Článek

Kolem domů Bagárové a Bendiga se prohání divoká zvěř. Ohrožuje nejen bývalé účastníky SuperStar

 
Je to již jedenáct let, co odstartoval kariéru v první řadě Česko Slovenské SuperStar. Honza Bendig  (26) stále dál zásobuje své fanoušky novou tvorbou. Nedávno zpěvák pustil do světa nový videoklip k písni Mia Mia, která vypráví o nešťastné lásce. V klipu si jednu z hlavních rolí zahrála herečka Marie. Ta přijela na natáčení do Honzova domku za Prahou z Brna. Po příjezdu do Prahy, den před natáčením, na ni však čekalo nemilé překvapení.
04.07.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (271 článků) , Maria Mia (3 články)
Podobné články

VIDEO: Třetí Česko Slovenskou SuperStar je Sabina Křováková

 
V grandfinále mezinárodní SuperStar se utkala žena proti muži, Češka proti Slovákovi. Diváci rozhodli, že 100 tisíc eur a možnost natočit album si víc zasloužila Sabina Křováková z Děčína. Na druhém místě skončil Štefan Pčelár z Nitry. Další články k tématu: Poprask v SuperStar: Ewa Farna přišla o hlas, hledají za ni náhradu TELEVIZIONÁŘ: Agónie SuperStar. Vyhodili zpěváka, přišli o diváka Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník GLOSA: Vítězství v SuperStar? To už jako výhru bere jen supernaivka
03.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1227 článků) , Veronika Stýblová (80 článků) , Sabina Křováková (112 článků) , Štefan Pčelár (63 článků) , Veronika Arichteva (546 článků)

Divoká zvěř začala pronásledovat lidi. Co je za tím?

 
V blízkosti lidských obydlí v některých oblastech České republiky se začíná ve velkém množství objevovat divoká zvěř. Jedná se o menší zvířata, jako třeba veverky či zajíce, ale ukazuje se i vysoká zvěř. Zajímalo nás proto, jestli jde o nový vzorec v chování lesní zvěře. Co ji k tomu vede? Bude to pokračovat? A zejména: hrozí nám nějaké nebezpečí?
28.11.2014 15:15 |

podobné články

Táta Bendiga vzkazuje Sámerovi: Na rozdíl od tebe umí Honza zpívat!

 
„Bendig je blb, nepřirovnávejte mě k němu. Jenom se opičí a kopíruje mě,“ nechal se v tisku před pár dny slyšet na adresu dosavadního suveréna Česko Slovenské SuperStar Jana Bendiga (15) fi nalista první řady Česko hledá SuperStar Sámer Issa (25). Zajímalo nás, co mimořádně kritickému výroku říká Honzův otec Jan Bendig (38).
22.11.2009 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (655 článků) , Jan Bendig (271 článků)

Tragédie v SuperStar: Odchod Bendiga zničil i Průšovou! Slzy tekly proudem!

 
Vyřazení Jana Bendiga (15) z Česko Slovenské SuperStar překvapilo i naše celebrity. Nejvíc odchod sympatického soutěžícího prožívala modelka Kateřina Průšová (26).
08.12.2009 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (358 článků) , Jan Bendig (271 článků)

Porotkyně SuperStar Rolins: Odchod Bendiga mi zkazil narozeniny!

 
Hvězdné porotkyni Česko Slovenské SuperStar Daře Rolins (37) uspořádala manažerka Eva Skallová den před vyřazováním ze sedmého finálového kola tajnou narozeninovou oslavu, ze které byla zpěvačka nadšená. Šokem ale pro ni byl druhý den odchod Jana Bendiga (15).
10.12.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2605 článků) , Jan Bendig (271 článků)

Bydlení hvězdy SuperStar Jana Bendiga: Čtyři chlapi v bytě

 
Jana Bendiga (19) proslavila soutěž SuperStar a ta mu otevřela i dveře do vlastního bydlení.
22.06.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (271 článků)

SuperStar na Strahově: Koncert bez diváků

 
Přinejmenším rozpaky provázely pondělní vystoupení finalistů Česko Slovenské SuperStar Moniky Bagárové a Jana Bendiga na pražském Strahově. Poslechnout si je přišlo jen pár desítek lidí. A nepomohlo ani to, že akci moderoval Leoš Mareš.
04.01.2010 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3216 článků) , Jan Bendig (271 článků) , Monika Bagárová (696 článků)

OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar

 
Už za pár týdnů se rozhodne, kdo se stane novou česko-slovenskou SuperStar. V pěvecké soutěži zůstali už jen čtyři finalisté. Slovák Štefan Pčelár a tři zástupci Česka - Sabina Křováková, Adam Kukačka a Martin Šafařík. Podívejte se, jak to vypadá v zákulisí show. Další články k tématu: Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo
15.05.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (80 článků) , Sabina Křováková (112 článků) , Martin Šafařík (33 článků) , Adam Kukačka (28 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Táta Honzy Bendiga: Proč jel do Anglie

 
Věčně se směje, působí uvolněně a krásně zpívá. Finalista Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig (15) si získal srdce i hlasy diváků bezprostředním projevem a milým vystupováním. Jaký je však tento talentovaný zpěvák ve skutečnosti? Jaký je doma, jaké holky se mu líbí a proč se popral v Anglii? Pro odpovědi na tyto a další otázky jsme si zajeli do Třebechovic pod Orebem, kde jsme vyzpovídali jeho otce Jana Bendiga (38)...
15.11.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (271 článků)

Našli jsme exmilenku Honzy Bendiga!

 
Do redakce Blesk.cz přišly fotografie finalisty Česko Slovenské SuperStar Jana Bendiga (15), na kterých se vede za ruku z pohlednou světlovláskou. Kdo je ona tajemná dívka?
06.12.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (271 článků)

Čachry před vyřazením: Jak vykopli Bendiga

 
Náhoda, nebo podvod? Vyřazení Jana Bendiga (15) z Česko Slovenské SuperStar znovu zpochybnilo důvěryhodnost celého hlasování. Podle hackera byl Bendig ještě pár hodin před verdiktem jasným favoritem.
09.12.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (271 článků)

Skandál v České Miss: Přítelkyně SuperStar Bendiga se snažila o drsný podvod

 
Nová přítelkyně zpěváka Jana Bendiga (17) Miroslava Pikolová (17) se pokusila o podvod. Přihlásila se do České Miss i přesto, že nesplňuje věkovou hranici. A málem jí to vyšlo. Pořadatelé si totiž dlouho ničeho nevšimli a dívka z veřejného castingu postoupila do dalšího kola.
13.10.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (271 článků)

Skandál v České Miss: Přítelkyně SuperStar Bendiga přelstila pořadatele

 
Nová přítelkyně zpěváka Jana Bendiga (17) Miroslava Pikolová (17) se pokusila o podvod. Přihlásila se do České Miss i přesto, že nesplňuje věkovou hranici. A málem jí to vyšlo. Pořadatelé si totiž dlouho ničeho nevšimli a dívka z veřejného castingu postoupila do dalšího kola.
13.10.2011 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (271 článků)

EXKLUZIVNĚ na MTV klip Moniky Bagárové ze Superstar

 
Stanice MTV vám od pondělí 28. února představí klip jedné z účastnic talentové show Česko Slovenská SuperStar tanečnice Moniky Bagárové. Jako první ho budete moci vidět ve Snídani s Novou.
26.02.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (696 článků)

Očima Františky: Rozchod Bagárové s Cristovaem. A chodili spolu vůbec?

 
Rozchod zpěváků ze SuperStar Moniky Bagárové (18) a Bena Cristovaa (24) naplnil společenské rubriky. Oni snad spolu skutečně chodili? Máme snad plakat, že se vztah dvou mladých, krásných, talentovaných lidí, jimž to v páru tak úžasně slušelo, nenaplnil? Anebo spíš konstatovat, že už měli virtuální lásky, kterou od SuperStar v rámci popularity, národu servírovali, dost?
10.04.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (494 článků) , Monika Bagárová (696 článků)

V Modřanské rokli zabíjejí psi zvěř. Myslivci vybízejí návštěvníky k ohleduplnosti

 
V oblasti Modřanské rokle a jejím okolí se podle zdejších myslivců dějí velice nepříjemné situace: nacházejí se tu totiž srnky a další zvěř, kterou prokazatelně napadl a zabil pes. Jen za loňský rok to bylo celkem 19 případů. K dalším ztrátám dochází poté, co projíždějící auta srazí přebíhající zvěř, která zrovna může ve strachu utíkat právě před psem. Myslivecký spolek Jestřáb Cholupice má přitom podle svých členů jen málo možností, jak tomu zabránit.
28.03.2018 17:30 |

podobné články

OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se

 
Soutěž SuperStar dostává nový rozměr. TV Nova zveřejnila fotografie vily, kterou budou už brzy obývat nejlepší z nejlepších, tedy finalisté z Česka a Slovenska. Dosud hudební show se tak změní v opravdovou reality show. Další články k tématu: Prima chystá show Máme rádi Česko, patrně ji pošle proti SuperStar VIDEO: Martucciho přítelkyni Feureislovou drsně vyrazili ze SuperStar Jarní Nova slibuje SuperStar ve vile a pokračování Gymplu Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník AUDIO: Nová řada Superstar už má objev. Napsal píseň do upoutávky
05.03.2013 01:05 |

podobné články

SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy

 
Šestnáct nejlepších zpěváků nové SuperStar jde s kůží na trh. A to doslova. Než se soutěžící nastěhovali do luxusní vily za 60 milionů a poprvé se ukázali veřejnosti, strávili týden v Egyptě. A poprvé ukázali postavy v plavkách. Bylo na co koukat. Další články k tématu: OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Prima chystá show Máme rádi Česko, patrně ji pošle proti SuperStar VIDEO: Martucciho přítelkyni Feureislovou drsně vyrazili ze SuperStar Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník AUDIO: Nová řada Superstar už má objev. Napsal píseň do upoutávky
15.03.2013 11:20 |

podobné články

VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí

 
Finalisté SuperStar mají drsný smysl pro humor. V těchto dnech natočili dvouminutový horor, který dějem připomíná snímek Nezvratný osud. Smrtka, naštěstí jen ve filmu, řádila i tentokrát. Další články k tématu: AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy VIDEO: Je krásný den, zpívá v novince popová superstar Michael Bublé OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení
17.04.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (48 článků)