Článek

„Koktavej Mireček“ hlídal Klause. Kožený a Miloš Zeman. „Milý příteli, dohlédni na to.“ Tenkrát ještě poslanci směli podnikat...

 
VZPOMÍNKY A PERLY Aféry modrého ptáka. Tak se jmenuje jedna z kapitol knihy novináře Jana Bauera, přehledně bilancující českou politiku devadesátých let. Kniha nazvaná „Kdo za nás rozhoduje?“ se představuje jako „pravdivé skutečnosti o zákulisním boji ČSSD a ODS“. A v některých případech je ona pravda o zákulisí velmi nevábná.
08.07.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bauer (129 článků) , Jan Bauer (129 článků) , Jan Bauer (129 článků) , Miloš Zeman (26009 článků)
Podobné články

Sexy Agáta s vtípkem

 
Jde koktavej a plešatej po ulici. Koktavej povídá tomu plešatýmu: "Ttto to by mmmě za zajímalo, kolik dddáš zza za holiče, hhhha hhha?!"
14.04.2014 06:15 |

podobné články

Kožený se ozývá z Baham. Kvůli trestu se obrátí na Nejvyšší soud

 
Bývalý prezident harvardských fondů Viktor Kožený a jeho kolega Boris Vostrý se kvůli trestům na deset a devět let vězení obrátí k Nejvyššímu soudu. Vostrý dovolání sepsal tento týden, Kožený se ke stejnému kroku podle svého advokáta Martina Korbaře chystá. Informuje o tom deník E15 a týdeník Euro. Tresty oběma mužům uložil loni v říjnu odvolací soud za podvody při obchodech s cennými papíry.
27.02.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Kožený (107 článků) , Martin Vostrý (1 článek)

Uprchlý finančník Kožený oslaví své padesátiny v Karibiku

 
Před 50 lety, 28. června 1963, se narodil kontroverzní podnikatel Viktor Kožený. Jedna z nejznámějších postav kuponové privatizace z počátku 90. let byla před třemi lety odsouzena k desetiletému trestu za několikamiliardové podvody. Pobytu ve vězení však Kožený unikl díky tomu, že žije na Bahamách. 
27.06.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Kožený (107 článků)

Zkus mozek, milý Lojzo, napsal Žaloudík. Přišel mu hnusný mail

 
Jan Žaloudík, bývalý ředitel Masarykova onkologického ústavu a senátor, který proslul svým odměřeným a střízlivým postojem ke krokům vlády během koronavirové „krize“, napsal článek pro Zdravotnický deník. Vládním rouškovým expertům radí žertovnou parafrází známé písničky Fešáků Lojza a Líza: „Zkus mozek, milý Lojzo, milý Lojzo, zkus mozek, milý Lojzo, zkus ho.“ Situace podle něj, ale úplně legrační není. Chodí mu i vulgární e-maily.
17.09.2020 13:55 |

podobné články

Mireček má nový domov

 
Po téměř šesti měsících si mohou vydechnout ti, které před časem zaujal příběh krásného mladého křížence a jeho boj o život. Pes Mireček po všech peripetiích s těžkými operacemi a infekcemi je konečně fit. Navíc se zabydluje v novém domově, který se nedá nazvat jinak než psí ráj.
20.09.2011 05:45 |

podobné články

Vlaďka Erbová: Syn bude Mireček a snad ne »Beran«!

 
Vlaďka Erbová konečně prozradila, jak se bude jmenovat synek, kterého čeká s Tomášem Řepkou. „Pracovně jsme mu dali jméno Mireček, podle pana doktora, který mě bude rodit. Termín máme 20. března,“ oznámila.
03.02.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1195 článků) , Vlaďka Erbová (1003 článků)

Moravák Škromach v kroji na plese: Chyběl už jen Mireček...

 
Víno a slivovička tekly proudem a spolu s tancem se červenou barvou odrážely v opocených tvářích blažených hostů. Mezi všemi v kroji pak zářil senátor Zdeněk Škromach i s manželkou. Tak vypadal Moravský ples v Praze a chyběl na něm už jenom Mireček z Afriky…
25.02.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (596 článků)

UNIKÁTNÍ FOTKY Z KONGA: Mireček z Básníků přežil válku! Vendulku Utěšitelku vyměnil za sexy Afričanku

 
Mireček z Básníků miloval české holky a pivo. Jenže Vendulku Utěšitelku nakonec vyměnil za život v Africe. Nyní má velkou rodinu a je z něj už dědeček. Josepha Dielleho navštívila v Kongu novinářka Markéta Kutilová.
22.04.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Joseph Dielle (6 článků)

Sotva roční Mireček prohrál boj s vážnou nemocí: Matka z jeho smrti viní lékaře

 
Jen těžko si lze představit, v jaké situaci se ocitla paní Marcela (40), která před pár dny naposledy viděla svého jedenáctiměsíčního chlapečka. Malý Mireček zemřel v nemocnici poté, co ho od narození provázely vážné zdravotní komplikace. Matka však viní ze zhoršení zdravotního stavu svého syna lékaře a také si stěžovala na přístup nemocničního personálu pár hodin před Mirečkovou smrtí.
02.12.2019 13:45 |

podobné články

Mireček, Anička a Zuzanka, trojčátka po dvou měsících jela domů: Pro mámu to jsou kotvy

 
Jedeme domů! Přes dva měsíce nabírala síly předčasně narozená trojčátka Michaely (32) a Miroslava (36) Kropových. Teď už se Mireček, Anička a Zuzanka konečně mohla svézt se šťastnými rodiči z Ostravy domů do podbeskydského městečka Jablunkov. Čekají je tam další dvě sestřičky.
29.04.2020 16:05 |

podobné články

Krokodýl Mireček děsil Ostravu! Už se našel, překvapivě doma

 
V sobotu v Ostravě v Závodní ulici utekl z výběhu na zahradě pětiletý krokodýl jménem Mireček! Přestože jde o mládě, podle policie je nebezpečný. Důvody k obavám už nejsou potřeba, krokodýl se našel. Kde byl?
26.07.2021 14:25 |

podobné články

Zeman: Bakala je nový Kožený

 
Během své dnešní návštěvy Plzeňského kraje prezident Miloš Zeman dosud nejostřeji kritizoval podnikatele Zdeňka Bakalu. „Pan Bakala je nový Viktor Kožený,“ uvedl prezident před zaplněným klatovským náměstím. Informoval o tom server Novinky.cz.
15.05.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Kožený (107 článků) , Miloš Zeman (26009 článků)

„S byty v Praze se šmelí,“ tvrdí Piráti. Dolínek: Bývávalo. Ceny tlačí Airbnb

 
V Praze jsou drahé a nedostupné byty i proto, že se s nimi šmelí, prohlásil odvážně v debatě Blesku Volební souboje 2017 zástupce Pirátů Mikuláš Ferjenčík. Podle pražského radního Petra Dolínka (ČSSD) to je ale dávná historie. Řeč přišla také na dostupnost bydlení pro mladé rodiny a seniory v době, kdy jsou úroky hypoték sice nízké, ale centrální banka označuje půjčky na bydlení za riziko pro ekonomiku. Jak se k bydlení dostat pak?
12.10.2017 07:20 |

podobné články

Firma CITITI SERVIS opakovaně znemožňovala kontroly. Dostala pokutu a nesmí podnikat v oblasti nakládání s odpady

 
Inspektoři z České inspekce životního prostředí (ČIŽP) v Brně uložili pokutu 400 tisíc korun společnosti CITITI SERVIS s.r.o. za porušení zákona o kontrole. Firma, která měla v minulosti oprávnění podnikat v oblasti nakládání s odpady, včetně nebezpečných, neposkytla inspektorům informace a doklady potřebné k provedení kontroly zaměřené na nebezpečné chemické látky a směsi. Tím fakticky znemožnila kontrolu provést. Vzhledem k tomu, že společnost také opakovaně porušovala zákon o odpadech, požádala ČIŽP živnostenský úřad, aby firmě zrušil živnostenské oprávnění v oblasti nakládání s odpady. Ten žádosti vyhověl a v současné době už firma v této sféře podnikat nesmí.
19.08.2016 14:45 |

podobné články

V minulosti zkoušela podnikat s Palestinci. Teď chce do Senátu za protiislámskou SPD

 
AKTUALIZOVÁNO Elvíra Hahnová, kandidátka protimigrační a protiislámské SPD do Senátu v Chomutově, působila v minulosti jako jednatelka ve společnosti dvou občanů území zvaného Palestinská autonomie. Společnost, která měla podnikat v dovozu exotických potravin do hotelů a restaurací ovšem nikdy podnikat nezačala a následně prošla likvidací. Její vlastníci se vrátili do vlasti, odpověděla Hahnová. Firma následně prošla likvidací a již neexistuje. Firma neměla nikdy žádné zisky, žádné zaměstnance a vždy podávala nulová daňová přiznání, lze dohledat na internetu.
21.08.2018 07:55 |

podobné články

Zakažte auta, nože, motyky, klacky a já nevím, co ještě... Mistr střelby otevřeně o zákazech zbraní a obraně

 
ROZHOVOR Západní Evropa je posedlá zákazy střelných zbraní i sebeobranných prostředků, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz místopředseda Asociace víceúčelových základních organizací technických sportů a činností ČR, což je jedna z organizací, které vznikly po rozpadu Svazarmu, Tomáš Kožený. Předseda chebského střeleckého klubu, dlouholetý rozhodčí a trenér sportovní střelby a několikanásobný mistr republiky AVZO ve střelbě z velkorážní pistole a samopalu uvádí pro nás neuvěřitelný příklad, kdy v Británii můžete mít opletačky jen za to, že vám najdou v tašce šroubovák a nejste řemeslník. Kožený se kladně vyjadřuje k zavedení branné výchovy do škol. Naopak je značně skeptický k povinné vojenské službě.
22.08.2017 14:45 |

podobné články

Milý Karle, milý Mirku, milý Jirko

 
Nově zvolená předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová si klade ambiciózní cíl. Slibuje, že svoji partaj přivede do příští vlády. Podle současných volebních průzkumů by se přitom topka dost možná nedostala ani do Poslanecké sněmovny. Udrží Pekarová Adamová stranu ve sněmovních lavicích, nebo se s ní odporoučí na smetiště dějin?
26.11.2019 18:25 |

podobné články

Uprchlík Viktor Kožený má strávit za mřížemi deset let

 
Za podvod mají jít bývalý prezident harvardských fondů Viktor Kožený a jeho kolega Boris Vostrý každý na deset let do vězení. Rozhodl o tom v pátek pražský městský soud.
09.07.2010 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Kožený (107 článků)

Tunelář Kožený: Na 10 let do basy!

 
Za podvody, kterých se dopustili na Harvardském průmyslovém holdingu Viktor Kožený (47) a Boris Vostrý (63), jsou oba muži odsouzeni na deset let. Dále musí podniku uhradit škodu v ustanovené výši šestnáct miliard korun. Dnes se o tom usnesl pražský městský soud.
09.07.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Kožený (107 článků)