Článek

Konec spekulací! Arcibiskup z Canterbury řekl, kdy skutečně oddal Harryho a Meghan a co se stalo na zahradě jejich domu

 
Slova vévodkyně Meghan  (39) o tom, že se s Harrym  (36) vzali tři dny před pompézní svatbou na hradě Windsor, vzbudila pozdvižení a otázku, zda byla akce za odhadem 46 milionů dolarů jen divadýlkem pro veřejnost a pár byl v té chvíli už legálně oddaný. Spekulace nyní utnul muž nejzasvěcenější, arcibiskup z Canterbury Justin Welby.
31.03.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1145 článků)
Podobné články

Arcibiskup z Canterbury prozradil, kdy se Harry a Meghan vzali doopravdy

 
Vévodkyně Meghan v rozhovoru s Oprah Winfreyovou prohlásila, že se s princem Harrym technicky vzali tři dny před svatbou, která byla 19. května 2018. Arcibiskup z Canterbury Justin Welby ovšem potvrdil, že oficiálně platný sňatek byl ten, který uzavřeli ve Windsoru a viděly ho miliony lidí po celém světě.
25.07.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Christian Bale (90 článků)

Šok! Na svatbě, kterou sledoval celý svět, už prý byli manželé: Kdy se Harry s Meghan vzali doopravdy?

 
Princ Harry  (36) a vévodkyně Meghan  (39) tvrdí, že se tajně vzali tři dny před oficiálním obřadem, který proběhl v kapli sv. Jiří 19. května 2018 a sledoval ho celý svět. Na jejich zahradě je oddal arcibiskup z Canterbury a přítomen nebyl nikdo jiný.
08.03.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1145 článků)

Arcibiskup z Canterbury tajně pomáhal v nemocnici

 
Po britské královně je druhým nejvýše postaveným činovníkem anglikánské církve. Arcibiskup z Canterbury se však během koronavirové pandemie vydal přímo do první linie. Aby na sebe nepřitáhl pozornost, sloužil tajně jako kaplan v londýnské nemocnici St. Thomas.
14.05.2020 07:10 |

podobné články

Tajná první svatba Meghan a Harryho podle jejich oddávajícího: Šlo by o trestný čin!

 
Uniklý oddací list sice potvrdil, že se Meghan Markleová (39) a princ Harry (36) nevzali o tři dny dříve, jak deklarovali v rozhovoru, což později potvrdili i sami vévodové, přesto v celé kauze chyběl jeden důležitý článek. Oddávající arcibiskup z Canterbury Justin Welby prolomil měsíční mlčení a upozornil na to, že podepsat falešný dokument by byl závažný trestný čin.
02.04.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1145 článků)

Meghan tajně pokřtili. Kvůli svatbě budou déle otevřené hospody

 
Krátce po zasnoubení s princem Harrym (33) bylo oznámeno, že se americká herečka Meghan Markle (36) nechá pokřtít. Podle britských médií obřad v tichosti proběhl v úterý v Královské kapli. Vedl ho arcibiskup z Canterbury.
08.03.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (771 článků)

Týden před svatbou Harryho a Meghan: Požehnání od královny a americký kněz

 
Svatební obřad britského prince Harryho a americké herečky Meghan Markle bude řídit i americký biskup. Michael Bruce Curry podle sobotního sdělení Kensingtonského paláce pronese proslov a připojí se k arcibiskupovi z Canterbury Justinu Welbymu, před nímž si snoubenci vymění svatební sliby. Samotný obřad v kapli svatého Jiří na hradě Windsor pak povede windsorský děkan.
14.05.2018 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (771 článků) , Michael Bruce (2 články) , Bruce Bruce (64 článků)

Výbušná zpověd Harryho a Meghan: Co na ně prozrazuje řeč těla? No, není to nic hezkého...

 
Hojně sledované a komentované interview prince Harryho a Meghan Markle s Oprah Winfrey se konečně dostane na české obrazovky. Milují se Harry a Meghan? Co si Meghan myslí o královně Alžbětě? A jak je to s Harryho mužností? To vše a mnohem víc vyčetla z řeči jejich těl expertka Patti Wood.
01.04.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (189 článků) , Meghan Markle (771 článků) , Harry Wood (1 článek) , Harry Harry (1145 článků)

První slova z Buckinghamského paláce. Jak královna reagovala na kontroverzní rozhovor prince Harryho a Meghan?

 
Kontroverzní rozhovor prince Harryho  (36) a jeho manželky Meghan  (39) v pořadu televizní stanice CBS vzbudil pozdvižení po celém světě. Meghan v rozhovoru, který vedla s Oprah Winfrey, promluvila mimo jiné o rasismu v královské rodině. Nejmenovaný člen královské rodiny měl prý vyjádřit obavy z toho, že syn Harryho a Meghan Archie bude tmavší barvy pleti.
09.03.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (189 článků) , Harry Harry (1145 článků)

Svatba Báry Štěpánové OBRAZEM: oddal ji Bém, svědčil Labuda

 
Herečka Bára Štěpánová a muzikant Miroslav Barabáš jsou již manželé. Svatba, která byla původně v plánu v srpnu, proběhla ve čtvrtek v Praze 1. Dvojici oddal podle Blesku.cz pražský primátor Pavel Bém.
16.07.2009 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (198 článků) , Miroslav Barabáš (27 článků) , Pavel Bém (843 článků)

Tak tomu neuvěříte: Miloš Zapletal oddal osla s oslicí

 
Soutěže krásy jsou zapomenuty. Krásné dívky vystřídala v životě Miloše Zapletala už před několika lety hospodářská zvířata a vytváření nejrůznějších atrakcí pro děti. Na své farmě Blaník u Vlašimi v sobotu slavnostně otevřel Farma Park pro letošní sezónu, kterou začal opravdu stylově - před desítkami dětí oddal osla Ramisana s oslicí Nelli. A došlo i na novomanželský polibek.
29.04.2013 17:10 |

podobné články

Koncert Paula McCartneyho v Praze: Zpěvák mluvil česky a symbolicky oddal pár v hledišti

 
Přes dvě desítky písní z dob svého působení v Beatles nabídl ve čtvrtek vyprodané pražské O2 areně britský zpěvák a skladatel Paul McCartney. Své více než dvouapůlhodinové vystoupení se slavný hudebník snažil moderovat v češtině a během přídavku přímo na jevišti symbolicky oddal mladý pár z publika. Na vystoupení legendárního muzikanta podle vyjádření pořadatelů dorazilo 17.000 lidí.
17.06.2016 07:10 |

podobné články

Obamova pravá ruka vytočila církev. Biden oddal gay pár a biskupové zuří

 
Americký viceprezident Joe Biden (73) oddal homosexuální pár a k činu se přihlásil na internetu. Na sociální síti Twitter zveřejnil fotografii z obřadu, který proběhl první srpnový den. Tím si ale dvojka prezidenta Baracka Obamy vysloužila hněv církve, vysoce postavení biskupové vydali prohlášení, ve kterém krok politika tvrdě kritizují. Biden se totiž prezentuje jako katolík a takto by se dle kleriků rozhodně chovat neměl.
09.08.2016 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2482 článků) , Joe Biden (440 článků)

Pavel Zedníček se oženil. Oddal ho syn Waldemara Matušky

 
Herec Pavel Zedníček (67) se konečně rozhoupal ke svatbě se svou dlouholetou partnerkou Hanou Kousalovou (54). Své ANO si řekli v zahraničí. Pro svatbu si vybrali Floridu, kde je přímo na pláži oddal syn zpěváka Waldemara Matušky.
13.01.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (244 článků) , Hana Kousalová (5 článků)

Harryho Archie slaví rok! Chlapeček pořádně vyrostl!

 
Archie Harrison Mountbatten-Windsor se narodil v Londýně v půl šesté 6. května 2019. Za ten rok už urazil docela dlouhou cestu. V červenci ho pokřtil nejvyšší kněz anglikánské církve, arcibiskup z Canterbury.
07.05.2020 05:16 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1145 článků)

Konec spekulací o Kulínského smrti! Přítelkyně řekla, co se mu stalo! A zvrat s pohřbem!

 
Konec spekulací o předávkování drogami nebo o sebevraždě! Blízká přítelkyně zesnulého sbormistra Bohumila Kolínského (†59) a někdejší manažerka Bambini di Praga Jana Puterová Blesku prozradila, co se stalo! A oproti předchozímu vyjádření Kulínského maminky Blanky uvedla, že s pohřbem to nakonec bude úplně jinak, než se doteď myslelo!
27.09.2018 11:50 |

podobné články

Přátelé prince Harryho zuří: Meghan ho ovládá jako loutku, lidé chtějí, aby se vzdali titulů

 
Svět je šokován prohlášením Meghan Markle (38) a prince Harryho (35), kteří oznámili, že se vzdávají královských povinností. Prý si chtějí vydělávat sami na sebe a svůj čas rozdělit mezi Anglii a Severní Ameriku. Podle Harryho přátel, kteří promluvili pro britská média, by vévoda ze Sussexu sám takové rozhodnutí nikdy neučinil. Meghan ho prý má omotaného kolem prstu, manipuluje jím jako loutkou a nabádá ho ke krokům, kterými se zprotiví občanům své rodné země. Veřejnost po jejich oznámení volá po tom, aby se současně s královskými povinnostmi vzdali i svých titulů.
10.01.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (771 článků) , Harry Harry (1145 článků)

Celibát, nelíbat? Pravoslavný arcibiskup Kryštof má několik milenek!

 
Ačkoliv by pravoslavný arcibiskup měl dodržovat celibát a rozhodně nemít kupu milenek, pravda je jiná. Arcibiskup Kryštof, občanským jménem Radim Pulec,  jich má údajně hned několik a míří proto před církevní soud.
02.04.2013 21:25 |

podobné články

Arcibiskup politikům: Snižte si plat na úroveň farářů. Pak mluvte o chudé církvi

 
ROZHOVOR Olomoucký arcibiskup Jan Graubner v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz jednoznačně odmítl slova Lubomíra Zaorálka (ČSSD) o tom, že jde česká katolická církev proti poselství nového papeže, když přijala bohatý dar v podobě restitucí. „Až si poslanci sníží platy na úroveň platů duchovních, pak budou mít morální právo nás poučovat o chudobě,“ prohlásil arcibiskup.
18.04.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2747 článků) , Jan Graubner (48 článků)

Arcibiskup bojuje proti mafiánům kmotrům: Tyto dva světy nemohou existovat vedle sebe

 
Sicilský arcibiskup zakázal mafiánům, aby se stávali kmotry při křtu. Nelíbí se mu, že si mafie původně církevní termín kmotr přivlastnila. Arcibiskup Michele Pennisi je kritikem mafie a odmítá skutečnost, že mafiánské struktury využívají termínu „kmotr“, aby svým bossům dodaly zdání církevní vážnosti.
19.03.2017 09:10 |

podobné články