Článek

Křenek (BOS): Projev zoufalství západních tajných služeb

 
O pozadí hysterie kolem Huawei, o kterém se cudně mlčí, protože představuje totiž hrozbu pro západní tajné služby, které již nebudou mít přístup k datům operátorů, kteří se rozhodnou postavit své sítě na čínské technologii Huawei.
14.01.2019 23:00 |

podobné články

Podobné články

Křenek (BOS): Provolání Ústřední rady hnutí BOS ke 100. výročí vzniku ČR

 
Vezměme, v duchu Ústavy ČR, moc do svých rukou. Nikdo jiný to za nás neudělá.
25.10.2018 13:56 |

podobné články

Křenek (BOS): Stanovisko Ústřední rady hnutí BOS ke "Globálnímu paktu OSN o migraci"

 
V nejbližších dnech bude vláda ČR projednávat své stanovisko ke „Globálnímu paktu OSN o migraci“, které následně předá do Poslanecké sněmovny ČR k dalšímu projednání.
04.11.2018 22:25 |

podobné články

Křenek (BOS): Vyzýváme zákonodárce, aby přistoupení ke „Globálnímu paktu OSN o migraci“ zamezili

 
Zpráva Ústřední rady politického hnutí BOS ke „Globálnímu paktu OSN o migraci“
05.11.2018 12:30 |

podobné články

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR informuje o Týdnu sociálních služeb

 
V pondělí 5. 10. 2015 byl zahájen Týden sociálních služeb pořádaný Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR, jenž se koná letos již po sedmé. Týden sociálních služeb je obdobím prezentací, setkávání se a odborných diskuzí, hlavní cíl však zůstává stejný: akcentování a zviditelnění sociálních služeb jako přirozené a nutné součásti každé moderní společnosti. K Týdnu sociálních služeb, během kterého proběhnou konference, kongresy, workshopy, veletrhy sociálních služeb, výstavy, setkání, ale i celostátní den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb, se přihlásily stovky zařízení poskytujících sociální služby po celé ČR.
06.10.2015 15:31 |

podobné články

Co slíbili Babišovi, že zadlužil každého obyvatele republiky o dalších 40.000? Podnikatel a senátní kandidát SPD Křenek varuje

 
ROZHOVOR „Pokud se podíváme do historie, soběstačnost v potravinách byla ve světě samozřejmostí. Právě různá omezení a dotace pokřivily celou Evropu. Vy můžete pěstovat jablka, vy zase hroznové víno a vy jenom brambory… To jsou důsledky snažení o co nejsvázanější EU,“ všímá si podnikatel Libor Křenek, který za hnutí SPD kandiduje na senátora na Českolipsku. „Velká tragédie, ekonomicky zdevastované země – Itálie i Španělsko – jsou ochotny ratifikovat cokoliv, jen ať EU aplikuje svoje (nemá žádné svoje, ale naše) finanční infuze,“ hodnotí nedávný summit evropských lídrů, a ptá se: „Co asi museli slíbit Andreji Babišovi za to, že zadlužil každého obyvatele naší republiky o dalších 40.000 na hlavu?“
10.08.2020 20:30 |

podobné články

Zdroj stavebního materiálu i pitné vody. Pískovna Křenek z ptačí perspektivy

 
Pískovny nepředstavují jen zdroj stavebního materiálu, ale jsou také často útočištěm pro živočišné druhy i zdrojem čisté vody. Díky záběrům z dronu se můžete podívat na to, jak vypadá z ptačí perspektivy pískovna Křenek.
04.11.2020 14:20 |

podobné články

Po práci běhá bos 48 kilometrů denně: Lukáš nohama vydělává na dobrou věc

 
Běhá bos a jeho cílem není vyhrát. Na Teribearu běhá Lukáš Findeis jen po práci. A i přesto naběhal během sedmi dní přes tři sta kilometrů. „Začal jsem běhat teprve před rokem. Jsem pyšný, když se překonávám. Mám z toho velkou radost,“ svěřil se Lukáš, který běhá zásadně bos.
16.09.2016 06:50 |

podobné články

Po strništi bos pod vedením rodiny Svěráků: Věděli jste o těchto zajímavostech?

 
Film Po strništi bos je o tom, co se stalo ještě před snímkem Obecná škola. Scénáře se opět ujal Zdeněk Svěrák a film Po strništi bos režíroval jeho syn Jan Svěrák. Celý příběh vypráví o Edovi a jeho rodině, tentokrát však hlavně o době protektorátu a druhé světové války. Jan Svěrák tento počin nazval jako rezervní. Co ještě jste o snímku nevěděli?
12.04.2020 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (323 článků) , Jan Svěrák (204 článků)

Teplo bez starostí najdete v Centru služeb PRE

 
Kdo by nechtěl ušetřit na platbách za energie? V Centru služeb  PRE v Jungmannově ulici je speciální prodejna, kde je široká nabídka zařízení do domácnosti a kde lze získat nejúspornější řešení na míru konkrétní domácnosti. Samozřejmostí je poradenství, možnost návrhu technického řešení a zpracování nezávazné cenové nabídky. To vše zdarma. A samozřejmě v centru služeb zákazník získá také instalaci, pomoc při zajištění dotace, připojení na rozvody, revizi a servis. O konkrétních službách a nabídkách povídá vedoucí Centra služeb PRE Martin Křenek.
11.02.2021 00:10 |

podobné články

Křenek (BOS): Krystlíku, Krystlíku, nepotěšil jste mne a ani já vás nepotěším

 
Tomáš Krystlík je ukázkovým manipulátorem a přepisovačem dějin.
30.05.2018 09:20 |

podobné články

Křenek (BOS): Když vojenský analytik-zbrojař "střílí vedle"

 
Takhle to dopadne, když vojenský analytik není v obraze.
06.07.2018 13:00 |

podobné články

Křenek (BOS): Plíživá islamizace Vánoc

 
Toto slučování náboženství označované jako "Chrislam" zapouští kořeny na biblicky negramotném Západě.
24.12.2018 09:36 |

podobné články

Křenek (BOS): Člověk v tísni se podílí na hybridní válce proti Ruské federaci

 
K pochopení úlohy "Člověka v tísni" se musíme vrátit do období února 2015, kdy v Praze vznikla organizace "Prague Civil Society Centre" - dále jen "PCSC".
18.11.2019 04:35 |

podobné články

Křenek (BOS): Stanovisko k odstranění pomníku maršála I. S. Koněva

 
Ústřední rada politického hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA vyjadřuje své rozhořčení nejen k bezprecedentnímu aktu odstranění památníku maršála I. S. Koněva, ale také poukazuje na podlost, s jakou starosta Kolář toto učinil.
05.04.2020 14:11 |

podobné články

Je teď Babiš vydíratelný? Jiří Pehe o roli tajných služeb v kauze Babiš ml.

 
Po odvysílání reportáže TV Seznam, v níž syn premiéra Andreje Babiše tvrdí, že byl zavlečen na Krym a Ukrajinu, aby nemohl vypovídat v kauze Čapí hnízdo, se začaly rojit spekulace o roli zpravodajských služeb. Ti, kdo o této roli spekulují, se ale nedokážou shodnout, které služby by to měly být. A co by mohlo být jejich zájmem. Politolog Jiří Pehe proto na blogu Aktuálně.cz sepsal i svůj pohled na to, jaká asi může být role tajných služeb v kauze Babiše juniora.
23.11.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21411 článků) , Jiří Pehe (439 článků)

S generálem Procházkou se přišly rozloučit desítky lidí, dorazili i šéfové všech tajných služeb

 
S odbojářem, legendou českých zpravodajských služeb a generálem Radovanem Procházkou, který ve věku 93 let zemřel minulý čtvrtek, se v pátek do strašnického krematoria přišly rozloučit desítky lidí. Kromě rodiny dorazili uctít jeho památku ředitelé všech tajných služeb, generál Petr Pavel či americký velvyslanec v Praze Stephen B. King.
03.07.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (736 článků) , Stephen King (105 článků) , King King (67 článků) , Stephen King (6 článků) , King King (45 článků) , Stephen King (6 článků)

Infiltrované vakcíny i stíhačky? Unikl seznam čínských komunistů v západních firmách

 
Pfizer, Boeing, Volkswagen, Hewlett-Packard… Členové Komunistické strany Číny pracují v řadě západních firem, včetně dodavatelů tajných služeb a armád nebo farmaceutických kolosů, na nichž nyní bude záviset masivní výroba vakcín na koronavirus. Vyplývá to ze seznamu straníků, který vynesl čínský disident.
15.12.2020 05:45 |

podobné články

Válka českých tajných služeb v naší nedávné minulosti. Tehdejší mocný aktér promlouvá

 
ROZHOVOR Pokaždé, když v minulých letech vyplynul na povrch nějaký skandál kolem zpravodajských služeb, našel se někdo, kdo prohlásil, že jde v pozadí o důsledek války těchto služeb. Stejně tak se podobné názory objevily sem tam poté, co bývalý ředitel BIS Jiří Růžek vydal svoji knihu V labyrintu zpravodajských služeb.
19.05.2014 09:10 |

podobné články

Krvavý svátek muslimů: Bičují se a noži řežou sebe i děti

 
Ášúrá je nejdůležitějším svátkem v šíitském kalendáři. Věřící si jím připomínají mučednickou smrt imáma Husajna, který byl vnukem proroka Mohameda, a dalších 72 jeho stoupenců v roce 680 během bitvy u Karbaly. Oslavy doprovází známé obřady, při nichž se muži bičují řetězy na znamení zoufalství. Ášúrá je nejdůležitějším svátkem v šíitském kalendáři. Věřící si jím připomínají mučednickou smrt imáma Husajna, který byl vnukem proroka Mohameda, a dalších 72 jeho stoupenců v roce 680 během bitvy u Karbaly. Oslavy doprovází známé obřady, při nichž se muži bičují řetězy na znamení zoufalství.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-zpravy/283996/pres-milion-siitskych-poutniku-v-iraku-slavi-svatek-asura.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Ášúrá je nejdůležitějším svátkem v šíitském kalendáři. Věřící si jím připomínají mučednickou smrt imáma Husajna, který byl vnukem proroka Mohameda, a dalších 72 jeho stoupenců v roce 680 během bitvy u Karbaly. Oslavy doprovází známé obřady, při nichž se muži bičují řetězy na znamení zoufalství.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-zpravy/283996/pres-milion-siitskych-poutniku-v-iraku-slavi-svatek-asura.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
25.10.2015 19:15 |

podobné články