Článek

Korpulentní zpěvačka Lizzo se ukázala úplně nahá: Tato fotka neprošla žádnou úpravou

 
Lizzo  (32) znají fanoušci nejen jako skvělou zpěvačku, ale také jako ambasadorku sebelásky brojící proti zajetým stereotypům ohledně ideálu krásy a vnímání ženského těla. Nyní se zapojila do kampaně, která má zvrátit negativní dopady sociálních médií a rozproudit debatu na téma standardů krásy.
22.04.2021 18:40 |

podobné články

Podobné články

Morbidně obézní Lizzo opěvuje sebelásku: Na vyžranosti není nic dobrého, vzkazují lidé

 
Melissa Vivianne Jefferson (32), známá jako Lizzo, je americká zpěvačka, rapperka a textařka. Lizzo je držitelkou tří cen Grammy a v poslední době se dostala do hledáčku veřejnosti svým pozitivním přístupem k ženám větších velikostí. Řada odborníků i lidí na sociálních sítích se shoduje na tom, že na ženách krev a mléko není nic špatného, ale Lizzo propaguje nezdravě morbidní obezitu, která vede k velkým zdravotním potížím a může skončit i smrtí.
23.12.2020 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Jefferson Jefferson (3 články)

Ta se toho nebojí: Korpulentní zpěvačka se předvedla ve videu úplně nahá

 
Zpěvačka Lizzo (31) byla nominována hned na osm cen Grammy, ale není to jen její muzika, o které se v posledních dnech hovoří. Korpulentní diva se totiž na Instagramu vystavila, jak ji pán bůh stvořil. Nakrucovala se ve videu a zapózovala před fotoaparátem, zatímco její intimní partie zakrývala pouze dlouhá hříva.
02.12.2019 11:15 |

podobné články

Prostorově náročná zpěvačka Lizzo: Na Lakers vytasila obří pozadí před zraky dětí

 
Pokud jste nikdy neslyšeli jméno Lizzo, rádi vám ho osvětlíme. Lizzo je zpěvačka, která se za posledních pár let vyšplhala na nejvyšší hudební příčky. Jenže zpěv není to jediné, čím zaujala. Má velmi kontroverzní styl a někdy to zkrátka přežene. Vystavuje své plné křivky, kde se dá a pak se diví, že ji někdo kritizuje.
12.12.2019 19:50 |

podobné články

Obézní zpěvačka Lizzo čelí kritice: Tloušťka není obdivuhodná, inspiruješ fanoušky k cukrovce

 
Ne poprvé a zřejmě ani naposledy čelí zpěvačka Lizzo (31) drsné kritice. Ta míří nejen na ni, ale i na její fanoušky, z nichž část místo její hudby obdivuje její postavu. Známá americká trenérka celebrit a autorka několika knih o zdravém životním stylu Jillian Michaels (45) totiž chválení obezity rozhodně neuznává a v rozhovoru pro pořad AM2DM od plic řekla, co si o Lizzo a obdivovatelích jejího těla myslí.
19.01.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jillian Michaels (3 články) , Jillian Michaels (3 články)

Ceny Grammy 2020: Lizzo okopírovala Britney!

 
S osmi nominacemi byla hlavní favoritkou letošních cen Grammy, americká zpěvačka rapperka a textařka Lizzo (31) však proměnila »jen« tři. Opět však byla nepřehlédnutelná – a to nejen díky korpulentní postavě.
28.01.2020 05:10 |

podobné články

15 fotek morbidně obézní zpěvačky Lizzo: Svých úděsných 140 kilo vystavuje nahá

 
Morbidně obézní zpěvačka Lizzo (32) neváhá vystavovat své špíčky, strie a tučné pozadí na Instagramu. A to klidně i nahá! Jenže její sebeprezentace vzbuzuje spíše rozporuplné reakce. Jestli je tohle už přes čáru, rozhodněte sami. Galerie je nabitá fotkami.
26.04.2021 13:40 |

podobné články

Být tlustý je normální, říká nahá zpěvačka Lizzo a propaguje sebelásku

 
Zpěvačku Lizzo (32) sleduje na Instagramu přes deset milionů lidí. Poté, co sdílela fotografii bez jakýchkoliv úprav, na které je zcela nahá, sklidila mnoho pozitivních i negativních ohlasů. Umělkyně dlouhodobě propaguje sebelásku. Podle lékařů by se však morbidní obezita neměla oslavovat, ale léčit.
26.04.2021 14:05 |

podobné články

Korpulentní zpěvačka (31) v bikinách: Na své přetékající faldy je náležitě pyšná!

 
Korpulentní zpěvačka Lizzo (31) se za své kypré tvary rozhodně nestydí. Na svou macatou postavu je náležitě pyšná, což ráda demonstruje na plážích.
12.02.2020 21:35 |

podobné články

Rapperka Lizzo ovládla nominace na hudební ceny Grammy

 
Americká zpěvačka a rapperka Lizzo získala osm nominací na americké hudební ceny Grammy, což je nejvíc ze všech popových hudebníků. Zpěvačka a skladatelka Billie Eilishová a rapper Lil Nas X mají po šesti nominacích na ocenění, která se budou udílet 26. ledna 2020.
21.11.2019 08:55 |

podobné články

Slavná zpěvačka to pěkně schytala od sledujících: Rozezlilo je, že vyrazila na striptýz

 
Po nedělním udílení cen Grammy se každý účastnil after party podle svého gusta. Zpěvačka Dua Lipa  (24) vyrazila do známého strip clubu v Hollywoodu s kolegyněmi z oboru, zpěvačkami Lizzo a Rosalíou. Lizzo vše poctivě dokumentovala na svém instagramovém účtu. Na videích níže je vidět mimo jiné, jak Dua hází dolarové bankovky na tančící striptérky.
30.01.2020 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Dua Lipa (31 článků)

Korpulentní zpěvačka vystavila objemné pozadí v krajkách: Pak ho ukázala ještě holé ve sprše!

 
Zpěvačka Lizzo je kromě hudebního nadání také bojovnicí za pozitivní vnímání ženských křivek. A že se sama pyšní pořádnými tvary. Na svých koncertech vystupuje pravidelně v bodýčkách a nebojí se předvést objemné pozadí a stehna s celulitidou světu.
01.12.2019 20:00 |

podobné články

Nominace na Grammy: Lizzo jich má nejvíce!

 
Z kultu dokonale vypracovaného těla si zpěvačka a rapperka Lizzo (31) nic nedělá. Pánbu jí nadělil pořádné tělo, které se nebojí naplno využít. A nejen, co se hlasového fondu týče.
22.11.2019 13:00 |

podobné články

Nominace na Grammy: Kyprá Lizzo jich má nejvíce!

 
Z kultu dokonale vypracovaného těla si zpěvačka a rapperka Lizzo (31) nic nedělá. Pánbu jí nadělil pořádné tělo, které se nebojí naplno využít. A nejen, co se hlasového fondu týče.
22.11.2019 13:50 |

podobné články

Pro dobrotu na žebrotu: Zpěvačce Lizzo vyčítají, že se přiživuje na australských požárech

 
Zpěvačka Lizzo se aktivně zapojila při pomoci lidem v nouzi, kteří ztratili domovy během rozsáhlých požárů v Austrálii. Vzala si pauzu od koncertování a vydala se do potravinové banky, kde holýma rukama skládala jídlo do krabic. Někteří komentující na sociálních sítích ale vidí za její aktivitou pokus o přiživení vlastní popularity.
12.01.2020 13:40 |

podobné články

Rozměrná Lizzo je hrdá na své tělo. Neopěvujme obezitu, reaguje Michaelsová

 
Zpěvačka Melissa Viviane Jeffersonová (31), známá jako Lizzo, patří mezi prostorově výraznější ženy. Se svým vzhledem je však naprosto spokojená. Cítí se sexy a chce jít vzorem pro ostatní ženy, které mají kila navíc. Její názor však nesdílí třeba známá trenérka celebrit.
28.02.2020 09:10 |

podobné články

Lizzo vyzývá k sebelásce. Neopěvujme morbidní obezitu, reagují odborníci

 
Melissa Viviane Jeffersonová (31), známá jako Lizzo, se opět pochlubila polonahým videem, ve kterém předvádí své plné křivky. Americká zpěvačka dlouhodobě propaguje sebelásku. Podle mnoha odpůrců jde však spíše hlavně o propagaci morbidní obezity.
20.12.2020 15:00 |

podobné články

Zpěvačku dohnaly hejty kvůli figuře a barvě pleti k slzám: Zastala se jí i slavná kolegyně

 
Zpěvačka Lizzo  (33) a rapperka Cardi B  (28) vydaly společný single Rumors. Lizzo se ovšem stala terčem ohavných hejtů, které ji dokonce dohnaly k slzám.
17.08.2021 17:05 |

podobné články

Korpulentní zpěvačka se toho nebála. Na párty vyrazila jen v podprsence!

 
Oblíbená zpěvačka Lizzo je známá tím, že miluje svá kila navíc a nemá problém vystavovat své plnější křivky na odiv. Bojuje proti zavedeným stereotypům ohledně krásy těla a nestydí se dokonce ukazovat ani v rouše Evině.
01.06.2021 15:20 |

podobné články

Šňůrky od bikin byste hledali marně: Korpulentní zpěvačka je pyšná na svou postavu

 
Zpěvačka Lizzo  (33) se za svou postavu nikdy nestyděla. Prostorově výraznější Američanka je naopak na své kypré tvary hrdá a pravidelně je vystavuje v plavkách.
19.07.2021 08:35 |

podobné články