Článek

Konečně: Nejvnadnější česká stydlivka se převlékla za dominu a polonahá potěžkala své mohutné pětky

 
Je to vážně moderátorka nebo spíš domina? Štěpánka Decastelo  (34) , která je čerstvě pár dnů zasnoubená , už mnohokrát překvapila svými dekolty a rafinovanými šaty. Majitelka silikonových pětek ale zásadně odmítala vyfotit se trochu odvážněji. „Jsem stydlivka,“ tvrdí zahanbeně. Až teď se nechala překecat a pořídila si snímky, na nichž vám vyrazí dech. Podívejte se ve fotogalerii, jak skvěle jí to sekne coby domině i na dalších fotkách!
19.10.2013 20:30 |

podobné články

Podobné články

Prsa jí vytékala z korzetu a budila strach. Blondýna Bittnerová ztmavla a proměnila se na přísnou dominu

 
Ta si ale umí užívat života! Herečka Miluše Bittnerová, které přezdívají česká Marilyn Monroe, byla tváří otevření nového obchodu s trenýrkami. Na akci se nechala předělat na krutou tmavovlasou dominu a roli si pořádně vychutnávala. A mladí chlapci, kteří jí hráli otroky, se klepali strachy! Mrkněte na video z mobilního telefonu z focení a také do fotogalerie, jak to Miluška rozbalila!
02.12.2015 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Bittnerová (166 článků)

Katie Holmesová se proměnila v sexy dominu, svádí v krajce a kůži

 
Herečka Katie Holmesová častokrát na veřejnosti působí jako domácí puťka. Péče o manžela Toma Cruise a dceru Suri jí dává hodně zabrat, a tak není divu, že někdy moc o sebe nepečuje. Pro obálku španělského Vogue se však proměnila v sexy dominu v krajkách a kůži.
24.07.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (913 článků) , Suri Cruise (274 článků)

Topmodelka Heidi Klum bude hrát sexy dominu: Ve filmu 50 odstínů šedi!

 
Hrála ve filmech i televizních seriálech, ale ta největší role na ni v 39 letech teprve čeká. Německá topmodelka (39) si totiž zahraje nespoutanou dominu!
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (562 článků)

Vnadná česká herečka přišla kvůli roli dominy o statisíce. Teď se k ní ale po kolenou plazí ponížení pánové

 
Vše špatné může být pro něco dobré! To by si teď asi mohla říkat česká Marilyn Monroe Miluše Bittnerová  (38) . Ta před časem vzala kšeft, v rámci něhož se převlékla za drsnou dominu . „Přišla jsem kvůli tomu o několik zakázek, klientům připadalo, že to je neslučitelné s jejich filozofií,“ krčí rameny herečka. Naproti tomu ale získala tisíce obrovsky oddaných fanoušků!
12.02.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (411 článků) , Miluše Bittnerová (166 článků)

Nejvnadnější česká moderátorka vystavila své balóny: Takhle vypadají v plavkách přírodní ňadra číslo 7

 
Moderátorka Aneta Christovová je jednoznačně nejvnadnější českou moderátorkou. Pyšní se ňadry číslo 7 a nyní se ukázala v plavkách v pražském bazénu. Aneta je doslova krev a mlíko a své křivky se nebojí předvést.
05.08.2014 06:00 |

podobné články

Mesarošová s kolouškem: Vyvalila na něj silikonové pětky!

 
To, že má modelka Dominika Mesarošová (24) ráda večírky a diskotéky, je všeobecně známo. To, že se na nich producíruje polonahá a vystavuje svoje pětky, je u ní taky celkem běžné!
29.01.2010 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (578 článků)

Nejen Národní divadlo praskalo ve švech: Nejvnadnější česká operní pěvkyně zaujala napěchovaným hrudníkem

 
Nejvnadnější česká operní pěvkyně Andrea Kalivodová dostala Národní divadlo do kolen. Poprvé se tam představila jako Carmen a publikum bylo naprosto okouzleno. A to nejen Andreiným zpěvem.
02.10.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (179 článků)

Nejvnadnější česká operní pěvkyně poprvé ukázala nového přítele: Koukněte, jaký je to fešák

 
Nejvnadnější česká operní pěvkyně Andrea Kalivodová už Super.cz prozradila, že má nového přítele, ale do společnosti ho zatím nevzala. Objevila se s ním až na párty, kdy její kamarád, vizážista a stylista Pavel Filandr, otevíral svůj nový salon.
28.06.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (179 článků)

Nejvnadnější česká reportérka ukázala čtyřdenní dceru. Takhle si ji pyšná máma vyšňořila

 
Nejvnadnější česká reportérka s přírodními šestkami Mirka Roubíková se pochlubila svojí čtyřdenní dcerou Adélkou. Tu porodila císařským řezem 21. června v pražské podolské porodnici. I když byl porod komplikovaný, holčička se má čile k světu.
24.06.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Roubíková (10 článků)

Poznáte nejvnadnější českou Miss? Tahle ošklivka s oranžovými brýlemi a rozčepýřenými vlasy je jinak vážně kočka

 
Usedla do kadeřnického křesla, nasadila oranžové brýle a kadeřník jí začal nandávat na vlasy alobaly. Málokdo by na této fotografii poznal nejvnadnější Miss ČR historie Lucii Královou  (31) . Modelka byla opravdu k nepoznání. Až když konečně sundala retro brýle a nasadila svůj klasický úsměv, bylo jasné, kdo v kadeřnickém křesle sedí.
12.01.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Králová (299 článků)

To jsou balóny: Nejvnadnější česká moderátorka ukázala bez podprsenky přírodní ňadra číslo 7

 
Aneta Christovová je jednoznačně nejvnadnější českou moderátorkou. Pyšní se přírodními ňadry číslo 7. A překvapivě přiznává, že žádné problémy s váhou vnad nemá a žádné trable se zády léta neměla. "I když mám všechno velký, tak mě překvapivě málokdy něco bolí," směje se. Moderátorka Dámského klubu na Frekvenci 1 si přesto dopřává masáže. Jak by ne. Má je zadarmo a klidně v teple domova. Její přítel Prince je totiž masér.
04.05.2014 15:00 |

podobné články

Dýchejte zhluboka: Nejvnadnější česká operní pěvkyně ukázala své pětky v plavkách

 
Operní pěvkyně Andrea Kalivodová opět předvedla svoji postavičku v plavkách. S přítelem Radkem vyrazili na dovolenou na jih Dalmácie, kde Andrea vystavila své tělo slunečním paprskům. A že je na co se dívat. Kalivodová se pyšní přírodními pětkami.
22.07.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (179 článků)

Dnešní tisk: kříže ve školách, domina Heidi Janků

 
Manželé z Británie se rozhodli na sklonku života odejít společně. Policie našla už jen těla. Heidi Janků se převlékla za dominu.
05.11.2009 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (504 článků)

Ve čtyřiapadesáti opět učitelkou sexu? Pohublá Jitka Asterová se převlékla za dominu

 
Moderátorku a herečku Jitku Asterovou  (53) jsme neviděli několik měsíců a teď hned dva dny za sebou. Nejprve předvedla, jak se jí podařilo zhubnout sedm kilo a má opět dokonalé tělo, za které se nemusí stydět. To ale byla ještě v teplákách.
25.10.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (287 článků)

Prokletí jezdeckého bičíku! Tulení se k polonahé domině Bittnerové tyhle fešáky zničilo v soukromí

 
Byla to akce, která vznikla v rámci propagace nového obchodu s trenýrkami. Herečka Miluše Bittnerová  (38) se provokativně převlékla za vyprsenou dominu , vzala jezdecký bičík do ruky a partě „nebohých“ hochů nasadila obojky a pleskala je po zadcích. Jenže to mělo následky!
08.02.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Bittnerová (166 článků)

Pije elixír mládí? Nejvnadnější sboristka Karla Gotta vypadá na prahu sedmdesátky naprosto famózně

 
Zpěvačka a malířka Vlasta Kahovcová (69) se poprvé výrazněji prosadila v šedesátých letech v legendárním Semaforu. Všichni si ji ale nejvíce pamatují jako nejvnadnější sboristku Karla Gotta ze slavného trojlístku, kde zpívala ještě s Jarmilou Gerlovou a Jitkou Zelenkovou.
19.07.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4791 článků) , Jitka Zelenková (191 článků) , Vlasta Kahovcová (6 článků) , Jarmila Gerlová (3 články)

Nejvnadnější operní diva a sexy těhulka v rozpacích: Jméno pro syna jisté nemám, pes bude Azor

 
Nejvnadnější operní pěvkyně Andrea Kalivodová už se moc těší na narození svého prvního potomka. Těhotenství čerstvě vdané pěvkyni moc sluší a s manželem momentálně řeší, jaké dají synovi jméno.
02.07.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (179 článků)

Kam se ztratila nejvnadnější Miss? Lucie Králová nafotila kalendář se snoubencem Jiřím Šlégrem

 
Nejvnadnější Miss v historii soutěže krásy už potkáváme jen málokdy. Se snoubencem Jiřím Šlégrem  (43) se Lucie Králová  (33) mihla na letošním předávání korunek nejkrásnějším českým dívkám, jinak je ale pořád doma v Teplicích.
14.04.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (405 článků) , Lucie Králová (299 článků) , Jiří Šlégr (406 článků)

Tato přenádherná Češka si potěžkala Oscara: A jaké to bylo na snobské párty?

 
Poslední roky Petra Němcová  (34) nikdy nechybí v Los Angeles v době, kdy probíhá udílení Oscarů, a ani letos neudělala výjimku. Jako správná filantropka navštívila i tento rok vyhlášený večírek Eltona Johna, jehož smyslem je podpora boje s nemocí AIDS.
15.03.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (479 článků) , Petra Němcová (565 článků)