Článek

Korytář (ZpL) ohlásil kandidaturu na primátora Liberce

 
Jan Korytář jako první z libereckých politiků ohlásil, že bude kandidovat i v dalších komunálních volbách v roce 2018.
29.11.2017 18:30 |

podobné články

Podobné články

Korytář (ZpL): Nechutný boj o opravu Lesního koupaliště vrcholí

 
Vyjádření náměstka primátora města Liberce Jana Korytáře k zablokování dokončovacích prací na Lesním koupališti
08.06.2018 17:20 |

podobné články

Korytář (zpL): Kontrola z Inspektorátu práce bude řešit šikanu a nezákonné odměňování

 
Situací, kdy jsou některým řadovým úředníkům na radnici upírány odměny, na které mají nárok, se bude zabývat Inspektorát práce. Náměstek Korytář splnil svůj slib, zastal se svých kolegů a zaslal mu podnět na opakované porušování zákoníku práce. Stalo se tak poté, co se mu nepodařilo tento bod opakovaně zařadit na jednání rady města a jednání se současným ani předchozím tajemníkem k ničemu nevedla.
06.08.2018 21:05 |

podobné články

Korytář (ZpL): Článek pana Stránského přináší určité kouzlo nechtěného

 
Reakce na článek Korytář nenávistí zmítaný
21.11.2019 22:20 |

podobné články

Korytář (ZpL): Článek pana Stránského přináší určité kouzlo nechtěného

 
Reakce na článek Korytář nenávistí zmítaný
22.11.2019 08:30 |

podobné články

Zůstane v čele Liberce primátor Jan Korytář?

 
Liberečtí zastupitelé by dnes měli rozhodnout, zda v čele krajského města i nadále zůstane současný primátor Jan Korytář ze Změny pro Liberec. Primátora i další dva členy rady za Změnu pro Liberec, ekonomického náměstka Jaromíra Baxu a Květoslavu Morávkovou, se pokusili odvolat už na konci března.
16.04.2011 11:35 |

podobné články

Primátor Korytář sesazen. Hněv Liberečanů dopadal na ČSSD

 
Jak již ParlamentníListy.cz informovaly, po bezmála čtyřhodinové diskusi byl v sobotu večer z postu primátora Liberce odvolán Jan Korytář (Změna pro Liberec). Více než stovka diváků přítomných na jednání zastupitelstva z toho vinila především libereckou ČSSD. Padala ostrá slova, znělo bučení i pískot.
17.04.2011 16:35 |

podobné články

Souputník Táni Fischerové, senátní kandidát Korytář: Nebudu strašit uprchlíky, nikoho tu nezavraždili. Zeman a Babiš nás populismem zavlečou na úroveň Ruska nebo Turecka

 
ROZHOVOR „Nepojedu na populistické vlně jako Zeman či Babiš, kteří se snaží zneužít téma uprchlíků‘,“ vzkazuje v rozhovoru pro Parlamentní Listy Jan Korytář, bývalý liberecký primátor, nyní náměstek pro ekonomiku a předseda politického hnutí Změna. Právě za hnutí, které si v minulosti vybrala i Táňa Fiischerová, kandiduje do Senátu. „Evropská unie je v krizi, ale záleží na politicích, jestli se rozloží. Pokud se Unie rozpadne, největší radost z toho budou mít v Rusku a Číně,“ dodává Korytář.
09.08.2016 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Fischerová (110 článků) , Jan Zeman (387 článků)

Změnu pro Liberec povede do voleb i potřetí Korytář

 
Ve volbách lídra Změny pro Liberec do příštích komunálních voleb uspěl dosavadní šéf Změny Jan Korytář. V interním hlasování získal 18 hlasů, 6 bylo proti a 1 lístek byl neplatný. Korytář povede Změnu pro Liberec již potřetí, dvakrát předtím Změna pro Liberec volby v Liberci vyhrála.
13.12.2017 13:05 |

podobné články

Liberecká ODS přirovnává primátora Korytáře ke Kaddáfímu

 
Přejímá liberecký primátor Korytář návyky diktátorů? Řada libereckých zastupitelů se domnívá, že ano. Primátor prý nedodržuje základní demokratické postupy. S opozicí se na tom shodují už i koaliční partneři dosavadního primátora. Sám Korytář podobná nařčení odmítá.
01.04.2011 18:30 |

podobné články

Primátora Liberce Jana Korytáře zastupitelé ODVOLALI!

 
Jan Korytář (Změna pro Liberec) již není primátorem Liberce. Z funkce ho v sobotu večer na náhradní schůzi zastupitelstva odvolali zastupitelé.
16.04.2011 19:50 |

podobné články

Korytář (ZpL): Ve věci údajně zhodnocených pozemků jsem nijak neintervenoval ani u náměstkyně, ani u úředníků

 
Vyjádření náměstka primátora Jana Korytáře ke spekulacím o údajném zhodnocení pozemků v souvislosti s přípravou nového územního plánu města.
13.03.2016 09:10 |

podobné články

Primátor Liberce ochoten odstoupit, vylučuje koalici s ODS

 
Liberecký primátor Jan Korytář (Změna pro Liberec) je připraven odstoupit, pokud se mu do příštího zasedání zastupitelstva nepodaří sjednat si politickou podporu. Korytář to řekl v pátek.
01.04.2011 15:20 |

podobné články

Kittner (ODS): Jan Korytář svým jednáním popírá základní principy demokracie

 
ODS se ostře ohrazuje proti opakovanému porušování zákona o obcích a jednacího řádu zastupitelstva, kterého se během čtvrtečního jednání Zastupitelstva Statutárního města Liberce dopustil primátor, Mgr. Jan Korytář.
03.04.2011 14:35 |

podobné články

Korytář (SZ): Firma Syner před lety vyhrávala až 38 procent městských zakázek

 
Primátor města Liberce Jan Korytář se v pondělí v Praze setkal s ředitelem Transparency International ČR Davidem Ondračkou a bývalým ředitelem Státního fondu životního prostředí Liborem Michálkem.
13.04.2011 14:30 |

podobné články

Exprimátor Liberce Korytář zakládá nové hnutí. Jeho nástupci mu nevoní

 
V den našeho rozhovoru slavil bývalý liberecký primátor Jan Korytář čtyřicáté narozeniny. Nejen tím byl tento den pro něj významný. Po osmi letech vystoupil ze Strany zelených a oznámil založení nového politického hnutí Změna. Nejdříve ale zavzpomínal na své odvolání z primátorského křesla, ke kterému došlo před rokem 16. dubna.
21.04.2012 19:00 |

podobné články

Soud: Exprimátor Liberce bude platit. Má „zatáhnout“ škodu ze zrušené zakázky

 
Bývalý liberecký primátor Jan Korytář má Liberci zaplatit 130 tisíc korun a úroky z prodlení jako náhradu škody za pokutu, kterou město dostalo v době, kdy byl ve funkci. V pondělí o tom rozhodl Okresní soud v Liberci. Verdikt není pravomocný, Korytář, který se pondělního líčení nezúčastnil, se proti němu odvolá.
06.03.2017 09:45 |

podobné články

Vajíčka by prý měla létat hlavně na Klause. Korupce a klientelismus dnes nikoho nevzrušuje, povzdechl si aktivista a nový náměstek primátora Liberce

 
ROZHOVOR V Liberci v komunálních volbách vyhrála Změna Jana Korytáře. Dlouho to však vypadalo, že vítězové zůstanou mimo hru. V předvečer 17. listopadu však ztroskotala jednání mezi ANO a Starosty. A Změna se nakonec dohodla na koaliční spolupráci s ANO. Jan Korytář, nový náměstek primátora pro ekonomiku, se v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz vyjadřuje k činnosti všech tří českých prezidentů, koaličním vyjednávání i úplatkářskému skandálu, který hýbe Libereckým krajem.
23.11.2014 18:26 |

podobné články

Korytář lže, řekla nám zastupitelka, jíž demonstranti nazvali nánou

 
Parlamentní listy.cz přináší exkluzivní rozhovor s náměstkyní libereckého primátora Martinou Rosenbergovou (ČSSD), se ženou, kterou rozvášněný dav označil ji za „nánu“ a posléze ji vypískal. Rosenbergová podrobně vysvětluje, proč se domnívá, že primátor Jan Korytář (Změna pro Liberec) musí z kola ven.
08.04.2011 17:00 |

podobné články