Článek

Krásná Natália Mykytenko ze Svateb se chlubí novými silikony. Provokuje nadupaným dekoltem v plavkách

 
Natália Mykytenko (27) ze Svatby na první pohled si se svými ňadry užila své. Půvabná blondýnka totiž musela před půl rokem ze zdravotních důvodů podstoupit reoperaci. Nyní je však se svým novým dekoltem velmi spokojená. "Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala," svěřila se redakci eXtra.cz influencerka, která své čtyřky ráda vystaví na odiv ve žhavých bikinách. 
09.06.2024 07:10 |

podobné články

Podobné články

Natália Mykytenko odzbrojuje tělem v plavkách: Jak kráska reaguje na věčnou kritiku?

 
Hvězda Svatby na první pohled Natália Mykytenko (24) jenom září. Po svém boku má už téměř rok fešného partnera Juraje, se kterým si užívá radostí léta se vším všudy. Krásná blondýnka má postavu bohyně a je znát, že i augmentace poprsí ji dělá šťastnou. Na Instagramu se chlubí jedním snímkem v plavkách za druhým, fanoušci tleskají, ale přesto se stále najdou i rýpalové, kteří si nemohou své komentáře odpustit. Jak na ně reaguje sama Natália?
20.07.2022 14:20 |

podobné články

Natália Mykytenko podstoupila další zákrok: Za chvíli tady máme další plastovou Barbie, píší lidé

 
Půvabná nevěsta z reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) se nedávno pochlubila fungl novým silikonovým poprsím velikosti čtyři, které si přála několik let. Nebyl to však poslední zákrok, který Natália podstoupila, nyní se pochlubila, že si nechala vpíchnout výplň do tváří, která zakryje její drobné jizvy. To si vzali někteří její sledující k srdci a její zákrok začali kritizovat. Natália to nenechala jen tak a věčným kritikům jasně odpověděla.
26.02.2021 20:40 |

podobné články

Nejznámější nevěsta ze Svateb: Mykytenko se chlubí svými pevnými čtyřkami

 
Hvězda první řady show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) se opět odvázala a fanouškům se na Instagramu pochlubila svými pevnými čtyřkami. Natália nenechává pánům příliš prostoru pro představivost. Tohle sexy tělo je pořád k mání.
02.12.2021 13:00 |

podobné články

Natália ze Svateb si nechala zvětšit rty: Vypadáš jako karikatura, smějí se jí fanoušci

 
Natália Mykytenko opět poznala hněv svých sledujících. Hvězda první řady reality show Svatba na první pohled si nechala zvětšit rty a za to si na svém Instagramu vysloužila ta nejhorší přirovnání. Řada lidí se dokonce rozhodla, že již si nezaslouží jejich přízeň, a dali jí unfollow. Není to přitom poprvé, kdy se kvůli zkrášlující proceduře stala terčem hejtů. Své si Mykytenko vytrpěla i po plastice svých předností, když se jí mnozí vysmívali, že se chlubí nepovedenou plastikou ňader. Ona sama se ale bránila, že je více než spokojená. 
23.12.2022 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (296 článků)

Vylézají jí silikony, kritizují influencerku Mykytenko po reoperaci prsou

 
Natália Mykytenko (27) se proslavila účastí v první sérii reality show Svatba na první pohled. Influencerka si po účasti v pořadu splnila dlouholetý sen a nechala si zvětšit prsa. Lidé ji však kritizují, její umělé vnady podle nich vypadají extrémně nepřirozeně. A také se zákroky v obličeji by prý Mykytenko už měla skončit, protože přestává být sama sobě podobná.
25.06.2024 10:55 |

podobné články

Natália Mykytenko vzkazuje škarohlídům: Duchovní člověk si přece taky může udělat kozy!

 
Hvězda show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) dala výpověď v práci, kde pracovala jako zdravotní sestra na soukromé zubní klinice a rozhodla se pro zcela jiný obor. Natália by se ráda vydala cestou duchovna, která ji odjakživa lákala. Co o nové cestě prozradila? Jak se k ní dostala? A jak se vyrovnává s věčnými hatery?
06.03.2021 15:10 |

podobné články

Natália Mykytenko vzpomíná na Svatbu a promluvila o nové: Celou dobu jsem plakala

 
Je to už více než rok, kdy se Natália Mykytenko (23) stala v show Svatba na první pohled manželkou Františka Gebra (37). Pouto lásky se jim nakonec stejně jako ostatním párům rozpadlo a každý tak opět hledá svou druhou polovičku v reálném životě. Nyní Natália dojemně zavzpomínala na dobu, kdy byla ona hvězdou reality show, ale také promluvila o nové řadě. Co ji rozplakalo?
16.09.2021 13:20 |

podobné články

Natália Mykytenko ze Svateb na první pohled: Na kritiku škarohlídů kašle, bujný dekolt odmítá skrývat

 
Půvabná zubní sestřička Natália Mykytenko (24) se proslavila v první sérii reality show Svatba na první pohled. Lásku svého života sice nenašla, zato se stala poměrně sledovanou na sociálních sítích a splnila si svůj sen o větších ňadrech. Občas kvůli tomu schytává kritiku od lidí, ale to ji naštěstí neodradilo od toho, aby občas ukázala své přednosti. 
21.09.2021 10:50 |

podobné články

Natália Mykytenko ze Svateb promluvila o zdravotních problémech. Po rapidním úbytku váhy začíná opět zářit

 
Influencerka Natália Mykytenko, kterou si lidé pamatují z reality show Svatba na první pohled, se před časem svým fanouškům svěřila se zdravotními problémy. Okouzlující blondýnka během krátké chvíle nechtěně zhubla 10 kilo a za žádnou cenu jí nešlo přibrat zpět. “Necítím se dobře ve svém těle, trápí mě to,” říkala tehdy. Nyní se však zdá, že to nejhorší má již za sebou. “Přibrala jsem 5 kilogramů, konečně se cítím dobře,” rozpovídala se v rozhovoru pro eXtra.cz. I tak se ale potýká s nepříjemnými zprávami na sociálních sítích. 
09.05.2023 19:10 |

podobné články

Natália Mykytenko se vrací: Blondýnka zazáří ve slovenské reality show. Už teď očekává kritiku

 
Natália Mykytenko, kterou si mnozí pamatují z pořadu Svatba na první pohled, opět míří na televizní obrazovky. Tentokrát zazáří ve slovenské reality show Nákupní maniačky. Sympatická blondýnka se přitom před časem nechala slyšet, že do televize už nikdy nevstoupí. "Jsem o 3 roky starší, už vím, jak se chovat," vysvětluje nyní změnu svého rozhodnutí pro eXtra.cz. Nebojí se další vlny kritiky, která přišla právě po odvysílání Svateb? 
11.10.2023 16:50 |

podobné články

Božská Natalia Mykytenko: Tak na toto tělo by si měla pořídit zbroják

 
Krásná Natalia Mykytenko odhalila svou vražedně sexy postavu v plavkách. Syn Zorky Hejdové (31) slaví 4 měsíce. Andrea Verešová (41) předvedla opět svoji figuru. Toto jsou Instanews!
09.08.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1438 článků)

Natália Mykytenko ze Svatby pod palbou kritiky: Něco je špatně, není si podobná, tvrdí lidé

 
Hvězda reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko se v poslední době na svých sociálních sítích chlubí perfektně vyrýsovanou postavou a pochvaluje si, že se ve svém těle konečně cítí dobře. Ovšem někteří fanoušci si myslí, že si po mnoha estetických zákrocích už není vůbec podobná a hlavně by stále měla přibrat.  
21.09.2023 05:10 |

podobné články

Natália Mykytenko to schytala: Ta prsa spolu nemluví, vešlo by se třetí, smějí se jí

 
Půvabná účastnice reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) si nedávno splnila velký sen. Podstoupila augmentací poprsí a ze svých nových čtyřek je nadšená. Najdou se ale i věční rýpalové, kteří nenechají nit suchou ani na nové hrudi Natálky. "Natály prsa spolu asi nemluví," dobírají si ji.
15.05.2021 20:45 |

podobné články

Natália Mykytenko se pochlubila tetováním: Růžička nyní zdobí její intimní partie

 
Půvabná Natália Mykytenko (24), jež se proslavila v show Svatba na první pohled, sice lásku za pomocí experminetu nenašla, přesto se jí zdá se velmi daří a má desítky tisíc fanoušků, kterým se nyní rozhodla odtajnit své nové tetování, jež zdobí její třísla.
28.07.2021 11:10 |

podobné články

Ledová královna Natália Mykytenko roztála! Rozkrok si ozdobila růží

 
Televizní nevěsta Natália Mykytenko, která se v závěru pořadu „rozvedla“ s domluveným chotěm, je samé překvapení. Po zvětšení dekoltu z jedniček na čtyřky jí pak zase blízko rozkroku vykvetla růže.
29.07.2021 12:35 |

podobné články

Natália Mykytenko je platinová blondýna: Promluvila i o pravé lásce a Františkovi

 
Hvězda show Svatba na první pohled, půvabná Natália Mykytenko (23), obarvila své vlasy na platinovou blond, změnou se pochlubila na sociálních sítích. Také se rozhodla promluvit o tom, proč to s Františkem vlastně nevyšlo, zda se ještě vídají, ale také padla slova na téma pravá láska. Také prozradila, zda se v jejím životě neobjevil nový muž.
26.08.2021 19:40 |

podobné články

Natália Mykytenko o novém vztahu i Svatbě: Do televize už nechci, byla jsem naivní

 
Hvězda první řady reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) zavzpomínala na časy, kdy byla v show jednou z nevěst. Podle svých slov naivně věřila produkci, že najde v show opravdovou lásku a chlapa na celý život, kterým pro ni měl být podle expertů František Gebr. Proč se do Svatby na první pohled přihlásila? Má nového muže? A proč by do televize už nešla? 
10.11.2021 07:40 |

podobné články

Natália Mykytenko o plastice prsou a mužích: Má jasný vzkaz pro všechny

 
Natália Mykytenko (24) v rozhovoru, který nám poskytla na Playboy Lounge Secret Party, prozradila, co si na svém single životě nejvíc užívá. Kromě toho se svěřila s tím, zda lituje plastiky prsou, za kterou schytávala kritiku od haterů. Těm vzkazuje, že ji jejich nenávist činí jen a jen silnější.
12.11.2021 08:15 |

podobné články

Natália Mykytenko se odvázala: V erotickém prádle promluvila o tajemném zdroji obživy

 
Hvězda show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) se odvázala. Na sociálních sítích se pochlubila žhavými snímky v erotickém spodním prádle, které nenechává příliš prostoru pro představivost. Tohle krásné tělo nezůstane určitě dlouho nezadané.
23.11.2021 13:30 |

podobné články