Článek

Kordula Stropnická (17) provokuje z postele: Ukázala se jen v rudém sexy prádélku

 
Dcera Veroniky Žilkové Kordula Stropnická oslavila 17. narozeniny. Na svém Instagramu přidala dost odvážné stories, ve kterém je polonahá v posteli a navíc v sexy prádle. V ruce objímá veliký pugét růží, který dostala pravděpodobně od svého tajného přítele. 
23.09.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (39 článků)
Podobné články

Kordula Stropnická řádí na TikToku. Odvážná videa v sexy prádle a vulgární slovník

 
Děti známých osobností přirozeně získávají na sociálních sítích mimořádnou pozornost a výjimkou není ani Kordula Stropnická. Dcera herečky Veroniky Žilkové a Martina Stropnického září především na TikToku. Jablko nepadá daleko od stromu, a tak Kordula, stejně jako její starší sestra Agáta, umí vyvolat velkou pozornost! 
18.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1903 článků) , Kordula Stropnická (39 článků)

Kordula Stropnická má první filmovou roli. Nebaví mě to, říká

 
Dcera herečky Veroniky Žilkové (53) a ministra obrany Martina Stropnického (58) Kordula dostala svou první roli ve filmu. Dokonce díky devítileté dívce do komedie Jak se zbavit nevěsty vzali i její matku. Kordula Stropnická ale rozhodně herečkou být nechce.
20.07.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1903 článků)

Kordula Stropnická po letech ve společnosti: Krásná dcera Veroniky Žilkové kašle na šoubyznys, ve stopách rodičů nepůjde

 
Dcera Veroniky Žilkové  (58) a Martina Stropnického  (63) a sestra Agáty Prachařové Kordula roste do krásy. Zatím to ale vypadá, že ve stopách svých rodičů nebo sestry nepůjde. "Raději bych zkusila něco jiného. Jak to vidím, není to nic pro mě. Spíš bych šla jinou cestou," řekla Super.cz Kordula.
03.06.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3310 článků) , Martin Stropnický (1903 článků) , Kordula Stropnická (39 článků)

Veronika Žilková o dceři: Kordula má spoustu skvělých vlastností po svém tatínkovi

 
Herečka Veronika Žilková (60) se pomalu, ale jistě připravuje na to, že její nejmladší dcera Kordula Stropnická (17) už bude brzy dospělá a opustí její mateřskou náruč. Hvězda nového českého filmu Spolu se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, jak se připravuje na tento další z životních milníků a jakým směrem má Kordula v plánu se vydat. 
30.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (39 článků)

Školačka Kordula Stropnická se bála pětek: Zbytečně!

 
I malá Kordula Stropnická (6) včera dostala vysvědčení. A její obavy, že bude mít pětku z češtiny, se naštěstí nenaplnily. Její máma Veronika Žilková (50) se totiž pochlubila, že Kurdulka se moc snažila.
30.06.2012 12:10 |

podobné články

Kordula Stropnická slavila 10: O jejím narození rozhodla vážka!

 
Dort s deseti svíčkami od mámy Veroniky Žilkové (53) a rychlé špunty od táty Martina Stropnického (59). Tak Kordula Stropnická slavila desáté narozeniny.
22.09.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1903 článků)

Kordula Stropnická slaví patnáctiny: Z děvčátka s buclatými tvářičkami je půvabná slečna

 
Kordula Stropnická v paměti mnoha lidí utkvěla jako rozkošná malá blondýnka s brýlemi a naducanými tvářičkami. Čas ale utíká velmi rychle a holčičku, jakou si lidé pamatují, už by dnes v Kordule těžko hledali. Dcera Veroniky Žilkové (58) a Martina Stropnického (63) je dnes už patnáctiletou slečnou a vyrostla do krásy.
21.09.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1903 článků) , Kordula Stropnická (39 článků)

Kordula Stropnická slaví 16. narozeniny: Z dcery Žilkové roste modelka!

 
Roste do krásy! Kordula Stropnická, dcera herečky Veroniky Žilkové (59) a velvyslance v Izraeli Martina Stropnického (64), oslavila 16. narozeniny. A maminka ji musela přemlouvat, aby mohla ukázat světu, jakou má doma krásku…
24.09.2021 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1903 článků) , Kordula Stropnická (39 článků)

Kordula Stropnická modelkou. Není špatný pocit mít kolem sebe blesky, říká

 
Přestože jí jako malé holčičce fotografové vadili, nyní si už na ně a na zájem novinářů zvykla. Kordula Stropnická (16) tím překvapila i svoji mámu Veroniku Žilkovou (60). Hereččina nejmladší dcera si dokonce ve Varech vyzkoušela první profesionální focení před objektivem Lenky Hatašové.
09.07.2022 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (39 článků)

Výstřih do pasu a průsvitné šaty: Kordula Stropnická zbořila červený koberec

 
Kordula Stropnická (16) má za sebou svůj první varský festival, proplula jím ale s naprostou grácií. Jako sladkou třešničku na dortu vynesla na slavnostní zakončení velmi odvážné šaty, které jí nicméně velice slušely.
09.07.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (39 článků)

Proč Kordula chyběla na svatbě své sestry Anny Stropnické? Veronika Žilková promluvila

 
Dcera velvyslance Anna Stropnická (33) se tajně vdala. Ne všichni členové její užší rodiny ale dostali pozvánku. Své o tom ví i její sestra Kordula Stropnická, kterou má její otec s herečkou Veronikou Žilkovou. Právě ta totiž naší redakci potvrdila, že se s dcerou o veselce dozvěděly až z médií. 
08.08.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Anna Stropnická (19 článků) , Kordula Stropnická (39 článků)

Kordula Stropnická slaví sladkých 17: Z brýlaté holčičky je krásná slečna s první láskou

 
Mladší dcera Veroniky Žilkové (60) bude už za rok plnoletá. Krásná Kordula Stropnická totiž dnes slaví své 17. narozeniny. Už má za sebou svůj společenský debut a má i partnera, kterého zatím před světem skrývá. Podívejte se, jak šel s mladší sestrou Agáty Hanychové (37) čas, i na snímek z popelnice, který sdílela její maminka na Instagramu.
21.09.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3310 článků) , Kordula Stropnická (39 článků)

Kordula (16) ukázala holý pupík a podmanila si Vary: Maminka Veronika se dme pýchou

 
“Malá” Kordula Stropnická, která brzy oslaví 17. narozeniny, roste do krásy. Dcera herečky Veroniky Žilkové (60) a Martina Stropnického (65) se letos prvně ukázala na filmovém festivalu ve Varech, kde doprovází svou maminku. Stala se z ní krásná slečna, jak můžete vidět v galerii. Pokračuje ve šlépějích starší sestry Agáty? To slavná rebelka prozradila na Instagramu.
08.07.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1903 článků) , Kordula Stropnická (39 článků)

Je po tátovi, nebo po mámě? Lidé se hádají, komu je Kordula podobnější

 
Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) se vrátili na skok do České republiky, kde se aktuálně společně věnují svým rodinám. Pár v doprovodu Veroniky Žilkové (60) a její dcery Korduly Stropnické (16) byl podpořit dceru mediálního magnáta Natálii (21) na parkurovém závodu. Ze závodů si Agáta, Veronika a Kordula pořídily po delší době společný snímek, u kterého se objevily lichotky, ale také se fanoušci začali dohadovat, zda je Kordula víc po mamince, anebo po tatínkovi. Co myslíte?
07.08.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3310 článků) , Kordula Stropnická (39 článků) , Jaromír Soukup (160 článků)

Moderní rozkládací postele – podle jakých kritérií vybírat?

 
Rozkládací postele ať už manželské či jednolůžkové, jsou velmi oblíbené do všech typů domácností. V jediném okamžiku vyřeší spánek i nedostatek prostoru, se kterým se potýkají převážně malometrážní byty. K jejím přednostem patří i rychlost rozložení, takže máme během okamžiku pro návštěvu připravený nocleh. Pokud bydlíme v rodinném domě nebo velkém bytě, je život mnohem snadnější. Ovšem co dělat, když prostoru není nazbyt? Pak nezbývá než najít jiné praktické řešení a zorganizovat své bydlení. Chytrý nábytek do malých interiérů Nábytek do malých interiérů může být nejen plně funkční, ale i elegantní. Chytrým způsobem se tak dá vyřešit bydlení v garsonce či malém bytě. Velmi často se využívá patrových postelí – palandy. Ovšem ne každý byt má k tomuto předpoklady. Pro pořízení palandy je vhodné mít i vysoké stropy. Bohužel vysoké stropy se v minulosti dělávaly převážně v cihlových zástavbách. V moderních bytech se s vysokými stropy setkáme jen zřídkakdy. Muselo se tedy vymyslet jiné praktické řešení, jak zorganizovat plochu na spaní navíc, včetně úložných prostor. Moderní rozkládací postele jsou praktickým a elegantním řešením. Stejně tak důležitou roli hrají malé sedací soupravy s úložným prostorem. Nábytek dnešní doby musí splňovat důležitá kritéria. Která to jsou? Kritéria na moderní rozkládací postele Při výběru takového nábytku, zvlášť u rozkládací postele je klíčová její role. Zda bude sloužit pouze jako sedací souprava k občasnému přespání nebo na ní budeme spát denně. V takovém případě se vyplatí investovat do masívu, který už něco vydrží. Postel by měla dále odpovídat prostorovým možnostem (počítáme s plochou po rozložení) a reprezentovat interiér a především náš vytříbený vkus. Zaměříme se nejen na barvu, ale i další použité materiály. Neméně důležitá je kvalitní matrace. To, že hledáme řešení na úsporu místa, neznamená, že slevíme z další kvality na úkor spánku. Příspěvek Moderní rozkládací postele – podle jakých kritérií vybírat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.01.2017 08:45 |

podobné články

Dcera Žilkové Kordula (9) dostala roli ve filmu! Protekce, nebo náhoda?

 
Vypadá to, že Kordula Stropnická (9) půjde ve šlépějích svých hereckých rodičů. Ale zdání klame. Dcera Veroniky Žilkové (53) a Martina Stropnického (58) herečkou rozhodně být nechce. Prý jich v rodině mají dost. Jejím snem je být tanečnice nebo krasojezdkyně na koni.
20.07.2015 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1903 článků) , Al Martino (155 článků)

Dcera Žilkové Kordula (10) bere balík: Za 10 dní si vydělala 80 tisíc!

 
Za deset dní si dcera Veroniky Žilkové (54) a Martina Stropnického (59) vydělala víc než leckterý firemní manažer za měsíc! Kordula Stropnická (10) si za svou první filmovou roli mohla přijít až na 80 tisíc korun.
27.04.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1903 článků) , Kordula Stropnická (39 článků)

Agátu Prachařovou zastínila sestra! Kordula (12) je jako panenka

 
Agáta Prachařová (33) má v rodině slušnou konkurenci. Nejmladší sestra Kordula Stropnická (12) roste do krásy. Na jejich poslední společné fotce je jasně vidět, kdo si zaslouží korunku krásy.
16.08.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3310 článků) , Kordula Stropnická (39 článků)

Narozeninové přání potomků Veroniky Žilkové odhalilo: Z Korduly vyrostla kost!

 
Roztomilé narozeninové přání připravily pro maminku Veroniku Žilkovou (60) její čtyři děti, Agáta Hanychová (36), Cyril Navrátil (32), Vincent Navrátil (24) a Kordula Stropnická (16). Sérií fotografií všichni nejenom pobavili, ale i zaujali – tedy především hereččina dcera Kordula, která vyrostla skutečně do krásy.
18.10.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3310 článků) , Vincent Navrátil (114 článků) , Kordula Stropnická (39 článků)