Kornfeil v Barceloně jedenáctý, Abraham má první body

VC Katalánska: 11. Kornfeil, 12. Abraham
03.06.2012 12:45 |

Kornfeil dojel na Sachsenringu jedenáctý, Abraham byl třináctý

Motocyklista Jakub Kornfeil skončil jedenáctý ve Velké ceně Německa a v sedmém z devíti letošních závodů mistrovství světa si dojel pro body. Nováček v kategorii Moto3 Karel Hanika dlouho mířil za nejlepším umístěním v kariéře, ale ze sedmého místa sedm kol před koncem upadl. Karel Abraham dojel v královské kubatuře MotoGP na 13. místě.
13.07.2014 16:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (13 článků)

Kornfeil se bude rvát o body ze čtvrté řady. Abraham spokojený nebyl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Katalánska v třídě Moto3 jedenáctý čas a v neděli odstartuje ze čtvrté řady. Karel Abraham v MotoGP zajel osmnáctý čas a odstartuje z šesté řady.
14.06.2014 18:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků)

Kornfeil byl v kvalifikaci jedenáctý. Byl rád, že neupadl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Španělska letos poprvé v kvalifikaci Moto3 mimo elitní desítku, zajel jedenáctý čas. Karel Abraham byl v nejsilnější třídě MotoGP šestnáctý.
03.05.2014 16:55 |

Kornfeil skončil v Assenu po stíhací jízdě jedenáctý, bodoval i Abraham

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Nizozemska v třídě Moto3 jedenácté místo, poté co se musel kvůli pádu soupeře dotahovat z třetí desítky. Karel Hanika měl závod v Assenu skvěle rozjetý na umístění v první pětce, ale po nehodě ho nedokončil. V MotoGP bodoval Karel Abraham na 14. pozici, i osmý závod sezony vyhrál mistr světa Španěl Marc Márquez.
28.06.2014 14:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil v Japonsku jedenáctý, Abraham nenastoupil

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Japonska 11. místo ve třídě do 125 ccm a vybojoval pět bodů do hodnocení mistrovství světa. Karel Abraham do závodu MotoGP nakonec nenastoupil, v důsledku přetrvávajících potíží po pádu a otřesu mozku z předchozí Grand Prix Aragonie se rozhodl neriskovat.
02.10.2011 08:45 |

Abraham si v tréninku na německou Grand Prix opět pohoršil, byl jedenáctý

Český závodník Karel Abraham skončil ve třetím měřeném tréninku na Velkou cenu Německa silničních motocyklů jedenáctý, Jakub Kornfeil zajel ve třídě do 125ccm devatenáctý čas. V sobotu odpoledne se na Sachsenringu jede kvalifikace pro devátý podnik sezony.
16.07.2011 13:35 |

Abraham byl v motocyklové GP Austrálie desátý, Kornfeil čtrnáctý

Český motocyklový jezdec Karel Abraham potřetí za sebou bodoval v mistrovství světa třídy Moto2. Po třetím místě v Japonsku a šestém v Malajsii dnes obsadil desátou pozici v Grand Prix Austrálie a získal šest bodů. Jakub Kornfeil ve stopětadvacítkách dosáhl na dva body, když po týdnu zopakoval 14. místo z Malajsie.
17.10.2010 09:40 |

Abraham i Kornfeil dojeli v San Marinu dvanáctí

Ve Velké ceně San Marina bodovali oba čeští motocyklisté v kubatuře do 125 ccm. Jakub Kornfeil skončil na 12. místě. Miroslav Popov, který startoval díky divoké kartě, dojel hned za ním a v šampionátu získal body poprvé v kariéře. Karel Abraham v královské třídě MotoGP obsadil 12. místo a po dvou nedokončených závodech rovněž bodoval.
04.09.2011 16:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Miroslav Popov (19 článků)

Kornfeil dojel v USA pátý, Hanika při premiéře desátý. Body bral i Abraham

Jakub Kornfeil dojel ve třídě Moto3 pátý v motocyklové Velké ceně Ameriky v Austinu a o jedno místo vylepšil svůj výsledek z úvodní letošní Grand Prix v Kataru. Pátý je i celkově v šampionátu. Debutant v mistrovství světa Karel Hanika se zlepšil na desátou pozici. V MotoGP byl Karel Abraham čtrnáctý.
13.04.2014 23:25 |

Kornfeil dojel v Aragonii jedenáctý, Moto3 vyhrál Salom

Jakub Kornfeil prodloužil svou sérii závodů, ve kterých dojel v šampionátu Moto3 na bodovaném místě. Ve Velké ceně Aragonie skončil jedenáctý, vyhrál Španěl Luis Salom.
30.09.2012 12:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (157 článků)

Kornfeil poprvé v MS bodoval, Abraham s Peškem měli pády

Český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil s aprilií vybojoval ve Velké ceně Španělska 14. místo v kubatuře do 125 ccm a získal první dva body do hodnocení mistrovství světa v kariéře. Na okruhu v Jerezu se naopak nedařilo zkušenějším Karlu Abrahamovi s Lukášem Peškem, kteří měli v závodě Moto2 pád a na body nedosáhli.
02.05.2010 15:45 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků)

První trénink ovládl Pedrosa, Abraham měl jedenáctý čas

Páteční první měřený trénink velké ceny České republiky naznačil formu všech favoritů. Nejrychleji jezdil Španěl Dani Pedrosa, český závodník Karel Abraham zaznamenal solidní jedenáctý čas.
24.08.2012 12:40 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Karel Abraham (347 článků)

Kornfeil zajel v Malajsii svou nejlepší kvalifikaci

Kornfeil byl jedenáctý, Abraham třináctý
22.10.2011 10:00 |

Kornfeil zazářil v kvalifikaci pátým místem, Abraham byl jedenáctý

Český závodník Jakub Kornfeil odstartuje do nedělní Velké ceny Španělska ve třídě Moto3 ze druhé řady, když v kvalifikaci zajel pátý nejrychlejší čas. Nejlépe si vedl Španěl Alex Rins, který vyhrál kvalifikaci na závod poprvé v kariéře.
28.04.2012 14:30 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (157 článků) , Alex Alex (501 článků)

Kornfeil byl ve třídě Moto3 jedenáctý, Abraham nestartoval

Velkou cenu Velké Británie silničních motocyklů ve třídě MotoGP vyhrál na okruhu Silverstone Španěl Jorge Lorenzo. Český jezdec Jakub Kornfeil obsadil v kategorii Moto3 jedenáctou příčku.
17.06.2012 18:50 |

Osobnosti: Jorge Lorenzo (51 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků)

Abraham zajel svou nejlepší kvalifikaci. Bude útočit na další body

Lépe na tom motocyklista Karel Abraham po kvalifikaci letos ještě nebyl. Do Velké ceny Katalánska odstartuje v kategorii MotoGP ze 17. příčky. Stejné umístění zaznamenal v Moto3 Jakub Kornfeil. Druhý český zástupce v královské třídě Lukáš Pešek skončil na okruhu v Barceloně na předposlední 23. pozici.
15.06.2013 16:45 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (347 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Abraham byl v trénincích ve Španělsku třináctý, Kornfeil čtvrtý

V pátečních trénincích na GP Španělska v Jerezu se ve velmi dobrém světle představil v kategorii Moto3 Jakub Kornfeil, který po deváté příčce z prvního tréninku obsadil ve druhém testu čtvrté místo. Karel Abraham v MotoGP první trénink vynechal a ve druhém dojel třináctý.
27.04.2012 15:50 |

Abraham urval v Le Mans jeden bod za 15. místo, Kornfeil dojel šestý

Český motocyklista Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Francie ve třídě Moto3 šestý. I s naraženou kyčlí, kterou si poranil při pádu v sobotním tréninku. Karel Abraham získal při návratu po zlomenině klíční kosti, kvůli níž zmeškal dva závody, v královské kategorii MotoGP první bod v sezoně za 15. místo.
19.05.2013 19:20 |

Abraham a Kornfeil dojeli v Itálii sedmnáctí, Pešek upadl

Ani jeden z trojice českých jezdců v mistrovství světa silničních motocyklů nedokázal ve Velké ceně Itálie bodovat. Karel Abraham ve třídě Moto2 i Jakub Kornfeil v kubatuře do 125 ccm obsadili 17. místa. Lukáš Pešek po zdařilé kvalifikaci závod nedokončil.
07.06.2010 12:41 |