Článek

Krach lásky! Pavel Nedvěd a Lucie jsou od sebe

 
Zazvonil zvonec a románku je konec. Víceprezident fotbalového klubu Juventus Pavel Nedvěd (49) dal vale své mladičké partnerce Lucii Anovčínové (26).
10.12.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků)
Podobné články

Štěpánek (TSS): Krach západní politiky

 
Takřka v přímém přenosu sledujeme naprostý krach západní politiky, krach politiky vyvážení našeho způsobu života do kulturně, nábožensky a obecně společensky naprosto odlišných geografických oblastí, krach americké politiky, krach eurounijní politiky.
16.08.2021 11:40 |

podobné články

Miro Šmajda: Hlasy mu zaplatí Nedvěd!

 
Někdejší kapitán fotbalové reprezentace Pavel Nedvěd (37) chce, aby jeho bratranec ze SuperStar Miro Šmajda (20) vyhrál celou soutěž. Možná se zapojí do hlasování, které dnes ukončí fi nálovou cestu jednoho ze čtyř fi nalistů. „Díváme se pravidelně. Jsem rád, že konečně můžeme být zase na někoho hrdi. Miro může celou soutěž vyhrát!“ prozradil Nedvěd v exkluzivním rozhovoru pro Aha! A nutno dodat, že Nedvěd na příbuzných nikdy nešetřil…
07.12.2009 02:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků)

Šokující konec lásky! Pavel Nedvěd a Lucie šli od sebe

 
Zazvonil zvonec a románku je konec. Víceprezident fotbalového klubu Juventus Pavel Nedvěd (49) dal vale své mladičké partnerce Lucii Anovčínové (26).
10.12.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků)

Finanční machinace v Juventusu: Vyšetřovaný je i Pavel Nedvěd

 
Česká fotbalová legenda Pavel Nedvěd (49) má problém. Italské finanční orgány se totiž začaly zabývat účetnictvím klubu Juventus Turín. A právě Nedvěd je jako viceprezident klubu mezi šesticí vyšetřovaných.
01.12.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků)

Pavel Nedvěd znovu ukázal mladou přítelkyni: Lucie od koní žertovala s Marešem

 
Bývalý fotbalový reprezentant Pavel Nedvěd (47) žije v Itálii, ale do Česka se vrací velmi rád. Naposledy se objevil na luxusní svačince ve společnosti slavných lidí ze sportovního i společenského světa. Dobře si popovídal například s moderátorem Leošem Marešem (44). Mnohé fanoušky Pavla Nedvěda překvapí, že po jeho boku se objevila znovu půvabná Lucie Anovčínová (24).
24.08.2020 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků) , Leoš Mareš (3398 článků)

Nic než pravda – Kolik podob může mít láska?

 
První květnový díl soutěže Nic než pravda je velice přiléhavě ve znamení těch nejrůznějších podob lásky – lásky manželské, lásky rodičovské, lásky první, lásky nenaplněné… Rozhodně ale nemůžeme citovat klasika, ve studiu totiž nepůjde vždy jen o „lásky čas“.
04.05.2009 13:25 |

podobné články

Nedvěd považuje titul Juventusu za velkou satisfakci

 
Když fotbalisté Juventusu Turín minulou neděli získali po devíti letech italský titul, Pavel Nedvěd v roli jednoho z členů klubového prožíval větší radost než kdysi jako hráč. Nedvěd je hrdý, že se Juventus symbolicky vrátil na vrchol a nechal zapomenout na rok 2006, kdy kvůli korupci přeřazen do druhé ligy a přišel také o dva mistrovské primáty.
11.05.2012 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků)

Nedvěd: Můžeme navázat na dřívější slávu

 
Z evropských šampionátů v letech 1996 a 2004 odjel s druhým a třetím místem, teď bývalý kapitán fotbalové reprezentace Pavel Nedvěd s napětím vyhlíží, jak dopadnou na letošním Euru jeho nástupci v českém dresu. Nedvěd je od čtvrtka přímo ve Vratislavi, kde národní tým odehraje základní skupinu. A sám věří, že tým kouče Michala Bílka má na to, aby navázal na předchozí úspěšná česká tažení kontinentálním mistrovstvím.
08.06.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků) , Michal Bílek (368 článků)

Ronaldo, Nedvěd, Zidane i Lecjaks! Hvězdy hrály proti chudobě

 
Čeští fotbalisté Pavel Nedvěd a Jan Lecjaks se zúčastnili 11. ročníku exhibičního utkání na pomoc boji proti chudobě. Funkcionář Juventusu Nedvěd oblékl dres výběru Zinedina Zidana a Ronalda, zatímco Lecjaks nastoupil za domácí Young Boys Bern.
05.03.2014 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků)

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Doma nevařím, můj partner je fenomenální kuchař, prozradila Lucie Bílá

 
Šestačtyřicetiletá zpěvačka Lucie Bílá už tři roky tvoří pár s Petrem Makovičkou. Za celou tu dobu se čtrnáctinásobná držitelka ceny Český slavík moc v kuchyni nezdržovala. Nejen kvůli pracovnímu vytížení, ale vlastně ani nemusela, protože o vaření se stará její o devět let mladší přítel. Další články k tématu: Lucie Bílá je v nemocnici, v neděli ji v bolestech odvezla záchranka Lucie Bílá se oblékla do kůže a stala se opět metalovou dračicí Lucie Bílá se vrátí k Arakainu. A pojedou na turné Lucie Bílá bilancuje: devět platin, háčkování v autě a dvoumetrový chlap Lucie Bílá prodala skoro 100 tisíc kusů vánočního alba, má 9 platin Lucie Bílá točí s Troškou, do Babovřesk přijede v roli luxusní cikánky
17.05.2012 01:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2654 článků)

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1660 článků) , Michal Hrdlička (703 článků)

Legendární Pavel Nedvěd v Praze: Tak paří bafuňáři

 
Matička stověžatá je ráj lahodného jídla, pití a lásky. Však je tu také nejlepší český fotbalista všech dob a viceprezident Juventusu a Pavel Nedvěd (47) pečený vařený.
18.08.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků)

Dara Rolins a Pavel Nedvěd odtajnili svoji lásku: První fotky a dojemná slova

 
Jako blesk z čistého nebe rozčeřila vody českého showbyznysu zpráva, že Dara Rolins (49) a Pavel Nedvěd (49) tvoří pár. Zamilovaná zpěvačka na svém Instagramu sdílí první společné fotky plné lásky.
10.12.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků) , Dara Rolins (2810 článků)

Mráčky v ráji zažehnány? Pavel Nedvěd zářil po boku manželky. Takhle nadšeně reagovala jejich dcera!

 
Legendární český fotbalista Pavel Nedvěd (47) byl letos spatřen na veřejnosti po boku mladičké blondýnky Lucie (23), s níž se dokonce oddával něžnostem .
18.12.2019 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků)

Pavel Nedvěd (47) na veřejnosti opět s mladou blondýnkou (24). Kráska ho držela kolem ramen

 
Legendární český fotbalista Pavel Nedvěd (47) byl loni spatřen na veřejnosti po boku mladičké blondýnky Lucie (24), s níž se dokonce oddával něžnostem . Nyní se bok po boku znovu objevili.
24.08.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků)

Hokejový playboy Nedvěd našel na rozdíl od svých kumpánů rodinné štěstí: Priorita je princezna a absolutně se jí podřídím

 
V minulosti hráli za stejný tým a řadu let jsou nerozlučnými kamarády. Petr Nedvěd a Martin Ručinský patřili ve společnosti mezi pověstné české playboye. Nyní se jejich životní styl razantně změnil. Zatímco Ručinský stále odolává chomoutu, Nedvěd je spokojený v manželství s o třiadvacet let mladší modelkou Nicole, se kterou mají takřka dvouměsíční dcerku Naomi.
28.09.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Ručinský (68 článků) , Petr Nedvěd (203 článků)

Pavel Nedvěd potěšil svou dceru: Vyrazil si s manželkou Ivanou, milenka je zřejmě minulost

 
Vypadá to, že Pavel Nedvěd (47), který se nedávno spustil s mladou Lucií (24), se drží pořekadla, že stará láska nerezaví. Alespoň pro jeden velký turínský večer. Pavel a Ivana Nedvědovi si totiž v pondělí vyrazili na vánoční večírek Juventusu, kde je Grande Paolo viceprezidentem. A fotbalová legenda udělala obří radost své dceři...
18.12.2019 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků)

Pavel Nedvěd promluvil o milence i manželce: V ženách se nevyznám, říká

 
Je to pár měsíců zpět, kdy vyšlo najevo, že fotbalová legenda Pavel Nedvěd (47) nežije spořádaným rodinným životem se svou manželkou Ivanou. Pavel se začal scházet s mladičkou koňařkou Lucií Anovčínovou (23). Teď se ale vše změnilo, když si začátkem týdne opět vyrazil s manželkou. Začalo se dokonce mluvit o návratu k rodině.
20.12.2019 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (257 článků)