Článek

Krásná zubařka, která rituálně zabila přítele: Známí a sousedé o Magdaleně promluvili

 
Záhadná rituální vražda otřásla Českem. V případu, který projednává pražský městský soud, měly dvě ženy zavraždit svého známého při podivném rituálu. Jednou z obviněných je i zubní lékařka Magdalena Š. (32), která ordinovala v Kutné Hoře. Reportéři eXtra.cz se tam vydali, aby zjistili o aktérce podivného případu více.
09.04.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Detaily podivné vraždy léčitele: Krásná zubařka ho nechala vykrvácet, tvrdil jí, že jeho tělo pak zmizí

 
Jeden z nejpodivnějších případů poslední doby je před pražským soudem. Z vraždy se u něj zpovídá zubařka (32) z Kutné Hory, které obžaloba klade za vinu, že spolu s kamarádkou zabily jejího přítele při tajemném rituálu. Muž jim měl tvrdit, že jeho tělo poté zmizí. Ženy se snaží bránit, že šlo "pouze" o asistovanou sebevraždu, informuje Blesk.
05.04.2023 12:50 |

podobné články

Nejlepší sousedé podle zvěrokruhu: 5 znamení, kteří vás rozhodně rušit nebudou

 
Dobří sousedé nejsou tak známí jako špatný sousedé, poněvadž nikomu nevadí a snaží se udržet v domově řád a pořádek, zároveň však jsou i zábavní a dá se s nimi rozumně komunikovat. Kteří sousedé jsou ti nejlepší?
22.02.2023 00:00 |

podobné články

Zubařka s kamarádkou zabila svého partnera: Přál si to tak, hájí se ženy

 
Neobvyklý případ řeší Městské státní zastupitelství v Praze. Obžalovalo dvě ženy z vraždy padesátiletého muže v Praze. Podle žen si ale sám muž přál být usmrcen. Jednou z obžalovaných má být zubařka z Kutné Hory. Usmrcený muž byl podle MF Dnes léčitelem a také partnerem zubařky.
28.03.2023 18:20 |

podobné články

Režisér filmu o Máří Magdaleně chce jako Ježíše překvapivě Joaquina Phoenixe

 
Režisér Garth Davis chystá film o Máří Magdaleně, kterou má hrát Rooney Mara (Carol). Jako Ježíše by filmař rád obsadil Joaquina Phoenixe. Ten není zrovna první volbou, která by vás napadla, poznamenává web Empire. Producenti filmu, kteří pracovali například na Králově řeči (2014), doufají, že herec nabídku přijme. Na obsazení Rooney Mary se objevily kritické reakce, které upozorňují na to, že herečka je příliš bílá vzhledem k tomu, že postava je z Blízkého východu. Autorky scénáře se chtějí zaměřit na život postavy, která Ježíše doprovázela a která je často mylně označována jako prostitutka a spojována s jinou Marií. V Bibli se o ní dočteme, že z ní Ježíš "vyhnal sedm démonů".
26.04.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (63 článků) , Rooney Mara (27 článků) , Mary Mara (505 článků)

MIMINKO chtěli rituálně POHŘBÍT ZAŽIVA!

 
Zdravotnici se ve střední části Vietnamu podařilo zabránit pohřbení zdravého novorozeného chlapečka. Měl být rituálně pochován zaživa spolu se svou mrtvou matkou, což je tam běžným zvykem!
09.09.2011 10:55 |

podobné články

Dceři kancléře Weigla zmírnil soud trest za nehodu

 
Dceři kancléře Magdaleně Weiglové odovlací soud zmírnil trest za autonehodu, při níž zemřela jedna její kamarádka a další se zranila. Magdaléně Weiglové soud uložil čtyřletou podmínku, musí zaplatit několik set tisíc odškodného a nesmí řídit motorové vozidlo.
04.09.2012 20:35 |

podobné články

Muž, který rituálně zabil koně: Měl jsem radost z toho, jak umírá! Šlo prý o pomstu

 
Rituálně zavraždil koně, a ještě než vydechl naposledy, tak z něj zaživa stahoval maso. Podle starosty obce, kde k šílenému zabití zvířete došlo, se jednalo o pomstu. Muže totiž loni stejný kůň shodil ze svého hřbetu. Vrah zvířete v policejní výpovědi přitom popsal pocity, které při zabíjení měl, informovala TV Prima v Krimi zprávách.
15.06.2015 21:25 |

podobné články

Muž kradl, rituálně obětovával a pojídal nebohé kočky. Prozradilo ho něco nechutného

 
Kolumbijec David Andrés Flórez Acosta (31) se stal postrachem všech kočičích mazlíčků v okolí města Amagá. Zvířata totiž kradl sousedům, rituálně je obětovával a poté jedl. Prozradil ho však zápach kočičích mrtvolek, který se linul z jeho obydlí.
10.03.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: David Acosta (1 článek)

Mary Magdalene chce mít největší vagínu na světě: Když se vidím, jsem šíleně nadržená

 
Kanadská plastiková modelka se jménem světice Mary Magdalene (26) nepatří mezi ramínka na šaty s útlou postavou a nemá nic společného s Biblí a podobnými záležitostmi. Tato žena zcela propadla plastikám a tetování, chlubí se obřím poprsím, ještě větší zadnicí a několika zákroky v obličeji. Ovšem největším snem Mary je mít tu "největší" vagínu na světě. Cesta za jejím snem ale není vůbec jednoduchá, první operaci poprsí dokonce podstoupila u zubaře.
01.04.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Mary Mara (505 článků) , Mary Mary (209 článků)

Smrt Niny (†24) a sebevražda Jana (†34): Jeho známí promluvili o duševní nemoci, co říká psycholog?

 
Vyšetřovatelé se snaží rozluštit, co předcházelo vraždě Niny (†24) a sebevraždě Jana (†34). Podle kamerových záznamů spolu v pátek 6. listopadu odcházeli z dívčina bytu v pražských Stodůlkách, jen o několik hodin později skočil muž ve stanici Vltavská pod metro. Dívčino tělo našli v pondělí v oboře Hvězda, zemřela násilnou smrtí. Janovi známí teď promluvili o duševní nemoci i zkratu. Co o celém případu soudí klinický psycholog Jan Kulhánek z Psychoterapie Anděl?
13.11.2020 05:20 |

podobné články

Zubařka Andrea o testování na Slovensku: Déšť, vítr, 600 lidí denně, ale dobrá organizace

 
Andrea (43), zubařka z Bratislavy, se přihlásila jako dobrovolnice na plošné testování. Jak se svěřila Blesk Zprávám, chtěla pomoci a hlavně zkusit, jak bude tak rozsáhlá akce zorganizovaná. Zpočátku to vypadalo, že má smůlu, Ministerstvo zdravotnictví totiž zubaře zařadilo mezi nelékařská povolání, která nesmí provádět odběr. Odmítavá reakce zubařů na sebe nenechala dlouho čekat. Andrea tak mohla nastoupit a během chladného a deštivého víkendu testovat. Jak to probíhalo, kolik lidí otestovala a jaký za to obdržela honorář?
08.11.2020 06:45 |

podobné články

Vilém Schick: Zubařka mě okradla o 1580 korun

 
Viléma Schicka z Prahy před dvěma lety rozbolel zub, a tak navštívil svoji zubní lékařku. Za ošetření si ale podle něj účtovala příliš vysokou částku. Obrátil se tedy na svoji zdravotní pojišťovnu a ukázalo se, že měl pravdu. Zubařka mu neoprávněně účtovala částky, které měla plně uhradit pojišťovna.
11.07.2011 13:45 |

podobné články

Zubařka (†42) vyhodila do povětří ložnici i se svými dětmi (†11 a †13)

 
Zubařka se zavřela se svými dvěma dětmi v ložnici, kterou polila benzínem a následně škrtla zapalovačem. Všichni tři v rodinném domě uhořeli. Z rodiny přežil jen otec, který byl tou dobou v práci.
27.08.2012 19:15 |

podobné články

Vystrašené holčičce (6) zubařka dala facku: Z ordinace vyšla s otiskem její ruky na tváři

 
Pro šestiletou Noriku ze Slovenska byla návštěva zubaře už tak stresující, po posledním zážitku ale do zubní ordinace jen tak nevstoupí. Malé holčičce totiž zubařka dala prý facku.
22.03.2016 22:25 |

podobné články

Žena zemřela po návštěvě zubařky: Vytrhla jí 16 zubů a nechala ji umřít na parkovišti

 
Kvůli infekci jí měla zubařka vytrhnout 18 zubů. Při hororovém zákroku jich však stihla vytrhnout pouze 16. Srdeční frekvence nemocné April Walters (†46) se totiž vyšplhala na 130 úderů za minutu. Zubařka Rana Rabban jí řekla, ať okamžitě jede do nemocnice. Žena však zemřela na parkovišti.
13.04.2016 21:15 |

podobné články

„Zubařka mi neudělala amalgámové plomby,“ zlobí se Karla. Kvůli penězům

 
Klasický amalgám, který hradí plně pojišťovna, mizí z ordinací českých stomatologů. A to už teď, před jeho úplným zákazem. Řada ordinací nabízí jen materiály, za které si pacient musí připlatit. Pro lidi, kteří obracejí každou korunu, se tak náhle otevírá nový problém. Nechat si dát drahou plombu, nebo si raději nechat vytrhnout celý zub? Stomatologové se brání, že si z nabídky materiálů vybere každý. Ale například Karla (36) před časem trvala na amalgámu. Zubařka jí oznámila, že takové plomby už nedělá, protože za ně má málo peněz.
02.05.2018 05:05 |

podobné články

Vražda v Praze: Zubařka měla být členkou sekty, v případu má figurovat i její partner

 
Policie obvinila dva lidi z vraždy člověka v Praze, oba jsou ve vazbě. ČTK to dnes sdělil Aleš Cimbala, mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze, které věc dozoruje. Podle dřívějších informací ČTK v případu figuruje jako podezřelá středočeská zubařka. Dle serveru Deník měla být zdravotnice příznivkyní jedné ze sekt či náboženského spolku.
20.10.2022 16:20 |

podobné články

Dívka (18) zabila sestru (†14) v živém přenosu: Rodiče promluvili

 
Opilá usedla za volant a zabila svou mladší sestřičku (†14). Američanka Obdulia Sanchez (18) navíc celou děsivou nehodu vysílala živě na Instagramu. Zdrcení rodiče dívek nyní promluvili.
25.07.2017 16:30 |

podobné články

Sousedé promluvili o Donutilovi! Je pruďas?

 
Miroslav Donutil (66) patří mezi naše nejlepší herce a tak je jasné, že patří i mezi ty nejlépe placené. Není tedy divu, že vlastní luxusní vilu v Hlubočepech a pořídil si i chalupu velkou pomalu jako hrad! Jeho sousedé na Moravě se o něm nebáli promluvit. Jak se vedle něj žije?
15.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (454 článků)