Článek

Královský palác se poprvé vyjádřil k rozhovoru Harryho a Meghan

 
Po nedělním rozhovoru vévodkyně Meghan a prince Harryho s moderátorkou Oprah Winfreyovou, v němž zazněla některá závažná obvinění, se čekalo na reakci britské královské rodiny. Buckinghamský palác si dal na čas a v úterý podvečer zveřejnil oficiální prohlášení.
09.03.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1364 článků)
Podobné články

Palác ukázal oficiální zásnubní portréty prince Harryho a Meghan Markle

 
Královský palác zveřejnil tři nové portréty snoubenců prince Harryho (33) a herečky Meghan Markle (36). O víkendu je pořídil uznávaný módní fotograf Alexi Lubomirski ve Windsoru. Na černobílém snímku se snoubenci usmívají a Meghan Harryho hladí po tváři.
21.12.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků)

Královský palác oznámil termín svatby prince Harryho a Meghan Markle

 
Fanoušci britské královské rodiny se dočkali. Kensingtonský palác oznámil, že svatba prince Harryho (30) a americké herečky Meghan Markle (36) bude 19. května 2018. Obřad se uskuteční na hradě Windsor.
15.12.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků)

Pohoda a úsměvy. Palác zveřejnil portréty ze svatby Harryho a Meghan

 
Královský palác v pondělí odpoledne zveřejnil sérii oficiálních portrétů ze svatby britského prince Harryho (33) s americkou herečkou Meghan Markle (36). Jejich autorem je uznávaný portrétní fotograf Alexi Lubomirski.
19.07.2014 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (222 článků)

Vévodkyně Meghan je těhotná, potvrdil královský palác

 
Princ Harry (34) a jeho manželka Meghan (37) budou rodiči. Královský palác potvrdil, že vévodkyně je těhotná. Miminko se narodí na jaře. Manželé v pondělí přiletěli na návštěvu Austrálie.
15.10.2018 10:00 |

podobné články

Svatba prince Harryho se blíží: Půjde Meghan za družičku tahle kráska?

 
Od té doby, co královský palác prozradil termín svatby Meghan Markle (36) a prince Harryho (33), Britové nežijí ničím jiným. Žhavou novinkou je, že na svatbě, která proběhne 19. května, bude přítomna i Priyanka Chopra (35), čerstvá hvězda Pobřežní hlídky. A nebude tam jen tak! Prý půjde Meghan za družičku.
18.12.2017 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků) , Priyanka Chopra (28 článků)

Královský palác potvrdil, že princ Harry randí s americkou herečkou

 
Britský královský palác vydal prohlášení ke vztahu prince Harryho (32) a herečky Meghan Markle (35). Vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně.
19.02.2010 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (310 článků)

6 dětských fotek Meghan a Harryho: Komu bude podobné nejočekávanější miminko příštího roku?

 
Od té doby, co královský manželský pár oznámil, že čeká svého prvního potomka, musí se Harry  (34) a Meghan  (37) vypořádat s nekonečnými dotazy a gratulacemi svého okolí. A to zdaleka není všechno. Přestože na štíhlounké Meghan je těhotenství sotva patrné, už teď se divoce spekuluje o pohlaví miminka a o tom, jak bude královský drobeček vypadat.
16.10.2018 13:15 |

podobné články

Královský políček pro Meghan: Palác jí odpírá to, co dopřává její sokyni Kate!

 
V královské rodině opět úřaduje dvojí metr, ale tentokrát už to Meghan Markleová (38) nedokázala překousnout, přestože se čtvrt roku pohybuje tisíce kilometrů daleko. Za její úhlavní soupeřku Kate Middletonovou (38) se kvůli nelichotivému článku v časopise opět postavil celý palác, který po vydavatelství žádá omluvu. S takovou podporou se přitom Meghan nikdy nesetkala.
04.06.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (636 článků)

První slova z Buckinghamského paláce. Jak královna reagovala na kontroverzní rozhovor prince Harryho a Meghan?

 
Kontroverzní rozhovor prince Harryho  (36) a jeho manželky Meghan  (39) v pořadu televizní stanice CBS vzbudil pozdvižení po celém světě. Meghan v rozhovoru, který vedla s Oprah Winfrey, promluvila mimo jiné o rasismu v královské rodině. Nejmenovaný člen královské rodiny měl prý vyjádřit obavy z toho, že syn Harryho a Meghan Archie bude tmavší barvy pleti.
09.03.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (198 článků) , Harry Harry (1364 článků)

William a Kate nebudou trávit Vánoce s královnou, aby se vyhnuli Meghan a Harrymu

 
Britská královna Alžběta II. opět učinila výjimku z tradice své rodiny a pozvala na Vánoce do Sandringhamu osobu, která není členkou britské královské rodiny. Dotyčnou je Doria Radlan, matka vévodkyně ze Sussexu, rozené Meghan Markle. Manželka prince Harryho ale není oblíbenkyní v rodině a doslova vystát ji nemůžou princ William a jeho manželka Kate, kteří s ní sdílejí Kensingtonský palác. Neshody mezi oběma rodinami vedly Harryho k tomu, že se s Meghan stěhuje do Windsoru. A William s Kate se teď rozhodli strávit Vánoce s Middletonovými, Kateinou rodinou, aby nemuseli snášet Meghan v Sandringhamu. Loni jim totiž její otřesné chování stačilo.
04.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků) , Kate Kate (636 článků)

Mračna nad vztahem Meghan a Harryho: Královský rozvod?!

 
Ohledně vztahu Meghan Markleové a  Harryho se za poslední rok objevilo hned několik spekulací. Mnohé naznačovaly, že královský pár jde od sebe. Poté, co vévodkyně oznámila těhotenství, objevila se informace, že čeká dvojčata! Tato zpráva měla být údajně důvodem k jejich rozvodu.
02.01.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1364 článků)

Královský palác prověří smlouvu Harryho a Meghan s Netflixem

 
Navzdory tomu, že princ Harry a vévodkyně Meghan opustili povinnosti královské rodiny, palác se bude zabývat jejich smlouvou se společností Netflix, kterou jeden z nejostřeji sledovaných párů dneška podepsal tento týden. Důvodem jsou obavy, jak by to mohlo působit na veřejnost, když daňoví poplatníci zaplatili za rekonstrukci jejich sídla Frogmore Cottage ve Windsoru.
04.09.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1364 článků)

Výbušná zpověd Harryho a Meghan: Co na ně prozrazuje řeč těla? No, není to nic hezkého...

 
Hojně sledované a komentované interview prince Harryho a Meghan Markle s Oprah Winfrey se konečně dostane na české obrazovky. Milují se Harry a Meghan? Co si Meghan myslí o královně Alžbětě? A jak je to s Harryho mužností? To vše a mnohem víc vyčetla z řeči jejich těl expertka Patti Wood.
01.04.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (198 článků) , Meghan Markle (782 článků) , Harry Wood (1 článek) , Harry Harry (1364 článků)

Zářící novomanželé. Podívejte se na oficiální svatební fotky Harryho a Meghan!

 
Britský královský palác uveřejnil oficiální portréty svatebčanů Harryho a Meghan. Podívejte se, jak jim to sluší!
21.05.2018 16:30 |

podobné články

Meghan šikanovala zaměstnance paláce, tvrdí „objevená” stará stížnost

 
Krátké působení vévodkyně Meghan coby oficiální členky královské rodiny mělo daleko do ideálu. Zatímco Meghan a její manžel princ Harry tvrdí, že palác házel páru klacky pod nohy a Meghan jím nebyla vlastně nikdy přijata, tři roky stará zpráva, kterou nyní zveřejnil britský deník The Times, uvádí, že Meghan šikanovala zaměstnance paláce, kteří jí byli k dispozici.
03.03.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1364 článků)

To už snad fúrie Meghan nemyslí vážně: Harryho má nutit do opovrženíhodné změny

 
Meghan Markle (38) a princ Harry (35) úspěšně opustili královskou rodinu. Bývalý vévoda ze Sussexu už nesmí používat královský titul, dokonce se prý vzdal i rodinného příjmení Mountbatten-Windsor. O bývalé americké herečce se povídá, že z Harryho udělala naprostého podpantofláka. A začíná se spekulovat, že ho možná donutí přejmenovat se na Harryho Marklea!
14.04.2020 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků) , Harry Harry (1364 článků)

Palác odmítl věnec za Harryho. Meghan z piety v USA udělala promo akci

 
Velká Británie o víkendu uctila Den vzpomínek, který připomíná konec první světové války na západních bojištích. Královská rodina již tradičně položila věnce u památníku Cenotaph. Palác nevyhověl žádosti prince Harryho, aby jeho jménem položil také věnec. Vévodkyně Meghan proto zorganizovala pietu v USA.
09.11.2020 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1162 článků)

Snímky nahé Kate putují přes Irsko do Itálie. Královský palác chystá žaloby

 
Snímky odhalené britské vévodkyně z Cambridge, které vyšly v pátek ve francouzském magazínu Closer, otiskl také irský bulvární list Irish Daily Star. Zveřejnit se je chystá v pondělí rovněž italský časopis Chi. Královský palác publikaci odsoudil a zvažuje v případě italského časopisu další žalobu. Další články k tématu: Vévodkyně z Cambridge zuří, časopis otiskl její fotky nahoře bez Ortodoxní Židovky se oblékají podle vévodkyně Kate Princ Harry se stěhuje od otce, bude bydlet s Williamem a Catherine Catherine poprvé od zásnub mluvila před lidmi. Byla milá a nervózní Francouzský soud zakázal další publikaci snímků polonahé Kate
16.09.2012 01:20 |

podobné články

Jak to bylo s tajnou svatbou Harryho a Meghan? Vévodkyně je evidentně zmatená, říká úředník

 
Jedním z témat, o nichž byla řeč v rozhovoru vévody a vévodkyně ze Sussexu, Harryho  (36) a Meghan  (39) , s Oprah Winfrey, byla svatba páru v roce 2018. Meghan uvedla, že velkolepá veselka, kterou sledovaly miliony lidí po celém světě, byla jen naoko a pár se vzal už tři dny před ní . Britská média nyní přišla s dokumentem, který slova Meghan vyvrací.
22.03.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (198 článků) , Harry Harry (1364 článků)