Článek

Koronavirus nešetřil ani saúdskoarabskou královskou rodinu, nakaženo je 150 členů

 
Koronavirem je nakaženo až 150 členů saúdskoarabské královské rodiny. S odvoláním na zdroj blízký královskému paláci to napsal deník The New York Times (NYT). Ve skupině je i guvernér Rijádu a synovec krále Salmána princ Fajsal bin Bandar bin Abdalazíz Saúd, u nějž nákazu potvrdili dva lékaři.
10.04.2020 08:55 |

podobné články

Podobné články

„Ten, kdo s malou dívkou žije, ten je u mě pedofil.“ Konvička rozjel akci před saúdskoarabskou ambasádou

 
Skupinka asi třiceti lidí kolem protiislamisty Martina Konvičky se vydala dnes kolem 14. hodiny před saúdskoarabskou ambasádu v Praze-Bubenči. Iniciativa zde totiž pořádala akci „s humorem do Mekky“.
11.09.2016 14:15 |

podobné články

Alžběta II. promluvila o sporech a usmíření: Obtížný rok pro Británii i královskou rodinu

 
Britská královna Alžběta II. dnes v tradičním projevu na Boží hod vánoční pochválila mladou generaci za její aktivní postoj k boji s klimatickými změnami, přivítala květnové narození pravnuka Archieho a hovořila o potřebě překonání sporů, o přátelství a usmíření. Uvedla nicméně, že letošní rok nebyl pro Británii ani pro královskou rodinu jednoduchý.
25.12.2019 18:35 |

podobné články

Děsivá předpověď pro královskou rodinu: Meghan zvoní hrana?

 
Rok 2020, který se pomalu sune do závěru, nebyl pro královskou rodinu z nejjednodušších. Situaci komplikoval covid-19, odchod Harryho i Meghan, skandál kolem prince Andrewa a na konec ještě i pravda o smutném potratu vévodkyně ze Sussexu. Jenže ani nadcházející rok podle známé astroložky zdaleka všechny nepotěší.
07.12.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1289 článků)

Zpěvačka Katy Perry urážela královskou rodinu: Polibte Pippě zadeček

 
Americká zpěvačka Katy Perry v televizní show paroduje Pippu Middleton a uráží královskou rodinu! Dohaduje se totiž s anglickou královnou, načež jí v jedné scéně dokonce ukazuje své pozadí. Gestikulace jasná a srozumitelná za Atlantikem i u nás. Show však v některých momentech zachází ještě dál.
12.12.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (667 článků) , Pippa Middleton (420 článků) , Pippa Middleton (420 článků)

Meghanino sémě znečistí královskou rodinu! Přítelkyně šéfa pravicové strany UKIP zaútočila na snoubenku prince Harryho

 
Není žádným tajemstvím, že budoucí nevěsta prince Harryho (33), Američanka Meghan Markle (36) má afroamerické kořeny. Většina lidí s tím nemá problém, najdou se ovšem i tací, kteří neváhají na herečku sprostě útočit. Milenka (25) šéfa britské politické strany United Kingdom Independence Party (Strana za nezávislost Spojeného království, UKIP) nevybíravě prohlásila, že Meghan královskou rodinu znečistí! Žena byla za své pobuřující výroky ze strany oficiálně vyloučena.
14.01.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (778 článků)

Obří požár zasáhl královskou rodinu! Těhotná Meghan se třese strachy

 
Řada hollywoodských hvězd přišla kvůli masivním požárům v Kalifornii o své luxusní rezidence. Ovšem ničivý živel zasáhl dokonce i britskou královskou rodinu! Její nejnovější členka vévodkyně Meghan (37) má teď velký strach. Bojí se, že shoří také její rodný dům!
13.11.2018 11:15 |

podobné články

Vědí, jak vydělat co nejvíce: Tohoto plánu se Meghan a Harry striktně drží

 
Fanoušci jsou zvědavi, jak se po odchodu z královské rodiny postaví Meghan a Harry ke svému novému životu v Kanadě. Odborníci na královskou rodinu mají na to jasný názor. Meghan má údajně tajný plán o několika bodech, jak si vybudovat ještě silnější postavení mimo královskou rodinu. Co všechno chtějí vévoda a vévodkyně údajně absolvovat, aby si vybudovali vlastní moc, která by měla vliv na celý svět?
07.02.2020 22:26 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1289 článků)

Padlý princ Andrew vylezl z nory a bojuje s koronavirem: Jen se zviditelňuje, míní expert na královskou rodinu

 
Z exilu se vrátil princ Andrew, který se před třemi měsíci stáhl do ústraní kvůli spojování s miliardářem Jeffreym Epsteinem a jeho sexuálními skandály. Syn královny Alžběty byl vyfotografován, jak po boku své exmanželky Sarah Fergusonové, známé spíš jako Fergie, balí sladkosti do dárkových balíčků pro zaměstnance hospice ve Windsoru. Ovšem zapojení skandálního prince do dobročinné činnosti se nesešlo s kladným ohlasem. Expert na královskou rodinu uvedl, že princ využívá pandemii koronaviru, aby se zviditelnil.
11.04.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (22 článků)

Návrat Harryho a Alžběta II. do smrti v černé? Vše se mění, říká odborník na královskou rodinu

 
Princ Harry (36) dědečka uctíval. Jestli se královna Alžběta (94) rozhodne nosit po zbytek života černé šaty, záleží pouze na ní. Zesnulý princ Philip (†99) si musel svoje postavení tvrdě vybudovat, říká exkluzivně pro eXtra.cz historik a odborník na britskou královskou rodinu Kamil Rodan.
10.04.2021 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1289 článků)

Děsivá zpráva: Česko je zamořené klíšťaty!

 
Počet pacientů s klíšťovým zánětem mozku byl v Česku loni druhý nejvyšší za posledních 30 let! Loni bylo nakaženo 861 lidí, pět z nich zemřelo. Jde o výrazný vzestup, v roce 2010 bylo totiž nakaženo 569 lidí, zemřeli 3 pacienti.
24.01.2012 16:40 |

podobné články

V pražské nemocnici, kde zemřel muž s koronavirem, je nakaženo 13 seniorů

 
Na oddělení následné péče v pražské Thomayerově nemocnice je nakaženo 13 seniorů. Jeden člověk tam ve středu zemřel. Na tomto oddělení se minulý týden prokázala nákaza u tří zdravotních sester.
25.03.2020 20:00 |

podobné články

V domově pro seniory na Havlíčkobrodsku je nakaženo 26 lidí

 
V domově důchodců v Břevnici u Havlíčkova Brodu se nákaza koronavirem potvrdila podle informací hygieniků u 26 lidí. Nakaženo je dvacet klientů domova a šest zaměstnanců.
28.03.2020 20:00 |

podobné články

Ani »kšeft« pro královskou rodinu nepomohl... Návrhářka svatebních šatů princezny Diany živoří!

 
Navrhnout šaty pro královskou svatbu prince Charlese a jeho snoubenky Lady Diany Spencer neznamená, že má člověk doživotně vydlážděnu cestu ulicí slávy a úspěchu. Své o tom ví návrhářka Elizabeth Emmanuel, která vytvořila svatební róbu pro Dianu, jež se stala britskou princeznou v roce 1981. Dvaatřicet let poté Elizabeth na internetu prosí mecenáše, aby jí pomohli financovat byznys.
20.10.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Diana Spencer (32 článků)

PŘÍMÝ PŘENOS: Ve Windsoru se připravují na královskou svatbu

 
Přípravy na královskou svatbu roku jsou v plném proudu. Za posledních 150 let se v kapli svatého Jiří na Hradě Windsor uskutečnilo hodně svateb. Sňatek prince Harryho (33) s herečkou Meghan Markle (36) 19. května bude už šestnáctou v pořadí. Podívejte se, jak to ve Windsoru vypadá.
17.05.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (778 článků)

Horor královské rodiny: Nakaženo až 150 členů!

 
Saúdskoarabský král Salmán a jeho rozvětvený klan je až na malé výjimky nakažený koronavirem. Honosné paláce se tak rázem proměnily na karanténní kliniky!
15.05.2020 12:10 |

podobné články

Královští vyžírkové se prodraží: Rekonstrukce bytu za 168 milionů!!!

 
To u nás zatím ještě nemáme, ale možná že časem... Ve Velké Británii si musí vydržovat královskou rodinu, která má za odměnu reprezentovat. Jenže často dochází i k politováníhodným excesům. Ohromný balík peněz, který ročně schvaluje ostrovní parlament, na výdaje darmožroutů téměř nestačí. Proto veřejnost apeluje na větší hospodárnost. To ovšem zhýčkanou královskou smetánku nezajímá.
26.06.2014 05:15 |

podobné články

Královští vyžírkové se prodraží: Rekonstrukce bytu za 168 milionů!!!

 
To u nás zatím ještě nemáme, ale možná že časem... Ve Velké Británii si musí vydržovat královskou rodinu, která má za odměnu reprezentovat. Jenže často dochází i k politováníhodným excesům. Ohromný balík peněz, který ročně schvaluje ostrovní parlament, na výdaje darmožroutů téměř nestačí. Proto veřejnost apeluje na větší hospodárnost. To ovšem zhýčkanou královskou smetánku nezajímá.
27.06.2014 12:06 |

podobné články

Harry tu ženu miluje. S ní si ale bere i její zvláštní rodinu, říká expert na královskou dynastii Jindřich Forejt

 
Očekávaný den svatby prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) je tu. Obřad se odehraje v kapli sv. Jiří na hradě Windsor nedaleko Londýna. Pro Británii, ale i celosvětově je to veliká událost, kterou od začátku provází spousta otázek. Jak moc to bude mít neurozená nevěsta těžké? A co všechno musela absolvovat, aby si mohla vzít svého prince? Nejen to prozradil bývalý hradní protokolář a expert na britskou královskou dynastii Jindřich Forejt (40). Přímý přenos ze svatby sledujte ve 12:00 na eXtra.cz.
19.05.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (778 článků)

Smutek za Dianou. „Lidé plakali a nám nakázali být bez emocí.“ Princ Harry znovu otřásl královskou rodinou

 
Britský princ Harry se stále nevyrovnal s tragickým úmrtím své matky, princezny Diany, po jejímž skonu trpěl psychickými problémy. V seriálu Mé neviditelné já (The Me You Can't See) s moderátorkou Oprah Winfreyovou řekl, že jeho „matku uštvali k smrti, zatímco byla ve vztahu s někým, kdo nebyl bílým“. Zároveň obvinil královskou rodinu z naprostého zanedbání a vymlčování problému ve své rodině. Nejvíce se jeho slova dotkla prince Charlese.
22.05.2021 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Princ Charles (204 článků) , Harry Harry (1289 článků)