Článek

Kolik byste mu hádali? Rostislav Novák st. z Ulice slaví dnes své narozeniny.

 
Herec Rostislav Novák st. je doteď vídán v nekonečném seriálu Ulice, do kterého nastoupil na začátku roku 2017. Víte, že herec 25. listopadu oslaví své už 74. narozeniny? Za dobu svého působení se postava Luboše Marečka nejen vybarvila, ale také uklidnila.
25.11.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Novák (2 články)
Podobné články

Jiří Štrébl slaví dnes své narozeniny. Kolik byste Milošovi z Ulice hádali?

 
Hádali byste, že herec Jiří Štrébl se v nekonečném seriálu Ulice objevuje už od roku 2013? Vzhledem k tak dlouhému účinkování v Ulici nejspíš nebudeme daleko od pravdy, že i své narozeniny, které oslaví 11. listopadu, zapije se svými televizními kolegy. My Milošovi přejeme hlavně úspěšné podnikání, do kterého se nedávno s Vítkem Klímou pustil.
11.11.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Štrébl (28 článků) , Jiří Vítek (66 článků)

Kolik byste mu hádali? Filip Blažek z Ulice slaví právě dnes narozeniny

 
Ulice je plná zvratů, o které se starají nejrůznější témata. Téma homosexuality v Ulici mimo jiné otevřel také herec Filip Blažek, který v ní hrál partnera Jiřího Kreuzera ml. –⁠ Martina Havránka. Víte, že herec, který hrál například i ve filmu „Probudím se včera”, oslaví 21. srpna své 49. narozeniny?
21.08.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (132 článků) , Martin Blažek (45 článků)

Kolik byste mu hádali? Pavel Nový z Ulice slaví právě dnes narozeniny

 
Herec Pavel Nový, který je v Ulici známý jako profesor Kalina, oslaví 5. září své 74. narozeniny. Herci samozřejmě gratulujeme a přejeme mu ještě spoustu nových rolí a v seriálu Ulice další napínavé dějové linky. Co asi Kalinu čeká v této sezóně?
05.09.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (500 článků) , Pavel Nový (359 článků) , Kalinu Kalinu (3 články)

Daniel Brown slaví dnes narozeniny. Kolik byste Henrymu z Ulice hádali?

 
Působil v začátcích Ulice a je v ní dodnes. Herec Daniel Brown, který v seriálu ztvárňuje barmana Henryho, oslaví 22. října své narozeniny. Co mu popřát? Snad rozvinutější dějovou linku?
22.10.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Dan Brown (99 článků) , Daniel Brown (3 články) , Daniel Brown (2 články) , Daniel Brown (2 články)

Hvězda seriálu M.A.S.H. dnes slaví narozeniny: Hádali byste mu 80?

 
Podívejte se jak oblíbený herec zestárnul. Hádali byste mu 80?
28.01.2016 09:05 |

podobné články

Herec Rostislav Novák ml.: Bez ADHD bych nezaložil Cirk La Putyka

 
Soubor Cirk La Putyka uvede 21. října v pražských Jatkách 78 premiéru inscenace zaměřené na diagnózu poruchy pozornosti a hyperaktivity známou pod anglickou zkratkou ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder). Autorem i režisérem projektu je principál Rostislav Novák ml.
19.10.2018 14:05 |

podobné články

Kolik byste mu hádali? Matouš Ruml z Ulice slaví právě dnes narozeniny

 
Oblíbený herec Matouš Ruml, který aktuálně září na obrazovkách hned v několika seriálech, oslaví 4. října své narozeniny. Herci přejeme ještě mnoho natáčecích klapek, protože ať už se objeví v jakémkoliv projektu, diváci ho milují.
04.10.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (111 článků)

Kolik byste mu hádali? Ondřej Pavelka ze ZOO slaví právě dnes narozeniny

 
Seriálová legenda Ondřej Pavelka doplnil v letošním roce své portfolio úspěšných obsazení také o seriál ZOO. Představitel učitele Karla Rokla slaví 10. září již 67. narozeniny. Co o něm v seriálu i mimo něj víme?
10.09.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (73 článků) , Ondřej Pavelka (11 článků)

Kolik byste mu hádali? Václav Noid Bárta ze ZOO slaví dnes narozeniny

 
Přestože jej v seriálu ZOO prakticky nevídáme, hraje v něm jednu z důležitých rolí, a to nejen přímo na obrazovkách. Václav Noid Bárta slaví 27. října narozeniny. Čeho se mu doposud podařilo dosáhnout a co jej v životě ještě čeká?
27.10.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1335 článků)

Drsná advokátka Elen Mrázová z Ulice oslaví dnes své narozeniny. Kolik byste představitelce Evě Elsnerové hádali?

 
V Ulici už aktuálně opět nepůsobí. Už několikrát v minulosti nás však přesvědčila o tom, že není nemožné se do seriálu, ač jen na skok, vrátit. Řeč je o herečce Evě Elsnerové, která ztvárnila roli drsné advokátky Elen Mrázové, a to v roce 2007 i v roce 2021. Víte, že herečka 16. listopadu oslaví své 49. narozeniny?
16.11.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Elsnerová (4 články) , Elen Mrázová (2 články)

Ljuba Krbová z Ulice oslaví dnes své narozeniny

 
Málokdo by Ljubě Krbové z Ulice věřil její věk. Hádali byste jí 64 let, které oslaví už 5. července? Když do nekonečného seriálu v roce 2005 nastoupila, bylo jí teprve 47. Dvoje kulatiny – 50 a 60 let tedy mohla oslavit mimo jiné i se štábem Ulice.
05.07.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (87 článků)

Milan Kňažko z Ulice slaví dnes narozeniny. Kolik byste mu hádali?

 
Vzpomínáte, když měl lidi v Ulici pod palcem herec Milan Kňažko jako podnikatel a vlivný člověk Karel Stránský? Své obchody mimo jiné uzavřel i s Lumírem Nyklem nebo Tomášem Jordánem.
28.08.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (93 článků) , Lumír Nykl (65 článků) , Tomáš Jordán (14 článků) , Karel Stránský (7 článků)

Filip Rajmont slaví dnes narozeniny. Kolik byste Otíkovi z Ulice hádali?

 
Herec Filip Rajmont se divákům v Ulici představil jako nezodpovědný floutek Otík Puklický, který by nejradši nedělal nic jiného, než svlékal ženy pro své akty.
09.09.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Rajmont (30 článků)

Rostislav Václavíček slaví 65. narozeniny: Má světový rekord!

 
Přestože měl už v páté třídě dvojku z chování za kouření, později patřil k nejslušnějším a nejpoctivějším fotbalistům, kteří po fotbalovém trávníku kdy běhali. Kdo? Brněnský Rostislav Václavíček. Dnes oslaví pětašedesátku.
07.12.2011 12:05 |

podobné články

Roman Štabrňák ze seriálu ZOO, tento talentovaný herec má dnes narozeniny. Kolik byste mu hádali?

 
Romana Štabrňáka můžeme v posledních letech vídat v televizi poměrně často a pravidelně. Tento talentovaný herec objevující se mimo jiné v seriálu ZOO slaví narozeniny 22. srpna, čímž se připojuje ke spoustě dalších srpnových oslavenců z řad herců a hereček z tohoto seriálu. Pojďme se tedy podívat na Romanovo dosavadní působení v ZOO i mimo ni.
22.08.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Štabrňák (18 článků)

Stanislava Jachnická a Lucie Benešová z Ulice slaví dnes narozeniny

 
V seriálu Ulice sehrály zásadní role, řeč je o herečkách Stanislavě Jachnické a Lucii Benešové, které slaví své narozeniny ve stejný den, a to 18. srpna. Zatímco Stanislavě Jachnické bude 57 let, Lucie Benešová oslaví své 48. narozeniny. Ani jedna herečka už v Ulici neúčinkuje.
18.08.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Benešová (246 článků) , Stanislava Jachnická (21 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková slaví narozeniny. Z malé polonahé Terezky až na práh třicítky! VIDEO

 
Hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková (29) slaví dnes narozeniny. Pouhý rok před třicítkou vypadá báječně a život si užívá plnými doušky. Solaříková prošla během dospívání spoustou proměn. Nakonec se jí ale z podoby špekouna podařilo dostat a dnes je z ní krásná mladá dáma. Zkoukněte její první nahou scénu v seriálu Ulice a nezapomeňte, že ji bylo sladkých šestnáct let.
19.12.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (306 článků)

Nyklová z Ulice slavila 75. narozeniny. Jak to má s velkými mejdany?

 
Herečka Jaroslava Obermaierová  (75) oslavila minulý týden půlkulatiny. A protože stále ještě platil zákaz cestování mezi okresy, proběhla oslava přesně tak, jak si sama herečka přála - ve skromném duchu. Žádné návštěvy z Prahy totiž herečka nechtěla a vlastně ani nemohla přijímat. „Už léta bydlím mimo Prahu, takže jsem žádné návštěvy ani gratulanty nevítala. Jsem vlastně ráda, že platil ten zákaz opouštění okresů, měli jsme doma alespoň klid. Já nemám ty velké oslavy a radovánky ráda, nikdy jsem si na ně nepotrpěla,” sdělila pro Super.cz představitelka Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice. Nyklová z Ulice slaví 75. Ve své době patřila k sex symbolům a nebála se ani odvážných scén „Popřáli mi samozřejmě sousedé a známí tady z vesnice, bylo to v poklidu a bylo to fajn. Od rána jsem taky přijímala telefonické gratulace, takže mi skoro celý den zvonil mobil,“ dozvěděli jsme se od herečky. „Vzpomínám, jak mi kolegové uspořádali před 10 lety tajnou oslavu a místo toho, abych si ji užila, tak jsem z toho byla pěkně na nervy. Všichni se tehdy veselili a já pořád myslela na to, že musím ráno v 5 vstávat a točit Ulici,“ řekla herečka, která už má naočkované obě dávky vakcíny proti koronaviru. „Musím upřímně říct, že jsem za to očkování ráda. Neměla jsem vůbec žádné bolesti, všechno to proběhlo úplně hladce. Ta druhá dávka, to byl takový dárek k narozeninám, se mi to hezky sešlo,“ sdělila herečka , která si do dalších let dala za úkol více odpočívat. Když nemůžeme hrát, můžeme alespoň fotit! Takhle vypadá drbna z Ulice, když si ji vezme do parády profík „Kdo má dům, tak ví, že práce je pořád hodně, ať je léto nebo zima. Už 15 let točím mou oblíbenou Vilmu Nyklovou v seriálu Ulice a v Divadle Broadway hraji v muzikálech Kvítek mandragory a Mýdlový princ. Práce mám naštěstí hodně, nemůžu si vůbec stěžovat,“ dodala závěrem. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
17.04.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (263 článků) , Vilma Nyklová (93 článků)