Kornfeil skončil v Assenu po stíhací jízdě jedenáctý, bodoval i Abraham

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Nizozemska v třídě Moto3 jedenácté místo, poté co se musel kvůli pádu soupeře dotahovat z třetí desítky. Karel Hanika měl závod v Assenu skvěle rozjetý na umístění v první pětce, ale po nehodě ho nedokončil. V MotoGP bodoval Karel Abraham na 14. pozici, i osmý závod sezony vyhrál mistr světa Španěl Marc Márquez.
28.06.2014 14:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Nejhorší kvalifikační výsledek: Kornfeil skončil v Assenu osmnáctý

Čeští motocyklisté Karel Abraham s Jakubem Kornfeilem odstartují do Velké ceny Nizozemska ze šesté řady. Abraham dnes na okruhu v Assenu obsadil v MotoGP 17. místo, Kornfeil byl v Moto3 o příčku horší a zaznamenal nejhorší kvalifikační výsledek v sezoně.
28.06.2013 15:55 |

Osobnosti: Karel Abraham (344 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků)

Kornfeil skončil v Jerezu po stíhací jízdě šestý, Abraham upadl a závod nedokončil

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil dojel ve Velké ceně Španělska šestý ve třídě Moto3 po startu z jedenáctého místa. Debutant v mistrovství světa Karel Hanika v Jerezu skončil devatenáctý a podruhé za sebou nebodoval, Karel Abraham v MotoGP do cíle po pádu nedojel.
04.05.2014 16:15 |

Kornfeil dojel na Sachsenringu jedenáctý, Abraham byl třináctý

Motocyklista Jakub Kornfeil skončil jedenáctý ve Velké ceně Německa a v sedmém z devíti letošních závodů mistrovství světa si dojel pro body. Nováček v kategorii Moto3 Karel Hanika dlouho mířil za nejlepším umístěním v kariéře, ale ze sedmého místa sedm kol před koncem upadl. Karel Abraham dojel v královské kubatuře MotoGP na 13. místě.
13.07.2014 16:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (344 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Motocyklista Abraham v Assenu pronikl do elitní desítky

Český jezdec Karel Abraham i s handicapem v podobě naštípnuté kosti v zápěstí vybojoval v Assenu nejlepší český výsledek v dosavadní sezoně mistrovství světa silničních motocyklů. Ve Velké ceně Nizozemska obsadil dvacetiletý brněnský pilot deváté místo a podruhé v sezoně bodoval. Na body čekal od prvního závodu sezony v Kataru, kde skončil čtrnáctý.
26.06.2010 14:20 |

Osobnosti: Karel Abraham (344 článků)

Abraham se blýskl v Assenu devátým místem, nezastavilo jej ani pochroumané zápěstí

Karel Abraham i s handicapem v podobě naštípnuté kosti v zápěstí vybojoval v Assenu nejlepší český výsledek v dosavadní sezoně MS. Ve VC Nizozemska obsadil deváté místo a podruhé v sezoně bodoval.
26.06.2010 16:35 |

Kornfeil byl v kvalifikaci jedenáctý. Byl rád, že neupadl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Španělska letos poprvé v kvalifikaci Moto3 mimo elitní desítku, zajel jedenáctý čas. Karel Abraham byl v nejsilnější třídě MotoGP šestnáctý.
03.05.2014 16:55 |

Abraham si v tréninku na německou Grand Prix opět pohoršil, byl jedenáctý

Český závodník Karel Abraham skončil ve třetím měřeném tréninku na Velkou cenu Německa silničních motocyklů jedenáctý, Jakub Kornfeil zajel ve třídě do 125ccm devatenáctý čas. V sobotu odpoledne se na Sachsenringu jede kvalifikace pro devátý podnik sezony.
16.07.2011 13:35 |

Abraham skončil 12., Kornfeil po stíhací jízdě třináctý

Kornfeil se posunul v závodě o 17 příček
17.07.2011 12:55 |

Abraham i Kornfeil dojeli v San Marinu dvanáctí

Ve Velké ceně San Marina bodovali oba čeští motocyklisté v kubatuře do 125 ccm. Jakub Kornfeil skončil na 12. místě. Miroslav Popov, který startoval díky divoké kartě, dojel hned za ním a v šampionátu získal body poprvé v kariéře. Karel Abraham v královské třídě MotoGP obsadil 12. místo a po dvou nedokončených závodech rovněž bodoval.
04.09.2011 16:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (344 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Miroslav Popov (19 článků)

Kornfeil v Japonsku jedenáctý, Abraham nenastoupil

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Japonska 11. místo ve třídě do 125 ccm a vybojoval pět bodů do hodnocení mistrovství světa. Karel Abraham do závodu MotoGP nakonec nenastoupil, v důsledku přetrvávajících potíží po pádu a otřesu mozku z předchozí Grand Prix Aragonie se rozhodl neriskovat.
02.10.2011 08:45 |

Kornfeil v Barceloně jedenáctý, Abraham má první body

VC Katalánska: 11. Kornfeil, 12. Abraham
03.06.2012 12:45 |

Kornfeil se bude rvát o body ze čtvrté řady. Abraham spokojený nebyl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Katalánska v třídě Moto3 jedenáctý čas a v neděli odstartuje ze čtvrté řady. Karel Abraham v MotoGP zajel osmnáctý čas a odstartuje z šesté řady.
14.06.2014 18:25 |

Kornfeil dojel v Austinu desátý, jako první Čech letos bodoval. Pešek spadl

Jakub Kornfeil obsadil v premiérové Velké ceně Ameriky silničních motocyklů v Austinu v třídě Moto3 desátou pozici a jako první Čech v sezoně bodoval. Lukáš Pešek v královské třídě MotoGP upadl a nedokončil, Karel Abraham má zlomenou klíční kost a nestartoval.
21.04.2013 20:25 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (344 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Kornfeil v Aragonii bodoval, Hanika upadl

Jakub Kornfeil si ve Velké ceně Aragonie nejslabší kategorie Moto3 dojel pro dva body za 14. místo a posedmé v sezóně bodoval. Karel Hanika spadl sedm kol před cílem a opět tak nebodoval.  Závod nedokončil ani účastník MotoGP Karel Abraham, královské kubatuře vládl Jorge Lorenzo ze Španělska a snížil ztrátu na lídra MS Valentina Rossiho z Itálie na pouhých 14 bodů.
27.09.2015 14:20 |

Abraham se po zranění vrací, o víkendu se představí v Assenu

Český jezdec Karel Abraham se po zranění ruky vrací na závodní okruh. Jediný český zástupce v elitní kategorii MotoGP odcestuje do Assenu na Velkou cenu Nizozemska.
26.06.2012 13:55 |

Abraham prohrál boj se zraněnou rukou, v Assenu nenastoupí

Český motocyklový jezdec Karel Abraham se rozhodl, že kvůli zlomenému malíčku na pravé ruce, nakonec neabsolvuje závod mistrovství světa v nizozemském Assenu a nezúčastní se ani následující Velké ceny Německa.
30.06.2012 12:00 |

Abraham byl v motocyklové GP Austrálie desátý, Kornfeil čtrnáctý

Český motocyklový jezdec Karel Abraham potřetí za sebou bodoval v mistrovství světa třídy Moto2. Po třetím místě v Japonsku a šestém v Malajsii dnes obsadil desátou pozici v Grand Prix Austrálie a získal šest bodů. Jakub Kornfeil ve stopětadvacítkách dosáhl na dva body, když po týdnu zopakoval 14. místo z Malajsie.
17.10.2010 09:40 |

Kornfeil byl na úvod MS v Kataru šestý, debutant Hanika dojel 14., Abraham 13.

Jakub Kornfeil vstoupil do sezony mistrovství světa silničních motocyklů ve třídě Moto3 šestým místem ve Velké ceně Kataru. Debutant v šampionátu Karel Hanika bodoval pod umělým osvětlením na čtrnácté pozici. V královské MotoGP dojel Karel Abraham třináctý.
23.03.2014 21:25 |

Kornfeil dojel v Aragonii jedenáctý, Moto3 vyhrál Salom

Jakub Kornfeil prodloužil svou sérii závodů, ve kterých dojel v šampionátu Moto3 na bodovaném místě. Ve Velké ceně Aragonie skončil jedenáctý, vyhrál Španěl Luis Salom.
30.09.2012 12:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (157 článků)