Článek

Komické pondělí v Ulici: Kaštan obrečí křovinořez, Hynek by chtěl mimčo a Herman bude zpívat

 
Milena se ve vedení firmy zatím moc nepředvedla. Nakrkne Kaštana i Slávka, ovšem Radek se nad její smůlou pobaví. Hynek šokuje Dášu návrhem, aby si pořídili další dítě. Jaká náhoda, že s tím přišel, když se ona touží věnovat kariéře. Jirka Herman zazdí narozeniny své milé, ale napraví to stylově.
12.11.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Dnes v Ulici: Nyklová půjde ztrestat nevěru a Kaštan se bojí, že v noci chrápe

 
Vilma, Ája a Mário vpadnou do Lumírova bytu, aby Pavla přistihli při činu. Stanou se však svědky něčeho, co nečekali. Také Kaštan se dočká novinky, se kterou nepočítal. Pešek s ním hodí řeč o spánkové apnoi a namluví mu, že u něj pozoruje určité příznaky. Kaštan ho poprosí o zvláštní službičku.
04.05.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Nyklová (110 článků)

Lupič vykradl benzínku! Nejspíš si chtěl vybavit chalupu - vzal vysavač, křovinořez...

 
Velmi netradiční lup si odnesl zloděj z pelhřimovské benzínky. Kromě jiného ukradl i vysavač, křovinořez a nabíječku na autobaterie, řekla v pátek agentuře Mediafax pelhřimovská policejní mluvčí Hana Kotková.
07.10.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Kotková (23 článků)

Křovinořez srnečce amputoval nohu: Už jí vymýšlejí protézu!

 
 Už napořád bude v zajetí. Pro srnečku, kterou křovinořez připravil o nohu, by návrat do volné přírody znamenal jistou smrt. Nyní bojuje s osudem v záchranné stanici.
26.05.2014 12:15 |

podobné články

Mladý Brit uklouzl a vrazil si křovinořez přímo do stehna

 
Kuriózní, ale poněkud nebezpečnou nehodu řešili v úterý britští záchranáři z hrabství South Yorkshire. Sedmatřicetiletý muž z Boldonu si totiž při prořezávání keřů velmi nešťastně vrazil do nohy křovinořez. Během své práce uklouzl a nohou spadl přímo na zapnutý přístroj, který mu doslova zaplul do nohy a zasekl se v ní.
20.05.2010 11:40 |

podobné články

Křovinořez vám pomůže uskutečnit sen

 
Zanedbaný pozemek probudí křovinořez. Univerzální pomocník, který si poradí s každou překážkou.
07.04.2011 00:20 |

podobné články

Na zanedbanou zahradu platí křovinořez

 
Na zahradu nemáte dostatek času, tráva je proto přerostlá a kolem domu roste křoví a mlází, kterého se potřebujete zbavit? Zahradu vám pomůže dát do pořádku kvalitní křovinořez.
29.06.2011 00:20 |

podobné články

Opilý syn z Přerovska hodil po otci křovinořez a kladivo, pak mu podpálil kabát

 
Drsný útok opilého syna na otce se odehrál o víkendu na Přerovsku. Vše začalo hádkou, ale nakonec vzduchem létaly věci jako křovinořez nebo kladivo. Syn na závěr otci polil kabát benzinem a zapálil ho.
08.08.2016 14:50 |

podobné články

Tento týden se v Ulici pěstovala tráva, Kaštan lákal Michala na chatu a Kristýnu zdrtilo setkání s Denisem

 
Přinést do školy sazeničku konopí nebyl od studentů nejchytřejší nápad. Málem to vedlo ke zrušení pěstitelského kroužku. Kristýna se dosud nevzpamatovala z rozchodu s Denisem, a tak ji rozhodilo, když ho potkala. Kaštan nabídl Michalovi brigádu na chatě, ale Vítkovi to bylo náramně podezřelé.
01.10.2022 07:15 |

podobné články

Dnes v Ulici: Michal prosí o brigádu. Kaštan nabídne pomoc a Evu vyvede z míry

 
Aby Michal alespoň trochu pomohl rodině v těžké finanční situaci, domluví se s Kaštanem na brigádě. Všimne si jich Eva a nedokáže si odpustit otravné poznámky. Kaštan ji ale naprosto odzbrojí oznámením, že se rodinná firma ocitla v problémech. O tom by přece Eva musela něco vědět…
27.03.2023 00:00 |

podobné články

Filip chtěl ve sněmovně projednávat zrůdnosti kolem církevních restitucí. Snůška lží, zuřil ministr Herman a nakonec připomínal Hitlera

 
Ve sněmovně to dnes ještě před schvalováním pořadu schůze mezi poslanci pěkně vřelo. Do vlasů si vjeli předseda KSČM Vojtěch Filip a ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL). Filip totiž chtěl, aby poslanci zařadili do programu hned tři body týkající se řešení majetkových restitucí církvím. „Cisterciácké opatství nerespektuje zákon o tzv. majetkovém vyrovnání církví a domáhá se vydání majetku, který byl finančně oceněn a za nějž finanční náhrada již byla vyplacena,“ zlobil se Filip. To ale označil Herman za „snůšku lží“. „Toto bych nazval přímo chucpe!“ obořil se Herman na Filipa. To ale není vše, co si ti dva řekli...
04.04.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1562 článků) , Daniel Herman (655 článků) , Daniel Herman (1132 článků)

Kaštan je zpět z nemocnice, bude dělat problémy? A co dalšího přinese dnešní díl Ulice?

 
Po včerejší autonehodě je Iva jako na trní. Kaštan je naštěstí z nemocnice propuštěn, ale odpustí Ivě jen tak, nebo jejích výčitek napřed využije? Vítek řeší vlastní problém – daňový podvod. Chce Ditě vysvětlit, že jí nemůže dát slíbenou slevu. Ztratí kuráž při pohledu na její radostný úsměv?
30.08.2022 00:00 |

podobné články

VIDEO: Bouřka porazila kaštan legendární Anny Frankové

 
Silný vítr v Amsterodamu porazil starý kaštan, ve kterém za druhé světové války nacházela útěchu židovská dívka Anna Franková. Ta na strom měla výhled z přilehlého domu, kde se dva roky skrývala před nacisty.
24.08.2010 07:30 |

podobné články

Kaštan nabídne Festival Osamělých písničkářů

 
Pražský klub Kaštan uvede 17. a 18. dubna vždy od 16:30 již potřinácté Festival Osamělých písničkářů. Jde o vrchol řady večerních vystoupení volného sdružení Osamělých písničkářů konaných na scéně provozované spolkem Unijazz. Zástupce médií o tom informoval předseda Unijazzu Čestmír Huňát.
17.03.2015 16:20 |

podobné články

Iva versus dodávka, druhé kolo! Skončí Kaštan znovu na zemi?

 
Ačkoli se jí do toho vůbec nechce, slíbí Iva, že přiveze materiál pro Vítkovu firmu. Znovu ji tak čeká blízké setkání s bílou dodávkou. Kaštan zavětří malér a radši vezme zpátečku, aby snad znovu neskončil pod koly. Co si ale Klímovi počnou, až se Iva i s autem někam ztratí?
03.11.2022 00:00 |

podobné články

Kaštan z Ulice režíruje muzikály a s manželkou doma popíjí slivovici

 
Antonína Procházku zná každý věrný fanoušek Ulice jako všetečného hypochondra Kaštana, který si tak trochu adoptoval rodinu Klímových a pasoval se do role jejich dědečka. Michal si ho oblíbil a Vítek s Ivou už jej také přijali za svého. V době finančních problémů Kaštan navíc ochotně nabídne pomoc.
25.03.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Procházka (25 článků)

Ochutnávka z úterní Ulice: Matěj přinese Magdě koláč a Kaštan rozdá gastronomické tipy pro randění

 
Soňa začne šťourat do Magdina vztahu ke studentům a vyzvídat, jestli opravdu ví, co dělá. Vždyť se k Matějovi chová jako náhradní máma. Jen škoda že on ji vnímá ještě jinak – ani jako mámu, ale ani jen jako ředitelku. Problém s nejasným vztahem řeší i Michal a Kaštan mu přispěje bizarní radou.
02.10.2023 07:15 |

podobné články

Špičkovou nemocnici IKEM povede kardiolog Aleš Herman

 
Novým šéfem pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) bude kardiolog a bývalý dlouholetý šéf vědecké rady České lékařské komory Aleš Herman. Dostal většinu hlasů výběrové komise, uvedla na svém webu Česká televize. V čele špičkového medicínského centra nahradí Herman Jana Malého. Herman porazil v konkurzu nejen Malého, ale třeba i známého kardiochirurga Jana Pirka.
14.09.2011 21:20 |

podobné články

Ministr Herman jednal s ministrem financí o navýšení rozpočtu pro rezort kultury

 
Ministr kultury Daniel Herman se jako jeden z prvních ministrů v pátek 8. srpna sešel k jednání o navýšení rozpočtu pro rezort kultury na rok 2015. S výsledkem schůzky, který znamená navýšení rozpočtu na rok 2015 o cca 700 mil. Kč, je zatím ministr Herman spokojený. Z navýšených prostředků může ministr kultury Daniel Herman v roce 2015 garantovat zvýšení platů pracovníků rezortu, zejména platy v příspěvkových organizacích, o 3,5 procenta.
12.08.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (1132 článků)

Exministr Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců

 
Bývalý ministr kultury Daniel Herman převzal v sobotu v Mnichově na sudetoněmeckém sjezdu Evropskou cenu Karla IV., která je nejvyšším vyznamenáním sudetských Němců. V děkovném projevu Herman označil cenu za podporou v budování přátelství mezi Němci a Čechy a v boření vzájemných předsudků. Herman rovněž varoval před upřednostňováním krátkodobých národních cílů na úkor celoevropské svobody.
17.07.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (655 článků) , Daniel Herman (1132 článků)