Článek

Krádež šperků za 115 milionů

 
A další velká šperková loupež roku 2018! Vyzbrojena sekyrami a střelnými zbraněmi vtrhla ve středu večer pětice mužů do pařížského hotelu Ritz. Dle francouzských médií si odnesli šperky v hodnotě přes 115 milionů korun!
12.01.2018 12:10 |

podobné články

Podobné články

Zloděje šperků stihlo prý temné prokletí, raději je vrátil

 
Uplynuly takřka tři roky od krádeže šperků v Gallupu v americkém státě Nové Mexiko. Neznámý lupič tehdy z domu Fronterottových odnesl velké množství rodinných šperků a asi tisíc dolarů (19 tisíc korun) v hotovosti. Po třech letech šperky anonymně vrátil s omluvným dopisem, který majitelům šperků osvětloval, jaká neštěstí ho po krádeži začala stíhat.
18.02.2010 16:15 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků)

V Praze se uskuteční přehlídka současného uměleckého šperku

 
Výstava současného uměleckého šperku Schmuck, která se každoročně pořádá v rámci mezinárodního veletrhu řemesel v Mnichově, se od 5. září poprvé představí v Praze. Až do 4. října si zájemci mohou prohlédnout v budově Muzea moderního skla ZIBA díla 63 autorů z 21 zemí. Novináře o tom dnes informovala kurátorka výstavy, designérka, architektka a autorka šperků Eva Eisler.
04.09.2015 12:45 |

podobné články

Překvapivý nákup šperků po internetu. Ani jeden z nich nebyl v pořádku

 
Velkým šokem skončil pro inspektory státního Puncovního úřadu testovací nákup šperků přes internet. Nakoupili zlatý prsten, náramek a 30 stříbrných prstenů, řetízků, náramků, náušnic a dalších komponentů. Žádný ze šperků nebyl tím, za co se vydával. Většina byla měděná, někde bylo mnohonásobně překročeno množství rakovinotvorného kadmia, upozornila MF DNES.
23.11.2015 10:05 |

podobné články

Proslulá zlodějka šperků v 83 letech ukradla z klenotnictví diamantový prsten

 
Lidé v jejím věku už většinou nemají moc energie, 83letá Doris Paynová se má však stále čile k světu. I když by bylo možná lepší, kdyby šla na odpočinek. Stařenka je totiž světoznámou zlodějkou šperků a ve středu stanula opět před soudem. Tentokrát za říjnovou krádež diamantového prstenu, uvedla agentura Reuters.
13.12.2013 11:50 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Policisté hledají muže, který má na svědomí krádež šperků

 
Policisté z místního oddělení v Čakovicích pracují od 1. července na případu krádeže ve zlatnictví v pražských Kbelích. Doposud neznámý muž přišel nejprve 30. června do prodejny, předstíral zájem o zboží, nic ovšem nezakoupil a odešel. Druhý den přišel ve stejném oblečení kolem půl dvanácté dopoledne, opět požádal o ukázku šperků, v jeden okamžik se však prodavačka sehnula ke psovi, čehož využil muž, sebral tři plata se zlatými prsteny a z místa utekl. Prodavačka ihned za mužem vyběhla, nicméně po chvíli se s nepořízenou vrátila zpět a přivolala na pomoc manžela, který byl v zadní části klenotnictví. Ten okamžitě vyběhl bez bot pouze v ponožkách za mužem, bohužel se mu ale muže s odcizenými šperky nepodařilo dopadnout.
27.07.2014 16:10 |

podobné články

Pražští kriminalisté objasnili krádež šperků ve zlatnictví ve Kbelích

 
Kriminalisté z třetího policejního obvodu si případ krádeže šperků ve zlatnictví ve Kbelích převzali a vyhodnotili poznatky, které přijali operátoři tísňové linky 158 po zveřejnění v médiích.
15.09.2014 14:20 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Policisté hledají trojici, která má na svědomí krádež šperků

 
Krádeže šperků ve zlatnictví vyšetřují od úterý 28. října letošního roku policisté z obvodního oddělení Čestlice.
29.10.2014 16:05 |

podobné články

Aukce šperků Elizabeth Taylor vynese minimálně 520 miliónů korun

 
Na třicet miliónů dolarů, tedy více než 520 miliónů korun odhadují odborníci z aukční síně Christie‘s dražební hodnotu kolekce šperků, které po sobě zanechala Elizabeth Taylor. Hollywoodská legenda proslula láskou ke klenotům a za svůj život jich nasbírala skutečně desítky kilogramů.
08.09.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Taylor (169 článků) , Elizabeth Taylor (132 článků)

Podivná krádež. Zloději sebrali z domu úmrtní listy

 
Kuriozní krádež vyšetřují ostravští policisté. Kromě nafty za 17 tisíc korun, výpočetní techniky, šperků a jiných cenností si zloděj odnesl i úmrtní listy. Do domu se vloupal za bílého dne.
16.04.2012 08:50 |

podobné články

Šperky Elizabeth Taylor se budou dražit, výtěžek půjde nadaci proti AIDS

 
Sbírka šperků letos zesnulé herečky Elizabeth Taylorové půjde do dražby. Podle oznámení aukční síně Christie's se bude 13. a 14. prosince v New Yorku dražit 269 kusů šperků, které Taylorová za svého života shromáždila. Celková hodnota sbírky se odhaduje na více než 30 milionů dolarů (520 milionů korun).
08.09.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Taylor (169 článků) , Elizabeth Taylor (132 článků)

Blonďatá zlodějka ukradla na výstavě šperků diamanty za půl milionu korun!

 
Na výstavě luxusních šperků v pražských Letňanech úřadovala zlodějka! Neznámá blondýna tam zcizila diamanty v hodnotě půl milionu korun, informovala TV Prima.
07.09.2013 19:45 |

podobné články

Nekupte si bezcenný šunt: Celníci zabavují padělané šperky za miliony

 
Hodnota zadržených padělaných šperků se od loňského roku ztrojnásobila. Zatímco v loňském roce se pohybovala kolem 10 milionů, v letošním zadrželi celníci celkově 546 kusů falešných hodinek a šperků za celkovou hodnotu 29 milionů korun. Padělky pochází především z Číny, Thajska a Hongkongu. Podle odborníků jejich šíření nahrává hlavně rostoucí počet e-shopů.
09.11.2016 20:05 |

podobné články

Rihanna zuří: Za 115 miliónů koupila tenhle neobyvatelný dům

 
Původem barbadoská zpěvačka Rihanna  (23) má pořádný důvod ke vzteku. Dům, který si před dvěma lety koupila za v přepočtu 115 miliónů korun, není totiž tak dokonalý, jak se jí na první pohled zdálo.
01.09.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Velká dětská diamantová loupež: Školačka ukradla náhrdelník za 115 milionů

 
Zatímco tři její společníci odvedli pozornost zaměstnanců klenotnictví, dívka s tváří andílka si strčila do kapsy zlatý náhrdelník s diamanty v ceně 115 milionů korun a nezpozorována odešla pryč. Zaměstnanci si loupeže všimli až za několik hodin…
26.01.2015 12:31 |

podobné články

Tohle neskutečné žihadlo za 115 mega si pořídil nejbohatší sportovec světa

 
Kdo jiný než nejbohatší sportovec světa by si měl pořídit nejdražší automobil na trhu... Do vozového parku boxerského šampióna Floyda Mayweathera přibyl jeden skutečně mimořádný kousek s cenovkou 4,8 miliónu dolarů (115 miliónů korun).
27.08.2015 17:55 |

podobné články

Jihočeský kraj vypsal pro začátek roku 2016 dotační programy za 115 milionů korun

 
Zhruba dvacítku dotačních programů pro začátek roku 2016 schválila na svém posledním listopadovém zasedání Rada Jihočeského kraje. K tomuto účelu byla zároveň vyčleněna částka ve výši téměř 115 milionů korun.
03.12.2015 11:01 |

podobné články

České dráhy si pronajmou auta za 115 milionů. Budou k dispozici i zaměstnancům

 
České dráhy si na následující čtyři roky pronajmou flotilu osobních a užitkových aut od společnosti LeasePlan. Firma dodá dopravci celkem 228 osobních vozů Škoda a 70 užitkových vozidel Ford za 115 milionů korun.
05.02.2017 15:35 |

podobné články

SŽDC: Do oprav nádraží na jižní Moravě půjde 115 milionů korun

 
V letošním roce naváže Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) na probíhající rekonstrukce kuřimské a břeclavské výpravní budovy dalšími většími opravami v Modřicích nebo v Sokolnicích-Telnici. Současně se zahájí projektování modernizace mikulovského nádraží nebo staničních budov v Ivanovicích na Hané a Moravských Bránicích. Celkem letos vynaloží SŽDC do oprav a projektových prací téměř 115 milionů korun.
06.04.2018 17:15 |

podobné články