Článek

Koronavirus si vyžádal už 722 obětí. Lékaři umírají vyčerpáním a trpí psychickými problémy

 
V pátek vystoupal počet obětí koronaviru na 722. Kromě pevninské Číny hlásí první oběť i USA a Japonsko. Američan vyskytující se ve Wu-chanu je vůbec první obětí ze Spojených států. Kromě úmrtí způsobené nákazou koronavirem padají vyčerpáním i lékaři a zdravotnický personál, který nepřetržitě kontroluje další možné nakažené osoby.
08.02.2020 11:41 |

podobné články

Podobné články

Pořezané ruce, deprese: I děti trpí psychickými poruchami, proč to rodiče rádi ignorují?

 
Nejen dospělí, ale i děti trpí psychickými problémy. Podle odborníků je to ze strany rodičů často velmi opomíjený a zanedbávaný problém. Matka ani otec navíc se svými potomky často neumí komunikovat. V posledních letech je u dětí a dospívajících nepříjemně častým jevem sebepoškozování. Návod „jak na to“ hledají na internetu, mnohdy se mezi sebou k jednání i navádí.
02.10.2017 06:10 |

podobné články

Řekni, že umřel na koronavirus, dáme ti 5000 eur. Spálili zdravou ženu? Šílené příběhy ze světa

 
REPORTÁŽ Ženu s psychickými problémy lékaři nechali spálit a do karty zapsali COVID-19, aby získali vyšší platbu... Češi ze zahraničí nezávisle na sobě přinášejí hyenistické příběhy. Nejen naše externí zdroje to potvrzují z různých států. Itálie, Rumunsko, Brazílie, Mexiko, Malawi – tam všude se má „kšeftovat“ s koronavirem. Někde vydělají pozůstalí, jinde lékaři nebo politici. Známe i přesné částky za podplacení. Kdo popírá koronu, dostane se do kazajky? A když lékaři zabráníte ve falšování…
14.06.2020 07:15 |

podobné články

Smutný pohled: Slonice zemřela vyčerpáním. Nutili ji vozit turisty i ve vedrech

 
Patnáct let vozila turisty do kambodžského chrámu Angkor Vat, a to i v těch nejparnějších dnech. Slonici Sembo ale při poslední službě v 40stupňových vedrech vypovědělo službu srdíčko. Zemřela vyčerpáním.
27.04.2016 20:50 |

podobné články

Tvrdý byznys: Kůň padl vyčerpáním, když vozil turisty po městě

 
Kůň Max zapřažený do kočáru najednou klopýtl a upadl. Chvíli nato se zvedl, ale po několika krocích se znova skácel vyčerpáním k zemi a zůstal ležet. Nebohé zvíře prý těžce dýchalo a nevypadalo, že je ve stavu, aby mohlo vykonávat nějakou práci.
04.03.2017 13:50 |

podobné články

Mladičká modelka (†14) zemřela vyčerpáním: Otročila za 180 Kč na den!

 
Čtrnáctiletá modelka, která přímo při přehlídce zemřela vyčerpáním, pracovala v doslova otrockých podmínkách. Čínská agentura jí platila v přepočtu pouhých 180 korun na den! Dívka si navíc musela platit sama za letenky, hotely i jídlo.
30.10.2017 12:25 |

podobné články

Mladičká modelka (†14) nezemřela vyčerpáním? Byla to vražda, rojí se spekulace

 
Byla mladá, krásná a měla celý život před sebou. Mladičká ruská modelka Vlada Dzyuba (†14) však zkolabovala při módním týdnu v Číně. Vypadalo to na smrt vyčerpáním, ale nyní je vše jinak.
16.11.2017 05:20 |

podobné články

Se sebevrahem na zdi vyjednávali policisté šest hodin, pak omdlel vyčerpáním. Žije, skončil v nemocnici

 
Stál na dvacetimetrové zdi a vyhrožoval, že skočí dolů! Šest hodin s opilým sebevrahem vyjednávali policisté v noci na středu u Pražského hradu. Život si nakonec nevzal - místo toho nejspíš vyčerpáním omdlel.
19.02.2020 14:50 |

podobné články

Právnička, režisér i módní návrhářka. Oběti masakru v Istanbulu mají své příběhy

 
Teroristický útok v istanbulském klubu si na Nový rok vyžádal 39 obětí, většinu z nich tvoří turisté. Mezi oběťmi je 11 Turků, většinu tvoří turisté z blízkovýchodních zemí. Jeden z mužů má vedle tureckého i belgické občanství. Jaké jsou příběhy některých z obětí? A proč vůbec do Istanbulu jely? Byli mezi nimi právnička i režisér. Sedm osob, které v klubu Reina zastřelil zatím neznámý pachatel, pochází ze Saúdské Arábie. Po třech obětech mají Libanon a Irák. Tunisko, Indie, Maroko a Jordánsko přišly při útoku každý o dva své občany. Mezi oběťmi jsou dále občané Kuvajtu, Kanady, Izraele, Sýrie a Ruska. Jsou to smutné počty. Kdo však oběti byly? Podívejte se. //www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/440885/saudska-pravnicka-nebo-indicky-reziser-kdo-jsou-obeti-masakru-v-istanbulu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copyJaké jsou příběhy některých z obětí zbabělého teroristy? A proč vůbec do Istanbulu jeli? Podívejte se.
03.01.2017 21:45 |

podobné články

Muž trpí hroznou psychickou poruchou! Kvůli nemoci hladoví a za den si umyje ruce až 75krát!

 
Stephen Forde, 49letý muž z LA, který se v současnosti živí jako herec, trpí vážnými psychickými poruchami. Kombinace obsedantně kompulzivní poruchy a deziluze o vlastním těle mu působí značné problémy při každodenním životě. S problémy se trápí po celý život a není mu jak pomoci.
13.12.2016 22:05 |

podobné články

Soudce trpí psychickými problémy, kárný senát ho zbavil taláru

 
Kárný senát Nejvyššího správního soudu (NSS) ve středu zbavil funkce jindřichohradeckého soudce Jana Tichého. Ten má psychické problémy a podle zdravotního posudku trpí schizoidní poruchou. Tichý sám odstoupit nechtěl.
09.01.2019 16:20 |

podobné články

Zoufalé pátrání po ženě (68) s psychickými problémy: Dveře bytu nechala dokořán a zmizela!

 
Blízcí měli obrovský strach o ženu (68) s psychickými potížemi a špatnou orientací, která ve středu kolem osmé večer odešla z bytu v pražských Vysočanech a už se nevrátila. Nikomu nic neřekla a dveře nechala dokořán. Ve čtvrtek přišla úleva - našli ji na zastávce.
03.09.2020 07:35 |

podobné články

Daisy Lee hrozí velké nebezpečí: Má strach vyjít z bytu a problémy se zhoršují

 
Kontroverzní pornoherečka Daisy Lee (22) se stala obětí ohavného útoku. Její bývalý přítel ji už dlouhou dobu stalkuje a ona si s ním už neví rady. Rozhodla se, že problém bude řešit s policií. Dokonce přiznala, že kvůli nekonečnému pronásledování trpí psychickými problémy.
09.01.2020 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Daisy Lee (166 článků)

Ať se zodpovídají i Lubitzovi lékaři, chtějí příbuzní obětí z letu Germanwings

 
Část pozůstalých po obětech loňské letecké nehody ve Francii, kterou záměrně způsobil pilot německých aerolinek Germanwings, chce, aby trestní spoluodpovědnost za neštěstí nesli i lékaři psychicky nemocného pilota a letecká společnost. Informoval o tom magazín Der Spiegel. Pilot Andreas Lubitz, který se dlouhodobě potýkal s psychickými problémy, nárazem letadla do skalního masivu zabil 150 lidí, včetně sebe.
16.10.2016 11:05 |

podobné články

Nejčastěji lidé umírají v nemocnicích. Lékaři o tom s pacienty často neumí mluvit, říká psycholog

 
Přestože si většina lidí v České republice přeje dožít doma, umírá většina Čechů v nemocnicích. Podle psychologa a ředitele Centra paliativní péče Martina Loučky může i poslední fáze života v nemocnici proběhnout důstojně, lidé by se však měli dozvědět včas, že umírají. Lékaři podle něj často špatné zprávy sdělovat neumí.
29.12.2019 17:50 |

podobné články

Demi Lovato trpí psychickými problémy

 
Zpěvačka Domi Lovato má vážné psychické problémy. Vyšlo to najevo poté, co oznámila, že se nezúčastní turné se skupinou Jonas Brothers… Mladá 18-ti letá zpěvačka Demi Lovato nedávno šokovala své fanoušky zprávou, že se nebude účastnit turné s kapelou Jonas Brothers, jak bylo původně v plánu. Nyní vyšlo najevo, že Demi má vážné psychické problémy. [...]
02.11.2010 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Demi Lovato (99 článků)

Zabijácký koronavirus z Číny se nezastavitelně šíří: Vyžádal si už 17 obětí

 
Ještě před pár dny bylo jen pár obětí, které podlehly tajemnému koronaviru. Jenže počet nakažených drasticky stoupá a zákeřný virus si vyžádal už 17 životů. Jedno z čínských měst bude uzavřeno, aby se nákaza nešířila dál.
23.01.2020 09:31 |

podobné články

Japonsko: Počet obětí stále narůstá, umírají i evakuovaní

 
Japonsko v pátek minutou ticha uctilo památku obětí nedávného silného zemětřesení a ničivé tsunami. Přírodní katastrofa si podle posledních oficiálních údajů vyžádala 6539 životů, přes deset tisíc lidí se ovšem pohřešuje. Umírají už ale i lidé v evakuačních centrech.
18.03.2011 15:15 |

podobné články

Přemysl Votava: Čechoslováci v bitvě u Sokolova

 
Umírají poslední pamětníci mnichovské zrady i následné německé okupace v březnu 1939, umírají poslední váleční hrdinové. Od konce 2.světové války uplynulo více než 70 let. Často zapomínáme, že po dnech zrady a ponížení, přišly dny obětí, statečnosti a poté i následného vítězství. Po slzách smutku, beznaděje, přišly slzy radosti i vděku. Dnes na mnohé oběti a hrdiny druhé světové války často zapomínáme. Zcela neprávem….
06.03.2017 09:50 |

podobné články

Hoch trpí vzácným druhem rakoviny: Můžeme ho neoživovat, pokud chytí koronavirus, ptali se lékaři

 
Rozrušená Margaret (32) je maminkou jedenáctiletého Ilhana Ates-Suddese, který trpí vzácným nádorem nacházejícím se v jeho krku a čelisti. Rodina ze Scarboroughu v Severním Yorkshiru zůstala šokována žádostí, kde ji vybízeli k neetickému souhlasu - v případě, kdyby chlapec chytil koronavirus a dostal zástavu srdce, lékaři by se ho nesnažili oživit!
13.04.2020 05:25 |

podobné články