Kreuziger na Giru vyhrál horskou etapu a vytřel kritikům zrak

Český jezdec stáje Astana Roman Kreuziger vyhrál páteční devatenáctou, 197 kilometrů dlouhou etapu cyklistického Giro d´Italia z Trevisa do Pampeaga v údolí Val di Fiemme.
25.05.2012 18:25 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků)

VUELTA po česku! Drsnou horskou etapu vyhrál König!

Fantazie! Čeští cyklisté na slavné Vueltě září, vyhráli už druhou etapu v řadě. Po pátečním triumfu Zdeňka Štybara se stal novým hrdinou Leopold König! Jezdec stáje NetApp, který na závodu debutuje, vyhrál dokonce horskou etapu!
31.08.2013 18:00 |

Nibali vyhrál první etapu na Giru, novým lídrem je Arroyo

Cyklista Vicenzo Nibali dnes vyhrál po sólovém úniku poprvé v kariéře etapu na Giru d'Italia a postaral se o třetí italské vítězství na domácím závodě za sebou. Ve 14. etapě přišel o růžový trikot lídra Australan Richie Porte, jehož v čele vystřídal Španěl David Arroyo.
23.05.2010 10:40 |

Antón vyhrál horskou jedenáctou etapu a znovu vede Vueltu

Španělský cyklista Igor Antón vyhrál horskou jedenáctou etapu Vuelty a dostal se znovu do čela celkového pořadí. Závod vede s náskokem 45 sekund před Italem Vincenzem Nibalim. Dosavadní lídr Španěl Joaquín Rodríguez se v závěrečném stoupání do výšky 1900 metrů nad mořem propadl, ztratil více než minutu a klesl na čtvrtou pozici.
09.09.2010 17:15 |

První horskou etapu Vuelty vyhrál Moreno, celkově vede Chavanel

První horskou etapu Vuelty s cílem v lyžařském středisku Sierra Nevada vyhrál po 170 kilometrech španělský cyklista Daniel Moreno. Do červeného dresu lídra se po čtvrtém dni oblékl Francouz Sylvain Chavanel.
23.08.2011 18:25 |

Osobnosti: Daniel Moreno (2 články)

Kreuziger na Giru drží čtvrté místo, jedenáctou etapu vyhrál Ital Ferrari

Ital Roberto Ferrari vyhrál ve finiši středeční 11. etapu cyklistického závodu Giro d´Italia, která vedla z Assisi do Montecatini Terme a měřila 243 kilometrů.
16.05.2012 18:30 |

První horskou etapu vyhrál Cunego, Kreuziger ztratil téměr půl hodiny

Italský cyklista Damiano Cunego vyhrál na Vueltě etapu, která po 204 km končila stoupáním do Alto de Aitana ve výšce 1510 metrů. Zlatý trikot lídra si oblékl Australan Cadel Evans.
06.09.2009 19:30 |

Osobnosti: Evans Evans (168 článků)

Cyklista Kreuziger pojede po Giru možná i Tour de France

Český cyklista Roman Kreuziger připustil, že by po Giru d'Italia mohl jet oproti původním plánům i druhý hlavní závod sezony Tour de France.
24.05.2011 16:15 |

Kreuziger na Giru? Nyní může i vyhrát, tvrdí Tesař

Bývalý český cyklista chválí výkon Romana Kreuziger na Giru.
22.05.2012 06:35 |

Cyklista Kreuziger se oženil, svatbu měl na hradě v Itálii

Nejlepší český cyklista na silnici Roman Kreuziger si v pátek nedaleko svého současného domova u italského jezera Lago di Garda vzal snoubenku Michaelu. Obřad v italštině se konal ve městečku Torri del Benaco. Další články k tématu: Kreuziger bude jezdit s Contadorem, jde do týmu Saxo Bank-Tinkoff Bank Totální hovadina, brání se Kreuziger nařčením, že nebojoval za Čechy Zklamaný Kreuziger. V paměti zůstávají jen medaile, řekl cyklista
07.10.2012 20:20 |

Horskou časovku vyhrál veterán Garzelli, Giro stále vede Arroyo

Náročnou horskou časovku na Giru d'Italia dnes vyhrál domácí cyklista Stefano Garzelli. Šestatřicetiletý vítěz slavného závodu z roku 2000 se postaral o pátý italský etapový triumf za sebou. Růžový trikot lídra závodu udržel Španěl David Arroyo.
25.05.2010 19:55 |

Rodríguez na Giru oblékl růžový trikot. Kreuziger zůstává čtvrtý

Španěl Joaquín Rodríguez z týmu Kaťuša vyhrál v dojezdu do prudkého kopce úterní desátou etapu cyklistického závodu Giro d´Italia a v čele celkového pořadí přeskočil Kanaďana Rydera Hesjedala. Roman Kreuziger dojel v první skupině a zůstal na čtvrté příčce celkového pořadí.
15.05.2012 19:45 |

Kreuziger poprvé vybojoval etapové prvenství na Giru d’Italia

Český cyklista Roman Kreuziger vyhrál devatenáctou etapu Gira d'Italia. Premiérový triumf přinesla šestadvacetiletému jezdci stíhací jízda v posledních 20 kilometrech, na kterých stáhl dvouminutovou ztrátu. Do čela se dostal tři kilometry před cílem a v závěrečném stoupání na Alpe di Pampeago vedení uhájil.
25.05.2012 20:00 |

Cyklista Kreuziger vyhrál etapu slavného Gira: Zavřel jim pusy!

Po dlouhýh dvanácti letech se česká cyklistika dočkala vítěze etepy na slavném Giru d’Italia. Roman Kreuziger (26) dosáhl svého prvního triumfu po strhující stíhací jízdě v posledních dvaceti kilometrech.
26.05.2012 12:15 |

Bieber ovládl ceny AMA: Vytřel jsem vám zrak! A odešel s maminkou

Zpěvák Justin Bieber (19) vytřel zrak všem posměváčkům, kteří zpochybňují jeho talent, když si včera z jubilejního 40. ročníku American Music Awards mimo jiné odnesl také sošku absolutního vítěze.
19.11.2012 13:30 |

Osobnosti: Justin Bieber (1526 článků)

Ze své kožní nemoci udělal přednost! Vytřel zrak všem posměváčkům a stal se z něj úspěšný model!

Curtis McDaniel z New Jersey trpí od 11 let kožní poruchou vitiligo. Kvůli své nemoci si ve škole prožil doslova peklo. Jeho spolužáci se mu smáli, že vypadá jako zebra! Z nemoci pak ale udělal přednost a nyní všem vytřel zrak. Stal se totiž velmi úspěšným modelem!
10.03.2017 22:05 |

Hlupáci z ČSSD, ten vám vytřel zrak. A teď vás spláchne. Já mu vlastně fandím. Zákulisní zpověď „socdemáka“ na téma Andrej Babiš a na co se už zapomnělo

FENOMÉN BABIŠ- NADĚJE, NEBO HROZBA? Bez kontaktů s politiky a jejich pomoci by nikdy nebyl Andrej Babiš takovým velkopodnikatelem, jakým je, říká bývalý sociální demokrat, který působil léta ve vysoké politice. „Myslím, že sám vstoupil do politiky, protože ho politici podvedli,“ prohlásil se smíchem. A svým svědectvím dává za pravdu Babišovi, když tvrdí, že si ho politici sami vyrobili. „Jenže ho podcenili a on jim vytřel zrak,“ konstatuje někdejší poslanec ČSSD, který zná dobře situaci na politické scéně, ale nechce, aby jeho jméno bylo zveřejněno, protože si při svém vzpomínání na dobu, kdy sám figuroval v nejvyšších patrech politiky, nebere servítky ani vůči své bývalé straně.
05.04.2017 08:35 |

Osobnosti: Andrej Babiš (17947 článků)

Giro: Ital Capecchi vyhrál 18. etapu, Kreuziger zůstává devátý

Osmnáctou etapu závodu Giro d'Italia vyhrál Ital Eros Capecchi, který byl nejrychlejší ve spurtu tříčlenné skupinky uprchlíků. Roman Kreuziger dojel po boku jezdců z čela průběžného pořadí a zůstal devátý se ztrátou 9:47 minuty na lídra Alberta Contadora.
26.05.2011 18:00 |

Ital Capecchi vyhrál 18. etapu, Kreuziger zůstal celkově devátý

Osmnáctou etapu cyklistického závodu Giro d'Italia vyhrál Ital Eros Capecchi, který byl nejrychlejší ve spurtu tříčlenné skupinky uprchlíků. Čech Roman Kreuziger dojel po boku jezdců z čela průběžného pořadí a zůstal na devátém místě.
26.05.2011 19:20 |

Sanchez vyhrál čtvrtou etapu Okolo Romandie, Kreuziger byl devátý

Španěl Luis Leos Sanchez z týmu Rabobank vyhrál v sobotu čtvrtou, 184 kilometrů dlouhou etapu cyklistického závodu Okolo Romandie z Bulle do Sionu, český jezdec stáje Astana Roman Kreuziger dojel v hromadném spurtu devátý.
28.04.2012 19:30 |