Článek

Kolečko a Nesvačilová se ukázali poprvé ve společnosti. Šťastný výraz ale neměl ani jeden

 
Není to tak dávno, kdy se řešil rozpad vztahu Petra Kolečka (38) s Anetou Vignerovou (34), na který jako první upozornila redakce eXtra.cz. Scenáristovo srdce získala herečka Denisa Nesvačilová (31) a nyní se poprvé ukázali na veřejnosti jako pár. Na jejich tváři byla však znát nechuť pózovat přítomným fotografům. 
17.09.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (181 článků) , Aneta Vignerová (665 článků) , Denisa Nesvačilová (90 článků) , Petra Nesvačilová (66 článků)
Podobné články

Největší milostný trojúhelník léta: Vignerová, Nesvačilová a Kolečko. Předpověděly hvězdy krach vztahu už dávno?

 
Jako by tohle trio pasovalo na všechny charakteristiky. Nesvačilová ve znamení Raka, toužící po lásce, ve které se jí dlouho nedařilo, a tak chtěla počkat na toho pravého. Karma jí však do života přihrála doslova válku. Kolečko ve znamení Berana, který když se rozhodne, jde hlavou proti zdi a opustí i své malé dítě. A Vignerová, zákeřný Štír, který je připraven bojovat o zbytky své hrdosti a cti. Věděly hvězdy už na začátku roku, že se něco chystá? Na to se podívala naše astroložka.
28.08.2022 19:00 |

podobné články

Petra Nesvačilová je těhotná! Pod volnými šaty na festivalu ve Varech schovávala bříško

 
A je to venku! Pohledná herečka Petra Nesvačilová (36) je těhotná. Původně chtěla své rostoucí bříško na festivalu ve Varech schovat, ovšem její herecké kolegyně radostnou událost oznámily dříve, než zřejmě sama Nesvačilová chtěla. Informace přinesl Blesk.
02.07.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Petra Nesvačilová (66 článků)

Denisa Nesvačilová pod náporem kritiky: Rozvrátila jsi rodinu, karma je zdarma, hřmí lidé

 
Herečka Denisa Nesvačilová (31) zažívá pořádnou vlnu negativních komentářů. Vše odstartovala informace, kterou jako první přinesl web eXtra.cz, a to ta, že se s herečkou má tajně vídat scenárista Petr Kolečko (38). Ten je přitom již více než tři roky ve vztahu s misskou Anetou Vignerovou (34) a společně vychovávají dvouletého syna. Lidé na sociálních sítích se okamžitě pustili do Nesvačilové a nazývají ji všelijak.
24.08.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (181 článků) , Aneta Vignerová (665 článků) , Denisa Nesvačilová (90 článků)

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová: První krize ve vztahu. Hádka kvůli Anetě Vignerové

 
Není to tak dlouho, co redakce eXtra.cz jako první odhalila, že scenárista Petr Kolečko (38) se zamiloval do herečky Denisy Nesvačilové (31). Pod tíhou okolností nový vztah dvojice přiznala s tím, že je to mezi nimi čerstvé. Podle našich zpráv už ale i tak mezi nimi vznikla první vážná vztahová krize.
16.09.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (181 článků) , Aneta Vignerová (665 článků) , Denisa Nesvačilová (90 článků)

Vignerová a Kolečko se rozešli. Scenárista randí s herečkou Nesvačilovou

 
Rodiče dvouletého syna Aneta Vignerová (34) a Petr Kolečko (38) se rozešli. Scenárista odešel od modelky a bývalé Miss České Republiky za svou novou láskou, kterou je herečka Denisa Nesvačilová (31).
10.09.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Gérard Depardieu (192 článků)

Scenárista Petr Kolečko o seriálu Chataři: Přirovnání k Chalupářům je nesmysl

 
Scenárista Petr Kolečko (36), který napsal scénář k velmi úspěšnému seriálu Most!, promluvil o svém novém seriálu s pracovním názvem Chataři. Ten je aktuálně ve fázi natáčení a objeví se na obrazovkách České televize. Ačkoliv svým názvem a popisem děje může jemně připomínat kultovní seriál Chalupáři, Kolečko prozradil, že srovnávat tyto dva projekty je nesmysl a název se navíc možná ještě změní.
01.08.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (181 článků)

Už mám tolik dětí, že zvládnu možná natočit i pohádku, vtipkuje Kolečko

 
Scenárista a režisér Petr Kolečko s partnerkou, modelkou Anetou Vignerovou, vyrazili do Karlových Varů na filmový festival. V rozhovoru pro iDNES.cz prozradili, kde nechali syna Jiříka i jak tráví letošní léto. Kolečko se svěřil s tím, že inspiraci pro jednu z postav filmu Zbožňovaný našel ve vlastní rodině.
25.08.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (181 článků) , Aneta Vignerová (665 článků)

Ženské publikum je pro úspěch filmu klíčové, tvrdí scenárista Kolečko

 
Scenárista a režisér Petr Kolečko o sobě říká, že má štěstí v tom, co dělá. To, co ho baví, má totiž zároveň komerční potenciál. Současně si však uvědomuje, že s přibývajícím věkem bude čím dál těžší zasáhnout jeho humorem mladou generaci. Už teď má proto na dobu, kdy po jeho práci nebude poptávka, učitelský pán „B“. „Ohromný benefit je v tom, že nás, budoucí vyhořelce, nabíjí mládí obrovskou energií. Pokud by mě teda vůbec někde chtěli,“ říká Kolečko, který je podepsaný pod seriály MOST!, Osada nebo Lajna.
26.01.2022 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (181 článků)

Kolečko potvrdil rozchod s Vignerovou a přiznal vztah s Denisou Nesvačilovou: S Anetou jsme nebyli šťastní, říká

 
Veškeré zvěsti byly potvrzeny. Scenárista Petr Kolečko (38) opravdu ukončil vztah s modelkou Anetou Vignerovou (34), jelikož si začal s herečkou Denisou Nesvačilovou (31). Jako první o tomto začarovaném milostném trojúhelníku informoval web eXtra.cz. Deníku Blesk nyní sám Kolečko přiznal, že je mezi ním a Vignerovou opravdu konec.
24.08.2022 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (181 článků) , Aneta Vignerová (665 článků) , Denisa Nesvačilová (90 článků)

Ostrá hádka v zákulisí. Kolečko neunesl ponížení, Vignerová dostala co proto

 
Během natáčení se k sobě chovali jako dvě hrdličky, po vypnutí kamer ukázali ale realitu svých všedních dní. Aneta Vignerová se sice snažila působit dojmem dokonalého páru, otec jejího syna Jiříka  Petr Kolečko se ji ale neostýchal seřvat přímo před štábem zábavného pořadu Můj muž to dokáže. Už ze záznamu je ale zřejmé, že chemie mezi nimi nefunguje. 
08.09.2022 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (181 článků) , Aneta Vignerová (665 článků)

Houbařům měsíc říjen přeje: Petr jich našel plné kolečko!

 
Houbařský ráj našel Petr Šťastný z Hluboček na Olomoucku. Z lesa vozí hromady obřích hub. Naposledy jich bylo tolik, že zaplnily celé zahradní kolečko. Houbař jejich váhu odhadl nejméně na 25 kilo.
21.10.2017 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Šťastný (20 článků) , Petr Šťastný (6 článků)

Neskutečné pecky v Tváři: Kubelková za žhavou tygřici, Nesvačilová jako tančící tlouštík s knírem

 
Diváci TV Nova se dnes mohli opět neskutečně pobavit u oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Druhý díl deváté řady pěvecké show plné známých písní a převleků byla tentokrát zaměřena na slavné české a slovenské interprety. Pod taktovkou moderátorů Aleše Hámy (48) a Ondřeje Sokola (50) se osmička účinkujících opět převtělila do nových rolí a ukázala, co se v nich skrývá. Divácky nejlepší číslo celého večera předvedla krásná herečka Denisa Nesvačilová (30), na jejíž převlek nikdo neměl. 
27.02.2022 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (258 článků) , Ondřej Sokol (423 článků) , Denisa Nesvačilová (90 článků)

Herečka Petra Nesvačilová: Nevychytala svůj outfit a ukázala víc, než chtěla

 
Herečka Petra Nesvačilová (31) si vyšla do společnosti na akci „Zaplať básní“ a náležitě se na to oblékla. Patrně doufala, že svým outfitem zaujme. To se jí také podařilo, ale jinak, než asi chtěla…
24.03.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petra Nesvačilová (66 článků)

Pánové, líbí se vám tahle vždy dobře naladěná herečka? Petra Nesvačilová promluvila o vztazích

 
Do společnosti chodí Petra Nesvačilová  (35) spíše s kamarádkami. Není tedy divu, že jsme se jí během našeho posledního setkání ptali na to, jak to má se vztahy. Single, nebo zadaná? „Dá se říct, že jsem možná single,“ uvedla s šibalským výrazem herečka a jedním dechem dodala informaci, která věc příliš neosvětlila: „Někdy jsou vztahy složitější a napínavější, než si můžeme myslet.“
05.09.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Petra Nesvačilová (66 článků)

SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy

 
Šestnáct nejlepších zpěváků nové SuperStar jde s kůží na trh. A to doslova. Než se soutěžící nastěhovali do luxusní vily za 60 milionů a poprvé se ukázali veřejnosti, strávili týden v Egyptě. A poprvé ukázali postavy v plavkách. Bylo na co koukat. Další články k tématu: OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Prima chystá show Máme rádi Česko, patrně ji pošle proti SuperStar VIDEO: Martucciho přítelkyni Feureislovou drsně vyrazili ze SuperStar Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník AUDIO: Nová řada Superstar už má objev. Napsal píseň do upoutávky
15.03.2013 11:20 |

podobné články

Herec Jan Šťastný nemá zrovna důvod být šťastný. Jeho bývalá snacha se znovu vrátila k pornu a chce po něm tučné alimenty

 
Když si jeho syn Honza začal s pornoherečkou, tak rozhodně do stropu neskákal, ani po jejich svatbě. Ale byl šťastný, že se mu narodila vnučka Leontýnka. Jenže to herec Jan Šťastný ještě netušil, že ho čeká pořádný šok, bude muset platit na holčičku výživné!
10.02.2016 12:26 |

podobné články

Bude Denisa Nesvačilová další vítězkou pořadu Tvoje tvář má známý hlas?

 
Denisa Nesvačilová, o které se už nějakou dobu ví, že bude v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, to rozhodně nebude mít lehké. Vždyť soutěžit bude po boku Moniky Absolonové. Nic zadarmo jí nedají ani další soutěžící. Jak se s tímto tlakem vyrovná?
23.02.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1221 článků) , Denisa Nesvačilová (90 článků)

Scenárista Petr Kolečko: My Češi si často myslíme, že jsme rasisti, ale v životě se pak chováme jinak

 
Nový komediální seriál Most! vypráví o lidech ze stejnojmenného severočeského města. Hlavním hrdinou je Luděk, který si nerozumí s bývalou ženou, s dospívajícím synem ani s bráchou Pavlem. Seriál nešetří ostřejším humorem a nevyhýbá se vulgaritám ani rasistickým narážkám, stručně řečeno je poněkud nekorektní. Napsal ho dramatik a scenárista Petr Kolečko.
30.12.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (181 článků) , Pavel Nový (496 článků)

Olga Hepnarová je prototypem člověka, který mi nahání hrůzu, říká Petra Nesvačilová

 
Plány byly jasné. Po gymnáziu jít na DAMU a potom se vrhnout na dokument. Odchod Borise Rösnera, který byl pro Petru Nesvačilovou velkým hereckým vzorem, ale zamíchal kartami a nakonec to dopadlo úplně jinak. Všechno ale mělo svůj smysl. „FAMU pro mě byla ideální 'mentální' škola, která mi změnila pohled na svět. Naučila jsem se přijímat sama sebe takovou, jaká jsem,“ říká třicetiletá Petra Nesvačilová.
26.03.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Boris Rösner (13 článků) , Petra Nesvačilová (66 článků) , Olga Hepnarová (71 článků)