Článek

Korytář: K žádné dohodě v kauze Azyl zatím nedošlo

 
Rada města Liberec na svém zasedání hlasy zástupců Změny pro Liberec rozhodla o ukončení smlouvy o výpůjčce pozemku města se Spolkem Na Ladech. Jedná se o pozemek předtím dlouhodobě využívaný komunitou okolo baru Azyl.
23.06.2017 18:40 |

podobné články

Podobné články

Korytář (Změna pro Liberec): K dohodě o koalici zatím nedošlo

 
Změna pro Liberec ukončila první kolo jednání o možných koalicích, kde jsme se seznámili s požadavky a představami našich potenciálních partnerů. Jednání o možných koalicích proběhla se zástupci SLK, ANO a TOP 09, ale k žádné dohodě zatím nedošlo.
14.10.2014 10:45 |

podobné články

Souputník Táni Fischerové, senátní kandidát Korytář: Nebudu strašit uprchlíky, nikoho tu nezavraždili. Zeman a Babiš nás populismem zavlečou na úroveň Ruska nebo Turecka

 
ROZHOVOR „Nepojedu na populistické vlně jako Zeman či Babiš, kteří se snaží zneužít téma uprchlíků‘,“ vzkazuje v rozhovoru pro Parlamentní Listy Jan Korytář, bývalý liberecký primátor, nyní náměstek pro ekonomiku a předseda politického hnutí Změna. Právě za hnutí, které si v minulosti vybrala i Táňa Fiischerová, kandiduje do Senátu. „Evropská unie je v krizi, ale záleží na politicích, jestli se rozloží. Pokud se Unie rozpadne, největší radost z toho budou mít v Rusku a Číně,“ dodává Korytář.
09.08.2016 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Fischerová (65 článků) , Jan Zeman (326 článků)

Změnu pro Liberec povede do voleb i potřetí Korytář

 
Ve volbách lídra Změny pro Liberec do příštích komunálních voleb uspěl dosavadní šéf Změny Jan Korytář. V interním hlasování získal 18 hlasů, 6 bylo proti a 1 lístek byl neplatný. Korytář povede Změnu pro Liberec již potřetí, dvakrát předtím Změna pro Liberec volby v Liberci vyhrála.
13.12.2017 13:05 |

podobné články

K dohodě s rebely o daních nedošlo

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz k dohodě s takzvanými rebely, kteří jsou zastoupeni v pracovní skupině, zatím nedošlo.
30.10.2012 10:55 |

podobné články

K dohodě s rebely o daních nedošlo

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz k dohodě s takzvanými rebely, kteří jsou zastoupeni v pracovní skupině, kterou ODS vytvořila, zatím nedošlo.
30.10.2012 10:55 |

podobné články

Berlín neumí „vyhodit“ neúspěšné žadatele o azyl. Zůstávají v Německu celé roky

 
Němci nezvládají z vlastní země fyzicky vyhostit neúspěšné žadatele o azyl. Nejde přitom ani tak o migranty, kteří do Německa dorazili v průběhu loňského roku. Jde o neúspěšné žadatele o azyl, kteří zůstávají v Německu už šest let. Stojí také za pozornost, že většinou nejde o Syřany. Mezi odmítnutými žadateli o azyl najdeme především Turky, Srby a občany Kosova.
23.09.2016 16:00 |

podobné články

Primátor Liberce ochoten odstoupit, vylučuje koalici s ODS

 
Liberecký primátor Jan Korytář (Změna pro Liberec) je připraven odstoupit, pokud se mu do příštího zasedání zastupitelstva nepodaří sjednat si politickou podporu. Korytář to řekl v pátek.
01.04.2011 15:20 |

podobné články

Liberecká ODS přirovnává primátora Korytáře ke Kaddáfímu

 
Přejímá liberecký primátor Korytář návyky diktátorů? Řada libereckých zastupitelů se domnívá, že ano. Primátor prý nedodržuje základní demokratické postupy. S opozicí se na tom shodují už i koaliční partneři dosavadního primátora. Sám Korytář podobná nařčení odmítá.
01.04.2011 18:30 |

podobné články

Kittner (ODS): Jan Korytář svým jednáním popírá základní principy demokracie

 
ODS se ostře ohrazuje proti opakovanému porušování zákona o obcích a jednacího řádu zastupitelstva, kterého se během čtvrtečního jednání Zastupitelstva Statutárního města Liberce dopustil primátor, Mgr. Jan Korytář.
03.04.2011 14:35 |

podobné články

Korytář lže, řekla nám zastupitelka, jíž demonstranti nazvali nánou

 
Parlamentní listy.cz přináší exkluzivní rozhovor s náměstkyní libereckého primátora Martinou Rosenbergovou (ČSSD), se ženou, kterou rozvášněný dav označil ji za „nánu“ a posléze ji vypískal. Rosenbergová podrobně vysvětluje, proč se domnívá, že primátor Jan Korytář (Změna pro Liberec) musí z kola ven.
08.04.2011 17:00 |

podobné články

Korytář (SZ): Firma Syner před lety vyhrávala až 38 procent městských zakázek

 
Primátor města Liberce Jan Korytář se v pondělí v Praze setkal s ředitelem Transparency International ČR Davidem Ondračkou a bývalým ředitelem Státního fondu životního prostředí Liborem Michálkem.
13.04.2011 14:30 |

podobné články

Situace v Liberci mi připomíná rok 89, říká zimní primátor Korytář

 
Za svůj největší úspěch ve funkci primátora považuje Jan Korytář (ZmpL) to, že lidé ve městě zvedli hlavy a víc se zajímají o dění ve městě. Prozradil nám, zda uplácel úředníky a popsal nekalé praktiky, se kterými se na liberecké radnici setkal.
16.04.2011 11:00 |

podobné články

Zůstane v čele Liberce primátor Jan Korytář?

 
Liberečtí zastupitelé by dnes měli rozhodnout, zda v čele krajského města i nadále zůstane současný primátor Jan Korytář ze Změny pro Liberec. Primátora i další dva členy rady za Změnu pro Liberec, ekonomického náměstka Jaromíra Baxu a Květoslavu Morávkovou, se pokusili odvolat už na konci března.
16.04.2011 11:35 |

podobné články

Primátor Korytář sesazen. Hněv Liberečanů dopadal na ČSSD

 
Jak již ParlamentníListy.cz informovaly, po bezmála čtyřhodinové diskusi byl v sobotu večer z postu primátora Liberce odvolán Jan Korytář (Změna pro Liberec). Více než stovka diváků přítomných na jednání zastupitelstva z toho vinila především libereckou ČSSD. Padala ostrá slova, znělo bučení i pískot.
17.04.2011 16:35 |

podobné články

Korytář není přizdisr.., aneb co vše slyšela liberecká radnice

 
Na sobotním libereckém zastupitelstvu se před odvoláním dnes již exprimátora Jana Korytáře (ZmpL) mluvilo o defenestraci, nebo baviči Janu Krausovi, který Korytáře podpořil proti mafii. Sám Korytář se dočkal přirovnání ke Karlu IV.
18.04.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1023 článků) , Karl Kraus (38 článků)

Padlý primátor Korytář: Báli se mě hoši v pozadí

 
NA HRANĚ S XAVEREM Jan Korytář tvrdí, že z liberecké radnice neodcházel jako poražený, ale se vztyčenou hlavou, že má občas chuť se na všechno vykašlat, ale nakonec mu to nedá. Boj s korupcí přirovnává k boji proti tankům za pomoci mačet...
08.05.2011 16:05 |

podobné články

Exprimátor Liberce Korytář zakládá nové hnutí. Jeho nástupci mu nevoní

 
V den našeho rozhovoru slavil bývalý liberecký primátor Jan Korytář čtyřicáté narozeniny. Nejen tím byl tento den pro něj významný. Po osmi letech vystoupil ze Strany zelených a oznámil založení nového politického hnutí Změna. Nejdříve ale zavzpomínal na své odvolání z primátorského křesla, ke kterému došlo před rokem 16. dubna.
21.04.2012 19:00 |

podobné články

Známý aktivista Korytář chystá triumfální návrat na libereckou radnici. Už plánuje, koho propustí

 
Lídr Změny pro Liberec Jan Korytář v Liberci stejně jako v roce 2010 vyhrál volby. V krajské metropoli ale po čtyřech letech najdeme několik rozdílů. Jedny Korytáře těší, jiné už méně. Je např. nespokojen s tím, že strana nedosáhla vytyčeného cíle 30 procent hlasů. A přestože ještě není primátorem, v rozhovoru pro server iDnes.cz prozrazuje, že na radnici bude muset propouštět.
12.10.2014 18:41 |

podobné články

Liberec stále bez koalice. Korytář se vrací

 
Vítěz voleb v Liberci, lídr Změny Jan Korytář, nakonec možná přece jen stane na radnici. V neděli se rozpadla široká koalice ANO, Starostů, TOP 09 a sociálních demokratů.
17.11.2014 09:06 |

podobné články