisté dopadli recidivistu, který má na svědomí 25 případů

 
Táborští kriminalisté ve spolupráci s policisty místního obvodního oddělení ustanovili, vypátrali a následně i koncem tohoto týdne zadrželi pachatele, kterého důvodně podezírali ze spáchání celé řady trestných činů na Táborsku. Místnímu muži (31) pak na základě zajištěných stop, svědectví a dalších indicií prokázali za období uplynulých čtyř měsíců na devatenáct krádeží vloupáním do motorových vozidel, a to čtrnácti osobních automobilů, čtyř nákladních vozů a dokonce i jednoho autobusu.
05.10.2014 15:00 |

podobné články