Článek

Koučka z pořadu Tlouštíci: Lidé se většinou odhodlají ke změně, až když je zle

 
Na obrazovkách televize Prima startuje už zanedlouho nový pořad Tlouštíci, ve kterém se diváci seznámí s osmi účastníky, kteří se svěří se svým příběhem. Zároveň se svěří do rukou čtyř odborníků na zdravý životní styl. Kromě lékaře a výživových poradců budou účastníci moci konzultovat svůj stav i s koučkou Jankou Chudlíkovou, která lidem pomáhá stanovit si priority a soustředit se na sebemotivaci. V rozhovoru s ní se dozvíte mimo jiné o problémech, na které lidé ve svém boji s nadváhou nejčastěji narážejí.
17.03.2020 07:01 |

podobné články

Podobné články

Markéta z pořadu Tlouštíci odkládá kvůli nadváze svatbu: Nechci, aby se za mě děti styděly, říká

 
Už za necelý týden odstartuje nový pořad televize Prima Tlouštíci, kde se diváci seznámí s osmi odvážnými účastníky. Ti bojují nejen s nadváhou, ale každý má i své problémy, které je v hubnutí limitují. I s těmi jim pomohou odborníci, kteří budou po celou dobu účastníkům k dispozici. V prvním díle se seznámíme se sympatickou maminkou Markétou, která kvůli obezitě odkládá svatbu a nestačí se věnovat svým malým dvojčatům.
22.03.2020 20:00 |

podobné články

„Ty prasnice!“ schytala to Alena. Šikanovaní tlouštíci se brání: Nejsme kus sádla

 
Prožili si ponižování, šikanu i pohrdání, mají totiž nadváhu. Těžko chodí do schodů a ještě hůř shánějí práci. Kila navíc jim okolí dává pořádně  „sežrat“. Jenže tlouštíci v Rusku se teď začali bránit: „Nejsme jen kus sádla, jsme lidé!“ A dokázali to v sérii fotografií. Jsou na nich někdy osamocení, někdy zamilovaní a vždycky s mnoha kily navíc.
08.11.2019 21:45 |

podobné články

Tlouštíci mají v posteli větší výdrž, tvrdí vědci

 
Tlouštíci v průměru "vydrží" 7,3 minuty, tedy o hodně déle, než štíhlejší pánové.
09.09.2010 07:25 |

podobné články

Baculatá milovnice sexu (28) promluvila: Tohle by měli všichni tlouštíci zkusit!

 
Nikki Baker váží bez mála 200 kilogramů, ale nemá s tím žádný problém. Svoje tělo miluje a ráda mu dopřává to nejlepší. Týká se to i sexu, teď prozradila, jaký preferuje sex a proč by to měli vyzkoušet i další tlouštící.
08.12.2018 10:00 |

podobné články

Nový pořad Tlouštíci hlásá zdravý životní styl: Prima představí jedinečný koncept hubnutí

 
Pořad Tlouštíci má osm účastníků, z nichž si každý nese do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více či méně úspěšně pere. A také proto nehubne. Tým TV Prima, složený z renomovaných odborníků, nabízí trvalé vyřešení problémů. Změnou životního stylu osmi statečných se mohou diváci inspirovat už od 26. března po půl desáté večer na TV Prima.
01.03.2020 12:26 |

podobné články

Koučka Tváře Linda Finková přiznala plastiku! Co si nechala vylepšit?

 
Muzikálová herečka a pěvecká koučka v show Tvoje tvář má známý hlas Linda Finková (49) je známá tím, že si dokáže ze všeho udělat legraci a některé věci se snaží neřešit. Moc si proto neláme hlavu ani se svým vzhledem. Přesto nyní prozradila, že podstoupila plastickou operaci nosu!
11.11.2017 20:05 |

podobné články

Koučka Tváře Linda Finková: Proč ani 6 let po rozchodu s Genzerem nesundala prsten?

 
Profesorka zpěvu a koučka show Tvoje tvář má známý hlas Linda Finková (50) je stále provdaná za baviče Richarda Genzera, ale už šest let žijí odděleně. Zatímco většina lidí se po rozchodu zbavuje darovaných prstýnků, zpěvačka je z ruky nesundavá.
23.08.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (516 článků)

Milenec bez hranic. Koučka Helena Houdová nabízí své služby i mužům

 
Bývalá modelka Helena Houdová (40), která se dlouhodobě věnuje spirituálním záležitostem a mezi ženami šíří v tomto směru osvětu, teď nabízí své služby i mužům. Královna krásy z roku 1999 coby koučka pro posvátnou sexualitu pro ně chystá kurz Milenec bez hranic.
24.05.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (512 článků)

Linda Finková shodila 13 kilo! Nechtěla jsem vypadat jako bojler, tvrdí koučka z Tváře

 
Do boje s nadváhou se pustila profesorka zpěvu a koučka Tváře Linda Finková (52). Hodně omezila jídlo a kila šla dolů.  A tak už je o 13 kilogramů lehčí a hubne dál!
29.08.2020 06:25 |

podobné články

„Pletou si nás se sebevrahy,“ říká komínářka Tereza. Nebezpečné hobby má 400 Čechů

 
Kominíci mají štětku, komínáři zase foťák. Tihle nadšenci lezou totiž na střechy a do výšek pro zábavu. Většinou tam šplhají v noci, aby neměli problém s policií, ale najdou se i tací, kteří se odhodlají přes den. Tereza leze už pět let, poprvé se vydala na komín „Godzilla“ pro „kešku“, dnes už na takto nebezpečných místech být nesmějí.
09.11.2018 05:40 |

podobné články

Hvězdné jaro na Primě a sedm nových pořadů: Kotek, Pavlásek i Bohdalka!

 
Televize Prima nabízí divákům na jaře skutečně nabitý program. Těšit se mohou hned na sedm nových pořadů. Hlavní kanál Prima představí detektivní seriál Einstein: případy nesnesitelného génia, velkolepou zábavní show Zlatá maska, návrat Zdeňka Pohlreicha (62) jako Superšéfa, talkshow Na Pavláska, docu reality Tlouštíci a rekonstrukci reálných případů v odpoledním pořadu Z místa činu. Prima COOL přinese první seriál z vlastní tvorby Po hlavě.
20.02.2020 14:55 |

podobné články

Finanční správa: Po zrušení vojenského újezdu dochází ke změnám pro majitele nemovitostí

 
Finanční správa upozorňuje poplatníky daně z nemovitých věcí, že na základě zákona o zrušení vojenského újezdu Brdy, o stanovení hranic vojenských újezdů, o změně hranic krajů a o změně souvisejících zákonů, dochází k 1. lednu 2016 ke zrušení a změně hranic vojenských újezdů, ke vzniku nových obcí a také ke změně hranic krajů.
07.01.2016 09:00 |

podobné články

Dosáhnou si vůbec tam dolů? 4 vychytávky, díky kterým masturbují morbidně obézní lidé!

 
Obézní lidé to nemají jednoduché v žádné životní situaci. Nadměrně se potí, většinou zapáchají, těžko se hýbou a nemůžou si užívat běžných radovánek. Všechno je hned unaví a při sebemenší námaze skončí zadýchaní. Jak to vůbec mají velcí tlouštíci s masturbací?
04.12.2017 19:35 |

podobné články

Když nezhubne, přestane chodit: Pro Gábinu je hubnutí v pořadu Tlouštíci poslední šance

 
Gabriela (43) má za sebou mnoho let boje s nadváhou. Na váze začala přibírat už v době puberty. Poslední roky její váha roste rapidně. Za posledních dvacet let vyzkoušela stovky diet, ale bez úspěchu. Do pořadu vstupovala s váhou 144,7 kilogramu a je si dobře vědoma toho, že hubnutí pod dohledem kamer je její poslední šance. Jak sama přiznává, pokud neshodí nadbytečná kila, za pár let by mohla přestat chodit.
09.04.2020 21:11 |

podobné články

Býval nadšený fotbalista, dnes se bojí o život: Mirek z Tlouštíků musí shodit, jinak mu hrozí smrt

 
Dalším účastníkem pořadu Tlouštíci je řidič kamionu Miroslav. Do pořadu se Mirek přihlásil takřka pět minut před infarktem. I když v mládí sportoval, v posledních letech mu už jde doslova o život. Dokázal se zachránit? Dal na rady odborníků a podařilo se mu nakonec zhubnout? Čeho se Mirek vzdal? A který Sparťan ho podpořil?
16.04.2020 21:01 |

podobné články

Českomoravská stavební spořitelna: Oslabení koruny vyzývá Čechy k pořízení bydlení

 
Řada rodin už několik let otálí se zásadním rozhodnutím, kterým je pořízení vlastního bydlení formou koupi nemovitosti. Důvodem bývá čekání na ještě levnější cenu za metr čtvereční, případně ještě nižší úrokové sazby. ČNB však svojí měnovou intervencí naznačila, že nás zřejmě takové změny v dohledné době nečekají. Lze tedy předpokládat, že se nerozhodnutí lidé brzy odhodlají investovat do nové nemovitosti.
14.02.2014 11:20 |

podobné články

Gynekolog o početí: Lidé přeceňují frekvenci pohlavních styků, životosprávu však neřeší

 
Spolu s příchodem jarních měsíců se páry často odhodlají k založení rodiny. Obvykle však k početí přistupují spontánně a více informací si zjišťují až ve chvíli, kdy se ženě nedaří přijít do jiného stavu.
18.03.2014 09:06 |

podobné články

Nové seriály i zábavné show: Prima si pro diváky připravila nadupané jaro

 
Televize Prima nabízí divákům na jaře skutečně nabitý program. Těšit se mohou hned na sedm nových pořadů. Hlavní kanál Prima představí detektivní seriál Einstein: případy nesnesitelného génia, velkolepou zábavní show Zlatá maska, návrat Zdeňka Pohlreicha jako Superšéfa, talkshow Na Pavláska, docu reality Tlouštíci a rekonstrukci reálných případů v odpoledním pořadu Z místa činu. Prima COOL přinese první seriál z vlastní tvorby Po hlavě. Co dalšího pro vás Prima na jaro nachystala?
20.02.2020 18:06 |

podobné články

Korpulentní maminka se v novém pořadu pokusí zhubnout. Podívejte se, jak se rozpláče v posilovně!

 
Dávku odvahy předvedou soutěžící, kteří se přihlásili do nového pořadu Tlouštíci. Celému národu totiž odhalí svou největší slabinu, kterou je váha. A mnohdy se ukáže, že nejde jen o fyzično, ale i sebevědomí a s tím spojený psychický stav.
26.03.2020 18:55 |

podobné články