Článek

Krásná policistka Kristina promluvila o intimnostech v Survivoru: Smrděli jsme, nebylo na to pomyšlení, přiznává

 
Skončila třetí série drsné show Survivor, ze které vyšel vítězně youtuber Martin Mikyska alias Mikýř. Ten svůj triumf oslavil spolu se svými spolubojovníky a fanoušky v pražském Duplexu. Na velkolepé události nechyběla například krásná policajtka Kristina Hrbková, kterou redakce eXtra na místě vyzpovídala. Komu fandila a co dostala od přítele po návratu? 
07.07.2024 17:20 |

podobné články

Podobné články

Epická zrada v Survivoru: Po sloučení vypadla policistka Kristina, vaz jí zlomila změna pravidel

 
Kristina Hrbková sice pomýšlela na finále Survivoru, padesátý devátý den se jí ale stal osudným. Ačkoliv sama kula pikle na Yeni a Bandurka, byla vyhlasovaná. A jako historicky první soutěžící české verze této show odešla bez možností zabojovat v duelu. 
16.05.2024 10:35 |

podobné články

Rvačka o Polomíka, vysmátý Jack či žhavá policistka Kristina. Velké setkání hvězd Survivoru

 
Hvězdy Survivoru si vyrazily do společnosti. Společně se bývalí soukmenovci setkali na akci, kterou pořádala Policie ČR. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, ve velmi dobré náladě dorazil Jack Hamid, který přišel jak jinak než v obleku. Nechyběla samozřejmě ani žhavá Kristina v policejní uniformě. 
07.06.2024 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (141 článků) , Jack Jack (65 článků)

Bobbi Kristina nechce jméno po otci: Bude z ní Kristina Houston!

 
Dcera Whitney Houston (†48) Bobbi Kristina Brown (19) nemůže vystát své jméno kvůli spojitosti s jejím otcem Bobby Brownem (43) a rozhodla se pro radikální změnu. Své jméno si změní, nově z ní bude Kristina Houston.
11.03.2012 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (497 článků) , Bobby Brown (109 článků)

Krásná policistka ze seriálu Ulice promluvila o dětech: Adopci si představit nedovedu

 
Herečka Markéta Stehlíková (36) je divákům už několik let dobře známá jako policistka Karla Marečková ze seriálu Ulice. Nyní se v ději stala čerstvou dvojnásobnou maminkou a přiznává, že natáčení s novorozencem není žádná legrace.
07.01.2021 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Stehlíková (25 článků)

Krásná novinka: Moderátorka Televizních novin Kristina Kloubková porodila dceru Jasmínu

 
Krásná moderátorka a tanečnice Kristina Kloubková dnes v noci porodila svému příteli Karlu Moravcovi dceru Jasmínku. Kristina i holčička, jejíž jméno bylo předurčeno snem, který se Kristině kdysi zdál, jsou v pořádku.
08.06.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (526 článků)

Kristina ze Survivora jako žhavá náborářka. Kráska láká na dobrodružnou práci u policie, využila k tomu i své kamarády z ostrova

 
Krásná policistka Kristina Alexandra Hrbková se již oklepala z návratu z náročné reality show Survivor a vrátila se do práce. Na sociální síti Policie České republiky natočila video, v němž láká potenciální zájemce na práci plnou zážitků jako v drsné soutěži. 
25.05.2024 14:20 |

podobné články

Policistka z hospodářské kriminálky spáchala sebevraždu

 
Přímo v budově pražského policejního ředitelství se předminulý týden zastřelila policistka z hospodářské kriminálky. Sebevraždu své podřízené dnešnímu vydání deníku Právo potvrdil šéf pražské policie Martin Červíček s tím, že se zastřelila služební zbraní. Policistka prý byla ve službě necelé tři roky.
27.07.2010 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (401 článků)

Koupání s mrtvolou v Otrokovicích: Policistka dostala trest, nezabránila vstupu lidí

 
Policistka, zasahující v červnu u mrtvoly na koupališti v Otrokovicích, dostala kázeňský trest. Nevymezila dostatečný prostor kolem mrtvoly. Mohly se tam tak koupat i děti. Její kolega ze služby potrestán však nebyl, jaký trest pak policistka dostala, to policie konkrétně neuveřejnila.
13.08.2015 14:30 |

podobné články

„Vypadni, ty mrcho.“ Velmi drsné čtení z knihy německé policistky o imigrantech a kriminalitě

 
„K ženám se nepřistupuje jako ke svobodným rovnocenným lidem. Musí poslouchat, jinak je čeká trest. Jsou redukovány na své panenství a handluje se s nimi téměř jako se zvířaty,“ tvrdí německá policistka Tania Kambouri, která napsala knížku „Policistka volá o pomoc“. Je o muslimských imigrantech. Kambouri se s nimi jako policejní komisařka a navrch i jako dopravní policistka totiž setkává v německém městě Bochumi každičký den. Její kniha je tak spíše autentickým deníkem, v němž si troufá tvrdit, že role ženy je jeden z největších integračních problémů muslimů.
11.06.2016 18:45 |

podobné články

Policistka vešla do cizího bytu a zastřelila majitele! Myslela si, že je zloděj!

 
Policistka, která na začátku září mimo službu zastřelila svého souseda Bothama Jeana (†26) u něj v bytě, byla propuštěna z policejního sboru. Amber Guyger (30) tvrdí, že si souseda spletla se zlodějem. Když vešla do jeho bytu, měla totiž za to, že přišla k sobě domů. Bývalá policistka bydlí ve stejném domě o patro níž.
25.09.2018 14:40 |

podobné články

VIDEO: Chycen při činu! Trestaný mladík (19) čmáral po metru, policistka v civilu ho natočila a pronásledovala

 
Policistka si cestou z práce z oddělení Lhotka všimla vandala, který „zkrášluje“ fixou dveře metra. Jednalo se o tagování, mladík si tak svými nápisy značil hromadnou dopravu. Když ho žena upozornila na to, že je policistka, mladík ji ignoroval a odešel pryč. Policistům přesto neunikl, chytili ho a navíc zjistili, že toho má na svědomí mnohem víc!
12.08.2020 12:50 |

podobné články

Vrátila se k partnerovi i k tanci! Moderátorka zpráv na Nově promluvila o návratu k exporotci StarDance Kunešovi

 
Moderátorka zpráv na Nově Kristina Kloubková  (42) se po letech vrátila k tanci. Tančila na jubilejním koncertě Jiřího Korna k 70. narozeninám. S Kornem léta Kristina tančila. Moderátorka přiznala, že jí překvapilo, jak jí chyběla fyzička. "Tančit jsem nezapomněla, kupodivu jsem si rychle vzpomněla. Ale ta fyzička? To byl trošku problém. A také nervozita byla šílená," řekla Super.cz Kristina.
31.10.2019 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Korn (221 článků) , Kristina Kloubková (526 článků)

Kristina Kloubková přiznala poporodní deprese a psychické problémy. Zachránil mě manžel, odhalila

 
Známá moderátorka TV Nova, Kristina Kloubková, má za sebou několikaletý boj s psychickými problémy. Pravidelně navštěvovala sezení u odborníka, na což dnes už jen ráda vzpomíná. Kristina už totiž péči psychologa nepotřebuje. O svém aktuálním stavu promluvila v rozhovoru pro eXtra.cz, kde také přiznala možnou příčinu jejího selhání, jak to tenkrát nazvala. 
16.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (526 článků)

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Barbara z Big Brothera o účasti v Survivoru: Nejdřív bych musela jít na operaci, říká

 
Účastnice Big Brothera Barbara Hacsi se ostatním reality show nevyhýbá. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila například o Survivoru. Ten by však nejspíš nebyl nic pro ni, protože preferuje spíš pohodlí gauče ve vile než nástrahy pustého ostrova. Navíc, jak prozradila, má špatné koleno a předtím, než by se vydala do exotické Dominikány, by musela podstoupit náročnou operaci. A co říká o současné řadě Survivoru? To se dočtete níže.
20.04.2024 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (153 článků)

Sexy Kristina: Při focení ztrácím zábrany!

 
Pro čtenáře Blesk.cz se svlékla krásná brunetka Kristina (24) z Prahy. Při focení byla pořádně odvážná a sexy fotek se rozhodně ani trochu nebála. Zajímá vás, jestli má přítele, čeho si na mužích nejvíce všímá a kde se nejraději fotí? To všechno nám Kristina prozradila!
07.09.2010 18:20 |

podobné články

Jak se vám líbí v negližé? Krásná slovenská zpěvačka se v novém klipu ukáže jen v korzetu

 
Zpěvačka, tanečnice a herečka Kristína Peláková představuje klip k humorné písni Ta Ne z výběrového alba s názvem Tie Naj. Po spolupráci s Miroslavem Donutilem  (64) , Ondřejem Vetchým  (53) a Ladislavem Chudíkem si Kristína vybrala dalšího herce Michala Hudáka. Ten se v klipu představí jako bláznivý východňárský muž, který se do zpěvačky na první pohled šíleně zamiluje. Spolupráci se skvělým moderátorem a bavičem, který je zároveň kmotrem písně Ta Ne, si Kristína nemůže vynachválit.
25.07.2015 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (334 článků) , Ladislav Chudík (96 článků) , Miroslav Donutil (464 článků) , Michal Hudák (11 článků) , Kristína Peláková (10 článků) , Ladislav Ondřej (102 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (349 článků) , Ondřej Novotný (283 článků)