Článek

Komunistu v podmínce láká Brusel. Arťom (30) chce znárodnění i referendum o EU

 
Komunisté se snaží modernizovat a omlazovat kandidátku. Do voleb do Evropského parlamentu proto například na třetí místo nasadili teprve třicetiletého Arťoma Korjagina. Mladý muž v rozhovoru pro Blesk Zprávy překvapil, že je stále v podmínce za házení lahví na policisty při konání summitu G20 v Hamburku. Líbí se mu myšlenka kolektivizace, a ač kandiduje do Bruselu, chtěl by referendum o vystoupení z Evropské unie.
22.01.2019 05:45 |

podobné články

Podobné články

Zemřel „první sovětský milionář“ Arťom Tarasov

 
První „legální“ či „oficiální“ sovětský milionář Arťom Tarasov zemřel tuto neděli v Moskvě, tři desítky let poté, co se na sklonku komunismu stal průkopníkem podnikání, tehdy ještě pod pláštíkem „družstevníka“. Arťom Tarasov dvakrát emigroval do Londýna, byl také poslancem (dolní komory ruského parlamentu) Státní dumy, uvedla televize Pervyj kanal.
30.07.2017 08:40 |

podobné články

Znárodnění Bakaly! Už je to v parlamentu. Přečtěte si návrh zákona, který chce zjednat nápravu

 
Úsvit - Národní koalice volá po znárodnění majetku českého podnikatele Zdeňka Bakaly. Peníze z jeho majetku by prý měly mířit na Ostravsko, aby bylo možné zmírnit dopad krize OKD na region. S touto firmou už dnes nemá oficiálně nic společného, ale v minulosti v ní hrál důležitou roli.
22.09.2016 21:50 |

podobné články

Proruští rebelové splnili svůj slib. Ohlásili 'znárodnění' všech podniků Donbasu

 
Separatisté v Doněcké oblasti dnes dostáli svého slibu a ohlásili 'znárodnění' všech podniků Donbasu. Prohlásil to šéf samozvaného parlamentu 'Doněcké lidové republiky' Denis Pušilin.
20.05.2014 19:10 |

podobné články

Káles (Svobodní): 28. 10. - Den znárodnění

 
Dnes už asi málo kdo ví, že se od roku 1952 do 1988 slavil 28. říjen, snad nejvýznamnější český svátek, jako Den znárodnění. Zavedli jej komunisté, kteří před volbami proklamovali podporu živnostníků a podnikatelů, aby jim pak zničili životy a sebrali veškerý výsledek jejich usilovné práce.
28.10.2015 15:56 |

podobné články

Vítězný únor, nová forma znárodnění. Podnikatel se rozepsal, k čemu všemu povede Babišova evidence

 
Místopředseda Strany soukromníků ČR ve Zlínském kraji Michal Dvouletý se na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz vyjádřil k dnes odsouhlasené elektronické evidenci tržeb. „Jak si pantáta komoří našel fígl na novou formu znárodnění,“ zkonstatoval lakonicky. Podle něj prohlasování zákona bylo zcela v rozporu s demokratickými principy i platnými zákony.
10.02.2016 17:16 |

podobné články

Zeman se kvůli OKD sejde s Mládkem. Připomíná svůj návrh na znárodnění

 
Prezident Miloš Zeman se ve středu setká s ministrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem (ČSSD). Probírat spolu budou budoucnost černouhelné OKD. Ve hře je podle prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka i znárodnění společnosti.
26.04.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Zdechovský (KDU-ČSL): Lid by měl rozhodnout o znárodnění Agrofertu

 
Agrofert by měl patřit Čechům a ne Andreji Babišovi. Tak by mohla znít logika Karly Šlechtové, se kterou bychom měli přistoupit ke znárodnění největšího potravinářského koncernu v naší zemi. Dnes zestátníme hrad, zítra Agrofert.
28.05.2016 15:00 |

podobné články

Válka o billboardy u dálnic. Majitelé: Je to znárodnění! Ťok: Zbouráme je

 
U dálnic už neuvidíme obrovská ňadra propagující kozí mléko či výkonnou pilu. Už od zítřka má totiž odtud zmizet téměř 900 billboardů. Majitelé poutačů to ale mají za protiústavní znárodnění. Na poutače vyvěsili státní vlajku a tvrdí, že už nejde o reklamu. Ministr dopravy Dan Ťok (58, za ANO) jim je ale hodlá bourat.
31.08.2017 05:55 |

podobné články

Radikální výzva mladých komunistů: Znárodnit všechny doly!

 
Komunistický svaz mládeže je pro znárodnění všech dolů v republice. Píše to na svém webu v reakci na zavírání dolů na Ostravsku. Řešením podle mladých komunistů není dotace těžby, tedy sanace ztráty Bakalova soukromého velkobyznysu státem z daní.
22.09.2013 14:05 |

podobné články

Šéf komunistů hrozí: Budeme chtít referendum k církevním restitucím

 
Mezi hlavními tématy, která bude chtít KSČM po volbách realizovat, bude vedle změny ekonomické politiky, otázek zaměstnanosti a bezpečnosti občanů také referendum k zákonu o církevních restitucích. V rozhovoru pro server iDnes.cz to prozradil šéf komunistů Vojtěch Filip.
21.08.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1175 článků)

Lohanová v podmínce čelí podezření z krádeže náhrdelníku

 
Americká herečka Lindsay Lohanová, která je stále v podmínce, čelí podezření z krádeže náhrdelníku v hodnotě dvou a půl tisíc dolarů, tedy téměř padesáti tisíc korun.
03.02.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (696 článků)

Trenér Hřídel v podmínce opět napadl bývalou přítelkyni

 
Někdejší trenér Kladna a Příbrami je v podmínce za dřívější napadení
23.02.2012 16:00 |

podobné články

Fotbalový kouč Hřídel je v podmínce, přesto... Zase zbil ženu!

 
Slavná filmová Válka Roseových je proti tomuhle vztahu pohádka. Fotbalový trenér Martin Hřídel (43) opět zřezal svoji expřítelkyni, přestože je v podmínce. Oba byli zpití pod obraz.
24.02.2012 12:16 |

podobné články

Horší než být v podmínce: Drábkův systém docházky nezaměstnaných

 
Systém docházky nezaměstnaných (Donez), který nově zavedl ministr Drábek, nutí vybrané nezaměstnané hlásit se v pravidelných intervalech na pobočkách pošty, aby vyvrátili podezření, že během nezaměstnanosti pracují načerno. Boj proti melouchářům se však podle některých zvrhl v chování na hraně šikany. Podle ombudsmana jsou na tom takoví nezaměstnaní hůř než odsouzení v podmínce.
25.06.2012 11:10 |

podobné články

Horší než být v podmínce: Drábkův systém docházky nezaměstnaných

 
Systém docházky nezaměstnaných (Donez), který nově zavedl ministr Drábek, nutí vybrané nezaměstnané hlásit se v pravidelných intervalech na pobočkách pošty, aby vyvrátili podezření, že během nezaměstnanosti pracují načerno. Boj proti melouchářům se však podle některých zvrhl v chování na hraně šikany. Podle ombudsmana jsou na tom takoví nezaměstnaní hůř než odsouzení v podmínce.
25.06.2012 11:20 |

podobné články

Velký comeback! Sutil se vrací do F1, ještě je v podmínce

 
Triumfální návrat do F1 i do své bývalé stáje Force India zřejmě zažije Adrian Sutil (30). Německý pilot, který je stále v podmínce za napadení spolumajitele stáje Lotus Erika Luxe, tak obsadí poslední volný kokpit pro letošní sezonu.
28.02.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Sutil (14 článků) , Lotus (115 článků)

Pachatel, který ujížděl policistům v Praze, je v podmínce za znásilnění

 
Pětadvacetiletý pachatel je v cele předběžného zadržení. Až do roku 2015 je „v podmínce“ za znásilnění a vydírání.
13.02.2014 15:30 |

podobné články

Řidič, který při honičce odmrštil policejní auto o 40 metrů, je v podmínce za znásilnění!

 
Jako smyslů zbavený se včera řídil mladý řidič přeplněnými pražskými ulicemi, kde ohrožoval nejenom jiná auta, ale i chodce. Honička vyvrcholila bouračkou na Karlově náměstí. Nyní se ukázalo, že šílený řidič je v podmínce - za znásilnění a vydírání.
13.02.2014 15:30 |

podobné články

NOVÁ FAKTA: Ujíždějící řidič z Karlova náměstí je v podmínce za ZNÁSILNĚNÍ!

 
Řidič, který ve středu ujížděl pražským policistům v kradeném autě, je podle policejní mluvčí Hany Jeřábkové v podmínce za znásilnění a vydírání. Včerejší honička skončila nehodou s policejním vozem na Karlově náměstí.
13.02.2014 15:55 |

podobné články