Kreuziger na Giru? Nyní může i vyhrát, tvrdí Tesař

Bývalý český cyklista chválí výkon Romana Kreuziger na Giru.
22.05.2012 06:35 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků)

Cyklista Kreuziger pojede po Giru možná i Tour de France

Český cyklista Roman Kreuziger připustil, že by po Giru d'Italia mohl jet oproti původním plánům i druhý hlavní závod sezony Tour de France.
24.05.2011 16:15 |

Cyklista Kreuziger se oženil, svatbu měl na hradě v Itálii

Nejlepší český cyklista na silnici Roman Kreuziger si v pátek nedaleko svého současného domova u italského jezera Lago di Garda vzal snoubenku Michaelu. Obřad v italštině se konal ve městečku Torri del Benaco. Další články k tématu: Kreuziger bude jezdit s Contadorem, jde do týmu Saxo Bank-Tinkoff Bank Totální hovadina, brání se Kreuziger nařčením, že nebojoval za Čechy Zklamaný Kreuziger. V paměti zůstávají jen medaile, řekl cyklista
07.10.2012 20:20 |

Kreuziger o SMRTI NA GIRU: "Je to STRAŠNÉ, měl celý život před sebou!"

Český cyklista se jen velmi těžko srovnává s úmrtím kolegy z pelotonu, kterému se na Giru stal osudným kluzký asfalt při jednom ze sjezdů.
10.05.2011 09:40 |

Kreuziger dojel na Giru šestý a útočí na druhé místo

Kreuziger ztrácí na druhé místo 20 sekund
20.05.2011 18:25 |

Kreuziger dojel v horské časovce šestý, na Giru zůstal osmý

Český cyklista Roman Kreuziger skončil v horské časovce v 16. etapě Gira d'Italia na šestém místě. Na trati dlouhé 12,7 kilometru zaostal o 49 sekund za vítězným Španělem Albertem Contadorem, který si upevnil pozici lídra závodu.
24.05.2011 18:00 |

Kreuziger se před finále Gira posunul na 7. místo

Roman Kreuziger se před víkendovým finále posunul na Giru d'Italia z devátého na 7. místo celkové klasifikace. Do cíle 19. etapy dojel jako osmý se ztrátou 21 sekund na týmového kolegu z Astany Paola Tiralonga.
27.05.2011 19:00 |

BRAVO! Kreuziger zajel nejlepší český výsledek v historii Gira, byl šestý

Cyklista Roman Kreuziger skončil na Giru d'Italia šestý a zaznamenal nejlepší český výsledek v historii závodu. Navíc získal bílý trikot pro vítěze soutěže jezdců do 25 let.
29.05.2011 18:00 |

Každý rok dělám krok za krokem pokroky, říká Kreuziger

Český závodník Roman Kreuziger se čím dál víc přibližuje ke světové cyklistické špičce. Po dvou devátých místech v celkovém hodnocení Tour de France za minulé dva roky dal o sobě znovu výrazně vědět na Giru d'Italia.
31.05.2011 14:35 |

Další kopce Gira ovládl Pozzovivo, Kreuziger už 4.

Roman Kreuziger zvládl další kopce na Giru a je už průběžně čtvrtý.
13.05.2012 17:15 |

Kreuziger stoupá pořadím na Giru, už je čtvrtý

Italský cyklista Domenico Pozzovivo zvítězil v osmé etapě slavného cyklistického závodu Giro d´Italia. Čech Roman Kreuziger sice dojel v hlavním poli na 17. místě, ale posunul se v celkovém hodnocení už na čtvrté místo.
13.05.2012 20:55 |

Rodríguez na Giru oblékl růžový trikot. Kreuziger zůstává čtvrtý

Španěl Joaquín Rodríguez z týmu Kaťuša vyhrál v dojezdu do prudkého kopce úterní desátou etapu cyklistického závodu Giro d´Italia a v čele celkového pořadí přeskočil Kanaďana Rydera Hesjedala. Roman Kreuziger dojel v první skupině a zůstal na čtvrté příčce celkového pořadí.
15.05.2012 19:45 |

Kreuziger na Giru vyhrál horskou etapu a vytřel kritikům zrak

Český jezdec stáje Astana Roman Kreuziger vyhrál páteční devatenáctou, 197 kilometrů dlouhou etapu cyklistického Giro d´Italia z Trevisa do Pampeaga v údolí Val di Fiemme.
25.05.2012 18:25 |

Kreuziger poprvé vybojoval etapové prvenství na Giru d’Italia

Český cyklista Roman Kreuziger vyhrál devatenáctou etapu Gira d'Italia. Premiérový triumf přinesla šestadvacetiletému jezdci stíhací jízda v posledních 20 kilometrech, na kterých stáhl dvouminutovou ztrátu. Do čela se dostal tři kilometry před cílem a v závěrečném stoupání na Alpe di Pampeago vedení uhájil.
25.05.2012 20:00 |

Cyklista Kreuziger vyhrál etapu slavného Gira: Zavřel jim pusy!

Po dlouhýh dvanácti letech se česká cyklistika dočkala vítěze etepy na slavném Giru d’Italia. Roman Kreuziger (26) dosáhl svého prvního triumfu po strhující stíhací jízdě v posledních dvaceti kilometrech.
26.05.2012 12:15 |

Kreuziger po Giru pojede etapový závod Kolem Švýcarska

Po telefonátu se zástupci týmu Astana se český cyklista Roman Kreuziger definitivně rozhodl, že pojede etapový závod Kolem Švýcarska, který startuje v sobotu 9. června a končí 17. června.
04.06.2012 22:20 |

Kreuziger je průběžně čtvrtý, König vypadl z top 10

Český cyklista Roman Kreuziger se po 13. etapě na italském Giru posunul už na čtvrtou příčku celkového pořadí. Jeho krajan Leopold König ze stáje Sky má zatím spíše smůlu a vypadl z elitní desítky. Po hromadném pádu na konci etapy přišel o celkové vedení Alberto Contador a svůj růžový dres musel odevzdat Fabienu Aruovi z týmu Astana.
22.05.2015 19:11 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků) , Leopold König (25 článků)

Kreuziger chce na Vueltě vyhrát etapu, na celkový úspěch nemyslí

S cílem poprvé v kariéře vyhrát na velké Tour etapu jde na start Vuelty český cyklista Roman Kreuziger.
26.08.2010 14:10 |

Basso doufá, že mu Kreuziger pomůže vyhrát Tour de France

Italský cyklista Ivan Basso věří, že po květnovém triumfu na Giru d'Italia může dosáhnout na ceněný double a triumfuje i na Tour de France. Člen stáje Liquigas doufá, že mu k tomu pomůže také spolupráce s týmovým kolegou Romanem Kreuzigrem.
29.06.2010 13:10 |

Italský cyklista Di Luca měl na Giru pozitivní test na doping

Na Giru d'Italia obsadil celkově druhé místo, teď ale na jeho úspěch dopadá dopingový stín.
22.07.2009 17:15 |