Článek

Kradli železniční kabely. Policie je dopadla při činu

 
Policisté v Praze zadrželi dvojici zlodějů, kteří kradli kabely drážní signalizace.
21.06.2010 14:25 |

podobné články

Podobné články

Kriminalisté dopadli muže, kteří na železniční trati kradli kabely

 
Jihlavským kriminalistům se podařilo dopadnout pachatele, kteří se při páchání trestné činnosti zaměřili na krádeže kabelů na železničních tratích. V jednom případě musela být po odcizení kabelu na trati z důvodu zajištění bezpečnosti omezena jízda projíždějících vlaků. Pachatelé způsobili škodu přes sto tisíc korun. Kriminalisté zadrželi tři podezřelé muže, které umístili do policejních cel a následně zahájili jejich trestní stíhání. Kriminalisté dále provedli prohlídku nebytových prostor, při které zajistili kabely odcizené při poslední krádeži.
18.02.2014 16:45 |

podobné články

Hasiči bojovali na lávce U loděnice v Přerově s hořícími kabely. Škoda je dva miliony

 
Lávku u Loděnice v Přerově zasáhl dnes ráno požár. Po roce a půl opět hořely kabely vedoucí pod mostem. Kvůli vysokému napětí musela být v centru města vypnuta elektřina, teprve poté mohli hasiči začít likvidovat oheň. Při požáru nebyl nikdo zraněn, most byl okamžitě uzavřen. Hasiči museli zároveň postavit na řece Bečvě norné stěny pro zachytávání odpadu, řekla ČTK mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková. Škoda je podle policie předběžně odhadnuta na dva miliony korun. Ke stejnému požáru lávky, ve které vedou elektrické kabely, vyjížděli hasiči loni v květnu. 
18.10.2013 15:50 |

podobné články

Drzí zloději ukradli napájecí kabely z trati. Vlaky nemohly jezdit

 
Doprava na železniční trati z Ústí nad Labem do Chomutova se dnes dopoledne na zhruba hodinu a půl zastavila. Na ústeckém západním nádraží ráno zloděj ukradl měděné napájecí kabely z rozvaděče trolejového vedení, což odpojilo celý kus trati od proudu. České dráhy (ČD) stáhly do oblasti dieselové lokomotivy, které vlaky zatím vozí, řekl krajský ředitel ČD Daniel Jareš. Incident vyšetřuje policie. Správa železniční dopravní cesty, které infrastruktura patří, předpokládá opravu během odpoledne.
03.04.2012 12:30 |

podobné články

Kradli dvířka od trafostanic a ohrožovali tím sebe i okolí. Teď je dopadla policie

 
Dva zloděje, kteří několik měsíců kradli po celých východních Čechách nerezová dvířka od trafostanic, už dopadla pardubická policie.
11.06.2010 20:20 |

podobné články

Skladníci kradli kabely: Prodali 60 tun mědi za 14 milionů korun!

 
Pětice skladníků, dva pomocníci a řidič (28 až 59) ve vrchlabské kabelárně tři roky kradli ve velkém. Muži za tři roky údajně prodali ve sběrnách 60 tun mědi, pocházející z ukradených kabelů.
06.09.2017 05:05 |

podobné články

Z nádrží benzínek kradli naftu, policie je dopadla při činu

 
Čerpací stanice na Mladoboleslavsku vysávala dvojice mužů. Při akci s krycím názvem Upír je dopadla policie.
21.08.2010 21:40 |

podobné články

Zloději kradli kanálové mříže přímo na dálnici! Chytili je při činu

 
Neuvěřitelnou drzost měla dvojice zlodějů, kteří celé dva týdny kradli na dálnic D8 kanálové mříže. Odnesli si jich celkem 129, než je při činu chytili policisté.
20.09.2013 16:20 |

podobné články

Kradl kabely mezi vagony. Mohl způsobit VLAKOVÉ NEŠTĚSTÍ

 
Muže, který za jízdy kradl spojovací kabely mezi vagony ve vlacích - už dopadla policie v Ústí nad Labem.
12.01.2011 19:30 |

podobné články

Při návratu z oslavy zneškodnil zloděje, druhého dopadla policie

 
Dva zloděje, kteří kradli ve sklepě, chytil majitel jednoho domu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jak vzápětí zjistila policie, za noc už takových sklepů vykradli pět. Kradli hlavně jízdní kola.
26.08.2010 20:05 |

podobné články

Kam mizí kradené kabely a víka kanálů? Do sběren. Ze zákona si nic nedělají

 
Taky vás štve, že se tak snadno ztrácejí víka kanálů, kabely, dopravní značky i železniční mosty? Ptáte se, kdo je vykupuje? Kontrola sběren odpadu ukázala, že dvě třetiny jich porušují zákon.
08.06.2012 17:15 |

podobné články

Gang zlodějů aut dopaden. Kradli i na Slovensku

 
Skupinu tří zlodějů luxusních aut dopadla policie na Zlínsku. Kradli i na Slovensku a jednou v Mnichově.
18.11.2010 19:00 |

podobné články

Uklízeči kradli ve Škodovce bezpečnostní pásy do aut. Způsobili škodu za milion

 
Dva zaměstnanci úklidové firmy kradli v mladoboleslavské škodovce bezpečnostní pásy do aut, v minulých dnech je policie obvinila z trestného činu. Mužům, kteří jsou vyšetřováni na svobodě hrozí v až osm let za mřížemi.
20.04.2012 13:55 |

podobné články

S krumpáčem kradli v Praze bankomaty, jednoho z nich policie dopadla

 
Během jednoho měsíce se skupina zlodějů dokázala vloupat do nejméně šesti bankomatů. Když se nedostali dovnitř, bankomat odvezli. Jednoho ze zlodějů policie již dopadla.
19.08.2010 22:55 |

podobné články

Kradli vodu z ledovce! Policie je už dopadla

 
Chilská policie dopadla gang, který ukradl množství ledu z tajícího ledovce Jorge Montt na jihu Chile. Informuje o tom v úterý agentura AFP.
31.01.2012 08:00 |

podobné články

Policie dopadla vrahy z Prostějova! Dohromady můžou dostat až 30 let

 
Policie dopadla dva muže, kteří kradli a vraždili. Dohromady mohou dostat až 30 let vězení!
13.03.2012 10:45 |

podobné články

Kradli a ochranku OKD napadli kovovou tyčí: Policie agresivní zloděje dopadla díky videu

 
Nebáli se ani pistole, kterou jeden z členů ochranky držel v ruce. Dvojice zlodějů, kteří už týdny rozkrádají majetek dolů OKD, šokovala svou agresivitou, s jakou se na strážce vrhli. Po zveřejnění videa útoku je ale policie rychle dopadla.
04.07.2016 11:00 |

podobné články

Dva malí kluci kradli v bazénu: Bezostyšně sebrali cizí batoh ze skříňky, policie je dopadla

 
Vypadají neškodně, ve skutečnosti jde o dva mladé zloděje, kteří se nejspíš řídili heslem „co se v mládí naučíš…“. V plaveckém bazénu v centru Prahy ukradli jednomu z návštěvníků klíčky od skříňky, ze které poté odcizili batoh. Policie je po zveřejnění pátrání v médiích dopadla.
07.09.2018 13:35 |

podobné články

Dva muži kradli citroeny a peugeoty, škoda je nejméně tři miliony

 
Škodu nejméně tři miliony korun způsobili dva muži z Prahy, kteří podle policie v metropoli kradli auta značky Citroen a Peugeot a rozebírali je na náhradní díly. Kriminalisté je zadrželi v polovině dubna, zatím zdokumentovali deset jejich krádeží. Nevylučují ale to, že mohli ukradnout desítky dalších aut. Policie zadrženou dvojici stíhá za krádež, soud jednoho z nich poslal do vazby. Hrozí jim až osm let vězení. Na webu to dnes oznámil mluvčí pražské policie Jan Daněk.
02.05.2015 17:25 |

podobné články

KRADL KABELY! Dostal 22 TISÍC VOLTŮ a je v umělém spánku

 
Osmadvacetiletého zloděje ve středu odpoledne těžce popálil proud poté, co se muž snažil ukrást kabely z trafostanice v pražských Radlicích. Informace Mediafaxu potvrdila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.
23.03.2011 19:55 |

podobné články