Článek

Krásná sporťačka Renata Dlouhá: Kvůli Kukovi sekla s prací, nyní pracuje jako učitelka

 
Renata Dlouhá (51) byla v devadesátých letech hvězdou novácké televize. Moderovala Sportovní noviny a měla našlápnuto na skvělou kariéru. Díky práci však potkala fotbalistu Petra Kuku (54), za nímž se následně přestěhovala do Německa a strávili vedle sebe pětadvacet let, než vyšlo najevo, že se minulý rok jejich cesty rozešly. Momentálně má Renata podle iDnesu pracovat jako učitelka v jedné ze základních škol za Prahou.
05.04.2023 20:45 |

podobné články

Podobné články

Naši osudoví muži jsou bratři, říkají Renata Kuková a Renata Dlouhá

 
Bývalá populární televizní moderátorka sportovních novin Renata Dlouhá a její švagrová, rozhlasová reportérka Renata Kuková, promluvily v rozhovoru pro Magazín DNES o svých osudových mužích. Popsaly, co dnes dělají jejich partneři, bratři Pavel a Petr Kukovi a popsaly, že obě mají mnoho společného.
20.04.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kuka (19 článků) , Petr Pavel (2235 článků)

Co dělá bývalá hvězda Novy dnes? Moderátorka Renata Dlouhá po obrazovce netouží!

 
Hvězdnou kariéru na Nově obětovala lásce. Moderátorka Renata Dlouhá (41) opustila ve 2. polovině 90. let obrazovku kvůli fotbalistovi Pavlu Kukovi (46). Odešla za ním do Německa a spadla klec.
13.07.2014 12:25 |

podobné články

Fotbalista Pavel Kuka a sporťačka Renata Dlouhá: Překvapivá slova o rozvodu po 25 letech

 
V médiích v posledních dnech probíhají zprávy o tom, že se bývalý fotbalový internacionál Pavel Kuka (54) a někdejší sportovní moderátorka Novy Renata Dlouhá (51) rozešli po čtvrtstoletí vztahu. Dřív všemi oslavovaný čutálista potvrdil pověst člověka, kterému je bytostně cizí mluvit o svém soukromí, do něhož nově patří jiná žena. Není to ale tak dávno, kdy byl překvapivě sdílnější.
06.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kuka (19 článků)

V posteli s výstřihem až k pupíku? Krásná sporťačka Inna Puhajková odhalila tajemství své postavy a potvrdila novou lásku

 
S moderátorkou Innou Puhajkovou  (35) jsme nemluvili už dlouho, proto jsme využili příležitosti, kdy fotila snímky pro luxusní časopis, abychom se jí zeptali na všechno, co nás zajímalo. Krásná sporťačka nám mimo jiné potvrdila i novou lásku, se kterou odletěla už na druhou dovolenou.
24.04.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Inna Puhajková (417 článků)

Rozchod hvězdného páru: Bývalá sporťačka Dlouhá už netvoří pár s legendou Slavie Kukou

 
Bývali ozdobou každé akce. Někdejší sportovní moderátorka Novy Renata Dlouhá (51) a legendární útočník pražské Slavie Pavel Kuka (54) tvořili pár dlouhé roky. Je proto překvapující, že se jejich cesty nakonec rozdělily. Jak zjistil Expres, Kuka se nedávno objevil na akci v pražské Lucerně, kam ho doprovodila neznámá blondýnka.
04.04.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kuka (19 článků)

Zdraví vás další krásná učitelka, která souložila se svým studentem! Tentokrát mu bylo 15 let!

 
V Americe je prostě možné to, "o čem sní každý patnáctiletý student na světě, který chodí do školy":http://www.extra.cz/tahle-sexy-ucitelka-svadela-sveho-sestnactileteho-studenta-dali-byste-si-rict s pěknou učitelkou. Je tu totiž další případ, kdy "pohledná paní učitelka svedla svého studenta":http://www.extra.cz/tahle-krasavice-je-dalsi-sexy-ucitelka-ktera-je-obvinena-ze-soulozeni-se-svym-studentem, tentokrát patnáctiletého chlapce.
27.08.2014 07:30 |

podobné články

Kate Middleton sekla s prací a tloustne

 
Snoubenka prince Williama Kate Middleton sekla s prací.  Hodlá se věnovat  přípravám na svatbu a také jídlu. Snaží se totiž ztloustnout… Svatba prince Williama a Kate Middleton se pomalu a jistě blíží, a proto se nastávající nevěsta rozhodla zkoncovat se svojí prací. Do teď pracovala v rodinné firmě jako web designérka a fotografka. Svatba se [...]
07.02.2011 14:43 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1048 článků)

Sporťačka Puhajková o obtěžování: Dvojsmyslným narážkám se asi nikdo nevyhne, říká

 
Sporťačka Inna Puhajková (36) patří mezi nejkrásnější české moderátorky. Půvabná brunetka redakci eXtra.cz prozradila, že se ve světě mužů už od malička cítila jako ryba ve vodě. Přesto se nám svěřila, jak se jako atraktivní žena dokáže v kolektivu mužů pohybovat, aniž by nebyla neustálým středem jejich zájmu a návrhů, což může zajít až za hranice obtěžování. Setkala se s ním v práci i sama Inna?
17.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Inna Puhajková (417 článků)

Sporťačka Puhajková se nepřestává svlékat: Skvostné tělo ukázala v titěrných bikinách

 
Jedna z nejkrásnějších českých moderátorek Inna Puhajková (35) frnkla na Kostariku, odkud posílá svým fanouškům provokativí pozdravy přes sociální sítě. Oblíbená sporťačka vystavila své tělo v titěrných bikinách, ve kterých vyniká její krásná postava. V roce 2021 procestovala kus světa.
03.12.2021 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Inna Puhajková (417 článků)

Vítězka SuperStar Emma Drobná: Sekla s prací! Napřed dovolená a pak už jen zpěv!

 
Z pohádkové výhry dvou milionů korun se může leckomu zamotat hlava. V pořadí čtvrtá vítězka SuperStar, Slovenka Emma Drobná (21), sekla s prací servírky v Londýně a nyní prý bude jen cestovat a zpívat!
08.12.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Drobná (56 článků)

Vítězka SuperStar Emma Drobná: Sekla s prací! Napřed dovolená a pak už jen zpěv!

 
Z pohádkové výhry dvou milionů korun se může leckomu zamotat hlava. V pořadí čtvrtá vítězka SuperStar, Slovenka Emma Drobná (21), sekla s prací servírky v Londýně a nyní prý bude jen cestovat a zpívat!
10.12.2015 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Emma Drobná (56 článků)

Amanda (27) sekla s prací letušky a začala prodávat sexy fotky: Měsíčně si přijde na víc jak 400 tisíc

 
Dřív měla mnoho obdivovatelů coby letuška na palubě letadla, nyní její smyslné fotografie na webu OnlyFans obdivují muži, kteří jsou ochotni za ně platit! Amanda Sommerová (27) sekla s prací palubní průvodčí a rozhodla se připojit na web pro dospělé, kde nasbírala pěknou řádu předplatitelů, díky nimž si měsíčně přijde na pořádný balík.
13.08.2021 22:50 |

podobné články

Učitelka sekla s prací ve školce: Milióny vydělává vrtěním zadnicí

 
Nemusíte být pěvecky mimořádně nadané dítě jako například Justin Bieber, abyste dokázali na serveru sdílejícím videa upoutat a následně vydělávat pořádný balík. Američanka Jessica Vanessa se živila jako učitelka v mateřské školce, než pochopila, že tudy její cesta nevede...
20.10.2014 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1593 článků)

Týraná Renata: Strach o život trvá! Kufry máme s dětmi sbalené!

 
Hodiny plné hrůzy v posledních dnech prožívala Renata Kolářová (39) z Úlibic na Jičínsku. Hrozilo, že se k ní a jejím dvěma dětem po ročním soudním vykázání z domu vrátí její manžel (38). Ten zoufalou ženu dlouhá léta týral. Zatím se však doma neobjevil a Renata doufá, že to tak už zůstane!
07.08.2011 05:20 |

podobné články

Adamec se obul do Novy a... Sporťačka Adamcová končí!

 
PRAHA – Už je to tady! Sexy sporťačka Jana Adamcová (37) končí s moderováním Sportovních novin na Nově a zůstává doma s dětmi! Před pár týdny se její manžel, jeden z našich nejlepších televizních režisérů Jiří Adamec (60) odvážil veřejně kritizovat Novu a kvůli živému zpívání odmítl režírovat TýTý.
06.05.2009 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (276 článků)

»Sporťačka« Renata Dlouhá: Návrat na obrazovku?! Má nahradit Kloubkovou!

 
Vedení zpravodajství televize Nova začalo usilovně hledat náhradu za moderátorku Odpoledních Televizních novin Kristinu Kloubkovou (35), která je v pátém měsíci těhotenství. A k Renátě Czadernové (27), která doteď s Kristinou tvořila dvojici, hledají opět ženu.
10.02.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (519 článků) , Renáta Czadernová (222 článků)

Sporťačka Jana Adamcová: Dere se zpět na Novu

 
PRAHA – Ještě před nedávnem se sporťačka Jana Adamcová (37) zpátky za moderátorský pultík Sportovních novin na Nově nedrala. Jenže teď je všechno jinak! Jana chce okamžitě zpátky své místo! Ale vedení Novy odmítá respektovat její požadavky.
23.04.2009 15:39 |

podobné články

Sporťačka Jana Adamcová na dva roky zmizí z obrazovky Novy

 
Sporťačka TV Nova Jana Adamcová nebude nejméně do podzimu 2011 vystupovat na obrazovkách této televize. Oficiálním důvodem je, že Adamcová zažádala o čerpání rodičovské dovolené až do tohoto termínu. Některá média spekulují o tom, že za jejím rozhodnutím stojí vážné spory TV Nova s jejím manželem režisérem Jiřím Adamcem.
06.05.2009 14:15 |

podobné články

Sporťačka Primy Niničová čeká dítě. Kdo ji nahradí?

 
Půvabná sporťačka je v šestém měsíci těhotenství
27.05.2009 15:25 |

podobné články