Článek

Krásná sestra fotbalisty Schicka porodila! 24 hodin poté se modelka svlékla

 
Úspěšná modelka Kristýna Schicková (25) v sobotu 14. března v 5:55 přivedla na svět syna Elliota. Oba se těší dobrému zdraví, a tak brzy půjdou z porodnice domů.
16.03.2020 10:40 |

podobné články

Podobné články

Sestra fotbalisty Schicka válí: Sbalila bývalého olympionika a herce!

 
Kristýna, sestra talentovaného střelce Patrika Schicka (21), je rozhodně slečnou, po které se v zahraničí plazí mlsné mužské oči. Kristýna Schicková byla finalistkou České Miss 2013. I když neuspěla, ve světě krásných žen se rozhodně neztratila. Sbalila dokonce slavného olympionika a herce.
09.12.2017 08:35 |

podobné články

Sexy sestra fotbalové hvězdy Patrika Schicka prozradila pohlaví miminka: V 6. měsíci je jasno

 
Modelka Kristýna Schicková, sestra fotbalové hvězdy Patrika Schicka, je v 6. měsíci těhotenství , a konečně se pochlubila, co nosí pod srdcem. S manželem, architektem Lukášem Třešňákem, se těší na kluka.
06.11.2019 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Třešňák (4 články)

Sestra fotbalové hvězdy Patrika Schicka má rodit za tři měsíce a šokuje! V 6. měsíci má jen 3 kila nahoře

 
Modelka a sestra fotbalové hvězdy Patrika Schicka Kristýna je v 6. měsíci těhotenství a vypadá neuvěřitelně. Má stále stejnou konfekční velikost tudíž zatím nemusela měnit šatník. Prakticky nepřibrala.
10.11.2019 09:40 |

podobné články

Sestra známého fotbalisty porodila: V těhotenství přibrala jen 7 kilo, miminko z toho váží půlku!

 
V těhotenství modelka a sestra fotbalisty Patricka Schicka přibrala hodně málo. J eště na začátku 9. měsíce, kdy jsme s ní naposledy mluvili , měla Kristýna Schicková nahoře pouhých sedm kilo. Ujišťovala nás ale, že miminko je podle lékařů naprosto v pořádku a roste tak jak má.
15.03.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Patrick (17 článků)

TA JE SCHICK! Sestra fotbalisty Patrika Schicka na pláži odhalila celé ňadro! Byl to zřejmě úmysl!

 
Sestřička fotbalové hvězdy Patrika Schicka je pořádné kvítko! Na pláži ukázala fotografům celé ňadro. A vše nasvědčuje tomu, že Kristýna moc dobře věděla, co dělá!
21.07.2017 09:35 |

podobné články

Krásná modelka, která v těhotenství přibrala pouhých 7 kilo, ukázala syna! Tomuhle drobečkovi jsou čtyři dny

 
Modelka a sestra hvězdného fotbalisty Patrika Schicka ukázala čerstvě narozeného syna. Kristýna Schicková se svým prvním potomkem pochlubila fanouškům na sociální síti.
17.03.2020 14:45 |

podobné články

Jarolíma trápí impotentní útok. Možná zkusí mladého Schicka a touží po Rosickém

 
Trenér fotbalové reprezentace Karel Jarolím ocenil výkon a přístup svých svěřenců proti Arménii a Severnímu Irsku. Chyběla mu pouze lepší koncovka. Po zhlédnutí zápasu českých lvíčat v úterním zápase s Belgií uvažuje o povolání Patrika Schicka ze Sampdorie Janov. A věří, že by mu pomohl návrat Tomáše Rosického do týmu.
07.09.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (577 článků) , Karel Jarolím (99 článků)

Modelka Kristýna Schicková se v 7. měsíci konečně zakulacuje: S manželem designérem už budují zázemí pro chlapečka

 
Během roku se stihla seznámit s novým partnerem, zasnoubit, vdát a počít miminko , i když nikoli přesně v tomhle pořadí. Sestra fotbalisty Patrika Schicka modelka Kristýna Schicková i její manžel designér Lukáš Třešňák jsou s tímto rychlým sledem zatím spokojení. "Doufám, že nám to vydrží na věky," svěřil Lukáš, který manželku doprovodil na společenskou akci.
23.11.2019 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Třešňák (4 články)

Sexy dcera Ornelly Muti se opět svlékla pro pánský magazín

 
Sedmatřicetiletá modelka, herečka a zpěvačka Naike Rivelli se objeví na prosincové obálce Playboye. Dcera herečky Ornelly Muti se svlékla už potřetí a předvedla dokonalé křivky. Další články k tématu: Ornella Muti poodhalila ňadro i nevyholené podpaží Nejsme žádné mužatky, provokují německé fotbalistky v Playboyi Pamela Andersonová se pojedenácté svlékla pro Playboy Dvojnásobná matka Andrea Verešová se svlékla pro Playboy Svůdná Pavlína Němcová se svlékla pro Playboy
10.11.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (629 článků) , Ornella Muti (51 článků) , Andrea Verešová (1262 článků) , Naike Rivelli (6 článků) , Andrea Němcová (21 článků)

VIDEO: Američanka rodila v autě, manžel řídil a filmoval

 
Jennifer Russellová z Texasu porodila své dítě v autě cestou do nemocnice. Její manžel Zachary jednou rukou držel volant a druhou natočil příchod své dcery na svět. Další články k tématu: Američanka porodila při řízení auta na cestě do nemocnice VIDEO: Žena porodila ve vlaku na Machu Picchu za asistence turistů Ve Španělsku porodila desetiletá dívka, ona i dítě jsou v pořádku Američanka porodila děti 8. 8. 2008, 9. 9. 2009 a 10. 10. 2010 Chorvatka porodila už potřetí za sebou ve stejný den i měsíc Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže
26.01.2012 16:25 |

podobné články

Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata

 
Díky pokrokům v medicíně mohou mít děti i ženy v poměrně pokročilém věku. Jistá Švýcarka v 66 letech porodila dvojčata a podle tamní televize se tato farářka v penzi stala nejstarší rodičkou v alpské republice. Další články k tématu: Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Žena porodila v 54 letech zdravé dítě, lékaři žasnou Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Němka v 55 letech porodila třinácté dítě Rumunka porodila v 67 letech holčičku
05.03.2012 10:10 |

podobné články

Sestra vévodkyně Kate Pippa Middleton porodila! Je to kluk

 
Sestra britské vévodkyně Kate (36) Pippa Middleton (35) porodila. Chlapeček přišel na svět v pondělí odpoledne ve stejné nemocnici, ve které její sestra porodila tři zdravé děti. Matka i dítě jsou v pořádku.
16.10.2018 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (989 článků) , Pippa Middleton (410 článků) , Pippa Middleton (410 článků)

FN Brno: Vrchní sestra neonatologického oddělení druhá v soutěži Sestra roku

 
Vrchní sestra Neonatologického oddělení Fakultní nemocnice Brno Mgr. Pavla Opálková se umístila na druhém místě v kategorii Sestra v managementu a vzdělávání v prestižní celostátní soutěži Sestra roku, kterou uděluje každoročně vydavatelství Mladá fronta, a.s. Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo 1. března 2018 na slavnostním galavečeru v Divadle Hybernia v Praze.
02.03.2018 08:50 |

podobné články

Fotí se nahá v síti! Neuvěříte, která fotbalová hvězda má takhle sexy ségru!

 
Tuhle kočku bychom lapenou v síti klidně brali! Krásná modelka Kristýna Schick pro změnu ale lapila nás! Není to ségra nikoho jiného než střelce Sampdorie Janov Patrika Schicka. A musíme uznat, že nás učarovala snad ještě více než její šikovný bratr.
26.04.2017 09:05 |

podobné články

Víme první: Krásná blonďatá Miss porodila druhého potomka. Doma má páreček

 
Vicemiss z roku 1997 Kristina Fridvalská porodila druhého potomka. Podle našich informací ji v noci odvezla sanitka do porodnice v pražském Podolí, kde zanedlouho porodila. Super.cz to potvrdil zdroj z pražské porodnice a dodal, že krásná modelka má holčičku.
12.02.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Fridvalská (2 články)

Lékař jí oznámil: Jste těhotná. Za pár hodin porodila

 
Třiadvacetiletá Američanka porodila jen pár hodin poté, co jí lékař oznámil, že je těhotná. Není to ojedinělý případ. Rozhodně ne v USA, kde bylo už více silně obézních žen, které o své graviditě netušily do pokročilého stádia těhotenství. Tento případ je zajímavý tím, že dotyčná pár hodin po odhalení gravidity porodila čtyři a půl kila vážící zdravou holčičku.
13.01.2015 18:01 |

podobné články

Božská modelka z nahého klipu pokračuje v tom, co jí jde nejlépe: Svlékla se na dráždivé titulce

 
Za opačný konec než většina kolegyň to vzala britská modelka s polskými kořeny Emily Ratajkowski. Při běžném scénáři se dívka v modelingu nejdřív vypracuje a udělá si jméno na zakázkách od návrhářů a módních značek a až poté se nechá zlákat k něčemu odvážnějšímu. Emily se však stala senzací poté, co se svlékla do půl těla v hudebním klipu, čímž nastartovala hvězdnou kariéru v ‚seriózním‘ modelingu.
25.06.2014 22:05 |

podobné články

Tahle holka je fakt šik! Podívejte se, jak krásnou sestru má miliardový fotbalista Patrik Schick

 
Kristýna, sestra talentovaného střelce Patrika Schicka (21), je rozhodně slečnou, po které se v zahraničí plazí mlsné mužské oči. Kristýna Schicková byla finalistkou České Miss 2013. I když neuspěla, ve světě krásných žen se rozhodně neztratila. A její žhavé snímky jsou toho důkazem.
31.08.2017 11:05 |

podobné články