Článek

Komentář: Drž pusu, budeš populárnější. Válku mezi Vojtěchem a Prymulou vyhrává Babiš

 
Jednou se to muselo stát. Roman Prymula, náměstek ministra zdravotnictví za ANO Adama Vojtěcha a dočasně i šéf Ústředního krizového štábu, svou „koronavirovou“ popularitou natolik zastínil svého ministerského šéfa, že si ji teď musí jít užívat jinam. Vojtěch mu totiž v podstatě dal veřejně padáka. Premiér ANO Andrej Babiš proto epidemiologovi nabídl místo vládního zmocněnce pro vědu a výzkum ve zdravotnictví, což ovšem ještě musí schválit vláda.
22.05.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18444 článků) , Vojtěch Adam (729 článků)
Podobné články

Drž hubu a vol. Bloger vysvětlil, proč volby nic nevyřeší

 
Manažer a bloger James de Candole okomentoval současnou politickou situaci v ČR titulkem „Drž hubu a vol“. Podle něj zde vznikl politický kartel, který funguje setrvačností, bez ohledu na výsledky voleb. Rozbít by jej překvapivě mohl výrazný úspěch levice.
19.10.2012 08:50 |

podobné články

Drž hubu a vol. Bloger vysvětlil, proč volby nic nevyřeší

 
Manažer a bloger James de Candole okomentoval současnou politickou situaci v ČR titulkem „Drž hubu a vol“. Podle něj zde vznikl politický kartel, který funguje setrvačností, bez ohledu na výsledky voleb. Rozbít by jej překvapivě mohl výrazný úspěch levice.
19.10.2012 08:55 |

podobné články

Drž hubu, ať můžu mluvit, zpražil muslim v živém vysílání moderátorku!

 
Moderátorka libanonské televize Al Jadeed Rima Karaki nevěřila svých uším, když ji v přímém přenosu hrubě okřikl známý muslimský právník Hani al-Sebai. „Už jsi skončila? Drž hubu, ať můžu mluvit,“ odsekl jí hrubě před zraky tisíců televizních diváků. Ona s ním však rázně zatočila.
08.03.2015 23:10 |

podobné články

Drž hubu, nadával muslim moderátorce: Žena ho odstřihla z živého přenosu a stala se hrdinkou!

 
Neposedného muslima, který ji urážel v přímém přenosu, umlčela moderátorka Rima Karaki s nekompromisní razantností. Právník Hani al-Sebai totiž ve vysílání řekl: „Drž hubu, ať můžu mluvit!“ Odstřihla ho z přenosu a během dne se tak stala hrdinkou všech utlačovaných a urážených žen.
09.03.2015 19:30 |

podobné články

Miloši, ty hajzle, zalez a drž hubu! Zeman napomenut kvůli H-Systemu

 
Drž už hubu, Miloši! Takto oslovila prezidenta republiky někdejší poslankyně za ODS Kateřina Dostálová. Stalo se tak na jejím facebookovém profilu. Za vše může znovu oživená kauza H-Systemu, Nejvyšší soud totiž včera k překvapení všech rozhodl, že členové družstva Svatopluk se musí do třiceti dnů vystěhovat z domů, které si po krachu H-Systemu svépomocí dostavěli. Jsou ve skříních ČSSD, potažmo Hradu, další kostlivci?
25.07.2018 14:10 |

podobné články

Michal Štika bouchl do stolu kvůli dcerám: Už drž hu*u, ty blonďatá hysterko!

 
Monika Štiková (45) se po týdnech klidu opět rozhodla tak trochu veřejně proprat špinavé rodinné prádlo, když se v Extra Focusu pustila do svých dcer Ornelly Koktové (25) a Charlotte Štikové (22). Jenže její slova se rozhodně nelíbila jejímu stále ještě manželovi Michalovi (47), který byl doposud krotký jako beránek. Teď zaťal pěst, bouchl do stolu a Monice vzkázal: Ty blonďatá hysterko, drž už hu*u a nech moje děti na pokoji...
19.10.2018 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1088 článků)

Musíme být na jedné lodi. Babiš chce proti koronaviru ladit noty i s opozicí

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) svolal spolu s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem (za ANO) a jeho náměstkem Romanem Prymulou kvůli koronaviru schůzku se zástupci opozice. Podle Babiše je důležité, aby strany bojovaly proti rozšíření nákazy společně a staraly se o zdraví českých občanů. Opozice již v úterý pochválila vládu za opatření, kterými kabinet zakázal akce nad sto osob a uzavřel školy.
10.03.2020 13:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18444 článků) , Vojtěch Adam (729 článků) , Adam Vojtěch (580 článků)

Roman Prymula exkluzivně: Nabídku od premiéra Babiše na post vládního zmocněnce přijmu

 
Po několika vzkazech přes média mezi ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem a jeho náměstkem Romanem Prymulou se objevilo překvapivé řešení. Premiér Andrej Babiš nabídl uznávanému epidemiologovi, který už se chystal ministerstvo ke konci května opustit, místo zmocněnce pro zdravotnictví na Úřadu vlády. Prymula exkluzivně pro eXtra řekl, že místo přijme.
21.05.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18444 článků) , Vojtěch Adam (729 článků) , Adam Vojtěch (580 článků)

Pět afrických zemí vyhlásilo totální válku Boko Haram

 
Africké země jsou odhodlány vyhlásit totální válku islamistickému hnutí Boko Haram. "Jsme zde, abychom vyhlásili válku Boko Haram," shrnul výsledky setkání kamerunský prezident Paul Biya. Prezident Čadu Idriss Déby zase hovořil o odhodlání zahájit "totální válku proti Boko Haram". Plán boje proti tomuto hnutí přijali prezidenti celkem pěti afrických států.
17.05.2014 18:45 |

podobné články

Zeman: Virus? Blbeč*i, vyhráli jsme! Vlasovci? Esesáci. Peníze umělcům, to je tak. A Pavel Novotný...

 
Není tajemstvím, že mezi ministrem zdravotnictví za hnutí ANO Adamem Vojtěchem a jeho náměstkem Romanem Prymulou nepanují právě nejvřelejší vztahy. Prezident Miloš Zeman k jejich vzájemným neshodám řekl své. Nezůstal však jen u tohoto sporu. Poslal vzkaz také umělcům, kteří by chtěli stát požádat o pomoc v koronavirové krizi, okomentoval tolik probíraný pomník vlasovcům a vynadal šéfovi komunistů Vojtěchu Filipovi.
21.05.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (943 článků) , Vojtěch Filip (1322 článků) , Vojtěch Adam (729 článků) , Miloš Zeman (23859 článků) , Adam Vojtěch (580 článků) , Pavel Roman (301 článků) , Roman Novotný (15 článků)

,,Prymula mluvil. Až moc. Vojtěch naštvaný, já frustrovaný.” Leze to ven? Vládní expert promluvil

 
Epidemiolog Rastislav Maďar promluvil v rozhovoru pro server DeníkN.cz o napjatých vztazích mezi končícím náměstkem ministerstva zdravotnictví Romanem Prymulou a ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem. Domnívá se, že si Prymula dělal kampaň a obcházel svého nadřízeného.
25.05.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (729 článků) , Adam Vojtěch (580 článků)

Láká vás práce z domova? Má i svá úskalí, ne každý ji zvládá

 
Práce z domova je čím dál populárnější. O jejích výhodách se píše po celém světě a čím dál populárnější je i mezi českými zaměstnanci. Kromě benefitů ale s sebou může přinášet i nejrůznější úskalí. Ne všechny firmy totiž mají pro práci mimo kancelář dobré technické zázemí. Jak přitom ukazují údaje z jiných zemí, může mít snažší práce z domova i demografický dopad.
12.11.2017 16:50 |

podobné články

„Budeš, holčičko, dělat, co ti řeknu.“ Witowská přiznala drsné poměry v ČT

 
Světlana Witowská zažívá v neděli premiéru jako moderátorka Událostí České televize. Moderovala už prezidentskou debatu mezi Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem, „grilovala“ šéfa ANO Andreje Babiše, ale zažila také hodně tvrdý start. Na Kavčích horách začínala v domácí redakci vedené tehdy Otou Černým. Právě od něj se dočkala přístupu, který pro čtvrteční magazín MF Dnes shrnula slovy: „Budeš, holčičko, dělat, co ti řeknu.“ V rozhovoru přiblížila i to, jak jsou si blízké s ženou prezidentského kancléře bez prověrky Alex Mynářovou.
21.06.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18444 článků) , Světlana Witowská (273 článků) , Miloš Zeman (23859 článků) , Jiří Drahoš (1147 článků) , Jiří Černý (156 článků) , Jiří Černý (156 článků) , Alex Alex (511 článků)

Ostrá tiskovka po vládě s Vojtěchem a Prymulou: Ty miliony skutečně budeme vymáhat!

 
Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) na tiskové konferenci vysvětlovala, proč původně plánovaný schodek státního rozpočtu 40 miliard vyletí až ke 300 miliardám. Popisovala, komu všemu vláda v koronavirové krizi pomáhá. Ministr zdravotnictví z hnutí ANO Adam Vojtěch přislíbil, že do zdravotnictví napumpuje dalších 70 miliard. Vysvětlil, kde se tyto peníze vezmou. Nakonec si vzal slovo epidemiolog Roman Prymula.
20.04.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (729 článků) , Adam Vojtěch (580 článků)

Kráska je fenomén internetu. Je populárnější než Lady Gaga! Proč?

 
Je jí teprve 18, ale už teď je na YouTube populárnější než Lady Gaga. Bethany Mota z Kalifornie dokazuje, že dnes nemusíte být celebritou na to, abyste byli úspěšní. Stačí mít dobré nápady.
20.01.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1387 článků)

3D náhled zboží je v e-shopech stále populárnější, zvyšuje loajalitu zákazníků i konkurenceschopnost

 
3D prezentace produktů se v českých e-shopech stává stále populárnější. Podle aktuálních statistik obchodu Hurámobil.cz si 3D fotografii v detailu položky prohlédne téměř každý čtvrtý Čech. Internetovým obchodům se tak do 3D technologií vyplácí investovat. Kvalitní produktové fotografie totiž zvyšují nejen atraktivitu a návštěvnost stránek, mají rovněž vliv na celkový zisk a konkurenceschopnost e-shopu.
29.10.2014 18:40 |

podobné články

Placentu nechají rozkládat vedle miminka! Trvá to několik dnů! LOTOSOVÝ POROD je nebezpečným trendem

 
Domácí porody jsou u alternativních matek stále populárnější. Bohužel se ne vždy maminkám vyplatí, ale ať už jste příznivcem těchto metod, nebo odpůrcem, možná se pozastavíte nad poměrně novým trendem, který je ve světě stále populárnější. Ano, řeč je o lotosovém porodu.
07.06.2017 19:45 |

podobné články

Přítel Jennifer Aniston: Pitte, drž h*bu!

 
Brad Pitt (47) si nedávno pustil pusu na špacír a prohlásil, že za rozpad jeho manželství s herečkou Jennifer Aniston (42) může předstíraná láska a nuda, kterou ve vztahu prožíval. To se ale ostře dotklo hereččina současného přítele Justina Therouxe (40) a Bradovi vzkázal, že by měl raději držet hubu.
26.09.2011 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1807 článků) , Jennifer Aniston (789 článků) , Justin Theroux (176 článků)

Prvňák Honzík o své učitelce: Řekla »Drž hubu!« a zalepila mi pusu!

 
Do školy chodil sotva pár dní a místo hezkých zážitků si ze školy odnesl akorát trauma. Šestiletému Honzíkovi, i jeho spolužákům, učitelka rázně přikazovala, ať »drží hubu« a ve výsledku mu ústa dokonce přelepila lepicí páskou! Podle ní šlo ale jen o hru!
06.10.2014 05:05 |

podobné články