Článek

Koronavirus položil cestovku: Vozila Čechy do Řecka, klienti smutní nad zrušenými zájezdy

 
Za oběť koronaviru padla také společnost Aeolus, řecká cestovní kancelář, s.r.o., která od roku 2002 působí rovněž na českém trhu a s pobočkami v Praze a Brně nabízí zájezdy do oblíbených destinací Čechů jako Řecko, Chorvatsko nebo Turecko či Egypt. Informace o zrušených dovolených dostali už i na dovolenou natěšení čeští klienti.
21.03.2020 22:40 |

podobné články

Podobné články

Zájezdy last minute jsou letos ještě levnější. A nejvíc ty do Řecka! NEJ NABÍDKY

 
Kupujete si dovolenkový zájezd na poslední chvíli? Pak je to pro vás dobrá zpráva: Last minute zájezdy jsou levnější než loni. A především ty do Řecka.
11.06.2012 14:50 |

podobné články

Zájezdy do Řecka v ohrožení, příští rok jich zřejmě ubude

 
Řecká krize začíná míchat kartami českých cestovních kanceláří. Vzhledem k nejistotě, která zemi pohltila, zatím kanceláře neuzavírají s některými řeckými hotely smlouvy na příští rok. Nejasnosti panují okolo DPH, ta by se totiž mohla zvednout. Pak by samozřejmě zdražily i zájezdy.
30.06.2015 18:15 |

podobné články

Kupujte zájezdy jen od POJIŠTĚNÝCH cestovek

 
Lidé by měli kupovat zájezdy jen u cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku. Zájezdy organizuje také řada subjektů, jež koncesi cestovní kanceláře nemají, nemusejí být tedy pojištěny, ale jako cestovky se prezentují, varovala v pondělí Asociace českých cestovních kanceláří (AČCKA).
10.01.2011 11:10 |

podobné články

Nízké ceny a exotické destinace: Podívejte se na unikátní zájezdy, které vám nesmí utéct!

 
Jaro je, co se cestování týče, velmi populární období. Češi se ale neumí odvázat. Autobusové zájezdy po evropských městech, termály a blízká moře. Není to nuda? Máme pro vás tipy na zájezdy, které jsou o několik tříd výš. Vyměňte tedy autobusovou poznávačku Evropy za poznání velkoměst v USA, Londýn za Los Angeles. A nebo pláže na jihu Evropy za písek v Karibiku. V březnu navíc za skvělé ceny!
16.03.2014 14:35 |

podobné články

Statisíce lidí přišly o dovolenou. Německá Thomas Cook ruší všechny zájezdy na příští rok

 
Šance na přežití německé dceřiné společnosti zkrachovalé britské cestovní kanceláře Thomas Cook se snížily. Společnost dnes oznámila, že ruší veškeré zájezdy s datem odjezdu od 1. ledna 2020, i když jsou částečně nebo úplně zaplacené. Doposud byly zrušeny pouze zájezdy s odjezdem do konce letošního roku. Firma to uvedla v dnešním sdělení.
12.11.2019 15:30 |

podobné články

Cestovky ruší až do léta zájezdy do Číny

 
V Česku přibývá cestovních kanceláří, které kvůli šířící se nákaze koronavirem zrušily až do léta zájezdy do Číny. Většina však ještě vyčkává a věří, že šíření nákazy se brzy podaří zastavit. A i když se vyskytují onemocnění i mimo Čínu, zájem o zájezdy do jiných zemí neklesá, právě naopak.
10.02.2020 05:40 |

podobné články

Prodej dovolených do Řecka klesl o čtvrtinu

 
Prodej zájezdů do Řecka sice meziročně klesl o čtvrtinu, i tak se ale prodává nejvíce ze všech destinací. Vyplývá to z prodejních výsledků jednoho z největších touroperátorů v Česku - agentury Zájezdy.cz za první čtyři letošní měsíce. Proti loňsku jsou ceny zájezdů do Řecka levnější zhruba o deset procent, shodují se cestovní kanceláře. Řada turistů se však z této destinace přesunula do Turecka a Španělska.
03.06.2012 15:30 |

podobné články

Kočka se dva dny v Plzni vozila v motoru, zablokovala řazení

 
Velké překvapení čekalo na automechaniky ve Škodě Octavii, kterou se chystali v pondělí opravit, protože jí nefungovalo řazení. V motoru našli kočku, která se tam zabydlela a dva dny se vozila.
03.07.2012 16:10 |

podobné články

UTAJENÁ GOTTOVA »CHŮVA«! Vzpomínky ženy, která ho vozila v kočárku...

 
Miminko pokakané až za ušima se vybaví Vlastě Strejcové (97) pokaždé, kdy uslyší jméno Českého slavíka! Jako mladá slečna totiž Karla Gotta (77) vozila po Plzni v kočárku. Teď má velké přání. Karlíka by chtěla ještě vidět. Spokojila by se ale i s jeho vlastnoručně podepsanou fotografií.
25.06.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5637 článků)

Veteránka pražské taxislužby vozila hvězdy, soudruhy i šlapky. „Můj taxík byl jako zpovědnice,“ říká paní Jaroslava

 
Volhou přezdívanou Carevna vozila Jaroslava Klímová (68) Pražany za komunismu osm let. Během nich vyslechla i prožila nespočet příběhů, na které dodnes s nostalgií vzpomíná.
11.06.2018 07:30 |

podobné články

Nákupy last minute dovolených jsou v plném proudu. Vyberte si tu svou i vy!

 
Co nejlevnější zájezd a nákup krátce před dovolenou. To jsou důvody, proč lidé kupují letní dovolenou s last minute slevou. Klienti ale mají již menší výběr hotelů, a proto jistě uvítají tipy na skvělou dovolenou. Prodejní portál Dovolena.cz, který nabízí zájezdy od 350 českých a německých CK, doporučuje tyto zájezdy k moři.
25.06.2014 13:05 |

podobné články

Odborníci se ptají, zda může Sunny Days vypravovat zájezdy

 
Situace kolem cestovní kanceláře Sunny Days se nadále komplikuje. Zatímco majitelé usilovně shánějí pojišťovnu, která by "cestovku" pojistila proti úpadku, živnostenský úřad na popud ministerstva pro místní rozvoj zahájil proces odebrání koncese.
02.02.2010 08:40 |

podobné články

Pozor na tuhle cestovku! Peníze shrábne, ale dovolenou nedodá

 
Severomoravští kriminalisté důrazně varují před cestovní agenturou sídlící ve Frýdku-Místku. Ta totiž podle všeho vybere od lidí peníze za zájezdy, ale na dovolenou už neodjedou.
06.08.2014 14:00 |

podobné články

Majitelka zkrachovalé cestovky dál podniká. Zájezdy nabízí na Slovensku

 
Krach cestovní kanceláře Marine Tour překazil plány na dovolenou tisícům turistů. Žena, která cestovku před úpadkem narychlo prodala, přitom dál podniká v oboru. Web Krachycestovek.cz upozornil, že Stanislava Aknar si loni na Slovensku založila cestovní kancelář Fly2Go se základním kapitálem 5000 eur. A turisty láká dál do Turecka.
27.06.2015 06:25 |

podobné články

Na Řecko dojede asi i Česko. Zájezdy výrazně podraží

 
Celý svět s napětím očekává pád Řecka. Jeho pošramocená ekonomická pověst straší Evropskou unii, včetně České republiky. Řekové dluží, kam se podívají. A jakoby toho bylo málo, díky jejich ekonomickým problémům se nám mohou zdražit zájezdy.
26.11.2011 16:00 |

podobné články

Babička (75) střelila vnuka do nohy, protože si položil šálek na stůl bez podtácku

 
Babička Helen Lenoir Washington (75) ztratila s přibývajícími roky nervy a trpělivost. Když si její vnuk položil na dřevěný stůl šálek s čajem bez podtácku, začala na něj křičet, ať to už nedělá. Jenže on ho tam položil znovu. Schytal za to od babičky kulku do nohy.
25.10.2018 14:50 |

podobné články

Klienti cestovky Retur jsou ve stresu

 
Obavy o své peníze mají po krachu cestovní kanceláře Balkan Travel i klienti cestovky Retur. Za zájezdy do Bulharska skládali padesátiprocentní zálohy, ale jestli odjedou, není jasné.
05.06.2009 21:05 |

podobné články

Klienti Tomi Tour dostanou slevu na zájezdy. Některé last minuty ale podraží

 
Klienti zkrachovalé cestovky spojené s Václavem Fischerem, kteří chtějí stále jet na dovolenou, mají šanci. Ale s jinou cestovkou.
20.07.2009 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Fischer (64 článků)

Klienti Sunny Days na dovolenou zřejmě neodletí

 
Cestovní kancelář nemůže bez pojištění proti úpadku pořádat zájezdy. Klienti, kteří již zájezd koupili, mají zřejmě smůlu.
29.01.2010 14:50 |

podobné články