Kreuziger pronikl do první desítky. Etapu vyhrál Garate

Žlutý trikot má i nadále Alberto Contador
25.07.2009 17:15 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků)

Kreuziger v prvním pyrenejském testu ztratil a vypadl z desítky

Český cyklista Roman Kreuziger znovu na Tour de France vypadl z elitní desítky. První pyrenejskou etapu vyhrál po úniku Francouz Christophe Riblon, Kreuziger ji dokončil na 28. místě se ztrátou tří minut. V průběžném pořadí se před něj dostali týmový kolega z Liquigasu Ivan Basso i vítěz sobotní etapy Alexander Vinokurov a odsunuli jej na 12. příčku.
19.07.2010 08:30 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků)

Cyklista Kreuziger se oženil, svatbu měl na hradě v Itálii

Nejlepší český cyklista na silnici Roman Kreuziger si v pátek nedaleko svého současného domova u italského jezera Lago di Garda vzal snoubenku Michaelu. Obřad v italštině se konal ve městečku Torri del Benaco. Další články k tématu: Kreuziger bude jezdit s Contadorem, jde do týmu Saxo Bank-Tinkoff Bank Totální hovadina, brání se Kreuziger nařčením, že nebojoval za Čechy Zklamaný Kreuziger. V paměti zůstávají jen medaile, řekl cyklista
07.10.2012 20:20 |

Sedmou etapu Tour vyhrál Sagan, Kreuziger dojel třináctý

Sedmou etapu cyklistické Tour de France vyhrál Slovák Peter Sagan, který se v jubilejním 100. ročníku závodu dočkal triumfu po třech druhých a jednom třetím místě. Ve žlutém trikotu pojede dál první africký lídr závodu Daryl Impey z Jihoafrické republiky. Roman Kreuziger dojel na třicátém místě ve stejném čase jako vítěz a celkově zůstává desátý.
05.07.2013 18:25 |

Giro: Ital Capecchi vyhrál 18. etapu, Kreuziger zůstává devátý

Osmnáctou etapu závodu Giro d'Italia vyhrál Ital Eros Capecchi, který byl nejrychlejší ve spurtu tříčlenné skupinky uprchlíků. Roman Kreuziger dojel po boku jezdců z čela průběžného pořadí a zůstal devátý se ztrátou 9:47 minuty na lídra Alberta Contadora.
26.05.2011 18:00 |

Ital Capecchi vyhrál 18. etapu, Kreuziger zůstal celkově devátý

Osmnáctou etapu cyklistického závodu Giro d'Italia vyhrál Ital Eros Capecchi, který byl nejrychlejší ve spurtu tříčlenné skupinky uprchlíků. Čech Roman Kreuziger dojel po boku jezdců z čela průběžného pořadí a zůstal na devátém místě.
26.05.2011 19:20 |

Sanchez vyhrál čtvrtou etapu Okolo Romandie, Kreuziger byl devátý

Španěl Luis Leos Sanchez z týmu Rabobank vyhrál v sobotu čtvrtou, 184 kilometrů dlouhou etapu cyklistického závodu Okolo Romandie z Bulle do Sionu, český jezdec stáje Astana Roman Kreuziger dojel v hromadném spurtu devátý.
28.04.2012 19:30 |

Kreuziger na Giru vyhrál horskou etapu a vytřel kritikům zrak

Český jezdec stáje Astana Roman Kreuziger vyhrál páteční devatenáctou, 197 kilometrů dlouhou etapu cyklistického Giro d´Italia z Trevisa do Pampeaga v údolí Val di Fiemme.
25.05.2012 18:25 |

Ir Martin vyhrál na Tour devátou etapu. Kreuziger je už pátý!

Ir Daniel Martin z týmu Garmin-Sharp vyhrál devátou, královskou pyrenejskou etapu Tour de France, Roman Kreuziger dojel patnáctý a celkově poskočil na páté místo, což je jeho nejlepší průběžné umístění na slavném závodě.
07.07.2013 18:00 |

Osobnosti: Dan Martin (139 článků) , Daniel Martin (140 článků) , Roman Kreuziger (327 článků)

Henderson vyhrál 2. etapu závodu Paříž - Nice se stal , Kreuziger dojel na 29. místě

Druhou etapu etapu cyklistického závodu Paříž - Nice vyhrál v pondělí Novozélanďan Gregory Henderson.
07.03.2011 22:50 |

Osmou etapu Kolem Švýcarska ovládl Albasini, Kreuziger je šestý

Švýcarský cyklista Michael Albasini z týmu Orica GreenEdge vyhrál na závodě Kolem Švýcarska sobotní etapu, která vedla z Bischofszellu do Arosy a měřila 148,2 kilometru. Český cyklista Roman Kreuziger dojel v sobotu devátý, průběžně je šestý.
16.06.2012 19:15 |

Osamělý 'Křižák' odjel celou etapu bez týmu. Contadora už ale tahat nemusí

Mimořádně těžkou etapu musel český cyklista Roman Kreuziger zvládnout osamotě. Nebýt slovenské bratrské pomoci od Petera Sagana, nejspíš by dojel s mnohem větší ztrátou na nizozemského vítěze Toma  Dumoulina. Čech osaměl poté, co lídr jeho stáje Alberto Contador odstoupil po první půlce etapy. V čele Tinkoffu by ho teď měl nahradit právě Kreuziger.
10.07.2016 18:35 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků) , Alberto Contador (98 článků)

První horskou etapu vyhrál Cunego, Kreuziger ztratil téměr půl hodiny

Italský cyklista Damiano Cunego vyhrál na Vueltě etapu, která po 204 km končila stoupáním do Alto de Aitana ve výšce 1510 metrů. Zlatý trikot lídra si oblékl Australan Cadel Evans.
06.09.2009 19:30 |

Osobnosti: Evans Evans (168 článků)

Kreuziger chce na Vueltě vyhrát etapu, na celkový úspěch nemyslí

S cílem poprvé v kariéře vyhrát na velké Tour etapu jde na start Vuelty český cyklista Roman Kreuziger.
26.08.2010 14:10 |

Kreuziger s Contadorem útočili na Frooma, vyhrál Costa

Šestnáctou etapu cyklistického závodu Tour de France vyhrál v sólovém úniku Portugalec Rui Alberto Costa. Jezdci z čela průběžného pořadí přijeli společně s jedenáctiminutovým odstupem na vítěze, takže Roman Kreuziger zůstal na průběžné čtvrté příčce a ve žlutém trikotu pro celkového lídra dál pojede Brit Christopher Froome.
16.07.2013 18:30 |

Pátou etapu Kolem Švýcarska vyhrál Burghardt

Pátou etapu závodu Kolem Švýcarska vyhrál Němec Marcus Burghardt. Český cyklista Roman Kreuziger dojel na 55. pozici, trikot vedoucího jezdce udržel Tony Martin z Německa.
16.06.2010 21:50 |

Osobnosti: Tony Martin (12 článků) , Tony Martin (12 článků) , Roman Kreuziger (327 článků)

Spurtér Cavendish vyhrál na Tour čtvrtou etapu

Britský cyklista Mark Cavendish vyhrál v hromadném spurtu 18. etapu Tour de France s cílem v Bordeaux a připsal si letos už čtvrté dílčí vítězství. Před sobotní rozhodující časovkou nedošlo k žádným změnám v průběžném pořadí - vede Španěl Alberto Contador o osm sekund před Lucemburčanem Andym Schleckem. Český jezdec Roman Kreuziger je devátý.
24.07.2010 09:55 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků) , Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

Čtvrtou etapu Vuelty vyhrál Antón, v červeném dál pojede Gilbert

Čtvrtou etapu Vuelty vyhrál Španěl Igor Antón z Euskaltelu a posunul se celkově na druhé místo za Belgičana Philippa Gilberta, jenž kraloval v pondělí. Český cyklista Roman Kreuziger ztratil v závěrečném stoupání téměř tři minuty, obsadil 42. příčku a celkově si pohoršil na 37. pozici.
01.09.2010 17:15 |

Desátou etapu cyklistické Vuelty vyhrál Španěl Erviti

Desátou etapu cyklistické Vuelty vyhrál po úniku Španěl Imanol Erviti. Do čela celkové klasifikace se posunul jeho krajan Joaquín Rodríguez, který o dvě sekundy předčil dosavadního lídra Igora Antóna. Český cyklista Roman Kreuziger dojel s více než desetiminutovým mankem na 94. pozici a v celkovém pořadí klesl na 41. místo.
08.09.2010 17:40 |

Třetí etapu iro del Trentino vyhrál Ital Pozzovivo, Kreuziger byl pátý

Třetí etapu cyklistického závodu Giro del Trentino, která vedla z Piccoli Frutti do Brenzone a měřila 167,8 kilometru, vyhrál ve čtvrtek Ital Domenico Pozzovivo z týmu Colnago.
19.04.2012 19:20 |