Článek

Konečně humorná epizoda ZOO: Něco v blízkosti Alberta páchne. Nebo že by on sám smrděl jako tchoř?

 
Brázda nehodlá v klukovinách polevit. Marie Roklová už je sice zpět, ale Brázda už ví, že mu v jeho taškařicích bránit nebude, protože ani ona Alberta ráda nemá. Vlastně Alberta nemá v zoo rád nikdo. Rozmazlený chlapec ještě nepochopil, že by se alespoň občas mohl chovat méně nadřazeně a arogantně.
20.11.2022 00:00 |

podobné články

Podobné články

„Rumburak Halík. Piráti? Smrad, že i tchoř prchá.“ Okamurův lídr Nerušil přitvrdil

 
Politické neziskovky odříznout od veřejných peněz, zavést institut „prvotního dárce“, přimět je označovat své materiály podobně, jako to musejí dělat politické strany, a v případě pochybného financování zdanit. Pražský lídr SPD v Praze Josef Nerušil po odchodu z Rady ČRo i Arcibiskupství pražského přitvrdil. Kněze a profesora Tomáše Halíka označil za „Rumburaka“, který končí stejně neúspěšně jako Rumburak seriálový. „Kdykoliv zapnete ČT24, tak na vás spolehlivě během několika minut vybafne Markéta Pekarová Adamová nebo Mikuláš Ferjenčík,“ přidává na úkor veřejnoprávních médií. Věří, že Piráti v rámci boje za klima „zakážou i své oblíbené pokuřování. Protože když se někde sejde partička Pirátů, je to smradu, že i tchoř zahanbeně prchá do své nory.“
12.09.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (593 článků)

Jaro Slávik vydává knihu a přiznává: Byl jsem tlustý a smrděl od klobásy!

 
Jaro Slávik (37) se dal na psaní. V knize s názvem Nejde o talent bez okolků také přiznal, že křeslo porotce v primácké show Česko Slovensko má Talent bylo pro něho spásou. Po vyhazovu ze slovenské televize Markíza se totiž ocitl takřka na ulici. „Ještě jsem smrděl od grilované klobásy, když jsem to přijal,“ přiznal Slávik.
26.11.2011 07:15 |

podobné články

Další průšvih? Řepkovo gesto smrdělo rasismem!

 
Fanoušci Slavie na něj mocně pískali a Tomáš Řepka v na hranu vyhecovaném derby (2:1 pro Spartu) vyrobil několik úletů. Ten ve hře smrděl gólem. Ten v přerušení sice nikoliv, zato v něm byl evidentní závan rasismu! Gesto, při němž si sparťan Řepka čichal k ruce a pak naznačil, že mu páchne, totiž směroval k Tunisanu Hocine Raguedovi, s nímž měl předtím konflikt.
21.09.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1196 článků)

Ekonomka o hospodářství: Něco tu páchne. Nebude to dobré

 
Známá ekonomická glosátorka Markéta Šichtařová se na svém blogu na iDNES.cz rozepsala o iluzích současné světové ekonomiky. Zejména ji zaujala hodnota indexů jednotlivých akciových burz, které jsou na rekordní úrovni. Podle Šichtařové je zřejmé, že tady něco páchne, protože ekonomická realita tomu absolutně neodpovídá. Jako by se prý schylovalo k další bublině. Ta poslední tu byla v roce 2008.
29.03.2013 09:45 |

podobné články

Pražský koncert hudby ze Star Wars doprovodí speciální projekce a vizuální efekty

 
V pražském Rudolfinu proběhne 22. prosince galakoncert hudby oscarového skladatele Johna Williamse. V podání Prague Philharmonia a Kühnova smíšeného sboru zazní slavné skladby ze sci-fi ságy Star Wars, jejíž sedmý díl právě běží v kinech. Dirigovat bude britský skladatel James Shearman. Na koncertě zazní různé skladby ze šesti filmů, mezi které patří The Cantina Band (Epizoda IV), The Imperial March (Epizoda V) nebo Battle Of The Heroes (Epizoda III).
18.12.2015 17:10 |

podobné články

Osobnosti: John Williams (10 článků) , John Williams (10 článků)

Čokoláda páchne jako odpad, místo kávy spálená guma! Čichové halucinace po nákaze až dva roky, varují vědci

 
Ztráta čichu je známý příznak covidu-19. Většině pacientů se schopnost vnímat pachy po uzdravení zase vrátí. 10 % z nich ale hlásí podivné problémy. Jako by se jejich nos zbláznil… Káva jim páchne jako spálená guma, čokoláda jako odpad.
16.10.2020 10:50 |

podobné články

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

SMRADLAVÉ prokletí: Zpěvačka páchne jako ryba

 
Syndrom rybího zápachu neboli trimetylaminurie je způsoben geneticky. Postiženým pak chybí enzym flavinmonooxidáza 3, který odbourává některé aminokyseliny. Následkem toho dotyčný páchne velmi nepříjemně rybinou. Dvaadvacetiletá Cassie Graves z Velké Británie má smůlu v tom, že se choroba projevuje i v dospělosti. U řady postižených je nepříjemný zápach cítit jen v dětství a dospívání.
13.07.2014 07:55 |

podobné články

Šetřílek Leonardo DiCaprio: Kvůli penězům a přírodě páchne

 
Brát ohledy na přírodu a životní prostředí je skvělé, ale čeho je moc, toho je příliš. Hollywoodská hvězda a idol mnoha žen Leonardo DiCaprio (37) má přece jen vadu na kráse. Podle své nové přítelkyně nepoužívá deodorant a málo se myje, takže často páchne potem...
21.03.2012 17:25 |

podobné články

Harry Styles páchne, tvrdí jeho expřítelkyně

 
Zpěvák Harry Styles je jedním z největších hudebních idolů současnosti. Miliony dívek z celého světa usínají každý den při zamilovaném pohledu na jeho fotografii visící jim nad postelí. A neméně dospělých žen by neváhalo přijmout nabídku od této hvězdy k neřestným hrátkám. Dokonce rocker Chris Martin přiznal, že vedle Harryho zapochyboval o své sexuální orientaci. Jenže, to asi zrovna mladší kolega výjimečně použil deodorant a byl umytý. Jeho bývalá přítelkyně Kendall Jenner teď totiž prohlásila, že ho musela požádat, aby se sprchoval častěji a ošetřil si podpaží antiperspirantem. Protože nepříjemně páchne.
24.02.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Martin (165 článků) , Chris Martin (166 článků) , Chris Martin (166 článků) , Kendall Jenner (148 článků) , Harry Styles (167 článků) , Chris Martin (37 článků) , Chris Martin (34 článků)

Podívejte se na další hrůzostrašné obrázky ze zoo smrti! Tady umírají zvířata po desítkách!

 
O indonéské Surayaba Zoo jsme "už jednou psali":http://www.extra.cz/je-tohle-nejhorsi-zoo-na-svete-11-smutnych-fotek-z-mista-kde-nemaji-vubec-zadnou-uctu-ke-zviratum. Jde o "zoologickou zahradu":http://www.extra.cz/tema/zoo, která se honosí nepěkným označením "nejhorší zoo na světě". Někteří o ní mluví také jako o "zoo smrti".
05.04.2014 10:45 |

podobné články

Zatopená pražská zoo otevře ve středu, zatím jen horní část

 
Částečně zatopená pražská zoo se znovu otevře už ve středu, přístupná ale bude pouze horní část zahrady, řekl ředitel zoo Miroslav Bobek s tím, že chce jednat o rozšíření protipovodňové ochrany u zoo. Gorily, kterým voda zatopila pavilon a kterých se dočasně ujme zoo ve Dvoře Králové, se mají stěhovat příští týden. Stěhování do jiných zoo možná čeká i další zvířata, jejich azyl přitom může trvat měsíce.
04.06.2013 16:30 |

podobné články

Radost ve Dvoře Králové: V zoo se narodilo první hroší mládě od roku 1989

 
V ZOO Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku se ve středu narodilo mládě hrocha. Naposledy se hroch ve dvorské zoo narodil v roce 1989. Další hroch jiné samici by se v zoo mohl narodit během několika týdnů. ČTK to řekla mluvčí zoo Andrea Jiroušová. Dvorská zoo se specializuje na Afriku, velmi úspěšná je v chovu nosorožců či žiraf.
18.12.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (10 článků)

OPTICKÁ ILUZE: Vidíte Alberta Einsteina, nebo Marilyn Monroe? Zjistíte tak, jestli potřebujete brýle!

 
Optickými klamy a iluzemi se to na internetu jenom hemží. Teď je tady zase něco zcela nového a originálního. Podle tohoto testu poznáte, jestli máte problém s očima nebo ne. Vidíte Alberta Einsteina, nebo Marilyn Monroe?
29.07.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Albert Einstein (96 článků) , Marilyn Monroe (478 článků)

ZOO: Eliška se toho nebojí! V zájmu Aničky klidně zdrogovala Alberta

 
Zpráva o únosu Aničky se dostala k Elišce a ona samozřejmě neváhala použít veškeré zbraně, aby zajala a potrestala viníka. Naneštěstí se maličko spletla v odhadu a podezírala Alberta. Nejenže mu proti jeho vůli píchla sedativa, ale taky ho pěkně pohnojila – doslova.
20.10.2022 11:30 |

podobné články

ZOO: Dvojčata a Charlie rozjíždějí byznys. Chytí se Albert do jejich pasti?

 
Tez touží Alberta vytrestat a Izy v něm odhalí ideální oběť pro jejich podvodnou firmu. Zavolá Charliemu a společně vymyslí lest, jak obrat o peníze nejen Alberta, ale i jeho úspěšného otce Jindřicha a možná i samotného starostu Bavora. Podaří se jim to?
06.11.2022 09:00 |

podobné články

Jágrova vtipná epizoda na střídačce Flyers

 
Jaromír Jágr opět baví fanoušky, i když v tomto případě je to z jeho strany nechtěné. Každý hokejista se jednou za čas potká s tím, že jej na střídačce "chytnou" třísla, česká ikona není výjimkou. Jágrova epizoda však vypadala jako něco úplně jiného...
14.01.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3114 článků)

Devadesátky o orlických vraždách: Nejlepší epizoda, pochvalují si diváci

 
Seriál Devadesátky má za sebou premiéru čtvrtého dílu a diváci jsou opět u vytržení. Nejnovější epizoda se soustředila na pátrání po vraždách gangu kolem Ludvíka Černého a Karla Kopáče. Do akce se konečně zapojili potápěči. Přestože má díl pomalejší tempo než epizody předchozí, diváci si ho i tak vesměs pochvalují. 
31.01.2022 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Černý (80 článků) , Karel Černý (81 článků) , Karel Černý (80 článků)

V pražské zoo se budou konat koncerty na obnovu po povodních

 
Pražská zoo chystá sérii prázdninových koncertů v areálu zahrady, výtěžek půjde na obnovu zoo po červnové povodni a stavbu nového pavilonu goril. Návštěvníci si mohou přijít poslechnout například skupinu Hradišťan nebo Spirituál Kvintet. Sdělil to dnes mluvčí zoo Michal Šťastný. Zoo zatím na obnovu vybrala 15,4 milionu korun.
23.07.2013 16:50 |

podobné články