Článek

Koronavirus rozdělil rodinu: Táta se synkem jsou v Česku a máma za nimi nemůže!

 
Ve velmi těžké situaci se kvůli koronavirové krizi ocitla rodina 33leté americké cestovatelky Imani Bashirové. Matka tříletého chlapečka se měla v březnu vydat do České republiky za synkem a manželem, který v Česku pracuje. Kvůli uzavřeným hranicím ale zůstala trčet v Londýně, zatímco její rodina je stále v České republice. Své nejbližší tak neviděla už přes tři týdny.
27.03.2020 09:05 |

podobné články

Podobné články

Rodinu tvoři máma, táta a děti! Senátor Valenta je pobouřen tím, co ČT pustila dětem

 
Nad americkou pohádkou Doktorka Plyšáková, ve které je k vidění epizoda, v níž je lesbický pár s dětmi označován za rodinu a jejíž první díl začátkem roku odvysílala Česká televize, se pozastavuje senátor Ivo Valenta (za Soukromníky). K celé záležitosti se vyjádřil na sociální sítí Facebook. „Rodinu tvoří máma, táta a děti,“ zdůrazňuje. V šoku je i Aliance pro rodinu, která už napsala otevřený dopis generálnímu řediteli ČT Petru Dvořákovi, Radě ČT a Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. A slova plná odsouzení pronesl i Tomio Okamura (SPD).
18.01.2019 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (610 článků) , Tomio Okamura (2279 článků) , Petr Dvořák (605 článků)

Šťastná máma Bullock: Poprvé se synkem na veřejnosti!

 
Výhra Oscara, rozpad manželství, adopce. Po horské dráze, kterou herečka prožila v prvním čtvrtletí tohoto roku, se její život začíná znovu vracet k poklidnému normálu. S osvojeným synkem si užívá klidné období plné lásky a péče a objevování mateřských povinností.
25.05.2010 12:00 |

podobné články

Nametená máma se synkem (2): Policista ženu nesl jako pytel!

 
Na mejdan s kamarádkou vyrazila do restaurace na pražském Smíchově matka (27) i s dvouletým synkem. Kolem půl jedenácté v noci byla zpitá tak, že si proni  i dítě dojeli policisté. A pak se děly věci...
29.01.2017 05:20 |

podobné články

Máma Zuzana dělá Janovi hodně neslušné návrhy!

 
V reality show Hledá se táta a máma začíná opravdu tvrdý boj o chlapa. Máma Zuzana Černá (40) si s ničím nebere servítky a přijde uvítat tátu Jana Markovského (36) s tričkem, na kterém má napsáno "Chceš se se mnou vyspat? Tak s tím něco udělej!" Táta Jan je evidentně zaskočen.
02.06.2010 13:00 |

podobné články

Roztomilost sama: Richard Müller se pochlubil svým ročním synkem Marcusem

 
Přestože by zpěvák Richard Müller chtěl se svou partnerkou Vandou Wolfovou a synkem Marcusem trávit nyní všechen čas, nemůže si dovolit odkládat pracovní povinnosti. Slovenský legendární zpěvák dokonce nebude své dva nejbližší doprovázet na dovolené na Mallorce. Jako vzorný otec aspoň partnerku se synem doprovodil na letiště.
27.07.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (355 článků) , Richard Müller (355 článků)

To je ale roztomilé! Patrik Hezucký ukázal, jak se mazlí s měsíčním synkem

 
Patrik Hezucký  (49) se nemůže nabažit své nové role tatínka. Dojemným snímkem se synkem Oliverem obměkčil své kolegy i fanoušky.
15.01.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hezucký (214 článků)

Máma Blanka: Táta Honza je bezpáteřní prevít!

 
Táta Jan Žítek (41) z reality show Hledá se táta a máma si o sobě myslí, že je asi pěkný macho! Ke kandidátkám na mámu, pro jeho syna Vítka, se chová jako ke kusu hadru. "Nechává si mě tu jen ze soucitu, je to bezpáteřní prevít," řekne jedna z maminek Blanka Šťastná (33) na jeho chování v reality show.
19.05.2010 05:05 |

podobné články

Moje rodina: Máma a máma, táta a táta!

 
Myslíte si, že rodinu může tvořit jen maminka, tatínek a děti? Omyl! Unikátní výstava »Různé rodiny, stejná práva« na piazzetě Národního divadla v Praze ukazuje, že děti mohou společně vychovávat i dvě ženy, nebo dokonce dva muži!
16.08.2012 05:05 |

podobné články

Kluky v akci ohrožuje koronavirus! Jeden z kuchařů skončil v karanténě

 
Už roky se jako duo objevují na televizních obrazovkách, jenže teď je rozdělil koronavirus. Jeden z »kluků v akci« Filip Sajler (40) totiž skončil v karanténě! Je nemocný?
03.04.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Sajler (23 článků)

Jaká máma, takový syn: Ochotská už Andrého naučila vyplazovat jazyk!

 
Teprve měsíční André odkoukal od maminky Michaely Ochotské (30) pěkné věci. Bývalá moderátorka si se synkem udělala selfie, na kterých dělají naprosto identické grimasy. Když máma vyplazuje jazyk nebo otevře pusu dokořán, André se po Míše opičí.
24.02.2015 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (899 článků)

Ztratil se mi syn, volala zoufalá máma. Klučina (8) si zatím pochutnával na „hambáči“

 
S osmiletým synkem si vyšla na procházku, malý filuta jí ale na kole rychle zmizel z dohledu. K smrti vystrašená máma po chvíli hledání zavolala strážníky. Ti ho zanedlouho skutečně našli - seděl v „mekáči“ u nájezdu na Jižní spojku a spokojeně se ládoval hamburgerem!
13.11.2019 11:45 |

podobné články

Těhotná vdova po lékaři (†34), kterého zabil koronavirus: „Nevím, jestli přežijeme“

 
Zpráva o smrti manžela Li Wen-lianga (†34) těhotnou Fu Süe-ťie naprosto zdrtila. Koronavirus pomalu ničí celou rodinu. Její muž pracoval jako lékař v jedné z wuchanských nemocnic, byl sice oftalmolog, ale už na konci prosince 2019 zaznamenal, že přibývá nakažených „jakousi plicní infekcí podobnou SARS“. Li varoval své známé, kvůli tomu si ho předvolalo vedení nemocnice, musel i na policii. Vinili ho ze „šíření poplašných zpráv“, lékař se hned na začátku ledna sám nakazil a tento týden zemřel. Zanechal po sobě manželku v pátém měsíci těhotenství a pětiletého syna. Koronavirus se potvrdil i u Fuina bratra, symptomy jeví i její rodiče, do karantény museli také Liovi rodiče.
07.02.2020 12:40 |

podobné články

To vás dojme: Agáta Hanychová si takhle užívá s krásným synkem. Za třicet tisíc

 
Modelka Agáta Hanychová  (27) má sice pověst rebelky, která tráví dny a noci po barech, ale přesto byste v českém showbyznysu dlouho hledali vzornější matku. Dokonce tak vzornou, že si i za úžasné chvilky se synkem Kryšpínem dokáže říct o peníze, za které pak s malým může trávit víc času. „Byla to Kryšpínova třetí zakázka v jeho krátkém životě,“ pochlubila se Hanychová.
25.05.2012 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2702 článků)

Čerstvě vdaná Natalie Portman v bikinách: Má skvělé tělo i po porodu syna Alepha

 
Nefalšovanou rodinnou idylku si užila herečka Natalie Portman (31). Se svým manželem Benjaminem Millepiedem a synkem Alephem odpočívali na karibských ostrovech Turks a Caicos. Herečka měsíc po svatbě s Benjaminem zavítala do tamního luxusního resortu Parrot Cay. Manželé s ročním synkem využili i veškerých radovánek včetně vyjížděk na lodi či člunu.
11.09.2012 17:10 |

podobné články

Simona Krainová se poprvé pochlubila synkem: To je můj Bruno!

 
Krásné miminko! Modelka Simona Krainová (39) se poprvé veřejně pochlubila svým čtyřtýdenním synkem Brunem, kterého porodila manželu Karlu Vágnerovi (37).
28.10.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2034 článků) , Karl Simon (180 článků)

To je tak rozkošné: Simona Krainová zapózovala se svým třítýdenním synkem

 
Simona Krainová  (39) nafotila se svým synkem Brunem fotografie plné něhy. Autorem snímků je její sestra Yvonna. „Děkuji všem fanouškům za tolik krásných přání a mé sestře za krásné momentky. Objevila jsem u ní opravdový fotografický talent,“ napsala na svoji zeď sociální sítě Krainová.
28.10.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2034 článků)

Eliška Bučková o vztahu s miliardářským synkem: Na co ji sbalil?

 
Jen krátce po rozchodu si modelka Eliška Bučková našla za Václava Noida náhradu. Randit začala s miliardářským synkem Jakubem Malinou. A na co ji pětadvacetiletý krasavec vlastně sbalil?
05.04.2013 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1087 článků)

To to trvalo: Eliška Bučková poprvé přiznala vztah s miliardářským synkem Malinou

 
Eliška Bučková  (23) už více jak měsíc randí s miliardářským synkem Jakubem Malinou. Doposud se ale potvrzení nového vztahu bránila. Nyní konečně kápla božskou. "Jsem šťastná a spokojená. Moc," řekla Super.cz modelka.
06.04.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1087 článků)

Tomáš Rosický na návštěvě v porodnici: Z hospody za synkem

 
Čerstvý taťka má fofry. Fotbalový kouzelník Tomáš Rosický (32) běhá do porodnice za synkem, kterého mu v úterý porodila láska Radka Kocurová (32).
01.07.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (577 článků) , Radka Kocurová (92 článků)