Článek

Kontejnery na objemný odpad v Letňanech. Radnice zveřejnila termíny, kdy je přistaví

 
Celkem 12 míst navštíví v prvním pololetí roku 2019 velkoobjemové kontejnery (VOK). Ty se budou v ulicích Letňan vyskytovat nepravidelně od ledna. Kam, kde a co budete moci vyhazovat?
13.01.2019 11:45 |

podobné články

Podobné články

Podzimní „debordelizace“ v Libuši: Radnice přistaví kontejnery milovníkům pořádku

 
Obyvatelé Libuše v Praze dostanou příležitost zbavit se rozměrných nechtěných předmětů ve svých domácnostech. Městská část totiž lidem do ulic během následujících víkendů přistaví objemné kontejnery, aby lidé mohli věci vyhodit. Další nádoby v týdnu zajistí také magistrát, půjde do nich vyhodit také bio odpad.
29.08.2016 14:35 |

podobné články

Kam se starým nábytkem na Praze 1: Prohlédněte si kalendář a seznam ulic, kde budou kontejnery

 
Praha 1 zveřejnila seznam míst, kde najdete kontejnery na objemný odpad. Firma je přistaví vždy v odpoledních hodinách po dobu 4 hodin (14:00 - 18:00 hod.). Po celou dobu přistavení bude na místě obsluha, která koordinuje ukládání odpadů, aby byla maximálně využita kapacita VOK (10 m3). Obsluha dále zajišťuje, aby případně odevzdané využitelné odpady bylo možné předat k dalšímu využití.
02.03.2016 12:30 |

podobné články

Co s odpadky všeho druhu? V Petrovicích pro něj nachystají kontejnery až do prosince

 
V celé Praze se po létě přistavují kontejnery určené na odpad. Městská část Praha Petrovice samozřejmě není výjimkou. Od konce srpna až do konce podzimu tam budete moci vyhodit všechno nepotřebné ze zahrádky, například i objemný odpad.
01.09.2018 14:30 |

podobné články

Kam s nepořádkem v Řepích: V červenci přistaví kontejnery na velké předměty, nebezpečný odpad i bioodpad

 
Nevíte, kam s odpadem? Praha 17 zveřejnila termíny, kdy budou obyvatelé moci vyhodit vše, co nepotřebují. V sobotu 7. července se tak budou moci zbavit nebezpečného odpadu. Pro rozměrnější kusy a bioodpad je připraveno více termínů.
06.07.2018 14:45 |

podobné články

Co se smetím ze zahrad? V Praze 15 přistaví v březnu na dva dny kontejnery na bioodpad

 
I navzdory „aprílovému“ počasí jaro skutečně přichází do českých zemí, a to i do Prahy. Z toho důvodu se začínají v ulicích objevovat první kontejnery na bioodpad ze zahrad. Obyvatelé Horních Měcholup a Hostivaře budou mít kupříkladu kontejnery přistaveny 2 dny již v březnu.
16.03.2018 10:15 |

podobné články

Kam s nepořádkem z domu a zahrady? V Kolovratech a Lipanech přistaví v květnu a červnu kontejnery

 
Sem tam se v domácnostech nalezne něco přebytečného nebo nějaký ten nebezpečný či zahrádkářský odpad. Od toho bývají v ulicích přistaveny velkoobjemové kontejnery. Ty v Kolovratech, na samém východě Prahy, budou za toto pololetí přistaveny poprvé v květnu.
25.05.2018 11:45 |

podobné články

Bezdomovci budou kárat hříšníky. Praha 2 má odvážný plán, jak pomoci lidem bez domova

 
S neotřelou myšlenkou přišla radnice Prahy 2, která by chtěla zapojit do úklidu okolo kontejnerů lidi bez domova. Důvodem je, že do nádob vyhazují odpad rovněž místní podnikatelé, aby se vyhnuli poplatkům. Kontejnery jsou pak přeplněné a odpad se válí i okolo nich. Za dohlížení na kontejnery by lidé dostávali peníze.
02.12.2018 11:40 |

podobné články

Naházeli kontejnery do Vltavy: Mladíka (18) chytli strážníci, kamarády nepráskl

 
Skupince osob asi přišlo zábavné házet kontejnery určené na odpad do Vltavy. Bavili se tím na pražské Náplavce. Vytáhnout žluté kontejnery z řeky musela přijet hlídka Poříčního útvaru. Jednoho mladíka strážníci lapili, sám se přiznal, ale kamarády prásknout nechtěl.
03.06.2020 13:30 |

podobné články

Harampádí na vyhození a bordel ze zahrad? V Kolodějích na ně přistaví kontejnery

 
I když jsou popelnice prakticky na každém rohu, vždy je k nalezení nějaké to haraburdí, které do nich nepatří. Z toho důvodu se jednou za čas do ulic vypravují velkoobjemové kontejnery. V Praze-Kolodějích už znají harmonogram jejich přistavení do konce roku.
03.08.2018 09:15 |

podobné články

Kontejnery v Karlíně záhadně mizí z ulic. Odpad se nově třídí hlavně v domech

 
Na sociálních sítích se v posledních týdnech objevovaly příspěvky lidí, kteří se ptali, kam v Karlíně zmizely nádoby na tříděný odpad ve veřejném prostoru. Radnice Prahy 8 proto vydala prohlášení, ve kterém vysvětluje, že ke snížení počtu separačních kontejnerových stání došlo v rámci nového projektu. Obyvatelé tu teď mohou odpad třídit hlavně uvnitř svých domů.
13.06.2018 09:05 |

podobné články

Písek: Školy se zajímají o písecké podzemní kontejnery na odpad

 
Písecké podzemní kontejnery na separovaný a směsný odpad vzbuzují velkou pozornost škol z celého Jihočeského kraje.
22.04.2011 10:45 |

podobné články

Kontejnery na nebezpečný odpad u Chomutova jsou prázdné, uklidňuje lidi firma

 
Nebezpečný odpad zatím není ukládán v novém plánovaném skladu toxických látek u Chomutova, jak se obává ekologické sdružení Pozor!, které na stránkách Stopjedum.cz zveřejnilo fotografie svědčící o pohybu nákladních vozů s kontejnery v areálu zamýšleného skladu. Právo o tom ubezpečila odpadová společnost SITA CZ.
11.08.2011 20:25 |

podobné články

Cheb bude mít podzemní kontejnery na odpad i bez dotace

 
Cheb v centru města vybuduje další podzemní kontejnery na komunální i tříděný odpad. Místo původních pěti stanovišť, na které chtělo město získat dotace, ale budou jen tři, čistě z prostředků města, řekl dnes ČTK starosta Petr Navrátil (ČSSD).
08.08.2016 13:20 |

podobné články

Nejapný žert sprejera: Kontejnery na odpad označil jako babybox

 
Pokud to mělo vyznít jako vtip, tak se vůbec nepovedl! Jen těžko lze pochopit, co vedlo neznámého sprejera k tomu, že po Hradci Králové pomaloval kontejnery na odpad nápisem babybox.
14.02.2018 12:05 |

podobné články

Zbavte se bioodpadu ze svých zahrad. Na Praze 15 se už brzy přistaví kontejnery

 
Svoz bioodpadu ze zahrad připravila v květnu pro své občany městská část Praha 15. Do přistavených kontejnerů, které budou v několika ulicích patnácté městské části v termínech 14. a 15. května, tak budou moci občané dát odpad ze svých zahrad.
03.05.2016 08:15 |

podobné články

Česká Lípa: Přistavení velkokapacitních kontejnerů

 
Ve dnech 29. dubna až 2. května 2011 budou do okrajových částí města Česká Lípa přistaveny velkokapacitní kontejnery, kam je možné odložit objemný odpad, který s ohledem na své rozměry či hmotnost nelze odkládat do běžných sběrných nádob, např. nábytek, koberce, linolea, umyvadla a WC mísy.
26.04.2011 20:45 |

podobné články

V Letňanech přistaví mobilní kontejner. V sobotu sem můžete zavézt odpad

 
Lidé, kteří mají trvalý pobyt na území Prahy, se budou moci zbavit odpadu. A to v sobotu 5. srpna na území městské části Praha 18.
03.08.2017 07:40 |

podobné články

Agáta Prachařová tvrdí, že přišla o bujný hrudník a zadek, které měla před lety: Tahle žhavá fotka ale říká něco jiného

 
Nohy jako hůlčičky, ale dekolt má pořád objemný. Agáta Prachařová  (35) se více než na lásku zaměřila na sport, který ji zaplavuje hormony štěstí. Šestkrát týdně běhá, a k tomu ještě boxuje. Není proto divu, že se může i po dvou porodech chlubit štíhlou postavou. I přesto si bývalá modelka na sobě umí najít chybičky a vzpomíná na doby, kdy ji s pár kily navíc zdobil objemný dekolt i větší zadeček.
03.07.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2897 článků)

Odpadní kontejnery mizí pod zem

 
Plastové a plechové odpadní kontejnery mizí z ulic. Vytlačují je moderní podzemní kontejnery. Začalo je instalovat i Valašské Meziříčí.
09.01.2011 19:25 |

podobné články