Kornfeil vyjel v kvalifikaci sedmé místo, Abraham skončil devátý

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil odstartuje do domácí Velké ceny v Brně ze třetí řady, v kvalifikaci třídy Moto3 obsadil sedmé místo. Do třetí řady se postaví i Karel Abraham, který v kvalifikaci MotoGP skončil devátý.
25.08.2012 14:50 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků)

Kornfeil dojel v posledním tréninku v Brně pátý, Abraham devátý

Jakub Kornfeil byl pátý nejrychlejší v závěrečném tréninku třídy Moto3 na Velkou cenu České republiky silničních motocyklů v Brně a navázal na třetí místo z pátku. Karel Abraham v MotoGP skončil devátý.
25.08.2012 11:50 |

Abraham pojede v Itálii ze sedmé řady. Kornfeil ale překvapil

Karel Abraham vyjede do Velké ceny Itálie v Mugellu až ze sedmé řady. V kvalifikaci totiž obsadil až 20. místo. V kategorii Moto3 se naopak zadařilo Jakubu Kornfeilovi, který skončil osmý.
01.06.2013 16:30 |

Abraham si vyjel v kvalifikaci 16. místo, Kornfeil čtrnácté

Karel Abraham obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu Francie silničních motocyklů předposlední 16. místo.
14.05.2011 16:15 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků)

Kornfeil uspěl v kvalifikaci. V Malajsii odstartuje z první řady

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci třídy Moto3 na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.
25.10.2014 11:00 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Abraham i přes těžký pád nastoupil do kvalifikace, s Peškem vyjedou až z osmé řady

Čeští motocyklisté Lukáš Pešek a Karel Abraham do nedělní Velké ceny v Indianapolisu odstartují z osmé řady. V dnešní kvalifikaci dojel Pešek na 22. místě, Abraham se umístil hned za ním. V kategorii Moto3 si Jakub Kornfeil vyjel 16. příčku.
17.08.2013 22:35 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Kornfeil zazářil v kvalifikaci pátým místem, Abraham byl jedenáctý

Český závodník Jakub Kornfeil odstartuje do nedělní Velké ceny Španělska ve třídě Moto3 ze druhé řady, když v kvalifikaci zajel pátý nejrychlejší čas. Nejlépe si vedl Španěl Alex Rins, který vyhrál kvalifikaci na závod poprvé v kariéře.
28.04.2012 14:30 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (157 článků) , Alex Alex (425 článků)

Český závodník Karel Abraham absolvoval v kvalifikaci kategorie MotoGP Velké ceny Německa silničních motocyklů dva pády a obsadil 13. místo. Pole position pro devátý závod sezony si na Sachsenringu vyjel Australan Stoner.
16.07.2011 16:10 |

Pešek byl v kvalifikaci na VC Indianapolis patnáctý, Abraham k ní nenastoupil

Motocyklista Lukáš Pešek odstartuje ve třídě Moto2 světového šampionátu z 15. místa. Jeho krajan Karel Abraham po doporučení lékařů ke kvalifikaci nenastoupil. Jakub Kornfeil si v kubatuře do 125 ccm vyjel 18. pozici.
29.08.2010 01:20 |

Kornfeil dojel v Brně po spanilé jízdě sedmý. Smolař Abraham nedokončil

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně České republiky sedmé místo v kubatuře do 125 ccm a vyrovnal své letošní maximum v mistrovství světa. Naopak druhý stálý český jezdec v šampionátu Karel Abraham pokračoval ve smolné brněnské sérii a svoji domácí premiéru v královské třídě MotoGP nedokončil.
14.08.2011 17:25 |

Abraham i Kornfeil odstartují v Japonsku z páté řady

Motocyklista Karel Abraham obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu Japonska ve třídě MotoGP patnácté místo. Další český jezdec Jakub Kornfeil byl na okruhu v Motegi třináctý v kubatuře do 125 ccm. Oba tak v neděli odstartují z páté řady.
01.10.2011 12:30 |

Kornfeil byl v kvalifikaci jedenáctý. Byl rád, že neupadl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Španělska letos poprvé v kvalifikaci Moto3 mimo elitní desítku, zajel jedenáctý čas. Karel Abraham byl v nejsilnější třídě MotoGP šestnáctý.
03.05.2014 16:55 |

Abraham urval v Le Mans jeden bod za 15. místo, Kornfeil dojel šestý

Český motocyklista Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Francie ve třídě Moto3 šestý. I s naraženou kyčlí, kterou si poranil při pádu v sobotním tréninku. Karel Abraham získal při návratu po zlomenině klíční kosti, kvůli níž zmeškal dva závody, v královské kategorii MotoGP první bod v sezoně za 15. místo.
19.05.2013 19:20 |

Abraham a Kornfeil dojeli v Itálii sedmnáctí, Pešek upadl

Ani jeden z trojice českých jezdců v mistrovství světa silničních motocyklů nedokázal ve Velké ceně Itálie bodovat. Karel Abraham ve třídě Moto2 i Jakub Kornfeil v kubatuře do 125 ccm obsadili 17. místa. Lukáš Pešek po zdařilé kvalifikaci závod nedokončil.
07.06.2010 12:41 |

Abraham i Kornfeil v brněnské kvalifikaci zklamali

Abraham dojel sedmnáctý, Kornfeil až dvacátý
13.08.2011 14:55 |

Kornfeil se bude rvát o body ze čtvrté řady. Abraham spokojený nebyl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Katalánska v třídě Moto3 jedenáctý čas a v neděli odstartuje ze čtvrté řady. Karel Abraham v MotoGP zajel osmnáctý čas a odstartuje z šesté řady.
14.06.2014 18:25 |

Abraham vyrazí do VC Německa z 19. místa, Kornfeil dojel osmnáctý

Český motocyklista Karel Abraham si v kvalifikaci na Velkou cenu Německa v kategorii MotoGP vyjel devatenácté místo.
13.07.2013 16:30 |

Abraham v MotoGP 12., Kornfeil ve slabší kubatuře 10.

Český závodník Karel Abraham atakoval nejlepší desítku, nakonec skončil 12. Jakub Kornfeil v italském Mugellu skončil 10., debutant Prokopov 19.
03.07.2011 12:55 |

Kornfeil skončil v Jerezu po stíhací jízdě šestý, Abraham upadl a závod nedokončil

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil dojel ve Velké ceně Španělska šestý ve třídě Moto3 po startu z jedenáctého místa. Debutant v mistrovství světa Karel Hanika v Jerezu skončil devatenáctý a podruhé za sebou nebodoval, Karel Abraham v MotoGP do cíle po pádu nedojel.
04.05.2014 16:15 |