Článek

Koktejl b-celebration

 
B-celebration patří mezi nejmladší koktejlové pokušení pocházející z originální karlovarské Becherovky, které vzniklo teprve v roce 2007 jako oslava dvoustého výročí existence klasické Becherovky. I právě proto nese tento speciální název. Patří mezi nápoje, které ...
14.07.2010 06:50 |

podobné články

Podobné články

Klon Madonny v novém videu

 
Dcera Madonny, Lourdes, se objevila v novém videu Celebration, ve kterém napodobuje svou matku z klipu Like a Virgin z roku 1984. Podívejte se sami! Rodí se nám nova hvězda? Žeby kariéra zaručena? Tady je videoklip Celebration, kde ke konci uvidíte Lourdes. foto: profimedia.cz
24.09.2009 10:35 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro ženy o barmanskou sadu Becherovka!

 
Ať již zbývající letní soboty budete užívat doma, v přírodě či na chalupě, můžete přidat dobrý koktejl z Becherovky, který určitě zvládnete. Jednoduché recepty na Beton, B-Celebration nebo Fresh Smashin najdete na www.becherovka.cz. Krásný zbytek léta!
22.08.2011 00:20 |

podobné články

Letní koktejl plný módy v Galerii Royale

 
Ve středu 17. června 2009 se v pražské Galerii Royale uskutečnil letní koktejl plný kreativní módy z kolekcí Karla Lagerfelda, Lancel a významných belgických návrhářů. Výjimečnou příležitost prohlédnout si zajímavé modely si nenechaly ujít ani Zuzana Belohorcová, Chantal Poullain, Zuzana Štěpanovská, Kateřina Smejkalová a Markéta Hrubešová.
07.07.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Belohorcová (379 článků) , Markéta Hrubešová (187 článků) , Kateřina Smejkalová (23 článků) , Zuzana Štěpanovská (17 článků) , Chantal Poullain (225 článků) , Karl Lagerfeld (124 článků) , Markéta Smejkalová (2 články)

Koktejl s tarantulí! Mňam...

 
Dali byste si koktejl s tarantulí? V Kambodži je to lahůdka.
17.06.2010 12:00 |

podobné články

Strašné podezření: Amy Winehouse zabil smrtící koktejl z heroinu a kokainu

 
Tragicky zesnulou soulovou zpěvačku Amy Winehouse prý zabil smrtící koktejl heroinu, kokainu, extáze, ketaminu a dalších narkotik. Uvedl to magazín People. Kdyby neměla srdce zničené letitým užíváním drog, zpěvaččino tělo by prý nápor koktejlu vydrželo. Policie již navíc začala pátrat po ženě, která měla s Amy Winehouse  (✝27) trávit poslední dny jejího života a mohla s ní být také v okamžik jejího skonu.
24.07.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (390 článků)

Peru dobývá speciální koktejl, vyrábí se z žab

 
Velmi neobvyklý nápoj, který se vyrábí mimo jiné z čerstvě zabitých žab, se v Peru stal natolik populární záležitostí, že se bez něj někteří lidé už neobejdou. Denně popíjejí tento koktejl, o němž jsou skálopevně přesvědčeni, že má léčivé účinky a pomáhá zejména při plicních onemocnění.
23.09.2011 16:30 |

podobné články

Jediný kubánský koktejl dokázal opít stovky lidí

 
Opravdu stačí jediná sklenice populárního koktejlu daiquiri, aby se otupily smysly stovek lidí? Pokud má objem asi 270 litrů, pak zcela určitě. Přesně takový gigantický koktejl tuto sobotu vytvořili kubánští barmani v Havaně. Oslavili tímto způsobem 113. výročí od narození amerického spisovatele Ernsta Hemingwaye a jen tak mimochodem se také zapsali do Guinessovy knihy rekordů.
23.07.2012 19:25 |

podobné články

Dívka (18) si dala v baru koktejl s tekutým dusíkem, propálil jí žaludek

 
Studentka slavila osmnácté narozeniny v baru Oscar´s a objednala si koktejl Pornstar Martini s tekutým dusíkem. Málem ji to stálo život. Dusík jí proděravěl žaludek a lékaři jí ho museli odebrat.
08.10.2012 12:35 |

podobné články

Nejdražší koktejl světa vyjde na 170 tisíc

 
Pro nejdražší koktejl světa musejí milionáři do Londýna do čtvrti Mayfair, kde ho servíruje Salvatore Calabrese v baru Playboy Club. Mistr barista při mixování používá ingredience z doby vlády Marie Terezie, a tudíž se výsledná cena nápoje vyšplhá na ohromných 5 500 liber - tedy asi 170 tisíc korun.
15.10.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Marie Terezie (69 článků)

Řada výrobků, se kterými Kyklop z Maxim Turbulenc zhubnul přes 50 kilo, je teď kompletní!

 
Funkčnost přípravku OBEZIN si na vlastní kůži vyzkoušel Kyklop z Maxim Turbulenc, když s ním zhubnul víc než 50 kilo. Vyslyšeli jsme vaše přání a na stejném základě jsme vytvořili revoluční koktejl, který se výborně vstřebává a ještě rychleji funguje. Také vás donutí dodržovat pitný režim. Stejně tak máme koktejl i verzi v tabletách určenou pro lidi nad 45 let. Teď už si může vybrat opravdu každý!
17.02.2014 08:35 |

podobné články

Záhadný nápoj celebrit – nebo obyčejný koktejl?

 
Hollywood  je posedlý zelenými koktejly. Miranda Kerr, Gwyneth Paltrow, Katy Parry... skupina hvězd přistižených při pití tajemného zeleného koktejlu roste s každým dnem. „To není obyčejný koktejl” - říká slavná dietoložka. Naznačuje, že celebrity si do nich mohou tajně přidávat tablety na hubnutí.
26.03.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (312 článků) , Miranda Kerr (337 článků)

Zhubnete, ale neslibujte si zázraky

 
Určitě jste slyšeli nebo četli o zázračných prostředcích, po jejichž požití zázračně zhubnete za 14 dnů až o 20 kg. Stačí spolknout pár pilulek či vypít koktejl. Sedíte doma u televize, v poklidu hubnete, zatímco pilulky za vás vykonají všechnu práci. Pokud tomu nevěříte, dobře děláte. Žádná pilulka nebo koktejl za nás neudělá to podstatné a tím je naše rozhodnutí: „Chci zhubnout a jsem ochotná(ý) pro to něco udělat.“ Když si to takto u sebe nastavím, tak mi to hubnutí půjde skoro samo. Potřebuji jen drobnou výpomoc – malého pomocníka, který mi pomůže s pocitem hladu, protože hlad a chuť na sladké je prevít.
20.04.2014 13:05 |

podobné články

Zažijte Mattoni Koktejl Festival – koktejl plný zábavy a skvělé hudby!

 
V neděli 22. června máte díky TV Nova možnost být součástí večera plného skvělé hudby, zábavy a finále v míchání nejlepších nealkoholických koktejlů světa.
13.06.2014 16:40 |

podobné články

Tragická smrt těhotné Lucie (†32): Kdo jí dal vypít smrtící koktejl?!

 
Lucie (†32) z Orlové na Karvinsku čekala holčičku. Netrápila jí nemoc, neměla komplikace, do diabetologické ordinace vyrazila na běžný test. Došlo však k tragické záměně glukózy za jed. Kdo chyboval? To nyní zkoumá policie. Kdo těhotné ženě podal "smrtící koktejl?" Podle ČT sestřička (65), která byla v ambulanci na záskok.
20.06.2014 05:10 |

podobné články

Pánové, víte v čem na festival? Rady, co si obléci na červený koberec, koktejl i večerní párty

 
Pánové, víte, jak se právně obléci na různé společenské události na karlovarském festivalu? Blesk vám poradí, co si obléci na červený koberec, odpolední koktejl i večerní párty.
04.07.2014 15:15 |

podobné články

Pozvat holku na jahodový koktejl do Koruny, to bylo něco, vzpomínají čtenáři

 
Vepřenky, ruské vejce, bramboráčky, gulášek, jahodový koktejl... Návrat legendárního pražského bufetu Koruna čtenáře Blesk.cz zaujal. Řada z nich s láskou zavzpomínala na časy, kdy se chodili občerstvit do Koruny. Po divadle, výstavě, nebo jen tak, když byl hlad a chuť na některou z místních delikates.
27.08.2014 06:15 |

podobné články

VIDEO: Máme pro vás recept na jahodový koktejl z bufetu Koruna

 
Neskutečný ohlas mezi čtenáři vyvolala naše včerejší zpráva chystaném návratu Automatu Koruna na Václavské náměstí v Praze! Přišly nám desítky mailů se vzpomínkami na slavný bufet. Někdo horoval pro polévky, jiný pro chlebíčky nebo bramboráky, ale všichni pro tamní jahodový koktejl! Cukrář a pamětník slavného bufetu René Kuchař nám dokonce prozradil, jak a z čeho jej tehdy připravoval!
28.08.2014 05:05 |

podobné články

Nejvyhledávanější recept na Ukrajině je Molotovův koktejl! Předběhl mazanec i pizzu

 
Svědectví o životě Ukrajinců v letošním roce podává seznam nejvyhledávanějších receptů, které uživatelé žijící ve válkou sužované zemi zadávali na Google. Ve statistice se před mazanec, pizzu a čokoládovou polevu dostal Molotovův koktejl.
20.12.2014 19:13 |

podobné články

Nejlepší vánoční koktejl! Inspirujte se celebritami

 
Vánoce, to je dobré jídlo, cukroví… Ale proč si také nedat něco dobrého k pití? Pozvali jsme sedm statečných do známého pražského baru Zlatý strom, aby společně vymysleli nový koktejl – nejlepší pití letošních Vánoc. Povedlo se, a hravě ho zvládnete udělat i vy doma!
24.12.2014 23:25 |

podobné články