Článek

Křetínský mi řekl, že Plzeň uplácí rozhodčí, uvedl u soudu Golda

 
Korupční aféra českého fotbalu je před soudem. Martin Svoboda zvaný "Chřestýš" čelí obvinění, že uplatil rozhodčího Tomáše Adámka v předloňském zápase Jablonce s Plzní. Adámek měl za ovlivnění zápasu inkasovat 200 tisíc korun. Přítomen byl i další sudí Pavel Býma, který je obviněn, že korupční jednání neoznámil.
16.04.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Býma (4 články) , Tomáš Svoboda (140 článků) , Pavel Svoboda (421 článků) , Tomáš Svoboda (186 článků) , Pavel Svoboda (420 článků) , Pavel Svoboda (421 článků) , Pavel Svoboda (421 článků)
Podobné články

Ardeleánu je v partě, o které mluvil Křetínský! Golda u soudu jmenoval sudího, co zařízl Liberec

 
Fotbalový rozhodčí Petr Ardeleánu, který v sobotním ligovém utkání odpískal dvě sporné penalty ve prospěch Příbrami v souboji s Libercem, je podle bývalého předsedy disciplinární komise FAČR Jiřího Goldy na seznamu sudích, které jmenoval šéf Sparty Daniel Křetínský v kauze korupce rozhodčích z roku 2012. Golda to řekl při dnešním soudním líčení ohledně uplácení sudího Tomáše Adámka.
16.04.2014 16:55 |

podobné články

Golda napsala knihu o Bartošové - A pak se zhroutila

 
Zlata Dvořáková (56) alias Golda pokřtila ve čtvrtek večer knihu o Ivetě Bartošové, kterou napsala s Davidem Zápalem. Jenže den předtím to vypadalo, že Golda na křtu nebude. „Málem jsem se zhroutila. Byla jsem nemocná, ze všeho nervózní,“ svěřila se deníku Aha! Golda.
10.04.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků)

Golda: Iveta na mě poštvala Artura!

 
Chůva Golda (55) konečně prozradila, proč vytáhla všechny utajované pikantnosti ze života Ivety Bartošové (43). „Poštvala proti mně Artura,“ řekla Blesk.cz Golda.
26.04.2009 10:18 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků)

Křetínský promluvil o svém děsu, lítosti a plánech: Je čas změnit pravidla hry

 
Nebyla to ekonomická, ale občanská záležitost. Tak zdůvodňuje český podnikatel Daniel Křetínský nedávnou koupi podílu ve společnosti, která vydává francouzský deník Le Monde. Miliardář to řekl v rozhovoru s francouzským deníkem Les Echos, který vyšel v sobotu. Křetínský v něm rovněž vyjádřil obavy o osud tištěných médií a lítost nad tím, jak byla jeho investice do francouzských novin prezentována.
04.11.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Křetínský (35 článků)

Půjdou Křetínský i Pelta před disciplinárku? Znevažují jméno fotbalu

 
Šéf fotbalové disciplinárky Jiří Golda ukázal, že nemá respekt před velkými jmény. Podle něj by mohli stanout před komisí i samotný šéf svazu Miroslav Pelta nebo majitel Sparty Daniel Křetínský. Kvůli znevážení jména fotbalu.
31.10.2012 15:30 |

podobné články

Křetínský ovládl Energetický a průmyslový holding. Tkáč vyklidil pole

 
Energetický a průmyslový holding (EPH) dokončil prodej 31 procent akcií své nejvýznamnější dcery EP Infrastructure do rukou konsorcia světových investorů zastupovaných společností Macquarie Infrastructure and Real Assets. Zároveň s vypořádáním této transakce získal Daniel Křetínský většinový podíl v EPH. Své akcie totiž podle zdrojů blízkých holdingu převedl na Křetínského a EPH také dosavadní více než třetinový vlastník firmy Patrik Tkáč. Křetínský tak vlastní 94 procenta EPH. Dalších šest procent mohou získat manažeři holdingu.
24.02.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Tkáč (21 článků) , Daniel Křetínský (35 článků)

Křetínský tvrdě: Vychováváme generaci politických ignorantů, čtou jen titulky

 
Miliardář Daniel Křetínský ostře zkritizoval Google nebo Facebook. Podle majitele Energetického a průmyslového holdingu stále více lidí čerpá informace právě na sociálních sítích, což má negativní důsledky pro demokratickou společnost. Křetínský se domnívá, že je třeba podporovat tradiční média, která upadají - sám je spolumajitelem Czech News Center, vydavatele deníku Blesk a online deníku Blesk.cz. Zatímco dříve lidem zprostředkovávala informace kvalitní média, dnes „vychováváme generaci naprostých politických ignorantů“, zlobil se.
06.10.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Křetínský (35 článků)

Podle Křetínského uplácíme každý zápas, tvrdí rozzuřený Paclík

 
Zdá se, že válka mezi Plzní a pražskou Spartou zdaleka nekončí. Šéf západočeského klubu Tomáš Paclík prozradil, že jeho protějšek z Letné Daniel Křetínský nařknul Viktorii, že uplácí rozhodčí každý zápas!
28.01.2013 16:15 |

podobné články

Disciplinárku povede nově Golda, sudím bude šéfovat Macela

 
Výkonný výbor ČMFS rozhodl, že v čele disciplinární komise bude nově čtyřiatřicetiletý právník Jiří Golda. Rozhodčí bude i nadále řídit třiapadesátiletý Luděk Macela.
21.07.2009 20:15 |

podobné články

Český fotbal je ve spárech albánské mafie. Zjistil to Křetínský

 
Informace o fotbalové špíně, které předal sparťanský šéf Daniel Křetínský předsedovi FAČR Miroslavu Peltovi, se týkají vlivu albánské sázkařské mafie na české rozhodčí. Informoval o tom server iSport.cz
19.09.2012 23:15 |

podobné články

Rusové uplácí nejvíc na světě! V závěsu je Čína!

 
Ruské a čínské firmy, které podnikají v zahraničí, uplácí nejčastěji na světě, pokud se snaží získat veřejné zakázky a lukrativní kontrakty. Informuje o tom ve středu server stanice BBC s odvoláním na studii provedenou organizací Transparency International (TI).
02.11.2011 08:00 |

podobné články

FAČR prý záměrně mlží a tají důkazy v kauze Křetínského tašky

 
Bývalý předseda disciplinární komise Jiří Golda obvinil vedení Fotbalové asociace ČR, že policii nepředalo všechny důkazy pro vyšetřování případu takzvané Křetínského tašky. Golda to řekl v rozhovoru pro Radiožurnál.
09.10.2013 17:20 |

podobné články

Úplatky ve fotbale? Pelta a Křetínský budou vypovídat

 
Policie pomalu rozkrývá úplatkářskou kauzu tzv. "Křetínského kabelu" v českém prvoligovém fotbale. U Okresního soudu pro Prahu-západ budou vypovídat  šéf Sparty Daniel Křetínský a předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta. Kauza
05.06.2014 08:10 |

podobné články

Posílí Křetínský ve Francii? Jedná o koupi podílu v Le Monde, tvrdí list

 
Český miliardář Daniel Křetínský jedná s francouzským finančníkem o koupi podílu ve francouzském deníku Le Monde. List to dnes uvedl na svém webu. Matthieu Pigasse novinám potvrdil, že s Čechem vede exkluzivní jednání o prodeji menšinového podílu ve svém holdingu, jehož prostřednictvím vlastní spolu s Xavierem Nielem kontrolní podíl v tradičním francouzském listu.
17.10.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Křetínský (35 článků)

Křetínský jde na francouzský mediální trh: Chce v době populismu chránit tradiční média

 
Investice do médií považuje český miliardář Daniel Křetínský za svou občanskou povinnost vzhledem k potížím, kterým tradiční sdělovací prostředky v současnosti čelí. Podnikatel to řekl v rozhovoru s francouzským deníkem Le Figaro v souvislosti s plánovaným rozšířením svého portfolia o akvizice ve Francii, kde chce pomáhat s jejich rozvojem a umožnit jim v klidu hledět do budoucnosti.
23.04.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Křetínský (35 článků)

Křetínský a Tkáč vstupují do Metro AG. Kupují 7,3 procenta akcií, na další získávají opci

 
Podnikatelé Daniel Křetínský a Patrik Tkáč vstupují do společnosti METRO AG, jednoho z největších velkoobchodníků a retailerů v Evropě. Společnost EP Global Commerce GmbH (EPGC), kterou oba podnikatelé vlastní, kupuje 7,3 procenta kmenových akcií METRO AG od společnosti Haniel. Získává navíc opci na koupi zbylých 15,2 procenta kmenových akcií firmy METRO v držení Hanielu. Blesk Zprávám informaci řekl mluvčí Daniel Častvaj. METRO v České republice vlastní velkoobchody Makro.
24.08.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Tkáč (21 článků) , Daniel Častvaj (23 článků) , Daniel Křetínský (35 článků)

Chůva Golda: Bartošová? Řeknu vše!

 
Golda, dlouholetá chůva syna Ivety Bartošové (42), konečně promluvila! Blesku poskytla obsáhlý exkluzivní rozhovor. O životě s Ivetou, Arturem, ale i o mužích, kteří za posledních několik let prošli Ivetiným životem!
16.04.2009 12:43 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků)

Bývalá chůva Bartošové Golda: Mám strach o život! Vyhrožuje jí Pomeje?

 
Není to tak dlouho, co chůva a kamarádka zpěvačky Ivety Bartošové (43) Golda (54) alias Zlata Dvořáková prozradila, co se posledních šest let dělo s Ivetou. Dnes už raději mlčí, protože má strach o svůj život.
11.05.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků)

Disciplinárku povede nově Golda, sudí dál Macela

 
Golda nahradí ve funkci Károlyiho
21.07.2009 19:45 |

podobné články