Článek

Komentátor Steigerwald prý poznal hranici nechutnosti. Viděl tam Putina a Semelovou

 
Komentátor Reflexu Karel Steigerwald prý v minulém týdnu poznal hranici nechutnosti. Stalo se tak ve chvíli, kdy na televizní obrazovce mluvil Vladimir Putin, a pod ním na informační liště běhala informace o osvobození komunistické poslankyně Marty Semelové.
11.12.2014 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3304 článků) , Karel Steigerwald (102 článků) , Marta Semelová (274 článků)
Podobné články

Proč Vondrovu kauzu nikdo racionálně nevyšetří ? Steigerwald odpovídá

 
Komentátor Mladé fronty Dnes (MfD) Karel Steigerwald tvrdí, že ministr financí Miroslav Kalousek kauzu Vondra a ProMoPro pod koberec nezametete. Ministr obrany Alexandr Vondra se sice málo kál, neposypal si hlavu, ale úhrnem je koaliční program reforem větší hodnota než Vondra sám. Co asi tak Kalousek připraví? Steigerwald míní, že v pondělí, či v úterý se můžeme dočkat dalšího pohledu na věc.
28.03.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků) , Alexandr Vondra (1139 článků) , Miroslav Kalousek (6663 článků)

Steigerwald shrnuje chování Kalouska: Může za to staré Rakousko

 
Chyťte si Kalouska a dejte mu facku. Před zákonem si rovni možná jsme, před fackou ne. Kalousek je mnohem víc než já. On mi facku dá, já jemu nesmím, ostře hodnotí ve svém článku Karel Steigerwald chování ministra financí Miroslava Kalouska. V komentáři Mladé fronty Dnes ale Steigerwald cupuje nejen strážce státní kasy, pouští se i do hodnocení celé politické scény. Je to jako za starého Rakouska, míní k tomu komentátor.
27.09.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků) , Miroslav Kalousek (6663 článků)

Steigerwald: Zeman je nekulturní a nízký, promlouvá k výčepu. Klvaňa: Přeji Američanům za prezidenta Donalda Trumpa, aby se styděli jako my

 
Nad slovníkem českého prezidenta Miloše Zemana se ve svých komentářích zamýšleli novinář a publicista Karel Steigerwald a vysokoškolský pedagog Tomáš Klvaňa. Ani jeden z nich našeho nejvyššího ústavního činitele nešetří. Steigerwald hovoří o primitivismu a hulvátství, Klvaňa o buranství a ostudě.
17.08.2015 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků) , Donald Trump (4414 článků) , Miloš Zeman (22247 článků)

Komentátor Steigerwald přemítá o vznikající vládě a píše, co bude...

 
Komentátor MF Dnes Karel Steigerwald ve svém článku přemítá, jaká vláda nakonec vznikne. Nebude pravolevá ani středová, bude to podle něj vláda státní. Strany budoucí koalice totiž mají jedno společné - posílit moc státu. Kdo prý ale čeká, že silný kabinet zatočí se zlořádem, ten se plete. Dočká se jen vlády, která zvýší dluhy, míru nezaměstnanosti a nakonec i daně.
14.12.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků)

Odbory se radši kryjí masami, zlobí se komentátor Steigerwald

 
V souvislosti s plánovanými čtvrtečními protesty mluví koaliční politici stále častěji o legislativním ošetření stávky. Pomohl by však takový krok něčemu? Karel Steigerwald, známý komentátor MF Dnes, míní, že nikoli.
14.06.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků)

Paroubka ztráta moci připravila o úsudek, míní komentátor Steigerwald

 
Jiří Paroubek, politik proslulý svým populismem a neschopností spolupracovat, neunesl svou politickou prohru a nadále baží po ztracené moci. Tak si vysvětluje krok expředsedy ČSSD, který v pátek opustil sociální demokraty s cílem reinkarnace prvorepublikových národních socialistů, komentátor MF Dnes Karel Steigerwald. „Je to příklad, jak moc připravuje lidi o rozum. Poškozuje jejich duši, cit, úsudek,“ píše novinář.
08.10.2011 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3586 článků) , Karel Steigerwald (102 článků)

Hájek dělá ostudu, napsal komentátor

 
Komentátor Mladé fronty Dnes (MfD) Karel Steigerwald se zaobírá výzvou vicekancléře prezidenta republiky Petra Hájka, abychom nechodili k volbám. Proč? Jsou totiž podle Hájka zmanipulované médii, předem dané a nemáme dělat šašky, neboť nám média doslova vládnou. „Proč tomuto pseudodemokratickému klumprcajku, kde média diktují, co chtějí, Hájek sám na Hradě slouží, není jasné,“ táže se k tomu Steigerwald v dnešním vydání MfD.
06.01.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků)

Komentátor Steigerwald připomíná Nečase: Pravice se porazila sama

 
Komentátor MF Dnes Karel Steigerwald napsal pro dnešní vydání komentář, ve kterém popisuje pád pravicové vlády Petra Nečase a upozorňuje na fakt, že neúspěch vlády nebyl neúspěchem pravicových reforem. Podle něj k reformám pořádně ani nedošlo.
25.10.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků) , Petr Nečas (9288 článků)

Vláda chce snížit peníze na kulturu. Komentátor Steigerwald: To si nedovolili ani komunisti

 
Dramatik a komentátor Karel Steigerwald se na stránkách deníku MF DNES, kde pravidelně glosuje, rozčílil nad snižováním rozpočtu na kulturu. Někde jsme podle něj svědky takového zacházení s kulturními statky, na jaké si netroufli ani komunisté.
11.06.2014 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků)

Zamlčují, zapírají. Komentátor Steigerwald je znechucen, co se děje kolem zprávy OLAFu

 
Včera přišel do republiky výsledek vyšetřování dotačního problému od Evropského úřadu proti podvodům, OLAF. Vyšetřování okolo dotací pro farmu Čapí hnízdo je tak uzavřeno. Premiér Andrej Babiš odmítl informaci komentovat. Za posledních čtyřiadvacet hodin se veřejnost o obsahu výsledku nedozvěděla nic, i když jde o nejdůležitější politickou informaci. Prezident Miloš Zeman dnes v TV Barrandov zveřejnění výsledku přislíbil, kdy to bude, ale neuvedl. „Nechápu, proč tuto informaci už nemá veřejnost k dispozici,“ rozčiluje se komentátor Reflexu Karel Steigerwald.
21.12.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků) , Andrej Babiš (15382 článků) , Miloš Zeman (22247 článků)

Komentátor: Když čeští novináři píší o Ukrajině, lžou víc než Semelová o komunismu

 
Naše domácí sdělovací prostředky v posledních dnech „dusily“ Martu Semelovou za její obhajobu socialistického systému v Československu před rokem 1989. Ve čtvrtek zpravodajský server Lidovky.cz zveřejnil rozhovor se zástupcem veřejné ochránkyně práv Stanislavem Křečkem, který se zastával obrany ukrajinské vlády, vzešlé z voleb. „Je směšné odplivávat si před Martou Semelovou, když si titulky článků v médiích leckdy nezadají s nejlepšími časy Rudého práva,“ píše v těchto souvislostech ve svém komentáři pro server Česká pozice Přemysl Houda.
23.02.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (264 článků) , Marta Semelová (274 článků)

Steigerwald: Historie ocení Nečase

 
Snahám o očištění ODS se posmívá v MF DNES komentátor Karel Steigerwald. Podle něj je jejich pravicová bigotnost jednak velmi pochybná, a jednak je přivede do politického zapomění. Naopak Nečasova ODS, ochotná hledat kompromisy a pouštět se do reforem schopných projít, prý bude dlouhodobě oceněna.
17.10.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků)

Steigerwald: Historie ocení Nečase

 
Snahám o očištění ODS se posmívá v MF DNES komentátor Karel Steigerwald. Podle něj je jejich pravicová bigotnost jednak velmi pochybná, a jednak je přivede do politického zapomění. Naopak Nečasova ODS, ochotná hledat kompromisy a pouštět se do reforem schopných projít, prý bude dlouhodobě oceněna.
17.10.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků)

Steigerwald se rozepsal o fízlu Ondráčkovi. Došlo i na Miladu Horákovou a nepřítele státu Kalouska

 
Poslanci se prý znovu pod letech rozhodli zakazovat určitá slova. Komentátor týdeníku Reflex Karel Steigerwald se vysmívá jejich iniciativě trestat za titulování jednoho jejich kolegy „komunistickým fízlem“ a předkládá další návrhy, jak slovník veřejné debaty inovovat.
25.09.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků) , Milada Horáková (330 článků)

Babiš nás táhne někam na Ural, postěžoval si Karel Steigerwald. Kdysi prý v novinách cítil svobodu, teď jsou mrtvé

 
Známý komentátor a dramatik Karel Steigerwald se zostra pustil do Andreje Babiše i do novin, které vlastní. Pro Mladou frontu DNES a Lidové noviny kdysi pracoval, ale opustil je právě kvůli Babišovi. Ačkoli kouzlo Andreje Babiše opadá, pořád si nestojí špatně, za což můžeme poděkovat jak pravici, tak levici. Ani trochu nešetřil ani komunisty a nakonec si posteskl nad tím, že se Evropa utápí v politické korektnosti.
10.04.2015 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků) , Andrej Babiš (15382 článků)

Steigerwald píše: Jídlo jako politika aneb osm politických pamlsků

 
Francouzi se točí kolem jídla víc než česká politika. Ale jídlo politice prospívá. To tvrdí komentátor Mladé fronty Dnes Karel Steigerwald. Podle něj lze totiž chody jídla ala France použít i na postupné vývoje české politiky.
15.07.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků)

S Řeckem má Klaus pravdu, komentuje Steigerwald

 
Komentátor MF DNES Karel Steigerwald s věnuje novým výrokům prezidenta Václava Klause. Jeho kritika Řecka je podle něj věcná poznámka – a pravda, přestože ji Řekové slyšet nechtějí. Zato chválu Věcí veřejných nechápe.
03.09.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9345 článků) , Karel Steigerwald (102 článků)

To je ale hysterie. Zloději zkolabují hrůzou, píše Steigerwald

 
Prodejte vily, vraťte co jste ukradli a jděte zpátky do paneláků. Budete žít v klidu, radí zločincům komentátor MF Dnes Karel Steigerwald v poslední den týdne, kdy byla dopadena "velká ryba" - David Rath
18.05.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků) , David Rath (4467 článků)

Komentátor Steigerwald radí: Užívejte léta, Kalouska a Zaorálka neřešte

 
Nebývale ostře komentuje aktuální dění na české politické scéně novinář Karel Steigerwald. Lidem v komentáři pro MF DNES doporučuje, aby Kalouska, Zaorálka, Parkanovou i další politiky nechali svému osudu a užívali si naplno léta.
14.07.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (102 článků)