Článek

Kosovští Albánci házeli kamení na srbského prezidenta

 
Kosovští Albánci se v pátek pokusili zastavit konvoj se srbským prezidentem Borisem Tadičem. Házeli na něj kameny a stavěli mu do cesty pneumatiky, informuje agentura Reuters.
07.01.2012 09:10 |

podobné články

Podobné články

Jan Urbach: Albánci jsou zklamáni prohrou Clintonové

 
Albánci v Tiraně a Kosovu jsou znepokojeni vítězstvím Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách. Svého času totiž Trump prohlásil, že kosovský kvazi-stát je pařeništěm drogové mafie. Je známo, že Albánci byli významnými finančními přispěvateli kampaně Hillary Clintonové.
10.11.2016 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4596 článků)

TO JSOU VÝROSTCI! Znudění školáci házeli z mostu kamení po autech!

 
Nedozírné následky na zdraví i životech řidičů a cestujících po dálnici mohlo mít nebezpečné chování dvou školáků z Jihlavska. V pátek v půl desáté večer házeli z dálničního mostu v Jihlavě-Pávově kamení na projíždějící vozidla, řekla v neděli agentuře Mediafax policejní mluvčí Dana Čírtková.
17.07.2011 16:20 |

podobné články

VIDEO Češi, vypadněte? Belgický premiér nás vyhazuje, že nechceme migranty. Jeho občané také ne, házeli kvůli tomu kamení

 
Migrační pakt OSN nejitří emoce jen ve východní Evropě. V neděli proti němu protestovali také Belgičané, a to ve městě, které je nejvíce spojované s Evropskou unií, v Bruselu. Až pět a půl tisíce lidí přišlo vyjádřit nesouhlas s podpisem Belgie pod migračním paktem. Přišly i střety s policií, jež na demonstranty, kteří házeli kamení a petardy, použila vodní děla a slzný plyn. Jednomu z demonstrantů se povedlo trefit okno eurokomisaře.
17.12.2018 07:40 |

podobné články

Kosovští Srbové navzdory ultimátu KFOR zátarasy neodstraní

 
Zástupci čtyř srbských obcí na severu Kosova dnes na jednání ve městečku Zubin Potok odmítli odstranit barikády, jak s ultimátem nařídily mezinárodní jednotky KFOR. Kosovští Srbové také chtějí, aby se do oblasti vrátili srbští vojáci a policisté, napsala agentura Reuters. KFOR ani Bělehrad záležitost prozatím nekomentovaly.
19.10.2011 21:10 |

podobné články

V Kosovu se kšeftovalo s orgány zajatých Čechů!

 
Po skončení války se Srbskem v roce 1999 údajně kosovští Albánci brali zajatým vojákům a civilistům orgány a obchodovali s nimi. Nyní se objevila nová šokující informace: Mezi zajatci byli zřejmě i Češi!
28.12.2009 17:10 |

podobné články

Kosovští Albánci se rozmístili na u srbské hranice, srbský prezident se bouří

 
Srbský prezident Boris Tadić dnes varoval Přištinu před rozmístěním kosovských policistů a celníků na dvou postech na severní hranici mezi Kosovem a Srbskem. Podle agentury AFP zároveň vyzval mezinárodní instituce, aby tomuto rozmístění zabránily.
13.09.2011 20:15 |

podobné články

Tomio Okamura prohlásil Američany za největší vrahy. Přečtěte si o fašistických tlupách, přežitém kapitalismu i o tom, kdo prý osvobodil Plzeň

 
Ostře zkritizoval v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura kyjevskou vládu. „Posílá proti svým vlastním občanům tanky, děla, bombardéry, stíhačky a raketomety. A co provedli? To, co Slováci, kosovští Albánci nebo i my Češi – rozhodli se žít ve vlastním státě – přesněji nežít s majdanskými nacionalistickými pučisty,“ konstatoval.
16.04.2015 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2207 článků)

Tomio Okamura zhodnotil počet obětí Američanů. Přečtěte si o fašistických tlupách, přežitém kapitalismu i o tom, kdo prý osvobodil Plzeň

 
Ostře zkritizoval v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura kyjevskou vládu. „Posílá proti svým vlastním občanům tanky, děla, bombardéry, stíhačky a raketomety. A co provedli? To, co Slováci, kosovští Albánci nebo i my Češi – rozhodli se žít ve vlastním státě – přesněji nežít s majdanskými nacionalistickými pučisty,“ konstatoval.
16.04.2015 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2207 článků)

V Německu zadrželi dva kosovské Albánce. Prý chystali další teroristický útok

 
Německá agentura DPA přinesla informace o tom, že v západoněmeckém Duisburgu došlo k zadržení dvou mladých mužů. Dva kosovští Albánci, bratři ve věku 28 a 31 let, údajně chystali teroristický útok na nákupní centrum ve městě Oberhausen.
23.12.2016 07:40 |

podobné články

Jan Urbach: Kosovský obchod s orgány

 
Ve čtvrtek byli v Prištině odsouzeni dva kosovští Albánci obvinění z odebírání lidských orgánů za účelem nelegálního obchodu. Urolog Lutfi Dervishi byl odsouzen na sedm a půl roku vězení a pokutě osm tisíc euro. Po výkonu trestu nebude smět po dva roky vykonávat lékařskou praxi. Anesteziolog Sokol Hajdini byl odsouzen na rok vězení za vědomou a ochotnou účast na odebírání orgánů.
26.05.2018 07:45 |

podobné články

Kosovo schválilo vznik armády, Srbové se bojí etnických čistek

 
Kosovo bude mít vlastní armádu s lehkou výzbrojí čítající pět tisíc aktivních vojáků a další tři tisíce záložníků, poslanci velkou většinou schválili transformaci Kosovských bezpečnostních sil (KSF). Srbsko, na kterém kosovští Albánci před deseti lety jednostranně vyhlásili nezávislost, se bojí etnických čistek na severu země. NATO se bojí stupňování napětí a ohrožení míru v regionu.
14.12.2018 17:30 |

podobné články

Drsná potyčka uprchlíků s policií: Migranti vzali do rukou kamení i zápalné lahve

 
Italská policie se ve čtvrtek ráno střetla se zhruba stovkou uprchlíků na římském náměstí Piazza Indipendenza. Uprchlíci na policisty házeli kamení a zápalné lahve a používali pepřový sprej. Policisté v helmách, s protiúderovými štíty a obušky proti nim nasadili vodní děla, napsal deník Corriere della Sera. Dvě osoby byly zatčeny. Lékaři bez hranic informovali, že ošetřili šest osob.
24.08.2017 12:45 |

podobné články

Vandalové házeli po tramvaji v Mostě kamení: Případ vyšetřuje policie

 
Zatím neznámý pachatel či pachatelé poničili tramvaj v Mostě. Na projíždějící vůz házeli kameny a způsobili škodu v řádech desetitisíců korun.
06.03.2018 17:10 |

podobné články

Albánci vzkazují do Česka: Popravili jsme dva vaše turisty, ale moc nás to mrzí a omlouváme se

 
Albánci vytáhli české vlajky a vyrazili do ulic. Chtějí se omluvit České republice, že v albánských horách byli zavražděni dva Češi. Daleko důležitější zprávou ale je, že albánská policie stále nemá vrahy. Zabijáci, kteří popravili Aničku a Michala, jsou stále na útěku.
05.07.2015 13:11 |

podobné články

Albánci vzkazují, že už vědí, kdo zabil Aničku a Michala! Ten grázl zavraždil i malého kluka!

 
Albánci ohlásili, že zatkli muže, který zavraždil český pár. Anička a Michal byli zabiti na severu země v horách. Vrah je zezadu střelil do hlavy. Podle albánské televize je vrahem recidivista Sokol Mjacaj (20).
05.07.2015 18:06 |

podobné články

Petru pronásledovali Albánci, pak zmizela: Je více jak týden pohřešovaná

 
Více jak týden pohřešuje rodina Petru Ondriskovou (37) z Brodského na Slovensku. Naposledy volala své matce s tím, že je na letišti v Innsbrucku a prosila ji, aby jí vyhledala spoje do Vídně nebo Brixenu. Pak už se neozvala. Její kamarádka prozradila, že ji pronásledovali Albánci.
26.10.2017 17:15 |

podobné články

VIDEO Desítky těžkooděnců, slzný plyn, granáty. Albánci v Kosovu začali řádit, západní média i politici o tom mlčí

 
Okupace. Teroristé převlečeni do uniforem. Brutální provokace. Nejtěžší kriminální čin. Takto ostrá slova volí v posledních dnech nejvyšší představitelé srbského státu včetně prezidenta Vučiće. V pondělí totiž na severu Kosova došlo k bezprecedentnímu zásahu tzv. kosovské policie proti srbským politikům. Ozvala se i srbská ambasáda v Praze. Média ale šokující incident většinou přešla.
29.03.2018 17:45 |

podobné články

Těžkooděnci surově zbili bratra srbského prezidenta. Vyvázli jen s podmínkou

 
Zproštěno vězení je osm příslušníků speciální policejní jednotky, kteří před třemi lety při hlídání pochodu homosexuálů v Bělehradě fyzicky napadli bratra nynějšího srbského prezidenta Aleksandara Vučiče. V pátek o tom rozhodl vrchní soud v Bělehradu. Obžalovaným jen uložil podmíněné tresty.
08.12.2017 13:15 |

podobné články

Mirko Raduševič: Po vraždě srbského vůdce v Kosovu má armáda pohotovost

 
Psal se rok 1966 a tehdejší jugoslávský tisk začíná psát o tom, že v Kosovu začínají místní Albánci stále více projevovat názor o své nepříslušnosti k Socialistické federativní republice Jugoslávie
20.01.2018 07:40 |

podobné články